نمایش 1–24 از 43 نتیجه

نمایش 1–24 از 43 نتیجه

تونیک تقویت کننده و ضد ریزش موی T2 سریتا

قیمت: 125,000 تومان
تونیک تقویت کننده و ضد ریزش موی T2 سریتا، یک فرآورده منحصر به فرد، غنی شده از کافئین و عصاره های گیاهی با مهار کردن ریزش مو به رشد مجدد آنها نیز کمک می کند.

سرم تقویت کننده مو سريتا، حاوی ویتامین E و کراتین،60 میلی لیتر

قیمت: 93,000 تومان
سرم تقویت کننده مو سريتا، حاوی ویتامین E و کراتین، یک لایه محافظ نازک بر روی رشته های مو تشکیل داده که باعث حفظ رطوبت مو می‌شود. مواد مغذی مورد نیاز مو را فراهم کرده و به آنها استحکام می‌بخشد.

شامپو موهای خشک و آسیب دیده اویدرم مدل اویدرای

قیمت: 44,800 تومان
شامپو موهای خشک و آسیب دیده اویدرم مدل اویدرای با بهره مندی از مواد اولیه کراتینه با منشا گیاهی، رطوبت رسان و حاوی ویتامین B5 می باشد که در درمان موخوره و بازسازی و تغذیه موهای خشک و آسیب دیده بسیار مفید است.

شامپو پرو ویتا-اف ایروکس

قیمت: 41,760 تومان
شامپو پروویتا-اف ایروکس بر پایه ترکیب اصلی آمونیوم آلکیل اتر سولفات (آنیونیک با خواص آمفوتری) فرموله شده است که به موها نرمی و لطافت خاصی می بخشد.

شامپو زینک پلاس ایروکس

قیمت: 45,800 تومان
شامپو زینک پلاس ایروکس با دارا بودن زینک سبب بهبود خارش و التهابات پوست سر شده و انواع شوره و باکتری ها را از بین می برد.

شامپو تثبیت کننده و محافظ موهای رنگ شده فولیکا (انواع موهای قهوه ای)

قیمت: 74,580 تومان
شامپو تثبیت کننده و محافظ موهای رنگ شده فولیکا (انواع موهای قهوه ای)، با تقویت ساختمان مو و جلوگیری از خشک شدن آن، سبب محافظت و تثبیت رنگ مو شده و درخشانی و براقیت موی سر را باز می گرداند.

نرم کننده مناسب موهای خشک و آسیب دیده اویدرم مدل اویدرای

قیمت: 39,800 تومان
نرم کننده مناسب موهای خشک و آسیب دیده اویدرم مدل اویدرای رطوبت از دست رفته مو را به موها بازگردانده و سبب نرم شدن، خوش حالت شدن و ترمیم موها می‌شود.

نرم کننده مناسب موهای نازک و کم حجم اویدرم مدل اوی ولوم

قیمت: 42,000 تومان
نرم کننده مناسب موهای نازک و کم حجم اویدرم مدل اوی ولوم با بهره گیری از ترکیبات تقویت کننده و حجم دهنده از قبیل پروتئین گندم، پرو ویتامین B5، پالم اکسترکت و انواع سیلیکون ها، رطوبت موها را حفظ کرده و باعث نرمی و شادابی موها می شود.

نرم کننده مناسب موهای رنگ شده اویدرم مدل اویکالر

قیمت: 46,800 تومان
نرم کننده مناسب موهای رنگ شده اویدرم مدل اویکالر سبب نرم و لطیف شدن مو و همچنین پیشگیری از شکنندگی موها و ایجاد موخوره می‌شود.

سرم موی بیوتین پلاس ایروکس

قیمت: 55,000 تومان
سرم موی بیوتین پلاس ایروکس حاوی روغن و عصاره‌های گیاهی و کمپلکس ویتامین‌های E و A باعث ضخیم شدن موها شده و با بهبود کراتین سازی موی نازک و آسیب دیده موجب افزایش استحکام آنها می‌شود.

سرم موی آرگان پلاس ایروکس

قیمت: 53,000 تومان
سرم موی آرگان پلاس ایروکس با دارا بودن روغن‌های گیاهی متنوعی مانند روغن آرگان، روغن شاهدانه، روغن دانه انگور و روغن گل مغربی علاوه بر ترمیم ساقه مو و اسکالپ سبب رفع خشکی و کاهش خارش سر می‌شود.

شامپو ترمیم کننده موهای آسیب دیده لامینین

قیمت: 74,900 تومان
شامپو ترمیم کننده لامینین با بهره مندی از عصاره گیاهانی همچون بابونه، پوست لیمو و نیشکر به همراه ترکیبات فعال خود ساقه آسیب دیده مو را ترمیم نموده و آن را به خوبی تقویت می نماید.

شامپو ترمیم کننده و مراقبت کننده روغن آرگان آدرا

قیمت: 75,300 تومان
شامپو ترمیم کننده و مراقبت کننده روغن آرگان آدرا به صورت عمقی موها را آبرسانی کرده و حالت پذیری و درخشندگی موها را افزایش می دهد. بعلاوه ساقه های آسیب دیده مو را ترمیم نموده و شرایط مراقبت از مو را فراهم می کند.

کرم مراقبت از موی شیر و عسل ردیست

قیمت: 84,000 تومان
کرم مراقبت از موی شیر و عسل ردیست بدون ایجاد چربی و سنگینی موها را بسیار نرم و درخشان می‌کند.

سرم موی دوفاز کراتین ردیست مناسب موهای آسیب دیده

قیمت: 188,000 تومان
سرم موی دوفاز کراتین ردیست مناسب موهای آسیب دیده، یک اسپری ترمیم کننده عالی حاوی کراتین می باشد که در ترمیم موخوره و بازسازی مو بسیار مفید می باشد.

سرم موی دوفاز شیر و عسل ردیست

قیمت: 188,000 تومان
سرم موی دوفاز شیر و عسل ردیست بدون ایجاد چربی و سنگینی موها را بسیار نرم و درخشان می‌کند.

ماسک موی دوفاز اسلوفیت مناسب موهای نرمال

قیمت: 100,000 تومان
ماسک موی دوفاز اسلوفیت مناسب موهای نرمال با دارا بودن پروتئین کراتین به عنوان یک پروتئین مفید جهت براق شدن موها، ویژه انواع مو فرموله شده است.

شامپو ویت میکس نوپریت

قیمت: 85,000 تومان
شامپو ویت میکس نوپریت حاوی عصاره دانه انار، عصاره فلفل و پروتئین هیدرولیز شده می باشد که ترمیم و بازسازی ساقه موی خشک، آسیب دیده و رنگ شده را بر عهده داشته و در تثبیت رنگ مو و محافظت مو در برابر حرارت بسیار مؤثر است.

شامپو تثبیت رنگ و ترمیم کننده موهای رنگ شده کاندید

قیمت: 159,800 تومان
شامپو تثبیت رنگ و ترمیم کننده موهای رنگ شده کاندید علاوه بر پاک نمودن موها از آلودگی ها، چربی‌های مفید طبیعی پوست سر و مو را حفظ می‌کند.

ماسک مو ترمیم کننده لافارر مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده

قیمت: 147,800 تومان
ماسک مو ترمیم کننده لافارر مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده، رنگ موها را تثبیت کرده و از وز شدگی و ایجاد موخوره جلوگیری می نماید.

ماسک موی مغذی و ترمیم کننده آدرا حاوی روغن آرگان و روغن برنج

قیمت: 56,600 تومان
ماسک موی مغذی و ترمیم کننده آدرا با دارا بودن پروویتامین B5، وظیفه نرم کنندگی، ترمیم کنندگی و بازسازی کنندگی ساقه موهای آسیب دیده و رنگ شده را بر عهده دارد.

شامپو مخصوص موهای خشک و آسیب دیده کپیدرما

قیمت: 78,200 تومان
شامپو مخصوص موهای خشک و آسیب دیده کپیدرما با دارا بودن خاصیت رطوبت رسانی و تغذیه کنندگی، موها را بازسازی و ترمیم می‌کند و شادابی و لطافت را به موها باز می گرداند.

سرم مو حاوی کراتین لاناریا

قیمت: 88,500 تومان
سرم مو حاوی کراتین لاناریا، با دارا بودن ویتامین E و سیلیکون های تخصصی جهت افزایش و نرمی مو و جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن مو مورد استفاده قرار می گیرد.

لوسیون بوستر آنتی آکنه کامپودرما 100 میلی لیتر

قیمت: 306,000 تومان
لوسیون بوستر آنتی آکنه کامپودرما به واسطه داشتن عصاره گل صدتومانی سفید دارای اثر ضد التهاب و قرمزی، رفع لک های ناشی از پیری و التهاب و ترمیم جای جوش و اسکار می باشد.