مشاهده همه 21 نتیجه

قطره خوراکی آهن لیپوزوفر فورت بی اس کی 30 میلی لیتر

۱۳۰.۸۰۰ تومان
قطره خوراکی آهن لیپوزوفر فورت بی اس کی به عنوان مکمل غذایی حاوی آهن جهت تامین نیاز روزانه نوزادان و کودکان و پیشگیری از فقر آهن و آنمی ناشی از آن مورد استفاده قرار می گیرد.

قطره آهن فلیپ های هلث 30 میلی لیتر

۸۶.۸۰۰ تومان
قطره آهن فلیپ های هلث با تامین آهن مورد نیاز بدن نوزادان و کودکان، از کم خونی ناشی از فقر آهن پیشگیری نموده و به رشد و تکامل ذهنی کودکان کمک زیادی می‌کند. این قطره بدون سیاه کردن دندان، طعم بد آهن و عوارض جانبی گوارشی برای کودکان قابل استفاده است.

قطره کوالی فول دکتر گیل 30 میلی لیتر

۵۶.۷۰۰ تومان
قطره کوالی فول دکتر گیل یک محصول ایده آل در افزایش اشتها، رشد بهتر کودکان و پیشگیری از کم خونی اسید فولیک کودکان به شمار می‌آید. این مکمل حاوی فرم فعال فولیک اسید یعنی به شکل فولات فرموله شده است.

قطره خوراکی آدزوفر بنیان سلامت کسری 30 میلی لیتر

۱۴۱.۷۰۰ تومان
قطره خوراکی آدزوفر بنیان سلامت کسری با تامین ویتامین A، D، زینک و آهن مورد نیاز کودکان ۶ ماه به بالا، به حفظ و سلامت آنها کمک شایانی می کند.

قطره آهن سیدرال گوچه جونیا فارما ۳۰ میلی لیتر

Original price was: ۱۸۷.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۳۱.۰۰۰ تومان.
قطره آهن سیدرال گوچه جونیا فارما ۳۰ میلی لیتر برای تقویت سیستم ایمنی بدن، افزایش سطح آهن در خون و درمان کم خونی تجویز می شود.

شربت ریاپت ردوکس، 120 میلی لیتر

۷۰.۰۰۰ تومان
شربت ریاپت ردوکس با دارا بودن ترکیباتی همچون عصاره شنبلیله، عصاره زرد چوبه، عصاره زنجبیل، آهن و ویتامین D3 علاوه بر رفع کم خونی در کودکان، موجب افزایش اشتها و افزایش وزن کودکان می شود و همین امر این شربت را به محصولی اثر بخش تبدیل کرده است.

شربت اشتها آور اپتایزر استار ویت، 200 میلی لیتر

۱۲۰.۰۰۰ تومان
شربت اشتها آور اپتایزر استار ویت با دارا بودن عصاره‌های گیاهی، ویتامین D3، ید و آهن جزو بهترین شربت های اشتها آور برای کودکان شناخته شده و به افزایش اشتها در کودکان و بزرگسالان کمک می‌کند.

شربت مولتی ویتامین به همراه آهن ساپلکس

۷۹.۵۰۰ تومان
شربت مولتی ویتامین به همراه آهن ساپلکس با تأمین ویتامین‌های مورد نیاز بدن به بهبود کم خونی ناشی از فقر آهن کمک نموده و سبب تقویت سیستم ایمنی بدن نیزمی شود.

قطره خوراکی فربولین شهردارو

۷.۷۰۰ تومان
قطره خوراکی فربولین شهردارو حاوی 125 میلی گرم فروس سولفات هپتا هیدرات (معادل 25 میلی گرم یون آهن) در هر یک میلی لیتر می باشد که جهت برطرف کردن کم خونی ناشی از فقر آهن کودکان فرموله شده است.

قطره نووفر اطفال هگمتان داروی غرب

۴۰.۰۰۰ تومان
قطره نووفر اطفال هگمتان داروی غرب حاوی آهن به صورت سدیم فرداتات (Sodium FerEdetate)می باشد که کم خونی ناشی از فقر آهن را درشیرخواران و کودکان برطرف می سازد.

قطره آیروفیکس دایونیکس فارما

۱۷۰.۵۰۰ تومان
قطره آیروفیکس دایونیکس فارما حاوی آهن لیپوزومی و ویتامین D3 می باشد که به جبران کمبود آهن کودکان کمک مؤثری می‌نماید و با قدرت جذب بالا و طعم مطلوب دندان‌ها را سیاه نمی‌کند .

قطره آهن سوسپانسیون فروزومال سیمرغ دارو عطار

۹۱.۶۰۰ تومان
قطره آهن سوسپانسیون فروزومال حاوی آهن به صورت لیپوزومال می باشد که آهن مورد نیاز بدن کودکان را بدون سیاه کردن دندان آنها تأمین می‌کند.

قطره سان اکتین ایده دارو طب

۹۱.۶۰۰ تومان
قطره سان اکتین حاوی 7 میلی لیتر آهن المنتال در هر میلی لیتر است که به تأمین آهن مورد نیاز روزانه در نوزادان و کودکان کمک می‌کند.

قطره آهن فری نون، دلنوا فارما

۸۱.۸۰۰ تومان
قطره آهن فری نون، دلنوا فارما به جبران کمبود آهن ناشی از تغذیه نامناسب و کم خونی ناشی از فقر آهن کمک مؤثری می‌کند.

قطره فروگلوبین ویتابیوتیکس

۳۲.۷۰۰ تومان
قطره فروگلوبین ویتابیوتیکس باعث بهبود اشتها و افزایش انرژی، رفع کم خونی، کمک به تأمین آهن مورد نیاز روزانه نوزادان و خردسالان و جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن می شود.

قطره خوراکی آهن لیپوزوفر (لیپوزومال) بی اس کی

۹۱.۵۰۰ تومان
قطره آهن لیپوزوفر به تأمین آهن مورد نیاز بدن نوزادان و کودکان کمک می‌کند. با استفاده از این محصول می‌توان از فقر آهن و آنمی ناشی از آن پیشگیری کرد.

شربت فرو ویتا سان لایف

۷۰.۰۰۰ تومان
شربت فرو ویتا سان لایف یک مکمل غذایی با کیفیت بالا، به بهبود رشد جسمی در کودکان و نوجوانان و افزایش مقاومت بدن در برابر بیماری ها کمک شایانی می‌کند.

شربت میم اورنج مایر ویتابیوتیکس

۱۰۹.۰۰۰ تومان
شربت میم اورنج مایر ویتابیوتیکس به بهبود رشد جسمی در کودکان و نوجوانان، تقویت حافظه و یادگیری در کودکان در حال رشد و افزایش مناسب در میزان اشتها و سوخت و ساز بدن کمک شایانی می‌کند.

شربت آیروفیکس دایونیکس فارما

۱۹۷.۸۰۰ تومان
شربت آیروفیکس دایونیکس فارما حاوی آهن لیپوزومال می باشد که با طعمی مطلوب و قدرت جذب بالا، دندان های کودکان را سیاه نمی کند و برای کودکانی که به کم خونی مبتلا هستند بسیار مناسب می باشد.

ساشه سوییت آیرون + ویتامین ث، ویتامین هاوس، ویژه کودکان

۷۲.۰۰۰ تومان
ساشه سوییت آیرون + ویتامین ث، ویتامین هاوس، ویژه کودکان، حاوی عنصر حیاتی آهن و ویتامین C ویژه کودکان می باشد که به صورت پودر و با طعم های خوش مزه فرآوری شده است و مورد توجه کودکان قرار می گیرد.

پودر آهن فرامکس بیوساینت

۱۵۳.۰۰۰ تومان
مصرف پودر آهن فرامکس بیوساینت سبب تقویت یادگیری، تقویت حافظه و تفکر در کودکان می شود.