مشاهده همه 7 نتیجه

کاندوم مستر 3 در 1 ناچ کدکس بسته 12 عددی

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم مستر 3 در 1 ناچ کدکس تولید شده در مجهزترین لابراتوار ها یک کاندوم تاخیری، میوه ای، خاردار و حلقوی است که از زمره محصولات بهداشتی پر طرفدار محسوب میشود.

کاندوم دابل پامگرنت ناچ کدکس 12 عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم دابل پامگرنت ناچ کدکس از لاتکس کاملا طبیعی و نرم ساخته شده و با عصاره انار خاصیت تنگ کنندگی داشته و سبب افزایش لذت جنسی زوجین می‌شود.

کاندوم کلاسیک آلوئه ورا ناچ کدکس

Original price was: ۸۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۷۲.۰۰۰ تومان.
کاندوم کلاسیک آلوئه ورا ناچ کدکس با کیفیتی فوق العاده بالا و نازک، برای حفاظت و اطمینان و راحتی بیشتر زوجین در هنگام آمیزش جنسی طراحی شده و از رایحه بسیار مطبوعی برخوردار است.

کاندوم تأخیری مستر 3 در 1 ناچ کدکس

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم تأخیری مستر 3 در 1 ناچ کدکس از لاتکس فوق العاده مرغوب تهیه شده و باعث می شود مرد و زن در ارتباط زناشویی اندام جنسی یکدیگر را به خوبی احساس کنند.

کاندوم دبل دیلی ناچ کدکس

Original price was: ۸۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۶۸.۰۰۰ تومان.
کاندوم دبل دیلی ناچ کدکس با طراحی متفاوت با دارا بودن حلقه تأخیری در ناحیه نزدیک به قسمت نوک کاندوم، باعث تأخیر فیزیکی در آقایان می شود.

کاندوم جینسینگ ناچ کدکس

Original price was: ۸۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۶۸.۰۰۰ تومان.
کاندوم جینسینگ ناچ کدکس از جنس لاتکس صد درصد طبیعی ساخته شده و ترکیب جنس و شکل طراحی آن باعث شده استقامت بسیار بالایی داشته باشد.

کاندوم تأخیری مدل قهوه ناچ کدکس

۳۰.۰۰۰ تومان۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم تأخیری مدل قهوه ناچ کدکس با عطر خوش قهوه و تحریک فوق العاده هنگام رابطه جنسی جایگاه خود را بین بهترین کاندوم های میوه ای پیدا کرده است.