نمایش 1–24 از 41 نتیجه

نمایش 1–24 از 41 نتیجه

شامپو موهای رنگ شده اویدرم مدل اویکالر

قیمت: 81,900 تومان
شامپو موهای رنگ شده اویدرم مدل اویکالر ویژه افرادی است که تمایل به تثبیت و دوام بیشتر رنگ موی خود را دارند.

شامپو تثبیت کننده و محافظ موهای رنگ شده فولیکا (انواع موهای بلوند)

قیمت: 74,580 تومان
شامپو تثبیت کننده و محافظ موهای رنگ شده فولیکا (انواع موهای بلوند) با تقویت ساختمان مو و جلوگیری از خشک شدن آن، سبب محافظت و تثبیت رنگ مو شده و درخشانی و براقیت موی سر را باز می گرداند.

شامپو تثبیت کننده و محافظ موهای رنگ شده فولیکا (انواع موهای قهوه ای)

قیمت: 74,580 تومان
شامپو تثبیت کننده و محافظ موهای رنگ شده فولیکا (انواع موهای قهوه ای)، با تقویت ساختمان مو و جلوگیری از خشک شدن آن، سبب محافظت و تثبیت رنگ مو شده و درخشانی و براقیت موی سر را باز می گرداند.

نرم کننده مناسب موهای رنگ شده اویدرم مدل اویکالر

قیمت: 46,800 تومان
نرم کننده مناسب موهای رنگ شده اویدرم مدل اویکالر سبب نرم و لطیف شدن مو و همچنین پیشگیری از شکنندگی موها و ایجاد موخوره می‌شود.

شامپو ضد زردی مو فولیکا

قیمت: 123,000 تومان
شامپو ضد زردی مو فولیکا ویژه موهای نقره‌‌ای، پلاتینه و بلوند یخی، فاقد سولفات بوده و علاوه بر خنثی کردن زیر توناژ نارنجی و زردی ناخواسته موی دکلره شده از موها محافظت می‌نماید.

سرم موی آرگان پلاس ایروکس

قیمت: 53,000 تومان
سرم موی آرگان پلاس ایروکس با دارا بودن روغن‌های گیاهی متنوعی مانند روغن آرگان، روغن شاهدانه، روغن دانه انگور و روغن گل مغربی علاوه بر ترمیم ساقه مو و اسکالپ سبب رفع خشکی و کاهش خارش سر می‌شود.

ماسک مو گرانسا مدل 4 در 1 ، حجم 550 میلی لیتر

قیمت: 213,000 تومان
ماسک مو گرانسا مدل 4 در 1 ، حجم 550 میلی لیتر جهت ثابت کردن رنگ و تقویت موهایی که رنگ شده‌اند فرموله شده است.

شامپو تثبیت کننده رنگ مو آدرا

قیمت: 68,600 تومان
شامپو تثبیت کننده رنگ مو آدرا با تأمین مواد آلی و مورد نیاز مو، سبب احیا و ترمیم موهای رنگ شده و آسیب دیده می شود و درخشندگی مو را افزایش می دهد.

ماسک مو ردیست حاوی روغن ارگان، مناسب موهای رنگ شده

قیمت: 93,000 تومان
ماسک مو ردیست حاوی روغن ارگان، مناسب موهای رنگ شده دارای عصاره طبیعی روغن آرگان بوده که موهای سر را به طرز چشمگیری نرم و مرطوب، خوش حالت و صاف نموده و نیز تمامی مواد مورد نیاز برای رشد و تقویت ساقه مو را فراهم کرده و از تارهای موی سر به خوبی محافظت می کند.

شامپو موهای رنگ شده و هایلایت شده استم سل

قیمت: 99,000 تومان
شامپو موهای رنگ شده و هایلایت شده استم سل بدون ایجاد خشکی و آسیب به پوست سر و موها، موجب تقویت و آبرسانی موهای رنگ و هایلایت شده می شود و به بهبود ساختار مو و درخشندگی بیشتر آنها نیز کمک شایانی می نماید.

شامپو پروتئینه و ویتامینه دیلی کر مناسب موی رنگ شده و آسیب دیده

قیمت: 173,000 تومان
شامپو پروتئینه و ویتامینه دیلی کر مناسب موی رنگ شده و آسیب دیده، سرشار از ویتامین های ضروری جهت تغذیه و ترمیم موهای رنگ شده و آسیب دیده فرموله شده است که با آبرسانی به موها از شکنندگی و وز شدگی موها که بر اثر آسیب های وارده در اثر رنگ و یا دکلره ایجاد می شود جلوگیری می نماید.

شامپو مخصوص موهای رنگ شده درمالیست مدل درما کالر

قیمت: 94,000 تومان
شامپو مخصوص موهای رنگ شده درمالیست مدل درما کالر یک محصول فوق العاده حاوی ترکیبات مؤثر گیاهی و طبیعی علاوه بر شستشوی مو، سبب ماندگاری و تثبیت رنگ مو نیز می شود.

شامپو ویت میکس نوپریت

قیمت: 85,000 تومان
شامپو ویت میکس نوپریت حاوی عصاره دانه انار، عصاره فلفل و پروتئین هیدرولیز شده می باشد که ترمیم و بازسازی ساقه موی خشک، آسیب دیده و رنگ شده را بر عهده داشته و در تثبیت رنگ مو و محافظت مو در برابر حرارت بسیار مؤثر است.

شامپو ضد شوره نوپریت مدل نوپری بازول دی

قیمت: 160,000 تومان
شامپو ضد شوره نوپریت مدل نوپری بازول دی مناسب برای پوست سر خشک و حساس حاوی عصاره‌ گیاهانی همچون پونه کوهی و آویشن شیرازی می باشد که با داشتن خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچ، شوره سر، خارش و پوسته ریزی را کنترل می‌کند.

شامپو تثبیت رنگ و ترمیم کننده موهای رنگ شده کاندید

قیمت: 159,800 تومان
شامپو تثبیت رنگ و ترمیم کننده موهای رنگ شده کاندید علاوه بر پاک نمودن موها از آلودگی ها، چربی‌های مفید طبیعی پوست سر و مو را حفظ می‌کند.

شامپو تقویت کننده موی رنگ شده پتال فرش

قیمت: 140,000 تومان
شامپو تقویت کننده موی رنگ شده پتال فرش حاوی عصاره انار و آسای از مو در برابر آسیب های محیطی مانند رنگ، دکلره و حرارت محافظت نموده و سبب تثبیت و افزایش ماندگاری رنگ مو نیز می شود.

ماسک مو ترمیم کننده لافارر مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده

قیمت: 147,800 تومان
ماسک مو ترمیم کننده لافارر مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده، رنگ موها را تثبیت کرده و از وز شدگی و ایجاد موخوره جلوگیری می نماید.

ماسک موی مغذی و ترمیم کننده آدرا حاوی روغن آرگان و روغن برنج

قیمت: 56,600 تومان
ماسک موی مغذی و ترمیم کننده آدرا با دارا بودن پروویتامین B5، وظیفه نرم کنندگی، ترمیم کنندگی و بازسازی کنندگی ساقه موهای آسیب دیده و رنگ شده را بر عهده دارد.

شامپو تقویت کننده موهای رنگ شده اورفین فارما

قیمت: 415,000 تومان
شامپو تقویت کننده موهای رنگ شده اورفین فارما با بهره گیری از ترکیبات پروتئینی، ویتامین ها و بیوتین موجود در ساختار خود، به خوبی نیاز های تارهای مو را تأمین نموده و تأثیر بسزایی در افزایش مقاومت تارهای مو در برابر عوامل مخرب دارد.

ماسک محافظت کننده موهای رنگ شده آدرا

قیمت: 56,600 تومان

شاخصه های ماسک محافظت کننده موهای رنگ شده آدرا :

  • افزایش درخشندگی مو و تثبیت کننده رنگ مو.
  • جلوگیری از ایجاد موخوره و الکتریسیته ساکن.
  • حاوی پروویتامین B5 و ویتامین E.
  • مرطوب کننده و حالت دهنده مو .
  • ترمیم کننده موهای آسیب دیده .
  • حاوی عصاره انار.

شامپو تقویت کننده موهای رنگ شده و آسیب دیده فاقد سولفات ایلاول

قیمت: 196,200 تومان
شامپو تقویت کننده موهای رنگ شده و آسیب دیده فاقد سولفات ایلاول با دارا بودن عناصر تقویت کننده و استحکام بخش فولیکول مو، از ریزش موها جلوگیری نموده و باعث کاهش زبری و شکنندگی موها شده و همچنین رطوبت مورد نیاز موهای آسیب دیده و شکننده را تامین می کند.

ماسک موی ایلاول مناسب موهای رنگ شده (با آبکشی)

قیمت: 198,380 تومان
ماسک موی ایلاول مناسب موهای رنگ شده محصولی برای ثابت نگه داشتن رنگ موها است. این ماسک بدون سولفات و پارابن، کراتین هیدرولیز شده دارد و عصاره انار موجود در آن به عملکرد هرچه بهتر آن کمک می‌کند.

شامپو موهای رنگ شده هلث دراپ 250 میلی لیتری

قیمت: 158,000 تومان
شامپو موهای رنگ شده هلث دراپ سبب افزایش درخشش و تثبیت رنگ مو در موهای رنگ شده و دکلره می‌شود و هیچ گونه حساسیت پوستی را به دنبال ندارد.

شامپو محافظ رنگ مو سریتا (بیوتی) مناسب انواع مو

قیمت: 28,000 تومان
شامپو محافظ رنگ مو سریتا حاوی ترکیبات آنتی اکسیدان و فیلترهای اشعه uv است که به خوبی از موهای رنگ شده محافظت کرده و سبب تثبیت و ماندگاری رنگ مو خواهند شد.