نمایش 1–24 از 58 نتیجه

نمایش 1–24 از 58 نتیجه

تونیک تقویت کننده و ضد ریزش موی T2 سریتا

قیمت: 125,000 تومان
تونیک تقویت کننده و ضد ریزش موی T2 سریتا، یک فرآورده منحصر به فرد، غنی شده از کافئین و عصاره های گیاهی با مهار کردن ریزش مو به رشد مجدد آنها نیز کمک می کند.

تونیک تقویت کننده مو سریتا (پرو-مین)، مناسب برای انواع مو

قیمت: 188,000 تومان
از ویژگیهای تونیک تقویت کننده مو سریتا (پرو-مین) 60 میل می توان، رشد و رویش مجدد مو، مهار ریزش مو، تقویت مو، رطوبت رسانی به پوست سر، افزایش جریان خون در پوست سر را نام برد.

تونیک تقویت کننده موی سر اس وی آی مدل هرلاس استاپ

قیمت: 178,500 تومان
تونیک تقویت کننده موی سر اس وی آی مدل هرلاس استاپ با داشتن فرمولی منحصر به فرد سبب افزایش جریان خون مویرگی پوست سر شده و مواد مورد نیاز و حیاتی ریشه مو را تأمین می کند.

لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش مو فولیکا مخصوص آقایان

قیمت: 140,600 تومان
لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش مو فولیکا سبب تسریع در رشد موهای جایگزین، افزایش جریان گردش خون پوست سر و تنظیم ترشح چربی پوست می شود.

شامپو ضد شوره ایروکس

قیمت: 63,900 تومان
شامپو ضد شوره ایروکس با استفاده از ترکیب ضد شوره اکتوپیروکس که جدیدترین و ایمن ترین ترکیب ضد شوره می باشد، خارش و شوره سر را درمان می کند.

شامپو کافئین پلاس ایروکس

قیمت: 83,700 تومان
شامپو کافئین پلاس ایروکس با افزایش گردش محیطی خون در کف سر موجب تغذیه فولیکول‌های مو شده و از ریزش موهای ضعیف جلوگیری کرده و همچنین موجب افزایش رشد مو می‌شود.

شامپو پرو ویتا-اف ایروکس

قیمت: 41,760 تومان
شامپو پروویتا-اف ایروکس بر پایه ترکیب اصلی آمونیوم آلکیل اتر سولفات (آنیونیک با خواص آمفوتری) فرموله شده است که به موها نرمی و لطافت خاصی می بخشد.

شامپو بیوتین پلاس ایروکس

قیمت: 68,500 تومان
شامپو بیوتین پلاس ایروکس سبب بهبود کراتین سازی، افزایش ضخامت ساقه و استحکام ریشه مو شده و برای افرادی که دارای ریزش مو سکه ای هستند و همچنین افرادی که پوسته شدن پوست سر را تجربه می‌کنند، بسیار مناسب است.

شامپو ضد ریزش موی گزنه ایروکس

قیمت: 45,200 تومان
شامپو ضد ریزش موی گزنه ایروکس جهت کنترل ریزش موهای چرب تا نرمال فرموله شده است که با دارا بودن عصاره گزنه سبب افزایش گردش خون محیطی و تحریک رویش مو شده و همچنین چربی پوست سر و مو را کنترل و کاهش می دهد.

شامپو زینک پلاس ایروکس

قیمت: 45,800 تومان
شامپو زینک پلاس ایروکس با دارا بودن زینک سبب بهبود خارش و التهابات پوست سر شده و انواع شوره و باکتری ها را از بین می برد.

شامپو کنترل کننده پوسته سر سریتا مناسب انواع مو

قیمت: 95,000 تومان
شامپو کنترل کننده پوسته سر سریتا با داشتن فرمولاسیون ویژه پوسته های خارش دار پوست را از بین می برد و تأثیر بسزایی در بهبود عوارض ناشی از پسوریازیس دارد.

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش کافئین سریتا

قیمت: 88,000 تومان
شامپو تقویت کننده و ضد ریزش کافئین سریتا حاوی ترکیبات مؤثر کافئین، ساوپالمیتو، پروتئین جوانه گندم و عصاره های گیاهی می باشد که باعث تقویت مو، کنترل ریزش مو و کمک به رویش و رشد مجدد مو می گردد.

محلول مو ماینوکسیدیل و کافئین لامینین

قیمت: 165,900 تومان
محلول مو ماینوکسیدیل و کافئین لامینین حاوی عصاره‌های گیاهی همچون ساو پالمتو، گزنه، بابونه، رزماری و دم اسب بوده که سبب افزایش استقامت و استحکام مو، تغذیه کننده فولیکول مو و بهبود گردش خون می‌شود.

شامپو تقویت کننده انواع مو لامینین

قیمت: 66,400 تومان
شامپو تقویت کننده انواع مو لامینین به علت دارا بودن عصاره‌های گیاهی بابونه، گزنه، دم اسب و رزماری، جهت پیشگیری و درمان ریزش موی آندروژنیک و استحکام ساقه مو و شادابی مو مورد استفاده قرار می گیرد.

شامپو تقویت کننده ماینوکسیدیل لامینین

قیمت: 117,000 تومان
شامپو تقویت کننده ماینوکسیدیل لامینین با دارا بودن کافئین و ماینوکسیدیل سبب تقویت، افزایش استحکام و ضخامت تار موها شده و تأثیر مستقیمی در تحریک ریشه و رشد مو دارد.

شامپو حالت دهنده و تقویت کننده موی ردیست

قیمت: 209,500 تومان
شامپو حالت دهنده و تقویت کننده موی ردیست حاوی روغن آرگان، جوجوبا و چای سبز، باعث تثبیت رنگ موهای کراتینه می شود.

شیر مو لوجیا

قیمت: 115,000 تومان
شیر مو لوجیا حاوی پروتئین شیر و جوانه گندم به عنوان یک نرم کننده قوی باعث جلوگیری از گره خوردن تارهای مو می شود و برای انواع مو به ویژه موهای آسیب دیده و رنگ شده مناسب می باشد.

شامپو ضد ریزش مو بانوان دنیور

قیمت: 100,500 تومان
شامپو ضد ریزش مو بانوان دنیور حاوی عصاره گیاه نخل اره ای می باشد که این ماده قدرت فوق العاده ای در کنترل ریزش موی آندروژنیک دارد.

ماسک شیر مو لوجیا

قیمت: 215,000 تومان
ماسک شیر مو لوجیا حاوی پروتئین شیر، سبوس گندم و آرگان طبیعی همراه با کراتین مایع با رایحه‌ای دلنشین، رطوبت لازم برای موها را تأمین نموده و از موها در برابر حرارت سشوار، اتو مو و اشعه‎های مضر خورشید و عوامل مخرب محیطی جلوگیری می کند.

ماسک مغذی و تقویت کننده انواع مو لافارر

قیمت: 147,800 تومان
ماسک مغذی و تقویت کننده انواع مو لافارر بر پایه عصاره‌های گیاهی فرموله شده است که علاوه بر تغذیه موها موجب نرم شدن و افزایش حالت‌پذیری آنها می‌شود.

ماسک موی مغذی و ترمیم کننده آدرا حاوی روغن آرگان و روغن برنج

قیمت: 56,600 تومان
ماسک موی مغذی و ترمیم کننده آدرا با دارا بودن پروویتامین B5، وظیفه نرم کنندگی، ترمیم کنندگی و بازسازی کنندگی ساقه موهای آسیب دیده و رنگ شده را بر عهده دارد.

شامپو ضد شوره مناسب انواع مو فیتووان

قیمت: 89,000 تومان
شامپو ضد شوره مناسب انواع مو فیتووان با دارا بودن ترکیبات ضد قارچ مانند؛ پیروکتون اولامین وکلیمبازول در درمان و کنترل انواع مختلف شوره سر و پوسته ریزی بسیار مؤثر می باشد.

شامپو روزانه حاوی مواد آبرسان فیتووان

قیمت: 47,000 تومان
شامپو روزانه حاوی مواد آبرسان فیتووان با دارا بودن فرمولاسیونی با خاصیت آبرسانی فوق العاده موجب رطوبت رسانی ساقه مو شده و از خارش و التهاب پوست سر جلوگیری می کند.

فوم گیاهی ضد شپش اِلتا

قیمت: 315,000 تومان
فوم گیاهی ضد شپش اِلتا با دارا بودن ترکیبات گیاهی مؤثر (به جای ترکیبات شیمیایی و سمی) موجب از بین رفتن شپش و رشک (تخم شپش) با یک بار استفاده می شود.