مشاهده همه 20 نتیجه

شامپو فاقد سولفات موهای کراتینه شده +K پریم 250 میلی لیتر

۱۳۹.۰۰۰ تومان
شامپو فاقد سولفات موهای کراتینه شده +K پریم با دارا بودن روغن‌های طبیعی یک شوینده ملایم برای موهای رنگ شده یا کراتینه است که به حفظ طبیعی رطوبت ساقه مو کمک می‌کند.

شامپو اوره 5 درصد پریم ۲۵۰ میلی لیتر

۱۰۳.۰۰۰ تومان
شامپو اوره 5 درصد پریم حاوی اوره، روغن دانه چیا، سدیم لاکتات و عصاره گل هانی ساکل موجب رفع خارش پوست سر خشک و رطوبت رسانی عمیق به مو می‌شود.

شامپو ملایم روزانه +N پریم 250 میلی لیتر

۸۵.۰۰۰ تومان
شامپو ملایم روزانه +N پریم با دارا بودن سورفکتانت طبیعی (ساپونین) و اسیدهای ارگانیک، مو و کف سر را تمیز می‌کند و باعث شانه شدن راحت‌تر موهای خیس شده و موجب افزایش حجم آن بدون ایجاد الکتریسیته ساکن در زمان خشک شدن می‌شود.

شامپو رطوبت رسان موی آسیب دیده +R پریم، 250 میلی لیتر

۱۸۶.۰۰۰ تومان
شامپو رطوبت رسان موی آسیب دیده +R پریم با دارا بودن روغن‌ها و عصاره گیاهان طبیعی مانند روغن مغذی اینکانی و پروتئین هیدرولیز شده گندم در عمق موها نفوذ کرده و موجب افزایش رطوبت شده و بازسازی موهای آسیب دیده نیز می‌شود.

شامپو پسو استاپ اس وی آی، 200 میلی لیتر

۱۸۴.۳۰۰ تومان
شامپو پسو استاپ اس وی آی به آبرسانی قوی و بهبود خشکی کف سر کمک فراوانی نموده و رطوبت طبیعی را به موهای شما بازمی‌گرداند.

سرم موهای خشک و آسیب دیده درمالیفت مدل ویتادرای، 100 میلی لیتر

۱۳۸.۵۰۰ تومان
سرم موهای خشک و آسیب دیده درمالیفت مدل ویتادرای حاوی روغن‌های گیاهی، آنتی اکسیدان‌های قوی و مواد آبرسان مناسب بوده که قادر است به صورت کاملا تخصصی از تارهای مو مراقبت نماید.

ماسک موی ایلاول مناسب موهای خشک (با آبکشی)

۱۹۸.۳۰۰ تومان
ماسک موی ایلاول مناسب موهای خشک با دارا بودن ترکیبات موثر جهت آبرسانی موهای خشک فرموله شده است. این محصول آبرسانی را از ساقه موها برای کمک به تقویت موها شروع می کند.

شامپو روزانه حاوی مواد آبرسان فیتووان

۸۲.۲۰۰ تومان
شامپو روزانه حاوی مواد آبرسان فیتووان با دارا بودن فرمولاسیونی با خاصیت آبرسانی فوق العاده موجب رطوبت رسانی ساقه مو شده و از خارش و التهاب پوست سر جلوگیری می کند.

شامپو موی خشک و کف سر چرب فیتووان

۶۷.۲۰۰ تومان
شامپو موی خشک و کف سر چرب فیتووان به دلیل دارا بودن کراتین هیدرولیز شده علاوه بر خاصیت نرم کنندگی به ترمیم و بازسازی موها نیزکمک فراوانی می کند.

شامپو مخصوص موهای خشک و آسیب دیده کپیدرما

۸۹.۷۰۰ تومان
شامپو مخصوص موهای خشک و آسیب دیده کپیدرما با دارا بودن خاصیت رطوبت رسانی و تغذیه کنندگی، موها را بازسازی و ترمیم می‌کند و شادابی و لطافت را به موها باز می گرداند.

شامپو ضد شوره کلیمبا لافارر مخصوص موهای خشک

۳۹.۸۰۰ تومان
شامپو ضد شوره کلیمبا لافارر مخصوص موهای خشک با فرمولاسیون تخصصی خود علاوه بر پاک کردن هر گونه آلودگی و چربی از موها و پوست سر، موها را به طور عمیق آبرسانی می‌کند.

ماسک مو رطوبت رسان لافارر مخصوص موهای خشک و زبر

۱۴۷.۸۰۰ تومان
ماسک مو رطوبت رسان لافارر مخصوص موهای خشک و زبر موجب رطوبت‌رسانی عمیق موها شده و در رفع وزشدگی مو و بهبود شانه پذیری آن بسیار مؤثر است.

ماسک مو با آبکشی آدرا آرگانیک حاوی روغن آرگان

۲۵۸.۰۰۰ تومان
ماسک مو با آبکشی آدرا آرگانیک حاوی روغن آرگان سرشار از روغن آرگان می باشد که از مو در برابر آسیب های محیطی محافظت نموده و با ترمیم موهای خشک و آسیب دیده درخشندگی و لطافت را به مو باز می‌گرداند.

شامپو پروتئینه و ویتامینه دیلی کر مناسب موی رنگ شده و آسیب دیده

۲۳۵.۸۰۰ تومان
شامپو پروتئینه و ویتامینه دیلی کر مناسب موی رنگ شده و آسیب دیده، سرشار از ویتامین های ضروری جهت تغذیه و ترمیم موهای رنگ شده و آسیب دیده فرموله شده است که با آبرسانی به موها از شکنندگی و وز شدگی موها که بر اثر آسیب های وارده در اثر رنگ و یا دکلره ایجاد می شود جلوگیری می نماید.

شامپو موهای رنگ شده و هایلایت شده استم سل

۹۹.۰۰۰ تومان
شامپو موهای رنگ شده و هایلایت شده استم سل بدون ایجاد خشکی و آسیب به پوست سر و موها، موجب تقویت و آبرسانی موهای رنگ و هایلایت شده می شود و به بهبود ساختار مو و درخشندگی بیشتر آنها نیز کمک شایانی می نماید.

لوسیون نرم کننده موهای خشک و آسیب دیده پریم مدل RL

۶۳.۰۰۰ تومان

شاخصه های لوسیون نرم کننده موهای خشک و آسیب دیده پریم مدل RL :

  • حاوی شی باتر میکروکپسوله، پروتئین گیاهی هیدرولیز شده و کمپلکس اسید آمینه.
  • نرم کننده موهای خشک و آسیب دیده.
  • شناسایی و ترمیم نقاط آسیب دیده مو.
  • تغذیه فولیکول های مو.
  • رطوبت رسان عمیق مو.

اسپری شیر مو فاربن

۱۳۵.۵۰۰ تومان
اسپری شیر مو فاربن حاوی پروتئین شیر بوده و بافت مو را به صورت عمیق تغذیه و آبرسانی می‌کند.

سرم دو فاز موهای خشک و آسیب دیده سریتا

۵۲.۶۰۰ تومان
سرم دو فاز موهای خشک و آسیب دیده سریتا با دارا بودن ترکیباتی همچون روغن آرگان، کراتین و جلبک قرمز به ترمیم موها پرداخته  و موجب رطوبت رسانی و درخشندگی موها می‌شود.

شامپو مناسب موهای خشک دارای ریزش سریتا مدل مینوتا

۱۱۲.۰۰۰ تومان
شامپو مناسب موهای خشک دارای ریزش سریتا مدل مینوتا به رفع خشکی پوست و موی سر کمک کرده و سبب تسکین التهاب و افزایش سلامت پوست سر می‌شود.

شامپو مناسب موهای خشک و آسیب دیده سریتا بیوتی

۶۴.۲۰۰ تومان
شامپو مناسب موهای خشک و آسیب دیده سریتا بیوتی با دارا بودن ترکیبات رطوبت رسان و تقویت کننده، موجب احیا، تقویت و تغذیه موهای خشک و آسیب دیده در اثر رنگ کردن یا دکلره می ‎گردد.