مشاهده همه 13 نتیجه

شامپو حجم دهنده موی تگودر، 355 میلی لیتر

Original price was: ۳۹۰.۶۰۰ تومان.Current price is: ۳۵۲.۰۰۰ تومان.
شامپو حجم دهنده موی تگودر حاوی عصاره گندم، رازیانه و ویتامین B5 است که با انرژی رسانی و تحریک رشد مجدد موها سبب جلوگیری از ریزش مو می‌ شود.

شامپو حجم دهنده موی ام کیو،200 میلی لیتر

۲۳۲.۰۰۰ تومان
شامپو حجم دهنده موی ام کیو با فرمولاسیون ویژه خود موجب رشد موها و افزایش ضخامت و حجم موها شده و با خاصیت حالت‌دهندگی مطلوبی که به موها می دهد، آنها را خوش فرم و زیبا می‌کند.

شامپو ویتامینه موی خشک کاندید

Original price was: ۲۵۹.۸۰۰ تومان.Current price is: ۲۴۷.۰۰۰ تومان.
شامپو ویتامینه موی خشک کاندید با دارا بودن ویتامینB5، ویتامینB6، ویتامین C و پروتئین هیدرولیز شده جوانه گندم، نرم کننده و حجم دهنده بی نظیری برای موها می باشد.

شامپو حجم دهنده موی سینره مناسب موهای ظریف و بی حالت، ۲۵۰ میلی لیتر

۷۰.۰۰۰ تومان
شامپو حجم دهنده موی سینره با بهره مندی از مواد طبیعی و پلیمرهای سیلیکونی به ریشه مو انرژی بخشیده و باعث می شود تا موهای ضعیف و نازک به مرور محکم تر و قطورتر گردند.

شامپو تقویت کننده موهای رنگ شده پتال فرش مدل هیر رسکیو، 355 میلی لیتر

۱۶۴.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موهای رنگ شده پتال فرش مدل هیر رسکیو یک شامپوی گیاهی است که با تغذیه و آبرسانی موثر موهای رنگ شده می تواند به تقویت ساختار، رشد و استحکام آن ها و افزایش ضخامت ساقه مو کمک کند.

شامپو مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده آدیسا

۲۶۰.۰۰۰ تومان
شامپو مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده آدیسا علاوه بر تقویت و جلوگیری از ریزش موها موجب حفظ سلامت، پرپشتی و مقاومت آنها نیز می شود.

شامپو ضد ریزش و حجم دهنده مو اریکه

Original price was: ۵۵۹.۸۰۰ تومان.Current price is: ۵۳۱.۸۰۰ تومان.
شامپو ضد ریزش و حجم دهنده مو اریکه با دارا بودن ترکیبات مؤثر علاوه بر جلوگیری از ریزش مو و تحریک رویش مو موجب طولانی شدن عمر تارهای مو نیز می شود.

کرم رنگ موی تدریجی آقایان هیدرودرم

۲۳۷.۰۰۰ تومان
کرم رنگ موی تدریجی آقایان هیدرودرم با دارا بودن پروتئین ابریشم غنی شده به همراه روغن ها و عصاره های گیاهی، موجب افزایش حالت پذیری، درخشندگی و طراوت موها می شود.

شامپو حجم دهنده موهای نازک و کم حجم فولیکا

۳۸.۳۰۰ تومان
شامپو حجم دهنده موهای نازک و کم حجم فولیکا سبب استحکام تارهای مو و جلوگیری از شکنندگی آنها می شود و علاوه بر جلوگیری از خشکی و تخریب لایه خارجی موها، سبب تقویت کراتین مو، ضخیم تر شدن و افزایش حجم تارهای مو می گردد.

شامپو تقویت کننده موهای خشک و آسیب دیده پتال فرش

۱۴۰.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موهای خشک و آسیب دیده پتال فرش به تقویت و ترمیم مو، نرم شدن و آبرسانی آنها، شفافیت و حجیم و پرپشت شدن موها کمک شایانی می کند.

موس مو بسیار قوی آمالفی

۱۸۶.۰۰۰ تومان
موس مو بسیار قوی آمالفی یک محصول بسیار ویژه برای ایجاد حالت دلخواه و افزایش حجم موها می باشد.

سرم مو دو فاز سریتا، مدل بیوتی، مناسب موهای نازک و کم حجم

۵۲.۶۰۰ تومان
سرم مو دو فاز سریتا، مدل بیوتی، مناسب موهای نازک و کم حجم سبب افزایش حجم و ضخامت تارهای مو به واسطه وجود پروتئین جوانه گندم در این سرم می‎ گردد.

شامپو موهای نازک و کم حجم اویدرم مدل اوی ولوم

۴۴.۲۵۰ تومان
شامپو موهای نازک و کم حجم اویدرم مدل اوی ولوم به افرادی که دارای موهای نازک و ضعیف می باشند کمک می کند تا موهایی حجیم تر و پر پشت تر داشته باشند.