کپسول یوموگی آیریانیک 20 عدد

۱۶۳.۴۰۰ تومان
کپسول یوموگی آیریانیک به عنوان یک مکمل پروبیوتیک حاوی مخمر ساکارومایسس بولاردی می باشد که در درمان اسهال مسافرتی، اسهال ناشی از مصرف آنتی بیوتیک، اسهال عفونی، بهبود سندروم روده تحریک پذیر و بهبود زخم معده مورد استفاده قرار می گیرد.

ساشه کیدی لاکت زیست تخمیر، 15 عدد

۵۵.۰۰۰ تومان
ساشه کیدی لاکت زیست تخمیر به عنوان یک محصول پروبیوتیک از نفخ و یبوست کودکان، اسهال ناشی از مصرف آنتی بیوتیک، اسهال ناشی از ویروس یا باکتری در کودکان جلوگیری می‌کند. این محصول برای کودکان ۲ تا ۱۰ سال مناسب است. ساشه کیدی لاکت باید در یخچال نگهداری شود و فقط امکان خرید حضوری محصول وجود دارد.

ساشه سابولار فرابیوتیک، 10 عدد

۴۷.۰۰۰ تومان
ساشه سابولار فرابیوتیک به عنوان یک محصول پروبیوتیک به بهبود وضعیت فلور میکروبی روده بزرگ و کوچک کمک نموده و برای پیشگیری در برابر میکروارگانیسم های بیماری زا در میزبان مورد استفاده قرار می گیرد.

ساشه کیدی لاکت زینک زیست تخمیر

۵۷.۵۰۰ تومان
ساشه کیدی لاکت زینک زیست تخمیر با دارا بودن چندین نوع از پروبیوتیک های ویژه کودکان جهت تقویت سیستم ایمنی و رفع اسهال ناشی از ویروس یا باکتری کودکان بالای ۲ سال تهیه و تولید شده است.

قطره خوراکی پروکید پویا، گسترش میلاد فارمد

۶۰.۰۰۰ تومان
قطره خوراکی پروکید پویا، گسترش میلاد فارمد در رفع کولیک، نفخ و تنظیم سیستم گوارشی، کاهش زمان گریه در نوزادان شیرخوار مبتلا به کولیک و ... تأثیر بسزایی ایفا می کند.

ساشه پروبیوتیک لاکتول نیچرز اونلی

۱۱۹.۸۰۰ تومان۱۴۳.۸۰۰ تومان
ساشه پروبیوتیک لاکتول نیچرز اونلی حاوی پروبیوتیک های مفید برای سیستم گوارش بدن ، کمک به درمان سندرم روده تحریک پذیر و اسهال های عفونی، مناسب کودکان فرموله شده است.