نمایش 1–24 از 106 نتیجه

شامپو اوره 5 درصد پریم ۲۵۰ میلی لیتر

۱۰۳.۰۰۰ تومان
شامپو اوره 5 درصد پریم حاوی اوره، روغن دانه چیا، سدیم لاکتات و عصاره گل هانی ساکل موجب رفع خارش پوست سر خشک و رطوبت رسانی عمیق به مو می‌شود.

شامپو ضد ریزش موهای خشک توپاز 200 میلی لیتر

۴۲.۰۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش موهای خشک توپاز علاوه بر توقف ریزش مو، با تحریک فولیکول ها را موجب رشد مجدد موها می شود و با رطوبت رسانی مناسب به موهای خشک و آسیب دیده نرمی و لطافت را برای موها به ارمغان می اورد. همچنین این شامپو ضد ریزش، به سبب تامین مواد مغذی، ریشه مو را تقویت کرده و باعث کاهش شکنندگی مو و افزایش استحکام تار موهایتان می شود.

شامپو موی سر حاوی روغن آرگان اسکالپیا، 200 میلی لیتر

۸۲.۲۰۰ تومان
شامپو موی سر حاوی روغن آرگان اسکالپیا حاوی روغن آرگان، زیتون، بادام و آوکادو می باشد که به رفع موخوره و گره ی مو کمک نموده و موجب نرمی، لطافت موها می شود و برای استفاده روزانه مناسب است.  

شامپو کراتین کمپلکس ردیست،1000 میلی لیتر

۲۶۳.۰۰۰ تومان
شامپو کراتین کمپلکس ردیست با دارا بودن فرمولاسیونی غنی شده از کراتین، موجب تقویت و ترمیم موها شده و از سلامت و رنگ موها محافظت می نماید و موها را نرم و براق و درخشان می کند.

نرم کننده موی خشک و آسیب دیده ویتامول 300 میلی لیتر

۱۳۲.۶۰۰ تومان
نرم کننده موی خشک و آسیب دیده ویتامول با دارا بودن کراتین، روغن های ماکادمیا و نارگیل،ضمن نرم کردن مو به افزایش رشد موها کمک شایانی می کند.

شامپو تقویت کننده موهای خشک و معمولی ژاک آندرل 200 میلی لیتر

۳۶۶.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موهای خشک و معمولی ژاک آندرل به ترمیم لایه بیرونی ساختار مو (کوتیکول) کمک نموده و از کم رنگ شدن رنگ مو در اثر شستشوی روزانه جلوگیری می نماید.

شامپو کراتینه کاندید مناسب موی کراتینه و آسیب دیده، 200 میلی لیتر

۲۱۹.۸۰۰ تومان
شامپو کراتینه کاندید، به دلیل غنی بودن از کراتین هیدرولیز شده به تقویت فولیکول مو، حفظ رنگ و رطوبت طبیعی مو کمک موثری می‌نماید.                                                                                                       

ماسک ترمیم کننده موی کاندید، 200 میلی لیتر

۲۹۹.۸۰۰ تومان
ماسک ترمیم کننده موی کاندید با مراقبت تارهای مو در برابر حرارت، رادیکال‌های آزاد و انواع آلودگی‌های محیطی و با رساندن مواد مغذی به کوتیکول‌ موها، از خشکی مو جلوگیری نموده و شادابی و لطافت را به تارهای موهایتان باز می‌گرداند.

شامپو موی خشک هلس دراپ، 250 میلی لیتر

۲۹۸.۰۰۰ تومان
شامپو موی خشک هلس دراپ با افزایش نرمی، درخشش و انعطاف پذیری موها از بروز موخوره نیز جلوگیری نموده و برای موهای خشک، خیلی خشک و آسیب دیده بسیار مناسب است.

شامپو تقویت کننده موهای رنگ شده تگودر، 335 میلی لیتر

۲۵۰.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موهای رنگ شده تگودر به دلیل داشتن ترکیبات آبرسان خشکی موها را درمان نموده و از شکنندگی آن ها نیز جلوگیری می کند.

شامپو تقویت کننده موی خشک پتال فرش مدل هیر رسکیو، 355 میلی لیتر

۱۶۴.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موی خشک پتال فرش با ترکیبی قدرتمند از روغن آرگان ارگانیک و عصاره گیاهانی مانند رزماری، نعناع، آلوئه ورا و گل همیشه بهار، به آبرسانی و حفظ رطوبت موها کمک می کند.

ماسک مو حاوی جوانه گندم و شکلات ماسینکس بدون آبکشی، 200 میلی لیتر

۷۸.۲۰۰ تومان
ماسک مو حاوی جوانه گندم و شکلات ماسینکس با دارا بودن ویتامین های خانواده B ، موجب حجم دهندگی کاملاً مناسب موهای خشک و آْسیب دیده می شود و غشای سلولی این گونه تارهای مو را ترمیم می کند.

شامپو رطوبت رسان موی آسیب دیده +R پریم، 250 میلی لیتر

۱۸۶.۰۰۰ تومان
شامپو رطوبت رسان موی آسیب دیده +R پریم با دارا بودن روغن‌ها و عصاره گیاهان طبیعی مانند روغن مغذی اینکانی و پروتئین هیدرولیز شده گندم در عمق موها نفوذ کرده و موجب افزایش رطوبت شده و بازسازی موهای آسیب دیده نیز می‌شود.

نرم کننده موهای خشک پتال فرش، 475 میلی لیتر

۱۴۰.۰۰۰ تومان
نرم کننده موهای خشک پتال فرش با دارا بودن جلبک دریایی و روغن آرگان، علاوه بر ترمیم و تقویت موها، رطوبت کافی را در ساقه مو ایجاد کرده و موجب نرمی و افزایش حالت پذیری موهای خشک می شود.

سرم موهای خشک و آسیب دیده درمالیفت مدل ویتادرای، 100 میلی لیتر

۱۳۸.۵۰۰ تومان
سرم موهای خشک و آسیب دیده درمالیفت مدل ویتادرای حاوی روغن‌های گیاهی، آنتی اکسیدان‌های قوی و مواد آبرسان مناسب بوده که قادر است به صورت کاملا تخصصی از تارهای مو مراقبت نماید.

ماسک احیا کننده موی آمالفی، 500 میلی لیتر

۵۵۸.۰۰۰ تومان
ماسک احیا کننده موی آمالفی علاوه برتغذیه عالی موها سبب تقویت، افزایش درخشش موها، رفع موخوره، آب رسانی و مرطوب کنندگی موها و رفع وز مو می گردد.

ماسک مو پروکراتین بایوریچ بدون آبکشی، ۲۳۰ میلی‌لیتر

۳۱۴.۸۰۰ تومان
ماسک مو پروکراتین بایوریچ بدون آبکشی با دارا بودن پروتئین هیدرولیز شده و کراتین از حالت وز و شکنندگی مو جلوگیری نموده و نرمی و درخشندگی را به موی شما هدیه می دهد.

شامپو ضد شوره موی خشک هلس دراپ، 250 میلی لیتری

۲۹۸.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره موی خشک هلس دراپ با دارا بودن ترکیبات موثر به صورت تخصصی به درمان شوره سر می‌پردازد. این محصول حاوی روغن کالاندولا است و از گره خوردگی موها نیز جلوگیری می‌کند.

ماسک موی ایلاول مناسب موهای خشک (با آبکشی)

۱۹۸.۳۰۰ تومان
ماسک موی ایلاول مناسب موهای خشک با دارا بودن ترکیبات موثر جهت آبرسانی موهای خشک فرموله شده است. این محصول آبرسانی را از ساقه موها برای کمک به تقویت موها شروع می کند.

ماسک موی ایلاول مناسب موهای آسیب دیده (با آبکشی)

۱۹۸.۳۰۰ تومان
ماسک موی ایلاول مناسب موهای آسیب دیده با ترکیبات موثر به نرم و لطیف شدن موهای خشک و آسیب دیده کمک نموده و موهایی درخشان و سالم به شما هدیه می‌دهد.

شامپو ضدریزش موهای خشک سپیژن

۲۵۰.۰۰۰ تومان
شامپو ضدریزش موهای خشک سپیژن با تقویت فولیکول مو و با تنظیم pH کف سر، ریزش مو را کنترل می کند.

ماسک تقویت کننده مو بیوتی کر

۷۴.۴۰۰ تومان
ماسک تقویت کننده مو بیوتی کر (BC) سبب نرمی و درخشش موها شده و به ضخیم شدن تارهای مو و استحکام ریشه موها کمک می کند.

شامپو مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده آدیسا

۲۶۰.۰۰۰ تومان
شامپو مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده آدیسا علاوه بر تقویت و جلوگیری از ریزش موها موجب حفظ سلامت، پرپشتی و مقاومت آنها نیز می شود.

ماسک بازسازی کننده موهای آسیب دیده آدیسا

۲۳۸.۵۰۰ تومان
ماسک بازسازی کننده موهای آسیب دیده آدیسا با فرمولاسیون ویژه ایی که دارد رطوبت مو را حفظ نموده و از خشک شدن موها جلوگیری می نماید.