نمایش 1–24 از 165 نتیجه

سرم مولتی پپتید تقویت مو اوردینری 50 میلی لیتر

۱.۲۳۷.۰۰۰ تومان
سرم مولتی پپتید تقویت مو اوردینری یک انتخاب عالی جهت تقویت ریشه و ساقه مو می باشد که با داشتن ترکیبات موثر از ریزش مو جلوگیری می‌کند.

روغن مو کراتین ردیست 100 میلی لیتر

۴۶۳.۸۰۰ تومان
روغن مو کراتین ردیست به دلیل داشتن کراتین هیدرولیز شده علاوه بر ترمیم و بازسازی ساختار مو، موخوره را از بین برده، از وز شدن موها جلوگیری کرده و موها را صاف می کند.

شامپو ضد شوره ملایم D1 پریم 250 میلی لیتر

۸۱.۶۰۰ تومان
شامپو ضد شوره ملایم D1 پریم در طول درمان شوره سر به عنوان یک مکمل درمان استفاده می‌شود و پس از درمان شوره سر نیز به منظور جلوگیری از بازگشت شوره سر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش +A پریم 250 میلی لیتر

۱۹۶.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده و ضد ریزش +A پریم یک محصولی ایده آل برای بانوان و آقایان مبتلا به ریزش مو است که با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر تقویت موها از ریزش آنها نیز جلوگیری می کند.

لوسیون 1 ماینوکسیدیل 5% ضد ریزش سیلورال 60 میلی لیتر

۳۲۴.۰۰۰ تومان
لوسیون 1 ماینوکسیدیل 5% ضد ریزش سیلورال یک محلول رویش و محرک رشد مو برای انواع ریزش مو بوده که کیفیت مواد اولیه مناسبی دارد و علاوه بر ماینوکسیدیل دارای چندین ترکیب تقویت کننده و ضد ریزش مو می باشد که علاوه بر رشد مجدد موها باعث تقویت و جلوگیری از ریزش مو ها نیز می گردد.

لوسیون گیاهی ضد ریزش مو سیلورال مدل H حجم 60 میلی لیتر

۳۲۴.۰۰۰ تومان
لوسیون گیاهی ضد ریزش مو سیلورال مدل H یک فرآورده با ترکیبات طبیعی و گیاهی است که علاوه بر جلوگیری ازریزش مو، سبب رشد موهای جدید شده و می تواند به خوبی روند پیری مو را کند کرده چرا که در ترکیبات گیاهی خود حاوی گیاهان با ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی می باشد.

شامپو سر و بدن بسیار ملایم اسکالپیا مدل پسو کالم 200 میلی لیتر

۹۶.۲۰۰ تومان
شامپو سر و بدن بسیار ملایم اسکالپیا تاثیر زیادی در از بین بردن و کاهش پسوریازیس، پوسته پوسته شدن سر، بدن و تقویت موها دارد و برای افرادی که پوست‌ حساسی دارند، مناسب است.این شامپوی قدرتمند، یک شوینده ملایم است که برای افراد مبتلا به مشکلات پوستی مانند اگزما و درماتیت و پسوریازیس راحتی و سلامتی را به ارمغان می آورد.

شامپو تقویت کننده و ضد شوره اس وی آی 200 میلی لیتر

۱۳۹.۶۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده و ضد شوره اس وی آی علاوه بر درمان شوره سر از ریزش بیش از حد تارهای مو جلوگیری کرده و فولیکول‌های مو را تقویت می‌کند، همچنین در صورت داشتن خارش، آن را رفع کرده و التهابات را تسکین میدهد.

لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش هگور مدل آنتی شوت، 125 میلی لیتر

۹۹۹.۸۰۰ تومان
لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش هگور، به دلیل داشتن عصاره جینسینگ، روند ریزش موها را کند کرده و باعث افزایش رشد موها می شود.

شامپو تقویت کننده موی سر اسکالپیا مدل اسکالپ فورت، 200 میلی لیتر

۱۲۵.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موی سر اسکالپیا به عنوان یک محصول تخصصی برای مقابله با ریزش مو و تقویت ریشه و ساقه مو شناخته شده است که با تحریک رشد سلول‌های پوست سر، به افزایش رشد و کاهش ریزش موها و همچنین ترمیم آسیب‌های فیزیکی موها در اثر عوامل مکانیکی مانند سشوار و اتو مو کمک شایانی می کند.  

شامپو ضد ریزش مردانه ردوان، 1000 میلی لیتر

۲۴۸.۰۰۰ تومان۲۶۲.۸۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش مردانه ردوان، با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر تمیز کردن کامل مو از آلودگی ها و چربی ها، سبب تقویت و ترمیم فولیکول های مو شده که این امر ریزش مو را کنترل می نماید.

تونیک ضد ریزش مو سیسپرسا 115 میلی لیتر

۴۲۹.۰۰۰ تومان
تونیک ضد ریزش مو سیسپرسا با دارا بودن ترکیبات موثر سبب کاهش ریزش مو، کمک به رویش مجدد و بازسازی و احیا سلامت مو و اسکالپ می‌شود.

سرم روغن آرگان مراکشی اوردینری مناسب پوست و مو 30 میلی لیتر

۸۰۰.۰۰۰ تومان
سرم روغن آرگان مراکشی اوردینری باعث افزایش الاستیسیته پوست شده و نرمی و درخشندگی بی نظیری را برای موهای شما به ارمغان می اورد. سرم روغن آرگان برای انواع پوست و مو مناسب است.

شامپو ضد ریزش فری سولفات سیسپرسا 250 میلی لیتر

۳۲۸.۰۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش فری سولفات سیسپرسا،با بهره گیری از ترکیبات موثر مانند؛ سیستئین، ویتامین B۶، روی، بیوتین، کافئین، اسیدهای آمینه ضروری و اسید هیالورونیک اسید، ابتدا از ریزش مو جلوگیری کرده و سپس به رشد مجدد و پرپشت شدن انها کمک می نماید.

تونیک ضد ریزش مو پالمینکس اویدرم، 80 میلی لیتر

۲۴۹.۰۰۰ تومان
تونیک ضد ریزش مو پالمینکس اویدرم با دارا بودن ترکیبات موثر، علاوه بر تقویت و تغذیه پیاز مو و افزایش جریان خون در اطراف فولیکول‌ها، با مهار تولید آنزیم دی هیدرو تستوسترون مانع از ریزش موی سر می‌شود.

تونیک تقویت کننده و ضد ریزش مو کراستم اویدرم ۶۰ میلی لیتر

۲۱۷.۰۰۰ تومان
تونیک تقویت کننده و ضد ریزش مو کراستم اویدرم با تغذیه فولیکول های ضعیف و نازک مو و با افزایش جریان خون در اطراف آنها موجب توقف ریزش موهای غیر آندروژنیک (غیر ارثی- هورمونی) و باعث پرپشتی موها می شود.

لوسیون تقویت کننده مو ماینوکسیدیل 5 درصد اکسیلیا، 50 میلی لیتر

۱.۱۲۱.۶۰۰ تومان
لوسیون تقویت کننده مو ماینوکسیدیل 5 درصد اکسیلیا حاوی کافئین، ماینوکسیدیل و بیوتین است که ضمن کمک به درمان ریزش مو به تقویت ریشه مو نیز کمک می‌کند.

لوسیون تقویت کننده مو ماینوکسیدیل 3 درصد اکسیلیا، 50 میلی لیتر

۱.۰۵۰.۰۰۰ تومان
لوسیون تقویت کننده مو ماینوکسیدیل 3 درصد اکسیلیا از ریزش بیش از حد مو جلوگیری نموده و علاوه بر کاهش چربی اضافی کف سر، از سفید شدن تارهای مو نیز جلوگیری می‌کند.

ماسک موی آبرسان روغن آرگان با آبکشی انلیل، 250 میلی لیتر

۱۳۷.۰۰۰ تومان
ماسک موی آبرسان روغن آرگان با آبکشی انلیل با دارا بودن ترکیبات گیاهی موثر، رطوبت موهای شما را تامین کرده و باعث طراوت، شادابی و نرمی موها می‌شود.

شامپو حجم دهنده موی تگودر، 355 میلی لیتر

۳۹۰.۶۰۰ تومان
شامپو حجم دهنده موی تگودر حاوی عصاره گندم، رازیانه و ویتامین B5 است که با انرژی رسانی و تحریک رشد مجدد موها سبب جلوگیری از ریزش مو می‌ شود.

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش موی آقایان تگودر، 355میلی لیتر

۳۱۰.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده و ضد ریزش موی آقایان تگودر با بهره مندی از ترکیبات موثر گیاهی و با تقویت فولیکول مو باعث رشد مجدد موها و همچنین پرپشتی و افزایش حجم موها می شود.  

شامپو ضد ریزش و تقویت کننده پتال فرش مدل تی تری، 475 میلی لیتر

۲۶۰.۵۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش و تقویت کننده پتال فرش با دارا بودن ترکیبات موثر گیاهی همچون روغن درخت چای با تغذیه و خونرسانی بیشتر فولیکول‌های مو موجب تقویت و بازسازی موها شده و از ریزش آنها جلوگیری می کند.

شامپو تقویت کننده انواع مو پتال فرش مدل هیر رسکیو، 355 میلی لیتر

۲۳۷.۵۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده انواع مو پتال فرش با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه برتقویت موهای ضعیف، به استحکام بخشی موها نیز کمک شایانی می کند.

ماسک مو بدون آبکشی ماسینکس حاوی روغن آرگان، 200 میلی لیتر

۷۸.۲۰۰ تومان
ماسک مو بدون آبکشی ماسینکس با دارا بودن روغن آرگان علاوه بر آبرسانی عمیق موها، آنها را تقویت و ترمیم نموده، خشکی و وز مو را برطرف می سازد و باعث ایجاد طراوت و درخشندگی موها می شود.