نمایش 1–24 از 118 نتیجه

کرم اوسرین و اوره ۱۰ درصد ثمین ۱۰۰ میلی لیتر

۱۲۵.۰۰۰ تومان
کرم اوسرین و اوره ۱۰ درصد ثمین عوارض ناشی از خشکی پوست دارای اگزمای سرشتی (اتوپیک)، سن بالا، ایکتیوز، پسوریازیس و اگزمای دست و پا را به طور قابل ملاحظه ای کاهش می دهد. کرم ثمین ۱۰ درصد فاقد رنگ و عطر بوده و برای استفاده افراد با پوست حساس حتی کودکان و نوزادان مناسب می باشد.

کرم نرم کننده اوسرین ثمین مناسب پوست خشک 100 میلی لیتر

۱۰۵.۰۰۰ تومان
کرم نرم کننده اوسرین ثمین مناسب پوست خشک با افزایش رطوبت پوست و همچنین جلوگیری از خشکی پوست، از پوست های افراد دارای بیماری های پوستی مانند ایکتیوز، اگزمای سرشتی (اتوپیک) سن بالا، پسوریاریس و اگزمای دست و پا مراقبت می کند. کرم اوسرین ثمین برای پوست های خشک و آسیب دیده بسیار مناسب است.

کرم نرم کننده اوسرین و اوره ۵ درصد ثمین ۱۰۰ میلی لیتر

۱۱۷.۰۰۰ تومان
کرم نرم کننده اوسرین و اوره ۵ درصد ثمین با ترکیبات موثری که دارد به درمان هرگونه خشکی متوسط تا شدید پوست کمک می کند. کرم ۵ درصد ثمین فاقد رنگ و عطر بوده و برای افراد با پوست حساس حتی کودکان و نوزادان مناسب است و می توان از آن برای رفع التهاب ناحیه پوشک کودکان استفاده کرد.

کرم نرم کننده حاوی اوسرین و اوره %15 اوری فاب 100 میلی لیتر

۱۳۶.۵۰۰ تومان
کرم نرم کننده حاوی اوسرین و اوره %15 اوری فاب آسیب های ناشی از خشکی، اگزما و آتوپیک را ترمیم و بازسازی می کند و درنتیجه باعث رفع خارش و قرمزی پوست می شود. کرم اوسرین و اوره %15 اوری فاب برای درمان ترک های پا، زانو و آرنج نیز مناسب است و باعث نرمی و لطافت پوست می شود.

کرم نرم کننده حاوی اوسرین و اوره %5 اوری فاب 100 میلی لیتر

۱۱۴.۷۵۰ تومان
کرم نرم کننده حاوی اوسرین و اوره %5 اوری فاب با جذب بالایی که دارد به سرعت به عمق پوست نفوذ کرده و به مدت طولانی باعث نرمی و ایجاد رطوبت در پوست می شود. کرم اوسرین و اوره %5 اوری فاب فاقد رنگ و عطر بوده که افراد حساس نیز می توانند از آن استفاده کنند.

کرم نرم کننده حاوی اوسرین و اوره 10 درصد اوری فاب 100 میلی لیتر

۱۲۵.۸۰۰ تومان
کرم نرم کننده حاوی اوسرین و اوره 10 درصد اوری فاب با ایجاد لایه محافظ بر سطح پوست، از تبخیر رطوبت درون پوست جلوگیری نموده و با اتصال به مولکول های آب، موجب جذب رطوبت بیشتر پوست می شود. همچنین کرم 10 درصد اوری فاب رطوبت مورد نیاز و ضروری پوست های خشک و آسیب دیده را تأمین می کند.

کرم استرچ مارک پاپانو 200 میلی لیتر

۲۴۰.۰۰۰ تومان
کرم استرچ مارک پاپانو علاوه بر کاهش ترک خوردگی های پوست، الاستیسیته آن را نیز افزایش می دهد. همچنین کرم ضد ترک پاپانو با خاصیت ضد التهابی و التیام بخشی که دارد، از افتادگی پوست نیز پیشگیری می کند.

کرم ترمیم کننده پوست ماهتو 100 میلی لیتر

۳۸۹.۷۰۰ تومان
کرم ترمیم کننده پوست ماهتو برای ترمیم بافت اسیب دیده پوست، جراحت ها بخیه، خراشیدگی و بریدگی ها و از بین بردن جای زخم و آثار جراحی فرموله شده است. کرم ترمیم کننده پوست حاوی کلاژن و زینک گلوکونات ماهتو  به راحتی جذب پوست شده و از ایجاد خشکی در پوست جلوگیری می‌کند و پوستی لطیف و شاداب را برای شما به ارمغان می‌آورد.

کرم نرم کننده اوسرین و اوره 5% ماهتو 100 میلی لیتر

۱۳۶.۶۰۰ تومان
کرم نرم کننده اوسرین و اوره 5% ماهتو برای مرطوب کردن و نرم کردن پوست خشک و آسیب‌دیده مورد استفاده قرار می‌گیرد. کرم نرم کننده اوسرین و اوره 5% ماهتو با دارا بودن اوسرین و اوره در حفظ رطوبت و بهبود بافت پوست موثر می‌باشند.

کرم نرم کننده اوسرین و اوره 10% ماهتو 100 میلی لیتر

۱۴۷.۹۰۰ تومان
کرم نرم کننده اوسرین و اوره 10% ماهتو مرطوب کننده و نرم کننده پوست خشک و آسیب دیده است. استفاده از کرم اوسرین و اوره 10% ماهتو به صورت منظم می‌تواند به بهبود وضعیت پوست خشک و خشن کمک کند، التهاب و خارش را کاهش دهد و پوست را نرم و لطیف کند.

کرم دست و ناخن قوی 1 در 3 ژرژیه 75 میلی لیتر

۱۸۱.۰۰۰ تومان
کرم دست و ناخن قوی 1 در 3 ژرژیه برای پوست های خیلی خشک و حساس بسیار مناسب بوده و با دارا بودن SPF15 از دست در برابر اشعه های خورشید محافظت می کند. کرم دست و ناخن قوی ژرژیه با جذب سریعی که دارد حس سبکی و نرم شدن پوست را به همراه دارد.

کرم مغذی و ویتامینه فلویو 120 میلی لیتر

۲۸۰.۰۰۰ تومان
کرم مغذی و ویتامینه فلویو با دارا بودن ترکیبات موثر و با آبرسانی و مرطوب کنندگی خوبی که دارد از خشکی و التهاب و قرمزی پوست خشک جلوگیری می کند. همچنین کرم مغذی فلوویو به دلیل تحریک کلاژن سازی و الاستین پوست از ایجاد چین و چروک و پیری زودرس جلوگیری می نماید.

کرم مرطوب کننده صورت و بدن آتوپیک سی بی پاریس

۳۹۹.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده صورت و بدن آتوپیک سی بی پاریس یک رطوبت رسان فوری و بادوام است که پوست های آتوپیک را تغذیه رسانی، نرم و لطیف کرده و التهاب، قرمزی و خارش ناشی از آتوپیک را التیام می بخشد.

کرم ترمیم کننده دوتینی 30 میلی لیتر

۳۴۷.۲۰۰ تومان
کرم ترمیم کننده دوتینی یک محصول تخصصی و موثر جهت بازسازی و التیام پوست آسیب دیده است که علاوه بر تجدید ساختار سلول و تقویت سد دفاعی پوست موجب کاهش و رفع عوارضی مانند قرمزی، خارش و التهاب پوست آسیب دیده می‌شود. این کرم فاقد هرگونه اسانس و نگهدارنده‌های مضر بوده که احتمال تحریک پذیری و حساسیت را به حداقل می‌رساند.

کپسول اگزوتین درمکس 30 عدد

۲۳۱.۰۰۰ تومان
کپسول اگزوتین درمکس با دارا بودن ترکیبات موثری از جمله هیالورونیک اسید و کلاژن و با آبرسانی قوی پوست، از پوست‌های خشک و کم آب در برابر آسیب‌های محیطی حفاظت کرده و موجب تسریع در درمان اگزما می شود.

کرم شب مناسب پوست خشک و خیلی خشک پریم ۵۰ میلی لیتر

۳۲۵.۰۰۰ تومان
کرم شب مناسب پوست خشک و خیلی خشک پریم از طریق فرآیند بازسازی پوست، افزایش استحکام و انعطاف پذیری پوست سبب کاهش چین و چروک های پوست شده و طراوت، شادابی و جوانی را به پوست باز می گرداند.

ژل ضد جوش سیلوژه 40 میلی لیتر

۲۴۹.۰۰۰ تومان
ژل ضد جوش سیلوژه لایه بردار و برطرف کننده جوش های صورت است که با داشتن ترکیباتی بی نظیر گیاهی و خاصیت آنتی اکسیدانی به بهبود و تسکین خارش، التهابات و قرمزی پوست کمک نموده و موجب بازسازی و ترمیم جای جوش و جوانسازی پوست نیز می شود.

سرم نیاسینامید اکتی ویت ویتالیر 30 میلی لیتر

۳۹۴.۲۰۰ تومان
سرم نیاسینامید اکتی ویت ویتالیر، به دلیل دارا بودن نیاسینامید که یکی از مفیدترین و مؤثرترین ترکیبات در محصولات مراقبت از پوست است در درمان بسیاری از مشکلات پوستی، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

کرم مرطوب کننده سبولیا هیدرا درمال فوکوس مخصوص پوست چرب و مختلط 40 میلی لیتر

۳۵۶.۲۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده سبولیا هیدرا درمال فوکوس مخصوص پوست چرب، یک مرطوب کننده فاقد چربی بوده که بر اساس پوست های چرب، مختلط و مستعد آکنه فرموله شده است.

فوم شوینده سبولیا درمال فوکوس مناسب پوست چرب و جوش دار 175 میلی لیتر

۳۹۴.۰۰۰ تومان
فوم شوینده سبولیا درمال فوکوس انتخابی مناسب برای پوست‌های چرب و مستعد جوش است که با داشتن ترکیباتی قوی، مواد آرایشی و چربی پوست را پاک کرده و مانع از ایجاد جوش بر روی پوست می‌شود.

لوسیون بدن اوره 20 درصد پرودرما مناسب پوست خشک و حساس، 150 میلی لیتر

۱۱۸.۰۰۰ تومان
لوسیون بدن اوره 20 درصد پرودرما یک مرطوب کننده بسیار قوی است که به همراه اوره رطوبت لازم برای پوست را تامین می کند و برای پوست‌های خشک، حساس و اگزمایی بسیار مناسب است.همچنین این لوسیون به کاهش التهابات، قرمزی، خارش، پوسته ریزی، ترک خوردگی و زبری  ناشی از خشکی پوست نیز کمک شایانی می کند.

کرم بازسازی کننده پوست پرودرما مدل Cicavest حجم 40 میلی لیتر

۱۴۷.۹۰۰ تومان
کرم بازسازی کننده پوست پرودرما، ویتامین های مورد نیاز پوست را تامین نموده و باعث تغذیه پوست می‌شود، علاوه بر این، خاصیت لایه برداری، ترمیم کنندگی و التیام بخشی دارد و مانع از خشکی پوست می شود همچنین کرم ترمیم کننده پوست پرودرما حاوی مواد معدنی و گیاهی است که به ساختار سلولی و انعطاف پذیری پوست کمک می‌کند .

ژل ترمیم کننده اسکار سیکالدرم با ۹۵٪سیلیکون 15 میلی لیتر

۴۶۶.۳۰۰ تومان
ژل ترمیم کننده اسکار سیکالدرم حاوی سیلیکون، ویتامین سی و روغن رزهیپ است که با قابلیت درمان و ترمیم برای پوست های آسیب دیده طراحی شده است و به دلیل دارا بودن خواص آنتی باکتریال و ضد التهابی، می تواند به عنوان یک راه حل موثر برای درمان زخم های پوستی، سوختگی ها، جای جوش ها، خطوط صورت و تیرگی های پوستی استفاده شود.

کرم دست اگزوفارما مای 200 میلی لیتر

۳۶۵.۰۰۰ تومان
کرم دست اگزوفارما مای با داشتن ترکیبات موثر گیاهی، برای پوست های خشک و اسیب دیده مناسب بوده و علاوه بر برطرف نمودن خشکی پوست، نرمی و لطافت را برای پوست به ارمغان می آورد.