ماسک پاک کننده و جمع کننده منافذ پوست درمایونیک، 75 میلی لیتر

۶۲۰.۰۰۰ تومان
ماسک پاک کننده و جمع کننده منافذ پوست درمایونیک آلودگی ها و ناخالصی ها را از منافذ پوست بیرون کشیده و با جذب چربی اضافی، سایز منافذ را کاهش داده و برق ناخوشایند پوست را برطرف می کند و باعث بهبود رنگ چهره و شادابی پوست می گردد.

ماسک لایه بردار AHA درمایونیک

۶۲۰.۰۰۰ تومان
ماسک لایه بردار AHA درمایونیک با دارا بودن 10 درصد از انواع آلفا هیدروکسی اسیدها و بتا هیدروکسی اسید جهت پاکسازی لایه برداری پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

ماسک ورقه ای روشن کننده صورت بیوتیسا حاوی عصاره لیمو 150 میلی لیتر

۲۲۳.۲۰۰ تومان
ماسک ورقه ای روشن کننده صورت بیوتیسا آلودگی‌هایی که موجب زبری و تیرگی بر سطح پوست شده است را به تدریج پاک کرده و به علت لایه برداری ملایم، لطافت و شادابی را برای پوست های بسیار حساس و ملتهب به ارمغان می‌آورد.

ماسک صورت آلوئه ورا دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت آلوئه ورا دیگنیتی با خاصیت آبرسانی و مرطوب کنندگی قوی که دارد از خشکی و دهیدراته شدن پوست جلوگیری می نماید.

ماسک صورت عسل دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت عسل دیگنیتی با جوانسازی پوست و همچنین بهبود التهابات و آسیب های پوستی، موجب نرمی، لطافت، شادابی و شفافیت پوست می شود.

ماسک صورت کیوی دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت کیوی دیگنیتی  با آبرسانی قوی پوست، التهابات پوستی را کاهش می دهد و با تغذیه و تقویت پوست، پوستی شفاف و روشن را به شما هدیه می دهد.

ماسک صورت تمشک دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت تمشک دیگنیتی مرطوب کننده و آبرسان پوست است و به دلیل داشتن ویتامین C از چین و چروک پوست جلوگیری می‌کند و به تحریک کلاژن سازی پوست کمک می نماید.

ماسک صورت خیار و نعنا دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت خیار و نعنا دیگنیتی دارای خاصیت خنک کنندگی و ضد التهابی می باشد که می تواند منافذ پوست را از هرگونه آلوگی پاک کند.

ماسک صورت انار دیگنیتی

۲۲.۰۰۰ تومان
ماسک صورت انار دیگنیتی دارای خاصیت جوانسازی، آنتی اکسیدان، ضد التهاب و ضد جوش می باشد و برای پوست های چرب مناسب است.

ماسک صورت روغن درخت چای دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت روغن درخت چای دیگنیتی با آبرسانی و افزایش رطوبت پوست، پوست را لطیف و یکدست نموده و رنگ پوست را روشن و شفاف می کند.

ماسک صورت صدف دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت صدف دیگنیتی دارای خاصیت ضد لک, شفاف کننده پوست, التیام بخش، آبرسان قوی و مناسب پوست های خشک می باشد.

ماسک صورت آووکادو دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت آووکادو دیگنیتی موجب بازسازی و ترمیم سلول های پوستی، روشن کنندگی، آبرسانی و در نهایت باعث جوانسازی پوست نیز می شود. این ماسک مناسب پوست های چرب و مستعد آکنه می باشد.

ماسک صورت پرتقال دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت پرتقال دیگنیتی دارای خاصیت ضد لک و ضد آکنه بوده و موجب جوانسازی فوق العاده پوست می شود. این ماسک برای انواع پوست به خصوص پوست های چرب و مستعد آکنه بسیار مناسب می باشد.

ماسک صورت شیر نارگیل دیگنیتی

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک صورت شیر نارگیل دیگنیتی یک ماسک چند منظوره فوق العاده با خاصیت پاکسازی کننده پوست، کلاژن ساز، ضد چین و چروک، آبرسان، مخصوص پوست های خشک تولید شده است.

ماسک صورت طلا جانا

۳۴.۷۰۰ تومان
ماسک صورت طلا جانا سرشار از ویتامین E می باشد که برای پوست بسیار مفید بوده و سبب نرمی، روشنی و جوانی پوست می شود.

ماسک لایه بردار زغال ناکس

۲۸.۹۰۰ تومان
ماسک لایه بردار زغال ناکس با دارا بودن زغال فعال شده با لایه برداری بسیار قوی از سلول های مرده پوست، موجب درمان سریع جوش صورت شده و سبب رشد پوست جدید و شاداب و درخشان تر شدن پوست می گردد.

ماسک لایه بردار نمک دریایی ناکس

۲۳.۹۰۰ تومان
ماسک لایه بردار نمک دریایی ناکس با دارا بودن املاح معدنی همچون ید، به نرم شدن پوست و بالا بردن سطح رطوبت آن کمک کرده و موجب ایجاد پوستی لطیف و زیبا در افراد می شود.

ماسک لایه بردار جلبک دریایی ناکس

۲۴.۹۰۰ تومان
ماسک لایه بردار جلبک دریایی ناکس حاوی مس، منیزیم و کلسیم می باشد که سلول های مرده پوست را از بین برده و سبب افزایش جریان خون در پوست شده و نشاط و شادابی و سفیدی پوست صورت را به دنبال دارد.

ماسک لایه بردار طلا و آلوئه ورا ناکس

۲۵.۰۰۰ تومان
ماسک لایه بردار طلا و آلوئه ورا ناکس با خاصیت بازسازی پوست، مرطوب کنندگی و ضد چروك سبب بهبود درخشندگی، افتادگی و متابولیسم پوست نیز می شود.

ماسک ژلی آبرسان قوی و مرطوب کننده پوست هیدرودرم

۹۶.۵۰۰ تومان
ماسک ژلی آبرسان قوی و مرطوب کننده پوست هیدرودرم بر پایه کمپلکس مواد مرطوب کننده و رطوبت رسان فرموله شده است و برای انواع پوست به ویژه پوست‌های خشک و دهیدراته مناسب بوده و انعطاف پذیری و شفافیت پوست را افزایش می‌دهد.

ماسک شکری ساینده و اسکراب قوی پوست هیدرودرم

۷۵.۰۰۰ تومان
ماسک شکری ساینده و اسکراب قوی پوست هیدرودرم علاوه بر باز کردن منافذ بسته، رفع دانه‌های سر سیاه و سر سفید، کاهش چربی اضافی و براقیت پوست، به جذب ناخالصی‌ها و آلودگی‎ها پوست کمک کرده و لطافت، طراوت و شادابی را برای پوست به ارمغان می آورد.

ماسک ورقه ای هیدرودرم حاوی پپتید و ویتامین C پایدار

۸۵.۰۰۰ تومان
ماسک ورقه ای هیدرودرم حاوی پپتید و ویتامین C پایدار با بهره گیری از عصاره خزه دریایی سبب کاهش پیری پوست و رفع چین و چروک شده و به تدریج انواع لک‌های تیره پوست را از بین می‌برد.

ماسک رسی پاک کننده عمیق و شفاف کننده پوست چرب هیدرودرم

۴۵.۰۰۰ تومان
ماسک رسی پاک کننده عمیق و شفاف کننده پوست چرب هیدرودرم به عنوان یک پاک کننده قوی و طراوت بخش پوست، آلودگی‌های محیطی را از روی پوست از بین می‌برد و سبب افزایش درخشندگی و شادابی پوست می‌شود.