نمایش 1–24 از 54 نتیجه

شامپو ضد شوره پوست سر چرب فولیکا ۲۰۰ میلی لیتر

۸۸.۶۰۰ تومان
شامپو ضد شوره پوست سر چرب فولیکا جهت کمک به درمان شوره های شدید و مقاوم بر پایه کمپلکس ضد شوره ایکتیول، پیروکتون اولامین و اسید سالسیلیک، ضد خارش، التهاب و آنتی سبورئیک همراه با عصاره گزنه و روغن درخت چای فرموله شده است که بسیار مناسب و کارآمد می باشد.

شامپو ضد شوره D3 پریم مناسب پوست سر چرب 250 میلی لیتر

۲۹۹.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره D3 پریم علاوه بر حذف شوره سر با اثربخشی طولانی مدتی که دارد، موجب تسکین خارش پوست سر و رفع التهاب آن نیز می‌شود و از التهاب، خارش و سوزش پوست سر نیز جلوگیری می‌نماید.

شامپو متعادل کننده چربی سر S+ پریم 250 میلی لیتر

۱۴۴.۵۰۰ تومان
شامپو متعادل کننده چربی سر S+ پریم حاوی کمپلکسی از عصاره‌های گیاهی پر سیاوشان، گزنه و ترتیزک آبی، جهت کنترل ترشح چربی پوست سر تهیه و تولید شده است.

شامپو مناسب موی چرب و خیلی چرب ایلاول، 250 میلی لیتر

۳۱۹.۳۰۰ تومان
شامپو مناسب موی چرب و خیلی چرب ایلاول با کنترل ترشح سبوم و تنظیم چربی کف سر، در حجیم‌تر به نظر رسیدن موها موثر است. همچنین این شامپو  از ریزش موها جلوگیری نموده و قدرت پاک کنندگی بالا دارد.

شامپو تقویت کننده موهای چرب پتال فرش مدل هیر رسکیو، 355 میلی لیتر

۲۳۷.۵۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موهای چرب پتال فرش با ترکیبات منحصر به فردی همچون عصاره های گیاهی، کافئین و کمپلکس ویتامین های B5، B3 و B7 با تغذیه و آبرسانی موثر موها به تقویت ساختار، رشد و استحکام آن ها و افزایش ضخامت ساقه مو کمک می کند.

شامپو ضد شوره پوست چرب پرومد، 200 میلی لیتر

۴۴.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره پوست چرب پرومد ترشحات غدد چربی پوست سر را تنظیم نموده و از رشد باکتری ها و قارچ های مولد شوره جلوگیری می کند.

شامپو مناسب موهای چرب ام کیو، 200 میلی لیتر

۱۶۵.۵۰۰ تومان
شامپو مناسب موهای چرب ام کیو با کنترل و تنظیم ترشحی چربی کف سر، از ریزش و کم‌پشت و کم‌حجم‌شدن موی سر جلوگیری می کند.

شامپو ضدریزش موی چرب توپاز، 200 میلی لیتر

۱۳۲.۰۰۰ تومان
شامپو ضدریزش موی چرب توپاز با دارا بودن ترکیبات مناسب علاوه بر تعادل چربی کف از ریزش موها جلوگیری نموده و برای موهای نازک‌شده نیز بسیار مناسب می باشد.

شامپو مخصوص موهای چرب کپیدرما، 200 میلی لیتر

۲۲۹.۹۰۰ تومان
شامپو مخصوص موهای چرب کپیدرما علاوه بر خاصیت رطوبت رسانی، چربی سر را کنترل کرده و به مراقبت از مو می پردازد.

شامپو موی چرب هلس دراپ، 250 میلی لیتری

۲۹۸.۰۰۰ تومان
شامپو موی چرب هلس دراپ علاوه بر پاکسازی پوست کف سر از چربی، فاصله شستشوی مو را طولانی‌تر نموده و احتمال بروز شوره را کاهش می دهد.

شامپو ضد شوره موی چرب هلس دراپ، 250 میلی لیتری

۲۹۸.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره موی چرب هلس دراپ با دارا بودن ترکیبات موثر، تاثیر قابل توجهی در کاهش شوره، چربی و عفونت های قارچی پوست سر دارد.

شامپو روزانه مخصوص موهای چرب اریکه

۳۹۹.۸۰۰ تومان
شامپو روزانه مخصوص موهای چرب اریکه  علاوه بر تنظیم کننده ترشح چربی پوست سر و تغذیه کردن موها، از ایجاد شوره سر نیز جلوگیری می نماید.

محلول کنترل کننده چربی مو آدیسا

۳۹۳.۳۰۰ تومان
محلول کنترل کننده چربی مو آدیسا جهت درمان و کنترل ترشح چربی اضافی کف سر، پاکسازی منافذ سر، مرطوب کنندگی تارهای مو و جلوگیری از شوره چرب مورد استفاد قرار می گیرد.

شامپو موهای چرب آگرادو

۱۶۸.۴۰۰ تومان
شامپو موهای چرب آگرادو با کنترل میزان چربی ترشح شده از غدد پوست سر، چربی اضافی پوست سر را از بین برده و موجب طراوات و شادابی مو می گردد.

شامپو موی چرب (پیوریچ) بایوریچ

۲۴۲.۰۰۰ تومان
شامپو موی چرب (پیوریچ) بایوریچ با تنظیم ترشح  غدد چربی کف سر و تقویت فولیکول مو مانع از سست شدن تار موها و ریزش آن ها می شود.

شامپو مناسب موهای چرب و دارای شوره (کراتوریچ دی اس) بایوریچ

۲۴۲.۰۰۰ تومان
شامپو مناسب موهای چرب و دارای شوره (کراتوریچ دی اس) بایوریچ به دلیل داشتن ترکیبات ضد قارچ و ضد باکتری جهت درمان شوره های مقاوم و چرب، خارش و پوسته ریزی بسیار مؤثر می باشد.

شامپو کاهش دهنده چربی پوست سر لاناریا

۱۴۷.۲۰۰ تومان
شامپو کاهش دهنده چربی پوست سر لاناریا با دارا بودن فرمولاسیون بسیار قوی با تنظیم ترشح سبوم(غدد چربی) پوست سر از ریزش موها جلوگیری می نماید.

شامپو مخصوص موهای چرب اورفین فارما

۴۸۷.۶۰۰ تومان
شامپو مخصوص موهای چرب اورفین فارما با بهره گیری از ترکیبات پپتیدی و آمینو اسید ها، محصولی مناسب برای کنترل فعالیت غدد چربی و جلوگیری از بروز آسیب های ناشی از چربی بیش از حد موها می باشد.

شامپو متعادل کننده موهای چرب ژاک آندرل پاریس

۳۶۶.۰۰۰ تومان
شامپو متعادل کننده موهای چرب ژاک آندرل پاریس با بهره گیری از ترکیبات گیاهی و انواع ویتامین ها، نه تنها از ترشح بیش از حد پوست سر جلوگیری نموده و آن را به حد تعادل می رساند، بلکه با عمل رطوبت رسانی از خشکی پوست سر جلوگیری می کند.

شامپو ضدریزش مو چرب ژاک آندرل پاریس

۳۹۸.۰۰۰ تومان
شامپو ضدریزش مو چرب ژاک آندرل پاریس با دارا بودن فرمولاسیون فوق العاده از عوامل احتمالی ریزش موی سر، مانند عفونت های قارچی، باکتریایی، چربی و تورم جلوگیری نموده و موجب استحکام ریشه مو و رشد مجدد موها می‌گردد.

شامپو موهای چرب دیپ سنس

۲۲.۸۰۰ تومان
شامپو موهای چرب دیپ سنس مناسب پوست سر چرب و خارش دار با دارا بودن خاصیت ملایم پاک کنندگی، موها و پوست سر را از چربیها پاک نموده و از خارش و التهاب پوست جلوگیری کرده و منجر به تقویت و شادابی مو می گردد.

شامپو کنترل کننده چربی موی فورکاپیل

۶۵.۰۰۰ تومان
شامپوی فورکاپیل با فرمولاسیون ویژه ایی که دارد علاوه بر زدودن چربی و آلودگی انباشته شده روی پوست سر و ساقه مو، به تدریج میزان فعالیت غدد سباسه را کاهش داده و در نتیجه ترشح چربی روی پوست سر را تنظیم می کند.

شامپو مخصوص موهای چرب اچ لابراتوریس

۴۵۴.۰۰۰ تومان
شامپو مخصوص موهای چرب اچ لابراتوریس حاوی عصاره گیاهانی همچون گزنه، گیاه بابا آدم، اسطوخودوس، مریم گلی و آرنیکا می باشد که هر یک از این گیاهان به تقویت ریشه و ساقه مو کمک می کنند.

شامپو ضد ریزش موی چرب دنیور

۹۲.۸۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش موی چرب دنیور به دلیل دارا بودن کافئین کپسوله، عصاره لیمو، آلوئه ورا، روغن درخت چای و عصاره جوانه گندم، علاوه بر درمان چربی پوست سر از ریزش موهای چرب نیز جلوگیری می کند.