نمایش 1–24 از 34 نتیجه

نمایش 1–24 از 34 نتیجه

کرم ضد آفتاب رنگی مدیلن (فاقد چربی)، مخصوص پوست های معمولی و چرب، SPF60

قیمت: 120,700 تومان
کرم ضد آفتاب رنگی مدیلن با دارا بودن ویتامین های E و C، باعث خنثی‌سازی رادیکال‌های آزاد شده و از ایجاد چروک در پوست جلوگیری می کند.

ژل شستشوی صورت AHA لامینین مناسب پوست های معمولی و چرب

قیمت: 106,400 تومان
ژل شستشوی صورت AHA لامینین مناسب پوست های معمولی و چرب، سطح پوست را از چربی، مواد آرایشی و گرد و غبار به طور کامل پاکسازی نموده و باعث شفافیت آن نیز خواهد شد.

کرم مرطوب کننده بدن درمالیفت مدل هیدرالیفت

قیمت: 93,800 تومان
کرم مرطوب کننده بدن درمالیفت مدل هیدرالیفت ویژه پوست های معمولی تا خشک، لایه های عمیق پوست را آبرسانی کرده و تا چندین ساعت رطوبت آن را حفظ می نماید.

لوسیون مرطوب کننده بدن اریکه

قیمت: 699,800 تومان
لوسیون مرطوب کننده بدن اریکه حاوی آلوئه ورا و ویتامین E  به عنوان مرطوب کننده و بازسازی کننده قوی عمل نموده و با قدرت جذب سریع و کامل باعث لطافت و شادابی پوست می شود.

کرم ضدآفتاب رنگی مناسب پوست خشک و معمولی لوسل SPF 50

قیمت: 227,700 تومان
کرم ضدآفتاب رنگی مناسب پوست خشک و معمولی لوسل SPF 50  از پوست در برابر اشعه های مضر UVA و UVB نور خورشید مراقبت کرده و از بروز لک های ناشی از آفتاب و همچنین کک و مک و پیری زودرس پوست جلوگیری می نماید.

ژل پاک کننده چربی پوست درمایونیک مناسب پوست نرمال تا چرب

قیمت: 322,000 تومان
ژل پاک کننده چربی پوست درمایونیک مناسب پوست نرمال تا چرب، آلودگی‌ها و ناخالصی‌ها را از منافذ باز پوست بیرون کشیده و با جذب چربی اضافی، سایز منافذ را کاهش داده و براقی پوست را از بین برده و رنگ چهره را شاداب می کند.

کرم نرم کننده پلی ویتامینه سی گل

قیمت: 29,700 تومان
کرم نرم کننده پلی ویتامینه سی گل با دارا بودن انواع ویتامین ها و ترکیبات گیاهی، رطوبت ضروری را در طول شبانه روز در پوست حفظ و ذخیره نموده و یک نرم کننده، تقویت کننده و تغذیه کننده فوق العاده ای برای پوست محسوب می شود.

کرم مرطوب کننده حاوی اوره الیوکس

قیمت: 62,000 تومان
کرم مرطوب کننده حاوی اوره الیوکس با دارا بودن فرمولاسیون ویژه یک مرطوب کننده قوی بدون هیچگونه احساس چربی و با جذب سریع لایه‌های عمیق شاخی پوست را آبرسانی نموده و باعث طراوت و شادابی پوست می شود.

کرم مرطوب کننده قوی آمونیوم لاکتات 12 % مدیلن

قیمت: 69,300 تومان
کرم مرطوب کننده قوی آمونیوم لاکتات 12 % مدیلن با دارا بودن آمونیوم لاکتات 12 % از ضخیم شدن لایه بیرونی پوست ممانعت نموده و در بهبود خشکی های شدید، اگزما، پوسته پوسته شدن، خارش و قرمزی های ناشی از التهابات پوستی بسیار مفید می باشد.

کرم ضد آفتاب پوست چرب و معمولی مدیسان SPF60

قیمت: 52,000 تومان99,600 تومان
کرم ضد آفتاب پوست چرب و معمولی مدیسان SPF60 با قدرت حفاظتی بالا از پوست در برابر پرتوهای مضر خورشید محافظت می‌نماید.

کرم ضد آفتاب پوست نرمال و خشک رزاکلین SPF50

قیمت: 250,000 تومان
کرم ضد آفتاب پوست نرمال و خشک رزاکلین SPF50  از پوست در برابر عوامل اصلی ایجاد چین و چروک و لک و آفتاب سوختگی محافظت می نماید.

کرم ضد آفتاب رنگی پوست خشک و نرمال اریکه SPF50

قیمت: 339,800 تومان
کرم ضد آفتاب رنگی پوست خشک و نرمال اریکه SPF50  از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید UVB و UVA  محافظت می کند.

فلوئید ضد آفتاب و ضد جوش رنگی فاقد چربی اریکه SPF50

قیمت: 529,800 تومان
فلوئید ضد آفتاب و ضد جوش رنگی فاقد چربی اریکه SPF50  با دارا بودن فیلتر حفاظتی، مانع از آفتاب سوختگی، لک های پوستی و چین و چروک ناشی از نورخورشید می شود.

کرم پاک کننده پوست نرمال تا خشک ورونیک

قیمت: 279,800 تومان
کرم پاک کننده پوست نرمال تا خشک ورونیک علاوه بر پاکسازی پوست از هرنوع آلودگی، با آبرسانی عمیق پوست، رطوبت، لطافت و نرمی را به پوست باز می‌گرداند.

لوسیون بدن درماتیپیک 150 میلی لیتر

قیمت: 149,800 تومان
لوسیون بدن درماتیپیک به دلیل وجود پردی یو ۵۰۰ در ترکیبات خود، دارای قدرت قابل توجهی در جذب و حفظ رطوبت پوست بدن می باشد.

میسلار واتر پوست خشک و معمولی نستور 250 میلی لیتر

قیمت: 168,000 تومان
میسلار واتر پوست خشک و معمولی نستور علاوه بر قدرت پاک کنندگی بسیار خوبی که دارد و پوست شما را به طور عمقی تمیز می کند با آبرسانی آن مانع از خشکی و کم آبی پوستتان می گردد.

ژل شستشوی صورت سروینا

قیمت: 80,000 تومان
ژل شستشوی صورت سروینا با تامین رطوبت پوست، موجب احساس شادابی و لطافت در پوست های خشک می شود. 

کرم ضد آفتاب مای، مناسب پوست های معمولی و خشک، SPF60

قیمت: 89,000 تومان
کرم ضد آفتاب مای، مناسب پوست های معمولی و خشک، SPF60 برای سازگاری بیشتر پوست و تقویت ساختمان دفاعی آن در کنار فیلترهای اشعه‌های مضر خورشید حاوی انواع ویتامین‌ها و عصاره گیاهی جوجوبا نیز می باشد.

کرم روشن کننده درماسیف، مناسب پوست های معمولی و حساس

قیمت: 106,500 تومان
کرم روشن کننده درماسیف، مناسب پوست های معمولی و حساس موجب جوانسازی، تحریک و تولید سلول های جدید در پوست شده و قابل استفاده بر روی صورت، گردن و دست ها می باشد.

محلول پاک کننده پوست معمولی و خشک درمالیفت مدل هیدرالیفت

قیمت: 76,800 تومان
محلول پاک کننده پوست معمولی و خشک درمالیفت مدل هیدرالیفت دارای خاصیت آبرسانی قوی و مرطوب کننده پوست بوده و می تواند انواع آرایش صورت، دور چشم و لب را به طور کامل پاک نماید.

محلول آرایش پاک کن پوست های خشک و نرمال دافی

قیمت: 29,900 تومان
محلول آرایش پاک کن پوست های خشک و نرمال دافی با بهره گرفتن از ترکیباتی همچون هیالورونیک اسید، ویتامین هایA، E ،B5،  عصاره خیار و آلوئه ورا رطوبت و لطافت را بدون برجای گذاشتن رد چربی برای پوست به ارمغان می آورد.

فوم شستشوی کامفورتینگ صورت الارو مخصوص پوست نرمال تا خشک

قیمت: 158,000 تومان
فوم شستشوی کامفورتینگ صورت الارو مخصوص پوست نرمال تا خشک، به آرامی پوست را از هرگونه آلودگی محیطی و یا مواد آرایشی پاک کرده و باعث طراوت و لطافت پوست می شود.

کرم ضد آفتاب پوست های خشک و نرمال چلنج SPF50

قیمت: 93,500 تومان
کرم ضد آفتاب پوست های خشک و نرمال چلنج SPF50 قدرت بالایی در محافظت از پوست در برابر نور آفتاب داشته و با حفظ رطوبت و آبرسانی، خشکی پوست را برطرف می نماید.

شامپو ضد ریزش مو جینسینگ کورپورسانو

قیمت: 134,000 تومان
شامپو ضد ریزش مو جینسینگ کورپورسانو حاوی عصاره جینسینگ و جینکو با بهبود گردش خون در اطراف ریشه مو، به استحکام ‌بخشی پیاز مو کمک کرده و موها را تقویت می‌کند.