نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش دادن همه 6 نتیجه

ژل لوبریکانت گرم کننده ایموشن نارنجی، مخصوص خانم ها

قیمت: 44,100 تومان
ژل لوبریکانت گرم کننده ایموشن نارنجی برای خانم‌های سرد مزاج و با تمایلات جنسی پایین و یا دیر ارگاسم کاربرد داشته به گونه ایی که این ژل با خاصیت گرما بخشی و افزایش گردش خون در ناحیه تناسلی باعث افزایش میل جنسی و متعادل کردن زمان ارگاسم می‌‌شود.

کرم فموره مخصوص بانوان

قیمت: 298,000 تومان
کرم فموره با ایجاد خنکی واژن و ایجاد لغزندگی مناسب موجب بهبود ارتباط جنسی و جلوگیری جراحات می‌شود.

ژل لوبریکانت پلی ژل روان کننده، ویژه بانوان

قیمت: 44,000 تومان
ژل لوبریکانت روان کننده و خوشبو کننده جنسی پلى ژل، محلول در آب بوده و حاوى ماده مؤثره گلیسیرین ویژه بانوان فرموله شده است که بعنوان روان کننده نواحى تناسلى، خوشبوکننده، بهبود عوارض ناشى از خشکى واژن، نزدیکى دردناك، انقباض غیر ارادى واژن، اختلالات رسیدن به اوج لذت جنسى و آنورگاسمى مورد استفاده قرار می گیرد.

ژل لوبریکانت تأخیری سان یورو

قیمت: 71,900 تومان
ژل لوبریکانت تأخیری سان یورو، حاوی ماده مؤثره لیدوکائین می باشد که به بهبود عوارض ناشی از زود انزالی، افزایش زمان و کیفیت نزدیکی و کنترل ارگاسم کمک می کند.

ژل لوبریکانت جمع کننده سان یورو مخصوص بانوان

قیمت: 71,900 تومان
ژل لوبریکانت جمع کننده سان یورو مخصوص بانوان، حاوی عصاره طبیعی انار می باشد که باعث انقباض عضلات دیواره واژن شده و حالت ارتجاعی را افزایش داده و در نهایت باعث احساس جمع شدن عضلات واژن می گردد.

ژل لوبریکانت روان کننده ایموشن زرد

قیمت: 45,990 تومان
ژل لوبریکانت روان کننده ایموشن زرد از ایجاد التهاب و خارش و سوزش جلوگیری کرده و باعث ایجاد بوی خوش در ناحیه تناسلی می شود.