نمایش 1–24 از 52 نتیجه

سرم اتیلیتد آسکوربیک اسید 15 درصد اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۷۰۷.۰۰۰ تومان
سرم اتیلیتد آسکوربیک اسید ۱۵ درصد اوردینری با دارا بودن فرمولاسیونی سبک و قدرت اثرگذاری سریع به داشتن پوستی سالم‌تر و بدون چین و چروک کمک زیادی می‌کند. این سرم روشن کننده برای افراد وگان نیز قابل استفاده است.

فوم شستشوی پوست خشک و معمولی درمالیفت مدل هیدرالیفت 150 میلی لیتر

۱۳۸.۰۰۰ تومان
فوم شستشوی پوست خشک و معمولی درمالیفت مدل هیدرالیفت به عنوان یک شوینده غیر صابونی و با دارا بودن ترکیبات موثر، علاوه بر پاکسازی پوست از هر نوع آلودگی، باعث رفع خشکی و زبری پوست و حفظ نرمی و لطافت آن می‌شود.

میسلار واتر پوست نرمال تا خشک سی بی پاریس 200 میلی لیتر

۲۹۹.۸۰۰ تومان
میسلار واتر پوست نرمال تا خشک سی بی پاریس با فرمولاسیون ملایم و بدون نیاز به آبکشی قادر است تمام آلودگی‌ها و آرایش‌های صورت حتی ضد آب را پاک نموده و پوستی لطیف، تمیز و نرم را برای شما به ارمغان می‌آورد.

ژل شستشوی صورت اسکین کد مدل اسنشیال 125 میلی لیتر

۶۴۴.۸۰۰ تومان
ژل شستشوی صورت اسکین کد با داشتن ترکیبات طبیعی و بسیار موثر، با تنظیم ترشح غدد چربی و خاصیت ضد باکتری که دارد از ایجاد جوش بر روی پوست صورت جلوگیری می نماید.

کرم مرطوب کننده صورت و گردن سری کیت مناسب پوست نرمال تا خشک 50 میلی لیتر

۱۹۹.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده صورت و گردن سری کیت مناسب پوست‌های خشک و نرمال، ضمن حفظ رطوبت پوست، با آبرسانی عمیق به کاهش چین و چروک پوست کمک بسیاری می‌کند.

کرم ضد آفتاب پوست نرمال تا خشک امونی SPF50 حجم 50 میلی لیتر

۳۹۱.۲۰۰ تومان۴۱۵.۴۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب پوست نرمال تا خشک امونی، علاوه برمراقبت از پوست در برابر اشعه‌های مضر UVA و UVB، باعث تغذیه و نرم شدن پوست نیز می شود.

ژل شستشوی صورت بریمور مناسب پوست نرمال تا خشک 150 میلی لیتر

۱۷۲.۰۰۰ تومان
ژل شستشوی صورت بریمور مناسب پوست نرمال تا خشک حاوی هیالورونیک اسید بوده که باعث ابرسانی عمیق پوست شده و در نتیجه علاوه بر خاصیت پاک کنندگی مانع از دست رفتن رطوب پوست نیز می شود.

میسلار واتر پوست نرمال تا خشک اسکین وان، 250 میلی لیتر

۱۹۹.۸۰۰ تومان
میسلار واتر پوست نرمال تا خشک اسکین وان با اثر رطوبت رسانی ماندگار و حفظ PH طبیعی پوست، موجب التیام بخشی به پوست می شود. این محصول برای صورت، چشم و لب قابل استفاده است.

کرم آبرسان و مرطوب کننده پوست نرمال تا مختلط اسکن اسکین، 50 میلی لیتر

۲۷۰.۷۰۰ تومان
کرم آبرسان و مرطوب کننده پوست نرمال تا مختلط اسکن اسکین با دارا بودن آبرسان‌های طبیعی و روغن‌های گیاهی، علاوه بر رفع خشکی پوست، در کاهش چین و چروک‌های سطحی نیز موثر می باشد.

امولسیون ضد آفتاب بی رنگ پوست نرمال تا چرب درمال فوکوس، 50 میلی لیتر

۳۲۶.۵۰۰ تومان
امولسیون ضد آفتاب بی رنگ پوست نرمال تا چرب درمال فوکوس محافظت کاملی در مقابل اشعه‌های مخرب نور خورشید از پوست به عمل آورده و خاصیت ضد پیری و تسکین دهنده نیز دارد.

کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی واگنر با SPF50 مناسب پوست چرب و معمولی،50 میلی لیتر

۲۶۴.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی واگنر تمام طول موج های اشعه ماورا بنفش خورشید (UVA &UVB) را فیلتر کرده و با توجه به ساختار سبک و فاقد چربی برای افراد با پوست معمولی، چرب و مستعد به جوش و آکنه بسیار مناسب است .

کرم ضد آفتاب پوست نرمال ام کیو با SPF50

۳۶۸.۵۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب پوست نرمال ام کیو با  SPF50 به طور کامل از پوست در مقابل اشعه های مخرب UVA و UVB محافظت نموده و از سوختگی، التهاب و پیری پوست نیز جلوگیری می کند.

کرم مرطوب کننده ریچ ورونیک مناسب پوست نرمال تا خشک، 40 میلی لیتر

۴۵۹.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده ریچ ورونیک با خواص آنتی اکسیدانی، آسیب‌های ناشی از اکسیداسیون را مهار نموده و از پوست در برابر عوامل آسیب رسان محیطی محافظت می‌نماید.

کرم ضد آفتاب اسکن اسکین با 50 SPF مخصوص پوست نرمال و مختلط، 40 میلی لیتر

۳۸۵.۰۰۰ تومان۴۰۰.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی اسکن اسکین با 50 SPF مخصوص پوست نرمال و مختلط با دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدانی قوی رادیکال های آزاد را خنثی کرده و از ایجاد چین و چروک و لک های پوستی پیشگیری می نماید.

کرم ضد آفتاب پوست معمولی و چرب مدیسان SPF50

۱۷۵.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب پوست معمولی و چرب مدیسان SPF50 محافظت بالایی از پوست در برابر اشعه های مضر نور خورشید دارد.

میسلار واتر پوست خشک و معمولی نستور 250 میلی لیتر

۱۶۸.۰۰۰ تومان
میسلار واتر پوست خشک و معمولی نستور علاوه بر قدرت پاک کنندگی بسیار خوبی که دارد و پوست شما را به طور عمقی تمیز می کند با آبرسانی آن مانع از خشکی و کم آبی پوستتان می گردد.

لوسیون بدن درماتیپیک 150 میلی لیتر

۲۴۹.۸۰۰ تومان
لوسیون بدن درماتیپیک به دلیل وجود پردی یو ۵۰۰ در ترکیبات خود، دارای قدرت قابل توجهی در جذب و حفظ رطوبت پوست بدن می باشد.

ژل شستشوی صورت مناسب پوستهای معمولی تا خشک بیوتیسا 150 میلی لیتر

Original price was: ۲۵۴.۲۰۰ تومان.Current price is: ۲۱۶.۰۰۰ تومان.
ژل شستشوی صورت مناسب پوستهای معمولی تا خشک بیوتیسا با خاصیت مرطوب کنندگی و ضد آلودگی هوا و با بهره گیری از فرمولاسیونی بسیار ملایم، بدون خشک کردن پوست، موجب تمیز و شفاف شدن پوست صورت می شود.

کرم بازسازی کننده سیکافید هیدرودرم مناسب پوست های تحریک شده و آسیب دیده

۱۲۰.۰۰۰ تومان
کرم بازسازی کننده سیکافید هیدرودرم دارای فرمولاسیون جدید و منحصر به فرد، با تحریک فرآیند تجدید ساختار سلولی و ممانعت از رشد باکتری ها و قارچ ها سبب تسریع در ترمیم بریدگی ها و زخم های سطحی و التهابات ناشی از آفتاب سوختگی می شود.

کرم ضد آفتاب رنگی دکتر ژیلا SPF35 مناسب پوست های معمولی تا خشک

۴۱.۵۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی دکتر ژیلا SPF35 مناسب پوست های معمولی تا خشک حاوی عصاره های گیاهی ضد التهاب و ضد قرمزی می باشد که با دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدانی قوی از ایجاد چروک و پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

کرم ویتامین E دکتر ژیلا مناسب پوست های نرمال تا خشک

۲۰.۴۹۰ تومان
کرم ویتامین E دکتر ژیلا علاوه بر محافظت از پوست در برابر پرتوهای فرابنفش نورخورشید، با خاصیت مرطوب کنندگی و ضد التهابی موجب نرمی و بهبود علائم درماتيت، اگزما و خشکی پوست می شود.

کرم پاک کننده پوست نرمال تا خشک ورونیک

۲۷۹.۸۰۰ تومان
کرم پاک کننده پوست نرمال تا خشک ورونیک علاوه بر پاکسازی پوست از هرنوع آلودگی، با آبرسانی عمیق پوست، رطوبت، لطافت و نرمی را به پوست باز می‌گرداند.

پن مرطوب کننده پوست معمولی تا خشک درمالیفت

۵۶.۸۰۰ تومان
پن مرطوب کننده پوست معمولی تا خشک درمالیفت علاوه بر شستشوی صورت، از خشکی و زبری پوست جلوگیری کرده و به آن لطافت و نرمی می بخشد.

فلوئید ضد آفتاب و ضد جوش رنگی فاقد چربی اریکه SPF50

۵۲۹.۸۰۰ تومان۷۵۹.۸۰۰ تومان
فلوئید ضد آفتاب و ضد جوش رنگی فاقد چربی اریکه SPF50  با دارا بودن فیلتر حفاظتی، مانع از آفتاب سوختگی، لک های پوستی و چین و چروک ناشی از نورخورشید می شود.