مشاهده همه 11 نتیجه

شامپو فاقد سولفات موهای کراتینه شده +K پریم 250 میلی لیتر

۱۳۹.۰۰۰ تومان
شامپو فاقد سولفات موهای کراتینه شده +K پریم با دارا بودن روغن‌های طبیعی یک شوینده ملایم برای موهای رنگ شده یا کراتینه است که به حفظ طبیعی رطوبت ساقه مو کمک می‌کند.

شامپو ضد ریزش موهای خشک توپاز 200 میلی لیتر

۴۲.۰۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش موهای خشک توپاز علاوه بر توقف ریزش مو، با تحریک فولیکول ها را موجب رشد مجدد موها می شود و با رطوبت رسانی مناسب به موهای خشک و آسیب دیده نرمی و لطافت را برای موها به ارمغان می اورد. همچنین این شامپو ضد ریزش، به سبب تامین مواد مغذی، ریشه مو را تقویت کرده و باعث کاهش شکنندگی مو و افزایش استحکام تار موهایتان می شود.

ماسک مو کراتینه 5 در 1 استم سل مخصوص موهای خشک و آسیب دیده، 500 میلی لیتر

۲۱۹.۰۰۰ تومان
ماسک مو کراتینه 5 در 1 استم سل با ترکیباتی همچون کراتین، روغن آرگان و شی باتر خاصیت تقویت کنندگی، ضد وزی، ترمیم کنندگی و بهبود موخوره دارد و مخصوص موهای خشک و آسیب دیده فرموله شده است.

شامپو کراتینه کاندید مناسب موی کراتینه و آسیب دیده، 200 میلی لیتر

۲۹۹.۸۰۰ تومان
شامپو کراتینه کاندید، به دلیل غنی بودن از کراتین هیدرولیز شده به تقویت فولیکول مو، حفظ رنگ و رطوبت طبیعی مو کمک موثری می‌نماید.                                                                                                       

شامپو پروکراتین مخصوص موهای کراتینه بایوریچ

۳۴۵.۰۰۰ تومان
شامپو پروکراتین مخصوص موهای کراتینه بایوریچ علاوه بر باز‌سازی موهای آسیب دیده، خشک و رنگ شده موجب رطوبت رسانی و درخشندگی طبیعی موها شده و از خشک شدن مجدد موها جلوگیری می‌کند.

شامپو بعد از کراتین اورلین

۵۱۸.۰۰۰ تومان
شامپو بعد از کراتین اورلین با دارا بودن کراتین و پروتئین هیدرولیز شده در فرمولاسیون خود، ساقه آسیب دیده مو را ترمیم و باعث بازگرداندن درخشندگی طبیعی به موها می شود، همچنین ریزش موها را کنترل کرده و باعث افزایش تراکم مو می گردد.

شامپو حالت دهنده و تقویت کننده موی ردیست

۱۷۳.۶۰۰ تومان۲۳۷.۵۰۰ تومان
شامپو حالت دهنده و تقویت کننده موی ردیست حاوی روغن آرگان، جوجوبا و چای سبز، باعث تثبیت رنگ موهای کراتینه می شود.

شامپو مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده آدیسا

۲۶۰.۰۰۰ تومان
شامپو مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده آدیسا علاوه بر تقویت و جلوگیری از ریزش موها موجب حفظ سلامت، پرپشتی و مقاومت آنها نیز می شود.

شامپو فاقد سولفات پروویکات مناسب برای موهای آسیب دیده و بعد از کراتینه

۱۰۲.۵۰۰ تومان
شامپو فاقد سولفات پروویکات مناسب برای موهای آسیب دیده و بعد از کراتینه با دارا بودن عصاره آلوئه ورا به حفظ رطوبت مو کمک کرده و با تأمین کراتین و تغذیه موها سبب افزایش نرمی و خاصیت ارتجاعی تارهای مو می شود.

ماسک مو کراتینه موپک مخصوص موهای رنگ شده وآسیب دیده

۱۰۲.۳۰۰ تومان
ماسک مو کراتینه موپک مخصوص موهای رنگ شده وآسیب دیده، با داشتن ترکیباتی کاملاً طبیعی و درمانی، سرشار از اسید های چرب و ویتامین های لازم برای مو با افزایش استحکام و مقاومت مو از آسیب های وارد توسط رنگ مو و دکلره جلوگیری می نماید.

سرم موی دوفاز کراتین ردیست مناسب موهای آسیب دیده

۲۴۶.۸۰۰ تومان
سرم موی دوفاز کراتین ردیست مناسب موهای آسیب دیده، یک اسپری ترمیم کننده عالی حاوی کراتین می باشد که در ترمیم موخوره و بازسازی مو بسیار مفید می باشد.