نمایش 1–24 از 354 نتیجه

کرم نرم کننده اوسرین و اوره ۵ درصد ثمین ۱۰۰ میلی لیتر

۱۱۷.۰۰۰ تومان
کرم نرم کننده اوسرین و اوره ۵ درصد ثمین با ترکیبات موثری که دارد به درمان هرگونه خشکی متوسط تا شدید پوست کمک می کند. کرم ۵ درصد ثمین فاقد رنگ و عطر بوده و برای افراد با پوست حساس حتی کودکان و نوزادان مناسب است و می توان از آن برای رفع التهاب ناحیه پوشک کودکان استفاده کرد.

کرم مرطوب کننده پوست خشک لابورن 50 میلی لیتر

۱۸۰.۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده پوست خشک لابورن حاوی کلاژن و روغن بادام است که با افزایش کلاژن سازی به افزایش انعطاف پذیری و خاصیت ارتجاعی پوست کمک می‌کند و در جوانسازی آن موثر است. کرم آبرسان پوست خشک لابورن، پوست را به خوبی آبرسانی کرده، رطوبت مورد نیاز آن را تامین می‌نماید و خشکی و زبری پوست را برطرف می‌کند.

کرم مرطوب کننده پوست چرب لابورن 50 میلی لیتر

۱۸۰.۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده پوست چرب لابورن، پوست را به طور عمقی آبرسانی می کند، چربی اضافۀ آن را از بین می رود و در نتیجه نرمی و لطافت پوست را باز می گرداند. همچنین کرم آبرسان پوست چرب لابورن چروک های پوست از بین می برد و پوست را جوانتر و شادابتر می کند.

کرم نرم کننده حاوی اوسرین و اوره %15 اوری فاب 100 میلی لیتر

۱۳۶.۵۰۰ تومان
کرم نرم کننده حاوی اوسرین و اوره %15 اوری فاب آسیب های ناشی از خشکی، اگزما و آتوپیک را ترمیم و بازسازی می کند و درنتیجه باعث رفع خارش و قرمزی پوست می شود. کرم اوسرین و اوره %15 اوری فاب برای درمان ترک های پا، زانو و آرنج نیز مناسب است و باعث نرمی و لطافت پوست می شود.

کرم نرم کننده حاوی اوسرین و اوره %5 اوری فاب 100 میلی لیتر

۱۱۴.۷۵۰ تومان
کرم نرم کننده حاوی اوسرین و اوره %5 اوری فاب با جذب بالایی که دارد به سرعت به عمق پوست نفوذ کرده و به مدت طولانی باعث نرمی و ایجاد رطوبت در پوست می شود. کرم اوسرین و اوره %5 اوری فاب فاقد رنگ و عطر بوده که افراد حساس نیز می توانند از آن استفاده کنند.

کرم نرم کننده حاوی اوسرین و اوره 10 درصد اوری فاب 100 میلی لیتر

۱۲۵.۸۰۰ تومان
کرم نرم کننده حاوی اوسرین و اوره 10 درصد اوری فاب با ایجاد لایه محافظ بر سطح پوست، از تبخیر رطوبت درون پوست جلوگیری نموده و با اتصال به مولکول های آب، موجب جذب رطوبت بیشتر پوست می شود. همچنین کرم 10 درصد اوری فاب رطوبت مورد نیاز و ضروری پوست های خشک و آسیب دیده را تأمین می کند.

کرم استرچ مارک پاپانو 200 میلی لیتر

۲۴۰.۰۰۰ تومان
کرم استرچ مارک پاپانو علاوه بر کاهش ترک خوردگی های پوست، الاستیسیته آن را نیز افزایش می دهد. همچنین کرم ضد ترک پاپانو با خاصیت ضد التهابی و التیام بخشی که دارد، از افتادگی پوست نیز پیشگیری می کند.

اسپری آبرسان صورت رویوال 150 میلی لیتر

۲۳۹.۹۰۰ تومان
اسپری آبرسان صورت رویوال موجب آبرسانی عمقی و شاداب شدن پوست صورت می‌شود و به جذب بهتر محصولات پوستی کمک می‌نماید. اسپری آب صورت رویوال برای انواع پوست مناسب است. 

کرم ترمیم کننده پوست ماهتو 100 میلی لیتر

۳۸۹.۷۰۰ تومان
کرم ترمیم کننده پوست ماهتو برای ترمیم بافت اسیب دیده پوست، جراحت ها بخیه، خراشیدگی و بریدگی ها و از بین بردن جای زخم و آثار جراحی فرموله شده است. کرم ترمیم کننده پوست حاوی کلاژن و زینک گلوکونات ماهتو  به راحتی جذب پوست شده و از ایجاد خشکی در پوست جلوگیری می‌کند و پوستی لطیف و شاداب را برای شما به ارمغان می‌آورد.

کرم نرم کننده اوسرین و اوره 5% ماهتو 100 میلی لیتر

۱۳۶.۶۰۰ تومان
کرم نرم کننده اوسرین و اوره 5% ماهتو برای مرطوب کردن و نرم کردن پوست خشک و آسیب‌دیده مورد استفاده قرار می‌گیرد. کرم نرم کننده اوسرین و اوره 5% ماهتو با دارا بودن اوسرین و اوره در حفظ رطوبت و بهبود بافت پوست موثر می‌باشند.

کرم نرم کننده اوسرین و اوره 10% ماهتو 100 میلی لیتر

۱۴۷.۹۰۰ تومان
کرم نرم کننده اوسرین و اوره 10% ماهتو مرطوب کننده و نرم کننده پوست خشک و آسیب دیده است. استفاده از کرم اوسرین و اوره 10% ماهتو به صورت منظم می‌تواند به بهبود وضعیت پوست خشک و خشن کمک کند، التهاب و خارش را کاهش دهد و پوست را نرم و لطیف کند.

کرم دست و ناخن قوی 1 در 3 ژرژیه 75 میلی لیتر

۱۸۱.۰۰۰ تومان
کرم دست و ناخن قوی 1 در 3 ژرژیه برای پوست های خیلی خشک و حساس بسیار مناسب بوده و با دارا بودن SPF15 از دست در برابر اشعه های خورشید محافظت می کند. کرم دست و ناخن قوی ژرژیه با جذب سریعی که دارد حس سبکی و نرم شدن پوست را به همراه دارد.

کرم مغذی و ویتامینه فلویو 120 میلی لیتر

۲۸۰.۰۰۰ تومان
کرم مغذی و ویتامینه فلویو با دارا بودن ترکیبات موثر و با آبرسانی و مرطوب کنندگی خوبی که دارد از خشکی و التهاب و قرمزی پوست خشک جلوگیری می کند. همچنین کرم مغذی فلوویو به دلیل تحریک کلاژن سازی و الاستین پوست از ایجاد چین و چروک و پیری زودرس جلوگیری می نماید.

فوم شستشوی صورت ویتامین سی برایت مکس 150 میلی لیتر

۳۴۱.۵۰۰ تومان
فوم شستشوی صورت ویتامین سی برایت مکس علاوه بر رفع آلودگی‌ها به دلیل دارا بودن ویتامین سی باعث روشن شدن پوست می شود. فوم شستشوی صورت برایت مکس با تامین رطوبت پوست از خشکی، چین و چروک و پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

کرم روز خاویار کیارا آمبرا حجم 50 میلی لیتر

۲.۹۴۷.۰۰۰ تومان
کرم روز خاویار کیارا آمبرا با دارا بودن ترکیبات موثر باعث کاهش نشانه های پیری مانند چین و چروک کرده و زیبایی را به پوست باز می گرداند. کرم روز کیارا آمبرا سرشار از ویتامین E، آب چشمه های دریایی، عصاره های پلانگتون و خاویار است.

کرم شب خاویار کیارا آمبرا 50 میلی‌لیتر

۲.۹۴۷.۰۰۰ تومان
کرم شب خاویار کیارا آمبرا با دارا بودن عصاره های با ارزش خاویار و پلانکتون، موجب تقویت و بازسازی لایه های حفاظتی پوست شده و پوست های خسته را احیا می کند. کرم شب کیارا آمبرا استحکام بخش پوست و ضد چروک است و از پیری زودرس پوست نیز جلوگیری می کند.

سرم ضد چروک مروارید اکسکلوسیو 60 میلی لیتر

۱.۳۰۱.۰۰۰ تومان
سرم ضد چروک مروارید اکسکلوسیو با دارا بودن فرمولاسیونی منحصر به فرد علاوه بر کاهش چروک ها، در از بین بردن عیوب آشکار پوست کمک شایانی می کند. این سرم ضد چروک برای انواع پوست مناسب بوده و پوستی نرم و درخشان برای شما به ارمغان می آورد.

کرم مرطوب کننده صورت و بدن آتوپیک سی بی پاریس

۳۹۹.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده صورت و بدن آتوپیک سی بی پاریس یک رطوبت رسان فوری و بادوام است که پوست های آتوپیک را تغذیه رسانی، نرم و لطیف کرده و التهاب، قرمزی و خارش ناشی از آتوپیک را التیام می بخشد.

سرم آبرسان هیالورونیک اسید 2% و ویتامین B5 اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۰۸۷.۲۰۰ تومان
سرم آبرسان هیالورونیک اسید 2% و ویتامین B5 اوردینری با بهره گیری از ترکیبات موثری همچون هیالورونیک اسید و ویتامین B5 تاثیر زیادی در آبرسانی پوست داشته و موجب کاهش چین و چروک های پوست و شادابی و طراوت پوست می شود.

فوم شستشوی پوست خشک و معمولی درمالیفت مدل هیدرالیفت 150 میلی لیتر

۹۶.۵۰۰ تومان
فوم شستشوی پوست خشک و معمولی درمالیفت مدل هیدرالیفت به عنوان یک شوینده غیر صابونی و با دارا بودن ترکیبات موثر، علاوه بر پاکسازی پوست از هر نوع آلودگی، باعث رفع خشکی و زبری پوست و حفظ نرمی و لطافت آن می‌شود.

ژل کرم آبرسان پوست چرب و جوش دار رویوال حجم 40 میلی لیتر

۲۷۴.۹۰۰ تومان
ژل کرم آبرسان پوست چرب و جوش دار رویوال با کمک ترکیباتی موثری که دارد، پوست را به صورت عمیق آبرسانی کرده و علائم خشکی پوست را برطرف می کند.

ژل کرم آبرسان هیالورونیک میریک 50 میلی لیتر

۳۹۹.۰۰۰ تومان
ژل کرم آبرسان هیالورونیک میریک با دارا بودن طیف وسیعی از ترکیبات مغذی و با رطوبت رسانی خوبی که دارد به کاهش چروکهای ریز و سطحی پوست، رفع خشکی و درمان اگزما و مستحکم سازی پوست کمک شایانی می کند.

سرم آبرسان هیالورونیک اسید میریک 10 عدد ویال

۸۰۵.۵۰۰ تومان
سرم آبرسان هیالورونیک اسید میریک با استفاده از به‌روزترین فناوری‌ها و اکتیو‌ها، مانند یک اسفنج عمل کرده، آب را جذب و به مدت طولانی در پوست نگه می‌دارد، که این امر به نفوذ عمقی، پر کنندگی خطوط پوست و رفع افتادگی‌های صورت دراثر افزایش سن کمک می‌کند.

کرم دست و ناخن ویتا سی اسکین وان 50 میلی لیتر

۲۲۹.۸۰۰ تومان
کرم دست و ناخن ویتا سی اسکین وان با داشتن خاصیت آنتی اکسیدان بسیار قوی به کاهش چین و چروک و تعویق روند پیری پوست پرداخته و به حفظ رطوبت پوست و استحکام ناخن‌ها نیز کمک می‌کند.