نمایش 1–24 از 82 نتیجه

نمایش 1–24 از 82 نتیجه

شامپو ضد خارش نوپریت مدل نوپری پیروکس جی

قیمت: 120,000 تومان
شامپو ضد خارش نوپریت مدل نوپری پیروکس جی با دارا بودن ماده اصلی پیروکتون اولامین بعنوان جدیدترین و ایمن ترین ترکیب ضد خارش و ضد شوره شناخته شده است.

شامپو موهای خشک و آسیب دیده اویدرم مدل اویدرای

قیمت: 44,800 تومان
شامپو موهای خشک و آسیب دیده اویدرم مدل اویدرای با بهره مندی از مواد اولیه کراتینه با منشا گیاهی، رطوبت رسان و حاوی ویتامین B5 می باشد که در درمان موخوره و بازسازی و تغذیه موهای خشک و آسیب دیده بسیار مفید است.

شامپو متعادل کننده چربی اویدرم مدل سبونورم دی

قیمت: 80,200 تومان
معرفی شامپو متعادل کننده چربی اویدرم مدل سبونورم دی : شامپو متعادل کننده چربی اویدرم مدل سبونورم دی مناسب افرادی

نرم کننده مناسب موهای خشک و آسیب دیده اویدرم مدل اویدرای

قیمت: 39,800 تومان
نرم کننده مناسب موهای خشک و آسیب دیده اویدرم مدل اویدرای رطوبت از دست رفته مو را به موها بازگردانده و سبب نرم شدن، خوش حالت شدن و ترمیم موها می‌شود.

سرم موی بیوتین پلاس ایروکس

قیمت: 55,000 تومان
سرم موی بیوتین پلاس ایروکس حاوی روغن و عصاره‌های گیاهی و کمپلکس ویتامین‌های E و A باعث ضخیم شدن موها شده و با بهبود کراتین سازی موی نازک و آسیب دیده موجب افزایش استحکام آنها می‌شود.

سرم موی آرگان پلاس ایروکس

قیمت: 53,000 تومان
سرم موی آرگان پلاس ایروکس با دارا بودن روغن‌های گیاهی متنوعی مانند روغن آرگان، روغن شاهدانه، روغن دانه انگور و روغن گل مغربی علاوه بر ترمیم ساقه مو و اسکالپ سبب رفع خشکی و کاهش خارش سر می‌شود.

شامپو ضد شوره مناسب موهای خشک سریتا

قیمت: 114,000 تومان
شامپو ضد شوره مناسب موهای خشک سریتا ریزش موی ناشی از شوره و پوسته ریزی را مهار کرده و سبب افزایش رطوبت و حس خنکی پوست سر می‌شود.

شامپو مناسب موهای خشک و آسیب دیده سریتا بیوتی

قیمت: 64,200 تومان
شامپو مناسب موهای خشک و آسیب دیده سریتا بیوتی با دارا بودن ترکیبات رطوبت رسان و تقویت کننده، موجب احیا، تقویت و تغذیه موهای خشک و آسیب دیده در اثر رنگ کردن یا دکلره می ‎گردد.

شامپو مناسب موهای خشک دارای ریزش سریتا مدل مینوتا

قیمت: 112,000 تومان
شامپو مناسب موهای خشک دارای ریزش سریتا مدل مینوتا به رفع خشکی پوست و موی سر کمک کرده و سبب تسکین التهاب و افزایش سلامت پوست سر می‌شود.

ماسک مو لامینین

قیمت: 106,500 تومان
ماسک مو لامینین یک تغذیه کننده قوی می باشد که حالت ابریشمی، براق و هیدراته به موها می بخشد و به علت وجود کراتین سبب کنترل وز، بهبود حالت دهندگی و رفع گره های مو می شود.

شامپو ترمیم کننده موهای آسیب دیده لامینین

قیمت: 74,900 تومان
شامپو ترمیم کننده لامینین با بهره مندی از عصاره گیاهانی همچون بابونه، پوست لیمو و نیشکر به همراه ترکیبات فعال خود ساقه آسیب دیده مو را ترمیم نموده و آن را به خوبی تقویت می نماید.

شامپو تثبیت کننده رنگ مو آدرا

قیمت: 68,600 تومان
شامپو تثبیت کننده رنگ مو آدرا با تأمین مواد آلی و مورد نیاز مو، سبب احیا و ترمیم موهای رنگ شده و آسیب دیده می شود و درخشندگی مو را افزایش می دهد.

ماسک مو ردیست حاوی عصاره سیر

قیمت: 84,000 تومان
ماسک مو سیر ردیست معجونی بسیار قوی در زمینه تغذیه موها می باشد که رطوبت مورد نیاز موها را تأمین کرده و آن را تقویت و ترمیم می نماید.

ماسک مو چهل گیاه ردیست مناسب موهای خشک و ضعیف

قیمت: 84,000 تومان
ماسک مو چهل گیاه ردیست مناسب موهای خشک و ضعیف موها را شاداب و خوش حالت می کند و با ایجاد لایه ای محافظ،  سبب استحکام و مقاوم شدن موها در برابر عوامل آسیب زا می شود.

ماسک مو کراتین ردیست مناسب موهای آسیب دیده

قیمت: 84,000 تومان
ماسک مو کراتین ردیست مناسب موهای آسیب دیده با بهره مندی از کراتین سبب ترمیم بافت موهای آسیب دیده و خشک می شود.

سرم موی دوفاز کراتین ردیست مناسب موهای آسیب دیده

قیمت: 188,000 تومان
سرم موی دوفاز کراتین ردیست مناسب موهای آسیب دیده، یک اسپری ترمیم کننده عالی حاوی کراتین می باشد که در ترمیم موخوره و بازسازی مو بسیار مفید می باشد.

سرم موی دو فاز ردیست حاوی عصاره های گیاهی

قیمت: 188,000 تومان
سرم موی دو فاز ردیست حاوی عصاره های گیاهی موها را تغذیه کرده و موجب بهبود ریزش مو، موخوره، شوره سر، خارش سر و همچنین کنترل چربی سر می شود.

سرم نرم کننده دو فاز ردیست حاوی روغن آرگان

قیمت: 188,000 تومان
سرم نرم کننده دو فاز ردیست حاوی روغن آرگان، ضد وز و موخوره بوده که علاوه بر ترمیم موهای آسیب دیده به موهای ضعیف و حساس استحکام و استقامت می بخشد.

سرم موی دوفاز شیر و عسل ردیست

قیمت: 188,000 تومان
سرم موی دوفاز شیر و عسل ردیست بدون ایجاد چربی و سنگینی موها را بسیار نرم و درخشان می‌کند.

شامپو موهای خشک و آسیب دیده استم سل

قیمت: 99,000 تومان
شامپو مناسب موهای خشک و آسیب دیده استم سل با بهره مندی از ترکیبات گیاهی و طبیعی، باعث آبرسانی و بهبود خشکی پوست سر شده و از مشکلات ناشی از موی خشک و آسیب دیده مثل ریزش مو، نازک شدن تار موها و... پیشگیری می نماید.

شامپو ضد ریزش دیلی کر مناسب موهای خشک و آسیب دیده

قیمت: 173,000 تومان
شامپو ضد ریزش دیلی کر مناسب موهای خشک و آسیب دیده از ریزش موهای خشک جلوگیری کرده و با تغذیه فولیکول های مو و انرژی رسانی، استحکام بافت مو را بالا می برد.

ماسک مو با آبکشی آدرا آرگانیک حاوی روغن آرگان

قیمت: 175,000 تومان
ماسک مو با آبکشی آدرا آرگانیک حاوی روغن آرگان سرشار از روغن آرگان می باشد که از مو در برابر آسیب های محیطی محافظت نموده و با ترمیم موهای خشک و آسیب دیده درخشندگی و لطافت را به مو باز می‌گرداند.

شامپو ویت میکس نوپریت

قیمت: 85,000 تومان
شامپو ویت میکس نوپریت حاوی عصاره دانه انار، عصاره فلفل و پروتئین هیدرولیز شده می باشد که ترمیم و بازسازی ساقه موی خشک، آسیب دیده و رنگ شده را بر عهده داشته و در تثبیت رنگ مو و محافظت مو در برابر حرارت بسیار مؤثر است.

شامپو ضد شوره نوپریت مدل نوپری بازول دی

قیمت: 160,000 تومان
شامپو ضد شوره نوپریت مدل نوپری بازول دی مناسب برای پوست سر خشک و حساس حاوی عصاره‌ گیاهانی همچون پونه کوهی و آویشن شیرازی می باشد که با داشتن خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچ، شوره سر، خارش و پوسته ریزی را کنترل می‌کند.