مشاهده همه 14 نتیجه

کرم نرم کننده اوسرین و اوره ۳ درصد کودک ثمین ۱۰۰ میلی لیتر

۱۰۷.۰۰۰ تومان
کرم نرم کننده اوسرین و اوره ۳ درصد کودک ثمین فاقد رنگ و عطر بوده و برای محافظت از پوست حساس کودکان و پیشگیری از اگزمای آنان و درماتیت ناحیه پوشک بسیار موثر است.

پن درماتولوژیک کودک مدیپن ۱۰۰ گرم

۲۴۵.۰۰۰ تومان
پن درماتولوژیک کودک مدیپن به دلیل دارا بودن ترکیبات مرطوب کننده قوی، علاوه بر پاکیزگی، لطافت و نرمی را برای پوست کودک به ارمغان می آورد. همچنین خاصیت ضد التهابی این محصول سبب درمان التهاب حاصل از پوشک بچه شده و مانع از آسیب رسیدن به پوست حساس کودک می شود.

کرم ضد سوختگی حاوی روغن کبد ماهی آردن

۵۶.۲۰۰ تومان
کرم ضد سوختگی حاوی روغن کبد ماهی آردن ادرار سوختگی پای نوزادان و شیرخواران را التیام می بخشد.

کرم وازلین کودک عش

۱۸.۹۰۰ تومان
کرم وازلین کودک عش با دارا بودن زینک اکساید و روغن کالاندولا از ادرار سوختگی، خشکی پوست و ترک خوردگی پوست کودک جلوگیری می‌کند.

کرم محافظ پای کودک اگزاسین هولیستیکا

۱۵۷.۹۰۰ تومان
کرم محافظ پای کودک اگزاسین هولیستیکا از پوست حساس نوزاد و کودک به طور کامل محافظت نموده و از سوختگی و ایجاد التهاب، قرمزی و خارش پوست جلوگیری می کند.

کرم اوره 3% کودک اورلین

۸۵.۷۰۰ تومان
کرم اوره 3% کودک اورلین با دارا بودن 3 درصد اوره و اوسرین، التهاب، قرمزی، خارش، تحریکات پوستی و سوختگی ناشی از پوشک را برطرف نموده و بهبود می بخشد.

کرم سوختگی پای کودک پاپانو

۱۴۸.۰۰۰ تومان
کرم سوختگی پای کودک پاپانو با دارا بودن ترکیبات مؤثر از ادرار سوختگی و التهاب پوست کودک جلوگیری می کند.

کرم محافظ پای کودک الیوکس

۵۲.۰۰۰ تومان
کرم محافظ پای کودک الیوکس جهت پیشگیری و درمان ادرار سوختگی مناسب بوده و از پوست نوزادان و کودکان در برابر آسیب ها محافظت می کند.

پودر بچه حاوی زینک اکساید فیروز

۲۴.۵۰۰ تومان
پودر بچه حاوی زینک اکساید فیروز با جذب رطوبت اضافی پوست از ادرار سوختگی پای کودکان پیشگیری نموده و باعث خشک و خنک شدن بدن کودکان می گردد.

پودر بچه فیروز

۲۰.۸۰۰ تومان۳۳.۸۰۰ تومان
پودر بچه فیروز به دلیل دارا بودن پودر کاملا طبیعی و تصفیه شده تالک و با قدرت جذب رطوبت اضافی پوست از التهاب و عرق سوز شدن بدن کودکان جلوگیری می نماید.

کرم محافظ پای بچه حاوی 10 % زینک اکساید ایروکس

۷۲.۰۰۰ تومان
کرم محافظ پای بچه حاوی 10 % زینک اکساید ایروکس به عنوان یک محصول فوق العاده از حساسیت و ادرار سوختگی پای کودکان جلوگیری می نماید.

کرم سوختگی پای کودک بیوتی سیلک

۱۱۷.۶۰۰ تومان
کرم سوختگی پای کودک بیوتی سیلک با دارا بودن ترکیبات مؤثر، سریعا التهابات ناشی از پوشک را برطرف نموده و پوست را نرم و مرطوب می نماید.

لوسیون تالک کودک بیوتی سیلک

۱۱۸.۰۰۰ تومان
لوسیون تالک کودک بیوتی سیلک رطوبت اضافی پوست را جذب کرده و از قرمزی و حساسیت در نواحی چین دار مانند زیر بغل و کشاله ران پیشگیری می کند.

کرم پیش محافظ پای کودک ایروکس

۳۵.۷۵۰ تومان
کرم پیش محافظ پای کودک ایروکس با فرمولاسیون منحصر به فرد خود از ادرار سوختگی و التهاب پوست پای کودک جلوگیری می کند.