فشارسنج بازویی رزمکس مدل CF155f

Original price was: ۳.۲۸۶.۰۰۰ تومان.Current price is: ۳.۱۲۲.۰۰۰ تومان.
فشارسنج بازویی رزمکس مدل CF155f دارای سنسورهای پیشرفته ای است که می تواند فشار خون و ضربان قلب را به دقت اندازه گیری کند و میزان فشار خون را در صورت بالا یا پایین بودن به شما نمایش دهد. به روزترین فناوری ها در طراحی فشارسنج دیجیتالی بازویی رزمکس مدل CF155f به کار رفته است.

فشارسنج دیجیتالی بازویی رزمکس مدل Z1

Original price was: ۲.۶۰۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲.۴۷۰.۰۰۰ تومان.
فشارسنج دیجیتالی بازویی رزمکس مدل Z1 از سنسور Real Fuzzy بهره گرفته است که از ویژگی های بارز آن ، دقت اندازه گیری بسیار بالای آن می باشد. فشارسنج بازویی رزمکس Z1 متناسب با فشار مخاطب خود، کاف (بازوبند) را پمپ کرده و بصورت یکسان فشار خون فرد را اندازه گیری می کند. به همین دلیل فشارسنج بازویی رزمکس Z1 را یک فشارسنج هوشمند می نامند.

فشارسنج دیجیتالی بازویی امسیگ مدل BO20

Original price was: ۱.۶۵۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱.۵۶۸.۰۰۰ تومان.
فشارسنج دیجیتالی بازویی امسیگ مدل BO20 فشار خون و ضربان نبض را با دقت بالا اندازه گیری می کند و بر روی نمایشگر LCD خود نمایش می دهد. همچنین توانایی ذخیره سازی اعداد اندازه گیری شده را تا ۱۲۰ جایگاه برای ۲ کاربر دارد، یعنی برای هر کاربر ۶۰ جایگاه حافظه در نظر گرفته شده است.

فشارسنج بازویی دیجیتال امسیگ مدل BO44

۲.۴۰۰.۰۰۰ تومان
فشارسنج بازویی دیجیتال امسیگ مدل BO44 دارای صفحه نمایشگر بزرگ با نور پس زمینه قوی است که مقادیر به دست آمده را به صورت رنگی تفسیر می کند.

فشارسنج دیجیتالی بازویی امسیگ مدل BO26

۲.۹۳۰.۰۰۰ تومان
فشارسنج دیجیتالی بازویی امسیگ مدل BO26 به لحاظ داشتن تکنولوژی پیشرفته روز دنیا و دقت و سرعت بالا دارای قابلیت اندازه گیری فشارهای بسیار بالا و بسیار پایین (واقعی) می باشد و برای اندازه گیری فشار خون و تعداد ضربان قلب از طریق بازو و قابلیت تشخیص عارضه آرتیمی (بی نظمی ضربان قلب) را نیز دارد.

فشارسنج مچی دیجیتال امسیگ مدل BW25

۱.۴۴۰.۰۰۰ تومان
فشارسنج مچی دیجیتال امسیگ مدل BW25 به‌صورت اتوماتیک با دقت و سرعت بالایی که دارد، فشار خون و ضربان قلب را اندازه گیری نموده و بر روی صفحه نمایش بزرگی که دارد آن را نمایش می‌دهد.

فشارسنج بازویی دیجیتال امسیگ مدل BO16

۲.۴۲۰.۰۰۰ تومان
فشارسنج بازویی دیجیتال امسیگ مدل BO16 قابلیت بیان شروع عملیات و اعلام نتایج اندازه‌گیری فشار خون به زبان فارسی و انگلیسی را دارد و با دقت و سرعت بالا فشارخون را اندازه گیری می کند.

فشارسنج بازویی دیجیتال امسیگ مدل BO18

۲.۴۸۱.۰۰۰ تومان
فشارسنج بازویی دیجیتال امسیگ مدل BO18  دارای دقت و سرعت بالا در اندازه گیری فشارخون و قابلیت بیان شروع عملیات و اعلام نتایج اندازه‌گیری فشار خون به زبان فارسی و انگلیسی را دارد.

فشارسنج دیجیتال زنیت مد مدل X4

۱.۴۹۵.۰۰۰ تومان
فشارسنج دیجیتال زنیت مد مدل X4 ساخت کشور چین بسیار دقیق و کاربردی می باشد و با قابلیت سخنگوی فارسی و متد نوسانی و با دقت بالا، فشار خون را اندازه می گیرد.

فشارسنج مچی اکیومد مدل BD701

۱.۰۵۰.۰۰۰ تومان
فشارسنج مچی اکیومد مدل BD701 با قابلیت‌های بسیار خوب مانند میانگین گیری، تشخیص آریتمی، تشخیص ریسک ابتلا به فشار خون و ذخیره ۶۰ نتیجه برای هر کاربر تهیه و تولید شده است.

فشارسنج مچی اکیومد مدل K150

۸۳۰.۰۰۰ تومان
فشارسنج مچی اکیومد مدل K150  یک دستگاه بسیار کاربردی برای سنجش و اندازه گیری فشار خون و تعداد ضربان قلب در خانه می باشد.

فشار سنج دیجیتال پیک سلوشن مدل Easy Rapid

۷۵۰.۰۰۰ تومان
فشار سنج دیجیتال پیک سلوشن مدل Easy Rapid محصولی طبی، جهت سنجش فشار خون و ضربان قلب از طریق بازوی دست به صورت تمام خودکارتهیه و تولید شده است.

فشارسنج دیجیتال بازویی وکتو مدل LD-581

۹۸۵.۰۰۰ تومان
فشارسنج دیجیتال بازویی وکتو مدل LD-581  جهت سنجش تمام اتوماتيک ماکسیمم و مینیمم فشارخون و تعداد ضربان قلب بصورت جداگانه تهیه و تولید شده است.

فشارسنج دیجیتال بازویی وکتو مدل LD-530

۱.۱۷۵.۰۰۰ تومان
فشارسنج دیجیتال بازویی وکتو مدل LD-530 جهت سنجش تمام اتوماتيک ماکسیمم و مینیمم فشارخون و تعداد ضربان قلب بصورت جداگانه تهیه و تولید شده است.

فشار سنج مچی ديجيتال بیورر مدل BC16

۷۷۰.۰۰۰ تومان
فشار سنج مچی ديجيتال بیورر مدل BC16 محصولی طبی، جهت سنجش فشار خون و ضربان قلب از طریق مچ به صورت تمام خودکار با صفحه نمایشگر LCD بزرگ و خوانا تهیه و تولید شده است.