نمایش دادن همه 9 نتیجه

نمایش دادن همه 9 نتیجه

شامپو مناسب موهای خشک و آسیب دیده سریتا بیوتی

قیمت: 64,200 تومان
شامپو مناسب موهای خشک و آسیب دیده سریتا بیوتی با دارا بودن ترکیبات رطوبت رسان و تقویت کننده، موجب احیا، تقویت و تغذیه موهای خشک و آسیب دیده در اثر رنگ کردن یا دکلره می ‎گردد.

شامپو مناسب موهای خشک دارای ریزش سریتا مدل مینوتا

قیمت: 112,000 تومان
شامپو مناسب موهای خشک دارای ریزش سریتا مدل مینوتا به رفع خشکی پوست و موی سر کمک کرده و سبب تسکین التهاب و افزایش سلامت پوست سر می‌شود.

شامپو موهای رنگ شده و هایلایت شده استم سل

قیمت: 99,000 تومان
شامپو موهای رنگ شده و هایلایت شده استم سل بدون ایجاد خشکی و آسیب به پوست سر و موها، موجب تقویت و آبرسانی موهای رنگ و هایلایت شده می شود و به بهبود ساختار مو و درخشندگی بیشتر آنها نیز کمک شایانی می نماید.

ماسک مو با آبکشی آدرا آرگانیک حاوی روغن آرگان

قیمت: 175,000 تومان
ماسک مو با آبکشی آدرا آرگانیک حاوی روغن آرگان سرشار از روغن آرگان می باشد که از مو در برابر آسیب های محیطی محافظت نموده و با ترمیم موهای خشک و آسیب دیده درخشندگی و لطافت را به مو باز می‌گرداند.

ماسک مو رطوبت رسان لافارر مخصوص موهای خشک و زبر

قیمت: 147,800 تومان
ماسک مو رطوبت رسان لافارر مخصوص موهای خشک و زبر موجب رطوبت‌رسانی عمیق موها شده و در رفع وزشدگی مو و بهبود شانه پذیری آن بسیار مؤثر است.

شامپو موی خشک و کف سر چرب فیتووان

قیمت: 48,000 تومان
شامپو موی خشک و کف سر چرب فیتووان به دلیل دارا بودن کراتین هیدرولیز شده علاوه بر خاصیت نرم کنندگی به ترمیم و بازسازی موها نیزکمک فراوانی می کند.

شامپو روزانه حاوی مواد آبرسان فیتووان

قیمت: 47,000 تومان
شامپو روزانه حاوی مواد آبرسان فیتووان با دارا بودن فرمولاسیونی با خاصیت آبرسانی فوق العاده موجب رطوبت رسانی ساقه مو شده و از خارش و التهاب پوست سر جلوگیری می کند.

سرم دو فاز موهای خشک و آسیب دیده سریتا

قیمت: 52,600 تومان
سرم دو فاز موهای خشک و آسیب دیده سریتا با دارا بودن ترکیباتی همچون روغن آرگان، کراتین و جلبک قرمز به ترمیم موها پرداخته  و موجب رطوبت رسانی و درخشندگی موها می‌شود.

اسپری شیر مو فاربن

قیمت: 135,500 تومان
اسپری شیر مو فاربن حاوی پروتئین شیر بوده و بافت مو را به صورت عمیق تغذیه و آبرسانی می‌کند.