مشاهده همه 14 نتیجه

سرم مو روغن آرگان آی پلاس 100 میلی لیتر

۲۱۳.۹۰۰ تومان
سرم مو روغن آرگان آی پلاس با اثرات نرم کنندگی و ترمیم کنندگی از آسیب‌های ناشی از انتقال حرارت مستقیم به ساقه موی سر، تا حد قابل توجهی محافظت می کند. روغن آرگان آی پلاس با ایجاد یک لایه محافظ بر روی موها، از ایجاد گره در موها جلوگیری کرده و موجب سهولت در شانه شدن موهای بلند، زبر، وز و فر می شود.

شامپو ضد شوره مدیلن مناسب موهای معمولی 200 میلی لیتر

۸۳.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره مدیلن مناسب موهای معمولی مخصوص آقایان است و می تواند انواع شوره را درمان کرده و التهاب و خارش کف سر را کاهش دهد. همچنین این شامپو از مواد نرم کننده و ضد استاتیک ساخته شده و در رفع شوره سر و پیشگیری از بازگشت آن نقش اثرگذاری دارد.

شامپو ملایم روزانه +N پریم 250 میلی لیتر

۸۵.۰۰۰ تومان
شامپو ملایم روزانه +N پریم با دارا بودن سورفکتانت طبیعی (ساپونین) و اسیدهای ارگانیک، مو و کف سر را تمیز می‌کند و باعث شانه شدن راحت‌تر موهای خیس شده و موجب افزایش حجم آن بدون ایجاد الکتریسیته ساکن در زمان خشک شدن می‌شود.

شامپو تقویت کننده موهای خشک و معمولی ژاک آندرل 200 میلی لیتر

۳۶۶.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موهای خشک و معمولی ژاک آندرل به ترمیم لایه بیرونی ساختار مو (کوتیکول) کمک نموده و از کم رنگ شدن رنگ مو در اثر شستشوی روزانه جلوگیری می نماید.

شامپو ضد ریزش موی نرمال و خشک کاندید

۲۹۹.۸۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش موی نرمال و خشک کاندید با افزایش گردش خون سبب تقویت رشد مو و ترمیم و استحکام موها شده و کاهش ریزش مو را نیز به دنبال دارد.

شامپو ضد ریزش دیلی کر مناسب موی نرمال تا چرب

۳۰۷.۵۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش دیلی کر مناسب موی نرمال تا چرب حاوی بیوتین و بپانتن به عنوان یک کمپلکس ویتامینه، موها را تقویت کرده و از ریزش آنها جلوگیری می نماید. این محصول جهت استفاده روزانه فرموله شده است.

شامپو حالت دهنده و تقویت کننده موی ردیست

۱۷۳.۶۰۰ تومان۲۳۷.۵۰۰ تومان
شامپو حالت دهنده و تقویت کننده موی ردیست حاوی روغن آرگان، جوجوبا و چای سبز، باعث تثبیت رنگ موهای کراتینه می شود.

شامپو ضد ریزش موهای معمولی توپاز

۱۰۵.۰۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش موهای معمولی توپاز علاوه بر استفاده از عصاره طبیعی گیاهانی همچون کافئین، عصاره بابا آدم، جنسینگ و آلوئه ورا از ویتامین های B3 ، B5 و H  نیز استفاده کرده که همگی در برطرف کردن و درمان ریزش مو و همچنین تقویت آن نقش مؤثری بر عهده دارند.

شامپو موهای معمولی دیپ سنس

۱۹.۹۰۰ تومان
شامپو موهای معمولی دیپ سنس مناسب جهت مصرف روزانه، علاوه بر پاک کنندگی بهتر موها، سبب بهبود حالت پذیری و درخشندگی موها شده و به تقویت و محافظت از موها نیز کمک می‌کند.

سرم مو مخصوص موهای نرمال کریستال

۱۰۵.۹۰۰ تومان
سرم مو مخصوص موهای نرمال کریستال با دارا بودن روغن جوجوبا، موهای شکننده و آسیب دیده را ترمیم نموده و سبب لطافت، نرمی و حالت پذیری موها می شود.

شامپو موی 1*2 اسنوناس

۹۹.۲۰۰ تومان
شامپو موی 1*2 اسنوناس دارای ویتامین B5 و روغن جوجوبا ریشه و ساقه مو را تقویت نموده و با رطوبت رسانی به موها از خشکی مو جلوگیری کرده و شانه پذیری موها را آسان خواهد کرد.

شامپو نرم کننده موهای معمولی اسنوناس

۹۹.۲۰۰ تومان
شامپو نرم کننده موهای معمولی اسنوناس حاوی ویتامین B5 جهت تغذیه و تقویت مو فرموله شده است. عصاره چای سبز در این شامپو باعث نرمی و لطافت مو نیز می شود.

ماسک موی دوفاز اسلوفیت مناسب موهای نرمال

۱۰۰.۰۰۰ تومان
ماسک موی دوفاز اسلوفیت مناسب موهای نرمال با دارا بودن پروتئین کراتین به عنوان یک پروتئین مفید جهت براق شدن موها، ویژه انواع مو فرموله شده است.

شامپو سبوس گندم ایروکس مناسب موهای معمولی

۲۲.۷۰۰ تومان
شامپو سبوس گندم ایروکس حاوی ترکیبات ترمیم کننده و ضد التهاب بوده و برای موهای معمولی مناسب می باشد. این شامپو موجب لطافت، درخشندگی و ترمیم موهای کدر و آسیب دیده می شود.