مشاهده همه 12 نتیجه

ژل تسهیل کننده باروری لومیستا اروند فارمد 4 میلی لیتر

۹۸.۴۰۰ تومان
ژل تسهیل کننده باروری لومیستا بر خلاف روان کننده های معمولی که می توانند به اسپرم آسیب برسانند، با ایجاد محیطی مناسب به بقای اسپرم کمک می کند. ژل  باروری لومیستا با pH متعادل و ایزوتونیک به حفظ سلامت، بقا و حرکت اسپرم کمک می کند.

ژل لوبریکانت (روان کننده) Easier دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۴۵.۰۰۰ تومان
ژل لوبریکانت Easier دلتازکس دلتا دارو با حفظ رطوبت در ناحیه واژینال موجب رفع خشکی واژن شده و برای مقاربت‌های دردناک بسیار مناسب است.

ژل گرم کننده Warming دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۳۶.۵۰۰ تومان
ژل گرم کننده Warming دلتازکس دلتا دارو با داشتن مقادیر مناسبی دارچین، علاوه بر ایجاد روان کنندگی و ایجاد گرما در ناحیه واژینال، به زوجین کمک می‌کند تا رابطه جنسی با کیفیت‌تری داشته باشند.

ژل تقویت کننده میل جنسی بانوان booster erection دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۲۵.۰۰۰ تومان
ژل تقویت کننده میل جنسی بانوان booster erection دلتازکس دلتا دارو، دارای خاصیت تحریک پذیری بوده و به افزایش میل جنسی خانم ها و داشتن یک رابطه لذت بخش کمک فراوانی می‌کند.

ژل لوبریکانت روان کننده ایموشن زرد

۹۰.۰۰۰ تومان
ژل لوبریکانت روان کننده ایموشن زرد از ایجاد التهاب و خارش و سوزش جلوگیری کرده و باعث ایجاد بوی خوش در ناحیه تناسلی می شود.

ژل لوبریکانت (روان کننده) افزایش میل جنسی، ایموشن صورتی

۱۰۰.۰۰۰ تومان
ژل لوبریکانت افزایش میل جنسی، ایموشن صورتی با داشتن لوبریکانت در جهت افزایش میل جنسی به زوجین کمک شایانی می‌کند.

ژل لوبریکانت (روان کننده) و گرم کننده ایموشن نارنجی، مخصوص خانم ها

۶۸.۶۰۰ تومان
ژل لوبریکانت گرم کننده ایموشن نارنجی برای خانم‌های سرد مزاج و با تمایلات جنسی پایین و یا دیر ارگاسم کاربرد داشته به گونه ایی که این ژل با خاصیت گرما بخشی و افزایش گردش خون در ناحیه تناسلی باعث افزایش میل جنسی و متعادل کردن زمان ارگاسم می‌‌شود.

ژل لوبریکانت (روان کننده) Classic دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۴۵.۰۰۰ تومان
ژل لوبریکانت Classic دلتازکس دلتا دارو علاوه بر حفظ رطوبت در ناحیه واژینال و رفع درد و خشکی در طی مدت نزدیکی ، از بوی بد ناحیه واژن نیز جلوگیری می‌کند.

کرم فموره مخصوص بانوان

۲۹۸.۰۰۰ تومان
کرم فموره با ایجاد خنکی واژن و ایجاد لغزندگی مناسب موجب بهبود ارتباط جنسی و جلوگیری جراحات می‌شود.

ژل لوبریکانت (روان کننده) و جمع کننده سان یورو مخصوص بانوان

۷۱.۹۰۰ تومان
ژل لوبریکانت جمع کننده سان یورو مخصوص بانوان، حاوی عصاره طبیعی انار می باشد که باعث انقباض عضلات دیواره واژن شده و حالت ارتجاعی را افزایش داده و در نهایت باعث احساس جمع شدن عضلات واژن می گردد.

ژل لوبریکانت (روان کننده) تأخیری سان یورو

۷۱.۹۰۰ تومان
ژل لوبریکانت تأخیری سان یورو، حاوی ماده مؤثره لیدوکائین می باشد که به بهبود عوارض ناشی از زود انزالی، افزایش زمان و کیفیت نزدیکی و کنترل ارگاسم کمک می کند.

ژل لوبریکانت پلی ژل روان کننده، ویژه بانوان

۴۴.۰۰۰ تومان
ژل لوبریکانت روان کننده و خوشبو کننده جنسی پلى ژل، محلول در آب بوده و حاوى ماده مؤثره گلیسیرین ویژه بانوان فرموله شده است که بعنوان روان کننده نواحى تناسلى، خوشبوکننده، بهبود عوارض ناشى از خشکى واژن، نزدیکى دردناك، انقباض غیر ارادى واژن، اختلالات رسیدن به اوج لذت جنسى و آنورگاسمى مورد استفاده قرار می گیرد.