نمایش دادن همه 10 نتیجه

نمایش دادن همه 10 نتیجه

ماسک موی دوفاز اسلوفیت مناسب موهای نرمال

قیمت: 100,000 تومان
ماسک موی دوفاز اسلوفیت مناسب موهای نرمال با دارا بودن پروتئین کراتین به عنوان یک پروتئین مفید جهت براق شدن موها، ویژه انواع مو فرموله شده است.

شامپو ضد ریزش دیلی کر مناسب موی نرمال تا چرب

قیمت: 173,000 تومان
شامپو ضد ریزش دیلی کر مناسب موی نرمال تا چرب حاوی بیوتین و بپانتن به عنوان یک کمپلکس ویتامینه، موها را تقویت کرده و از ریزش آنها جلوگیری می نماید. این محصول جهت استفاده روزانه فرموله شده است.

سرم مو مخصوص موهای نرمال کریستال

قیمت: 105,900 تومان
سرم مو مخصوص موهای نرمال کریستال با دارا بودن روغن جوجوبا، موهای شکننده و آسیب دیده را ترمیم نموده و سبب لطافت، نرمی و حالت پذیری موها می شود.

ژل شستشوی صورت مناسب پوستهای معمولی تا خشک بیوتیسا 150 میلی لیتر

قیمت: 205,000 تومان
ژل شستشوی صورت مناسب پوستهای معمولی تا خشک بیوتیسا با خاصیت مرطوب کنندگی و ضد آلودگی هوا و با بهره گیری از فرمولاسیونی بسیار ملایم، بدون خشک کردن پوست، موجب تمیز و شفاف شدن پوست صورت می شود.

شامپو سبوس گندم ایروکس مناسب موهای معمولی

قیمت: 22,700 تومان
شامپو سبوس گندم ایروکس حاوی ترکیبات ترمیم کننده و ضد التهاب بوده و برای موهای معمولی مناسب می باشد. این شامپو موجب لطافت، درخشندگی و ترمیم موهای کدر و آسیب دیده می شود.

شامپو ضد ریزش موهای معمولی توپاز

قیمت: 84,000 تومان
شامپو ضد ریزش موهای معمولی توپاز علاوه بر استفاده از عصاره طبیعی گیاهانی همچون کافئین، عصاره بابا آدم، جنسینگ و آلوئه ورا از ویتامین های B3 ، B5 و H  نیز استفاده کرده که همگی در برطرف کردن و درمان ریزش مو و همچنین تقویت آن نقش مؤثری بر عهده دارند.

شامپو نرم کننده موهای معمولی اسنوناس

قیمت: 99,200 تومان
شامپو نرم کننده موهای معمولی اسنوناس حاوی ویتامین B5 جهت تغذیه و تقویت مو فرموله شده است. عصاره چای سبز در این شامپو باعث نرمی و لطافت مو نیز می شود.

شامپو موی 1*2 اسنوناس

قیمت: 99,200 تومان
شامپو موی 1*2 اسنوناس دارای ویتامین B5 و روغن جوجوبا ریشه و ساقه مو را تقویت نموده و با رطوبت رسانی به موها از خشکی مو جلوگیری کرده و شانه پذیری موها را آسان خواهد کرد.

شامپو ضد ریزش موی نرمال و خشک کاندید

قیمت: 179,800 تومان
شامپو ضد ریزش موی نرمال و خشک کاندید با افزایش گردش خون سبب تقویت رشد مو و ترمیم و استحکام موها شده و کاهش ریزش مو را نیز به دنبال دارد.

شامپو موهای معمولی دیپ سنس

قیمت: 19,900 تومان
شامپو موهای معمولی دیپ سنس مناسب جهت مصرف روزانه، علاوه بر پاک کنندگی بهتر موها، سبب بهبود حالت پذیری و درخشندگی موها شده و به تقویت و محافظت از موها نیز کمک می‌کند.