نمایش 1–24 از 170 نتیجه

نمایش 1–24 از 170 نتیجه

کپسول هیالورون پلاس آپوویتال

قیمت: 305,000 تومان
کپسول هیالورون پلاس آپوویتال با ترکیبی از هیالورونیک اسید، کلاژن، ویتامین ث و بیوتن، آبرسانی به پوست را افزایش داده و منجر به ترمیم پوست و افزایش زیبایی صورت می شود.

کرم ویتامین C روشن کننده و مرطوب کننده مدیلن

قیمت: 185,000 تومان
کرم ویتامین C روشن کننده و مرطوب کننده مدیلن علاوه بر حفظ رطوبت پوست و رفع تیرگی و لک‎های پوستی، سبب جوان سازی و رفع چین و چروک پوست نیز می‌شود.

شامپو بدن کرمی ایروکس مناسب پوست های خشک و حساس

قیمت: 50,440 تومان
شامپو بدن کرمی ایروکس با دارا بودن عصاره آلوئه ورا و مرطوب کننده های طبیعی، رطوبت، نرمی و لطافت پوست را افزایش داده و التیام بخش و ضد التهاب مناسبی برای پوست می باشد.

پن مناسب پوست خشک اویدرم مدل اوی هیدرا

قیمت: 46,500 تومان
پن مناسب پوست خشک اویدرم مدل اوی هیدرا التیام بخش، ضد التهاب و خارش پوست بوده و محافظ پوست در برابر خشکی می باشد.

کرم ضد چین و چروک بیوتی اسکین

قیمت: 102,500 تومان
کرم ضد چین و چروک بیوتی اسکین به دلیل تحریک کلاژن سازی به رفع خطوط سطحی پوست و کاهش چین و چروک کمک کرده و باعث جوان سازی و افزایش استحکام پوست می‌شود.

سرم آبرسان و ضدچروک الارو مدل یوس هیدرا

قیمت: 482,000 تومان
سرم آبرسان و ضدچروک الارو مدل یوس هیدرا ترکیبی بسیار ویژه از آرژنین، لیپوسمیک، سویا و مواد مرطوب کننده پوست بوده که موجب کاهش چین و چروک و رفع نشانه های پیری پوست می گردد.

کرم مرطوب کننده پوست چرب درمالیفت مدل هیدرالیفت ای سی

قیمت: 83,800 تومان
کرم مرطوب کننده پوست چرب درمالیفت مدل هیدرالیفت ای سی علاوه بر حفظ رطوبت و آبرسانی به عمیق ترین لایه های پوست، چربی های اضافه ترشح شده پوست را جذب کرده و از ایجاد جوش در پوست های چرب جلوگیری می کند.

محلول پاک کننده پوست های حساس درمالیفت مدل رزالیفت

قیمت: 89,500 تومان
محلول پاک کننده پوست های حساس درمالیفت مدل رزالیفت بدون ایجاد هر گونه خشکی و حساسیت، پوست صورت، چشم و لب را از مواد آرایشی و آلودگی ها پاک نموده و باعث شادابی و سلامت پوست می گردد.

کرم مرطوب کننده حاوی ویتامین E الارو

قیمت: 225,000 تومان
کرم مرطوب کننده حاوی ویتامین E الارو، رطوبت پوست را حفظ کرده و محافظ خوبی برای پوست در برابر رادیکال های آزاد و آلودگی هوا خواهد بود.

کرم مرطوب کننده بدن درمالیفت مدل هیدرالیفت

قیمت: 93,800 تومان
کرم مرطوب کننده بدن درمالیفت مدل هیدرالیفت ویژه پوست های معمولی تا خشک، لایه های عمیق پوست را آبرسانی کرده و تا چندین ساعت رطوبت آن را حفظ می نماید.

لوسیون بدن ردیست

قیمت: 130,000 تومان
لوسیون بدن ردیست با دارا بودن عصاره آلوئه ورا و شی باتر یک آبرسان فوری برای انواع پوست می باشد که خاصیت ضد التهاب داشته و موجب نرمی و لطافت پوست می شود.

تونر صورت حاوی ویتامین C ویتالایر

قیمت: 88,000 تومان
تونر صورت حاوی ویتامین C ویتالایر با ترکیبات غنی شده ایی که دارد رطوبت رسان و شاداب کننده پوست بوده و بدون نیاز به آبکشی فرایند پاکسازی پوست را تکمیل می‌نماید.

کرم مرطوب کننده و آبرسان لایسل مدل ریچ هیدراسل

قیمت: 143,000 تومان
کرم مرطوب کننده و آبرسان لایسل مدل ریچ هیدراسل حاوی ویتامین C و عصاره‌های گیاهی، مخصوص پوست‌های خشک می باشد که سبب رطوبت رسانی طولانی مدت و عمیق پوست می‌شود.

فلوئید مرطوب کننده و آبرسان پوست چرب درماتیپیک

قیمت: 159,800 تومان
فلوئید مرطوب کننده و آبرسان پوست چرب درماتیپیک با تکنولوژی منحصر به فرد خود سبب آبرسانی عمقی و بادوام پوست شده و با دارا بودن کوانزیم Q10 به عنوان یک ضد رادیکال آزاد قوی کاربرد دارد.

شامپو بدن بانوان سی رین

قیمت: 57,000 تومان
شامپو بدن بانوان سی رین حاوی پرو ویتامین B5 و مشتقات روغن نارگیل، موجب آبرسانی و تغذیه پوست و همچنین مرطوب شدن و لطافت پوست می شود.

شامپو بدن مردانه سی رین

قیمت: 57,000 تومان
شامپو بدن مردانه سی رین، حاوی عصاره نعناع، روغن نارگیل و ویتامین B5 با ایجاد نرمی و لطافت در پوست حس طراوت و تازگی را به همراه دارد.

کرم مرطوب‌کننده پوست چرب دوتینی

قیمت: 169,000 تومان
کرم مرطوب کننده پوست چرب دوتینی، علاوه بر کنترل ترشح چربی و متعادل سازی چربی پوست، موجب آبرسانی و رطوبت رسانی به پوست چرب نیز می شود.

لوسیون مرطوب کننده بدن اریکه

قیمت: 699,800 تومان
لوسیون مرطوب کننده بدن اریکه حاوی آلوئه ورا و ویتامین E  به عنوان مرطوب کننده و بازسازی کننده قوی عمل نموده و با قدرت جذب سریع و کامل باعث لطافت و شادابی پوست می شود.

کرم مرطوب کننده و ضد چروک دست پیلاری الکسیس

قیمت: 366,000 تومان
کرم مرطوب کننده و ضد چروک دست پیلاری الکسیس به عنوان محصولی ضد لک و ضد چروک با ساختاری سبک و غیر چرب با جذب سریع به منظور رطوبت رسانی و ایجاد نرمی و لطافت در پوست های خشک فرموله شده است.

کرم آبرسان پوست 24 ساعته اسکین کد

قیمت: 985,000 تومان
کرم آبرسان پوست 24 ساعته اسکین کد به کاهش نشانه های پیری، خطوط و چین و چروک های پوستی کمک نموده و پوست را به صورت عمیق آبرسانی می کند.

کرم مرطوب کننده پوست چرب درمایونیک

قیمت: 545,000 تومان
کرم مرطوب کننده پوست چرب درمایونیک علاوه بر رطوبت رسانی به پوست، با تنظیم ترشح چربی و جذب چربی‌های اضافه، برق ناخوشایند پوست را برطرف می‌ نماید.

سرم ضد چروک آرگان اکسکلوسیو

قیمت: 763,000 تومان
سرم ضد چروک آرگان اکسکلوسیو حاوی مواد خاص و منحصر بفردی است که استقامت پوست را تا حد زیادی بالا برده و آن را کشیده و سفت‌تر نشان می‌دهد.

سرم صورت با EGF اکسکلوسیو

قیمت: 556,300 تومان
سرم صورت با EGF اکسکلوسیو یک سرم حرفه ای می باشد که سبب تحریک رشد سلولی و یافته های کلاژن ساز می شود.

لوسیون شوینده و مرطوب کننده بدن آتوپیا آردن

قیمت: 254,900 تومان
لوسیون شوینده و مرطوب کننده بدن آتوپیا آردن فرموله شده بر پایه کمپلکس مواد مرطوب کننده قوی و ترکیبات التیام دهنده، رطوبت مورد نیاز پوست بدن را تأمین نموده و برای پوست‌های خشک و خیلی خشک بسیار مناسب است.