نمایش 1–24 از 52 نتیجه

کپسول اسلیم فول سبز دارو ۶۰ عدد

۱۸۰.۰۰۰ تومان
کپسول اسلیم فول سبز دارو با دارا بودن ترکیبات گیاهی موثر، موجب چربی سوزی اضافه بدن شده و میل شما به شکر و شیرینی را کاهش می دهد. این محصول در کنار یک برنامه مناسب رژیم غذایی، کاهش وزن خوبی را به دنبال خواهد داشت.

کپسول سی ال ای 1000 یوروویتال 30 عدد

۲۱۲.۵۰۰ تومان
کپسول سی ال ای 1000 یوروویتال محصولی موثر برای افزایش سوخت و ساز سلول‌های بدن و از بین بردن چربی‌ها و به دنبال آن کاهش وزن است.

قرص ال آرژنین 1000 میلی گرم یوروویتال 60 عدد

۳۱۰.۶۵۰ تومان
قرص ال آرژنین ۱۰۰۰ میلی گرم یوروویتال با بالا برن سطح چربی سوزی بدن به عضله سازی و افزایش کارایی بدن در ورزشکاران کمک نموده و سبب تقویت سیستم ایمنی و قوای جنسی آقایان نیز می‌شود.

کپسول ابستاپ کارن

۱۳۷.۰۰۰ تومان۲۷۰.۰۰۰ تومان
کپسول ابستاپ کارن به عنوان یک قرص چربی سوز حاوی ترکیبات گیاهی همچون عصاره چای سبز، فیبرهای غذایی، کروم و کولین است که با کنترل اشتها موجب کاهش وزن و لاغری می شود.

قرص بادی فت دابل کات دایت لاین ویتامین هاوس 30 عدد

۱۲۰.۰۰۰ تومان
قرص بادی فت دابل کات دایت لاین ویتامین هاوس یک قرص لاغری شناخته شده است که با دارا بودن ترکیبات گیاهی به کاهش اشتها و افزایش حس سیری کمک زیادی نموده و موجب کاهش وزن و لاغری می شود.

کپسول فت فری 6 فانتوم نوتریشن 90 عدد

۴۳۲.۰۰۰ تومان
کپسول فت فری 6 فانتوم نوتریشن به دلیل داشتن ترکیبات موثر و با بالا بردن سطح چربی سوزی وکاهش چربی‌های زائد بدن، به لاغری و کاهش وزن کمک زیادی می کند.

کپسول زوبوکس های هلث 30 عدد

۱۱۷.۷۰۰ تومان
کپسول زوبوکس های هلث به دلیل دارا بودن گلوکومانان، علاوه بر کاهش جذب کربوهیدرات و چربی ها و با تاخیر در تخلیه معده و احساس سیری موجب کاهش وزن و لاغری می شود.

قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر

۲۲۲.۷۰۰ تومان۲۶۲.۰۰۰ تومان
قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر با تامین ویتامین ها و مواد معدنی بدن علاوه بر کمک به متابولیسم طبیعی بدن در حین و پس از انجام ورزش، موجب کنترل قند خون در افراد دیابتی نیز می شود.

کپسول ردوکسا نوتراکس، 60 عدد

Original price was: ۲۶۴.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۱۶.۰۰۰ تومان.
کپسول ردوکسا نوتراکس به واسطه ی دارا بودن ترکیبات موثر و با افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن و همچنین کاهش اشتهای کاذب، موجب تنظیم وزن و کاهش وزن می‌شود.

کرم لاغری موضعی ویونکس مدل دلتازکس، 200 میلی لیتر

Original price was: ۴۹۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۴۴۵.۰۰۰ تومان.
کرم لاغری موضعی ویونکس مدل دلتازکس با بالا بردن سطح متابولیسم یا سوخت و ساز بدن، باعث افزایش سرعت چربی سوزی در بدن شده و چربی های اضانی نواحی مورد نظر را از بین می برد.

کپسول گرین فیت باریج اسانس 90 عدد، چربی سوز

۱۰۳.۵۰۰ تومان
کپسول گرین فیت باریج اسانس به عنوان یک داروی گیاهی و صد در صد طبیعی در کاهش وزن و چربی سوزی بسیار موثر بوده و همچنین می‌تواند به عنوان فرآورده ای جهت بهبود مشکل کبد چرب نیز به کار رود.

محلول ال کارنیتین فتلس خوارزمی با طعم چای و لیمو (10 عددی)

۵۲.۴۰۰ تومان
محلول ال کارنیتین فتلس خوارزمی با افزایش سطح چربی سوزی بدن موجب کاهش وزن و افزایش عضله سازی می شود . همچنین این محلول با بالا بردن سطح انرژی برای ورزشکاران نیز مفید است.

ویال خوراکی ال کارنیتین 2000 آلامو 10 عدد، چربی سوز

۱۰۳.۰۰۰ تومان
ویال خوراکی ال کارنیتین 2000 آلامو به افزایش متابولیسم چربی در بدن، کاهش وزن، ترمیم بافت عضلانی و بهبود عملکرد ورزشی کمک شایانی می‌نماید.

کپسول لاغری سیمواسلیم سیمرغ دارو عطار 30 عدد

۹۸.۰۰۰ تومان
کپسول لاغری سیمو اسلیم سیمرغ دارو عطار با دارا بودن عصاره سرکه سیب و برگ چای سبز یک مکمل ایده آل جهت کاهش اشتها، کاهش وزن، لاغری و ایجاد تناسب اندام موثر است.

مکمل لاغری سین لس مدل اس ال ام-۲۴

Original price was: ۷۵۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۷۰۰.۰۰۰ تومان.
مکمل لاغری سین لس مدل اس ال ام-۲۴ با کاهش اشتها و تقویت متابولیسم بدن، به شکستن چربی‌های اضافه و سوزاندن کالری کمک نموده و سبب کاهش وزن سریع می گردد.

قرص کروم + ویتامین B3 یوروویتال

۹۱.۶۰۰ تومان
قرص کروم + ویتامین B3 یوروویتال به عنوان یک مکمل ایده آل به تنظیم سطح گلوکز خون، کنترل قند خون، چربی سوزی و لاغری کمک شایانی می کند.

سافت ژل سی ال ای 1000 میلی گرم برونسون

۴۲۹.۰۰۰ تومان
سافت ژل سی ال ای ۱۰۰۰ میلی گرم برونسون با افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش توده چربی، موجب افزایش متابولیسم پایه بدن شده و جهت کاهش بافت چربی و کاهش وزن به خصوص در ورزشکاران مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قرص جویدنی – مکیدنی هربو فیبر سپید طب

۱۳۰.۷۰۰ تومان
معرفی قرص جویدنی – مکیدنی هربو فیبر سپید طب : قرص جویدنی – مکیدنی هربو فیبر سپید طب با دارا

پودر فیبر دوبیس نوتریشن

۱۴۵.۰۰۰ تومان
پودر فیبر دوبیس نوتریشن دارای پودر مخلوط کاکائو (3 در 1) و فیبر گیاهی اینولین می باشد که با افزایش حس سیری کاذب برای مدت زمان طولانی، سبب کاهش اشتها شده و به دنبال آن وزن کاهش پیدا می کند. این مکمل علاوه بر کاهش وزن، سبب کاهش کلسترول، پایداری سطح قند خون و سلامت دستگاه گوارش نیز خواهد شد.

پودر اسلیم فیت دوبیس نوتریشن

۴۰۶.۸۰۰ تومان
پودر اسلیم فیت دوبیس نوتریشن با دارا بودن ال کارنیتین و فیبر به عنوان یک مکمل ویژه لاغری، توانایی این را دارد که در مدت زمان کوتاهی روند چربی سوزی و کاهش بافت چربی در بدن را ایجاد نموده و تنها پس از چند روز استفاده تأثیرات قابل توجهی در بدن فرد ایجاد کند.

کپسول ال کارنیتین 1000 میلی گرم دوبیس نوتریشن

۴۹۰.۰۰۰ تومان
کپسول ال کارنیتین 1000 میلی گرم دوبیس یک مکمل غذایی فوق العاده مفید و مؤثر جهت افزایش متابولیسم بدن، افزایش تولید انرژی از ذخایر چربی‌های انباشته شده، افزایش ظرفیت بدنی ورزشکاران و افزایش قوای جسمی مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول ال کارنیتین 500 میلی گرم دوبیس نوتریشن

۲۷۵.۰۰۰ تومان
کپسول ال کارنیتین ۵۰۰ میلی گرم دوبیس یک مکمل غذایی بسیار مفید و مؤثر جهت افزایش متابولیسم بدن، افزایش تولید انرژی از ذخایر چربی‌های انباشته شده، افزایش ظرفیت بدنی ورزشکاران و افزایش قوای جسمی فرموله شده است.

پودر اسلیم لست 1 کارن

۳۰۸.۰۰۰ تومان
پودر اسلیم لست 1 کارن به عنوان یک منبع غنی از فیبر، پروتئین، ویتامین‌ها و مواد معدنی از طریق کاهش اشتها به کاهش وزن فرد کمک می نماید.

کپسول چیتوسان کمپلکس هلث اید

۱۴۵.۰۰۰ تومان
کپسول چیتوسان کمپلکس هلث اید با بهره مندی از ترکیباتی همچون چیتوسان، عصاره گیمنما، ویتامین ث و کرومیوم محصولی مناسب برای کنترل اشتها می باشد.