نمایش 1–24 از 85 نتیجه

شامپو رزماری مناسب موهای خشک ماهتو 250 میلی لیتر

۱۰۹.۸۰۰ تومان
شامپو رزماری مناسب موهای خشک ماهتو، علاوه بر پاکسازی موها و پوست کف سر به رطوبت رسانی موها کمک می کند.شامپو رزماری ماهتو با حفظ رطوبت طبیعی موها به کاهش خشکی و شکنندگی مو کمک می‌کند.

شامپو کراتین و بیوتین ماهتو 250 میلی لیتر

۱۶۰.۹۰۰ تومان
شامپو کراتین و بیوتین ماهتو به بازسازی و تقویت ساختار موهای آسیب‌دیده پرداخته و موها را نرم‌تر و لطیف‌تر می‌سازند. همچنین شامپو کراتین و بیوتین ماهتو دارای ترکیبات مفیدی است که به تقویت و بهبود سلامت موها کمک کنند.

روغن مو کراتین ردیست 100 میلی لیتر

۴۶۳.۸۰۰ تومان
روغن مو کراتین ردیست به دلیل داشتن کراتین هیدرولیز شده علاوه بر ترمیم و بازسازی ساختار مو، موخوره را از بین برده، از وز شدن موها جلوگیری کرده و موها را صاف می کند.

ماسک مو کراتینه 5 در 1 استم سل مخصوص موهای خشک و آسیب دیده، 500 میلی لیتر

۲۱۹.۰۰۰ تومان
ماسک مو کراتینه 5 در 1 استم سل با ترکیباتی همچون کراتین، روغن آرگان و شی باتر خاصیت تقویت کنندگی، ضد وزی، ترمیم کنندگی و بهبود موخوره دارد و مخصوص موهای خشک و آسیب دیده فرموله شده است.

شامپو کراتین کمپلکس ردیست،1000 میلی لیتر

۲۶۳.۰۰۰ تومان
شامپو کراتین کمپلکس ردیست با دارا بودن فرمولاسیونی غنی شده از کراتین، موجب تقویت و ترمیم موها شده و از سلامت و رنگ موها محافظت می نماید و موها را نرم و براق و درخشان می کند.

سرم روغن آرگان مراکشی اوردینری مناسب پوست و مو 30 میلی لیتر

۵۹۳.۰۰۰ تومان
سرم روغن آرگان مراکشی اوردینری باعث افزایش الاستیسیته پوست شده و نرمی و درخشندگی بی نظیری را برای موهای شما به ارمغان می اورد. سرم روغن آرگان برای انواع پوست و مو مناسب است.

نرم کننده موی خشک و آسیب دیده ویتامول 300 میلی لیتر

۱۳۲.۶۰۰ تومان
نرم کننده موی خشک و آسیب دیده ویتامول با دارا بودن کراتین، روغن های ماکادمیا و نارگیل،ضمن نرم کردن مو به افزایش رشد موها کمک شایانی می کند.

ماسک ترمیم کننده موی کاندید، 200 میلی لیتر

۳۵۹.۸۰۰ تومان
ماسک ترمیم کننده موی کاندید با مراقبت تارهای مو در برابر حرارت، رادیکال‌های آزاد و انواع آلودگی‌های محیطی و با رساندن مواد مغذی به کوتیکول‌ موها، از خشکی مو جلوگیری نموده و شادابی و لطافت را به تارهای موهایتان باز می‌گرداند.

شامپو موی خشک هلس دراپ، 250 میلی لیتر

۲۹۸.۰۰۰ تومان
شامپو موی خشک هلس دراپ با افزایش نرمی، درخشش و انعطاف پذیری موها از بروز موخوره نیز جلوگیری نموده و برای موهای خشک، خیلی خشک و آسیب دیده بسیار مناسب است.

ماسک موی آبرسان روغن آرگان با آبکشی انلیل، 250 میلی لیتر

۱۳۷.۰۰۰ تومان
ماسک موی آبرسان روغن آرگان با آبکشی انلیل با دارا بودن ترکیبات گیاهی موثر، رطوبت موهای شما را تامین کرده و باعث طراوت، شادابی و نرمی موها می‌شود.

شامپو رطوبت رسان موی آسیب دیده +R پریم، 250 میلی لیتر

۱۸۶.۰۰۰ تومان
شامپو رطوبت رسان موی آسیب دیده +R پریم با دارا بودن روغن‌ها و عصاره گیاهان طبیعی مانند روغن مغذی اینکانی و پروتئین هیدرولیز شده گندم در عمق موها نفوذ کرده و موجب افزایش رطوبت شده و بازسازی موهای آسیب دیده نیز می‌شود.

شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده اریکه، ۲۰۰ میلی لیتر

۳۹۹.۸۰۰ تومان
شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده اریکه با دارا بودن ترکیبات تسکین دهنده و محافظ، آسیب دیدگی موها را برطرف نموده و از آن در برابر عوامل مخرب محیطی محافظت می کند و به دلیل دارا بودن فیلتر اشعه ماورای بنفش، رنگ مو را ثابت نگه می دارد.

سرم موهای وزدار درمالیفت مدل ویتا فریز ، 100 میلی لیتر

Original price was: ۱۳۸.۵۰۰ تومان.Current price is: ۱۱۷.۷۰۰ تومان.
سرم موهای وزدار درمالیفت مدل ویتا فریز با دارا بودن ترکیبات منحصر به فرد از ایجاد موخوره، زبری و خشکی موها جلوگیری نموده و به صاف کردن موهای وزدار و مجعد و جلوگیری از ایجاد موخوره کمک شایانی می کند.

ماسک مو پروکراتین بایوریچ با آبکشی، 300 میلی لیتر

۴۱۳.۰۰۰ تومان
ماسک مو پروکراتین بایوریچ با آبکشی سرشار از روغن های با ارزش مانند؛آواکادو و آرگان است که باعث تقویت و آبرسانی عمیق موها می‌شود و حالت ابریشمی و درخشندگی به موها می‌بخشد.

ماسک مو پروکراتین بایوریچ بدون آبکشی، ۲۳۰ میلی‌لیتر

۳۱۴.۸۰۰ تومان
ماسک مو پروکراتین بایوریچ بدون آبکشی با دارا بودن پروتئین هیدرولیز شده و کراتین از حالت وز و شکنندگی مو جلوگیری نموده و نرمی و درخشندگی را به موی شما هدیه می دهد.

ماسک موی ایلاول مناسب موهای آسیب دیده (با آبکشی)

۱۹۸.۳۰۰ تومان
ماسک موی ایلاول مناسب موهای آسیب دیده با ترکیبات موثر به نرم و لطیف شدن موهای خشک و آسیب دیده کمک نموده و موهایی درخشان و سالم به شما هدیه می‌دهد.

شامپو پروکراتین مخصوص موهای کراتینه بایوریچ

۳۴۵.۰۰۰ تومان
شامپو پروکراتین مخصوص موهای کراتینه بایوریچ علاوه بر باز‌سازی موهای آسیب دیده، خشک و رنگ شده موجب رطوبت رسانی و درخشندگی طبیعی موها شده و از خشک شدن مجدد موها جلوگیری می‌کند.

سرم مو حاوی کراتین لاناریا

۳۶۸.۰۰۰ تومان
سرم مو حاوی کراتین لاناریا، با دارا بودن ویتامین E و سیلیکون های تخصصی جهت افزایش و نرمی مو و جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن مو مورد استفاده قرار می گیرد.

شامپو مخصوص موهای خشک و آسیب دیده کپیدرما

۱۹۹.۹۰۰ تومان
شامپو مخصوص موهای خشک و آسیب دیده کپیدرما با دارا بودن خاصیت رطوبت رسانی و تغذیه کنندگی، موها را بازسازی و ترمیم می‌کند و شادابی و لطافت را به موها باز می گرداند.

شامپو حاوی کراتین هیدرولیزشده مخصوص موهای آسیب دیده کپیدرما

Original price was: ۱۴۹.۸۰۰ تومان.Current price is: ۱۳۴.۸۰۰ تومان.
شامپو حاوی کراتین هیدرولیزشده مخصوص موهای آسیب دیده کپیدرما، با دارا بودن ترکیبات منحصر به فرد خود موهای آسیب دیده را ترمیم و بازسازی می‌کند و با تأمین رطوبت مورد نیاز موها، باعث افزایش درخشندگی و نرمی و لطافت موها می‌شود.

ماسک مو آبرسان حاوی روغن آرگان بدون نیاز به آبکشی انلیل

۱۱۹.۰۰۰ تومان
ماسک مو آبرسان حاوی روغن آرگان بدون نیاز به آبکشی انلیل از ریشه و ساقه مو در برابر آلودگی ها و اثرات مخرب پرتوهای UV محافظت نموده و باعث بازسازی و ترمیم موهای آسیب دیده و رنگ شده نیز می شود.

سرم مو نرم کننده حاوی روغن ارگان اورلین

۸۸۷.۲۰۰ تومان۹۴۸.۰۰۰ تومان
سرم مو نرم کننده حاوی روغن ارگان اورلین، با بافت سبک و غیر چرب آسیب های وارده به ساقه مو را ترمیم نموده و سبب افزایش درخشندگی، لطافت و نرمی مو می گردد.

ماسک شیر مو لوجیا

۳۰۹.۸۰۰ تومان
ماسک شیر مو لوجیا حاوی پروتئین شیر، سبوس گندم و آرگان طبیعی همراه با کراتین مایع با رایحه‌ای دلنشین، رطوبت لازم برای موها را تأمین نموده و از موها در برابر حرارت سشوار، اتو مو و اشعه‎های مضر خورشید و عوامل مخرب محیطی جلوگیری می کند.

شامپو ضد ریزش موی نرمال و خشک کاندید

۲۹۹.۸۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش موی نرمال و خشک کاندید با افزایش گردش خون سبب تقویت رشد مو و ترمیم و استحکام موها شده و کاهش ریزش مو را نیز به دنبال دارد.