نمایش 1–24 از 448 نتیجه

کرم روشن کننده قوی صورت سی بی پاریس 30 میلی لیتر

۴۴۹.۸۰۰ تومان
کرم روشن کننده قوی صورت سی بی پاریس با دارا بودن خاصیت ضد لک بسیار قوی، لک های تیره و جای جوش و آکنه را از سطح پوست از بین برده و باعث روشن شدن و شفاف شدن پوست می شود. این کرم قوی روشن کننده صورت برای انواع پوست مناسب بوده و هیچ گونه حساسیتی برای پوست به وجود نمی‌آورد.

سرم ضد لک ویتامین C آسکوربیل گلوکوزاید 12 درصد اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۳۸۸.۰۰۰ تومان
سرم ضد لک ویتامین C آسکوربیل گلوکوزاید ۱۲ درصد اوردینری با دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدانی قوی از پوست حمایت کرده و باعث رفع جای جوش، لکه ها، تیرگی ها ،علائم پیری، و ناهمواری‌های پوست می‌شود. این محصول برای انواع پوست مناسب است.

سرم اتیلیتد آسکوربیک اسید 15 درصد اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۷۰۷.۰۰۰ تومان
سرم اتیلیتد آسکوربیک اسید ۱۵ درصد اوردینری با دارا بودن فرمولاسیونی سبک و قدرت اثرگذاری سریع به داشتن پوستی سالم‌تر و بدون چین و چروک کمک زیادی می‌کند. این سرم روشن کننده برای افراد وگان نیز قابل استفاده است.

سرم آبرسان هیالورونیک اسید 2% و ویتامین B5 اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۰۸۴.۱۰۰ تومان
سرم آبرسان هیالورونیک اسید 2% و ویتامین B5 اوردینری با بهره گیری از ترکیبات موثری همچون هیالورونیک اسید و ویتامین B5 تاثیر زیادی در آبرسانی پوست داشته و موجب کاهش چین و چروک های پوست و شادابی و طراوت پوست می شود.

سرم آسکوربیل تترا ایزوپالمیتات 20 درصد در ویتامین F اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۷۲۲.۰۰۰ تومان
سرم آسکوربیل تترا ایزوپالمیتات 20 درصد در ویتامین F اوردینری با دارا بودن فرمولاسیون منحصر به فرد تاثیر بسیار خوبی در روشن کنندگی پوست گذاشته و باعث کاهش علائم پیری و از بین رفتن خطوط ظریف پوست می‌شود. این محصول برای انواع پوست قابل استفاده است.

کرم ژل ضد آفتاب روشن کننده رویوال SPF50 حجم 50 میلی لیتر

۳۸۴.۹۰۰ تومان
کرم ژل ضد آفتاب روشن کننده رویوال علاوه بر محافظت از پوست در برابر نور خورشید، به دلیل دارا بودن ترکیبات ضد لک، همچون ویتامین E، ویتامین C، هیالورونیک اسید، عصاره شیرین بیان و آربوتین، در بهبود لک های پوستی نیز موثر است.

سرم لایه بردار سالیسیلیک اسید 2% سلوشن اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۴۹۴.۰۰۰ تومان
سرم لایه بردار سالیسیلیک اسید 2% سلوشن اوردینری با حذف سلول های مرده پوست و پاکسازی منافذ باز پوست سبب بهبود شفافیت و یکدست شدن رنگ پوست می شود.

ژل کرم آبرسان هیالورونیک میریک 50 میلی لیتر

۳۹۹.۰۰۰ تومان
ژل کرم آبرسان هیالورونیک میریک با دارا بودن طیف وسیعی از ترکیبات مغذی و با رطوبت رسانی خوبی که دارد به کاهش چروکهای ریز و سطحی پوست، رفع خشکی و درمان اگزما و مستحکم سازی پوست کمک شایانی می کند.

ژل کرم روشن کننده ویتامین سی میریک 50 میلی لیتر

۳۹۹.۰۰۰ تومان
ژل کرم روشن کننده ویتامین سی میریک، جهت رفع و جلوگیری از ایجاد لک و نقاط تیره پوستی، بر طرف نمودن خطوط ریز و سطحی صورت، ایجاد شفافیت، درخشندگی و جوانسازی پوست بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

ژل کرم لیفتینگ و جوان کننده میریک 50 میلی لیتر

۳۹۹.۰۰۰ تومان
ژل کرم لیفتینگ و جوان کننده میریک با افزایش الاستیسیته پوست هر نوع چین و چروک و افتادگی را برطرف نموده به طوری که از عمق چروک ها می کاهد و به این صورت موجب جوانسازی پوست می شود.

سرم آبرسان هیالورونیک اسید میریک 10 عدد ویال

۷۹۹.۰۰۰ تومان
سرم آبرسان هیالورونیک اسید میریک با استفاده از به‌روزترین فناوری‌ها و اکتیو‌ها، مانند یک اسفنج عمل کرده، آب را جذب و به مدت طولانی در پوست نگه می‌دارد، که این امر به نفوذ عمقی، پر کنندگی خطوط پوست و رفع افتادگی‌های صورت دراثر افزایش سن کمک می‌کند.

سرم لیفتینگ و جوان کننده صورت میریک 10 عدد ویال

۷۹۹.۰۰۰ تومان
سرم لیفتینگ و جوان کننده صورت میریک دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی قوی، انرژی‌بخشی، محافظت در برابر رادیکال‌های آزاد، ضد چروک، ترمیم‌کنندگی و بازسازی ساختار پوست می باشد که برای انواع پوست مناسب است.

ژل شوینده لایه بردار ویتامین C اسکین وان 100 میلی لیتر

۲۵۹.۸۰۰ تومان
ژل شوینده لایه بردار ویتامین C اسکین وان با داشتن ترکیبات لایه بردار ملایم و روشن کنندگی علاوه بر پاکسازی پوست به لایه برداری پوست کمک کرده و موجب داشتن پوستی روشن و شاداب می شود.

سرم صورت ویتا سی اسکین وان 30 میلی لیتر

۳۹۹.۸۰۰ تومان
سرم صورت ویتا سی اسکین وان با بهره گیری از ترکیبات موثر و با اثرگذاری بسیار بالایی که دارد، باعث کاهش لک‌های تیره پوست، کاهش خطوط ریز و شفاف‌تر نمودن پوست صورت در کمترین زمان ممکن می‌شود.

لوسیون بدن ویتا سی اسکین وان 150 میلی لیتر

۲۴۹.۸۰۰ تومان
لوسیون بدن ویتا سی اسکین وان با ترکیبات موثر و خاصیت آنتی اکسیدانی قوی که دارد از پوست در برابر استرس اکسیداتیو و پیری زودرس پوست محافظت نموده و با تقویت الاستیسیته و استحکام پوست، از ایجاد چروک نیز جلوگیری می‌نماید.

کرم ترمیم کننده دوتینی 30 میلی لیتر

۳۴۷.۲۰۰ تومان
کرم ترمیم کننده دوتینی یک محصول تخصصی و موثر جهت بازسازی و التیام پوست آسیب دیده است که علاوه بر تجدید ساختار سلول و تقویت سد دفاعی پوست موجب کاهش و رفع عوارضی مانند قرمزی، خارش و التهاب پوست آسیب دیده می‌شود. این کرم فاقد هرگونه اسانس و نگهدارنده‌های مضر بوده که احتمال تحریک پذیری و حساسیت را به حداقل می‌رساند.

محلول ضد لک و روشن کننده آلفا آربوتین ال3 لوتارو 30 میلی لیتر

۴۶۷.۵۰۰ تومان
محلول ضد لک و روشن کننده آلفا آربوتین ال3 لوتارو با دارا بودن 2 درصد آلفا آربوتین و هیالورونیک اسید برای انواع پوست مناسب است و می تواند برای درمان انواع لک ها، از جمله لک های ناشی از آفتاب، جای جوش و کک و مک استفاده شود.

محلول ضد چروک حاوی رتینول ال5 لوتارو 30 میلی لیتر

۴۰۲.۰۰۰ تومان
محلول ضد چروک حاوی رتینول ال5 لوتارو با دارا بودن 0.1 درصد رتینول خالص، یک محصول مراقبت از پوست است که با بهره‌گیری از فناوری‌های نوآورانه،به جوانسازی پوست کمک می‌کند.

پن ضد چروک و پیری لیلاک

۳۹۰.۰۰۰ تومان
پن ضد چروک و پیری لیلاک با دارا بودن ترکیبات مرطوب کننده مناسب برای پوست های حساس و دارای چروک می باشد که از پیری زودرس پوست نیز جلوگیری می کند.

کرم مرطوب کننده هیدرالیا لژر درمال فوکوس 40 میلی لیتر

۳۶۰.۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده هیدرالیا لژر درمال فوکوس با دارا بودن ترکیبات موثر به بازسازی و ترمیم لایه هیدرولیپیدی پوست پرداخته و موجب آبرسانی پوست خشک می شود. این محصول برای افراد با پوست نرمال تا چرب قابلیت استفاده دارد و خواص آن به صورت ۲۴ ساعت بر روی پوست باقی می‌ماند.

اسپری ضد آفتاب ویتامین C ویتالیر با SPF50 حجم 150 میلی لیتر

۳۹۸.۷۰۰ تومان
اسپری ضد آفتاب ویتامین C ویتالیر علاوه بر محافظت از پوست در برابر اشعه‌های مضر نورخورشید، دارای خاصیت روشن کنندگی و ضدلک نیز می باشد. این محصول ساختاری بسیار سبک و زود جذبی دارد که در مقابل تعریق و آب نیز مقاوم است.

اسپری ضد آفتاب میسلار نیوژن سولاریس آردن SPF50 حجم 250 میلی لیتر

۴۵۷.۷۰۰ تومان
اسپری ضد آفتاب میسلار نیوژن سولاریس آردن کاملا نامرئی و فاقد چربی است؛ به همین خاطر هیچ گونه احساس سنگینی بر روی پوست را نخواهید کرد. همچنین ضد آفتاب سولاریس در برابر تعریق و شستشو مقاوم بوده و قابلیت استفاده بر روی پوست مرطوب را دارد.

سرم رسوراترول 3% و اسید فرولیک 3% اوردینری 30 میلی لیتر

۹۶۷.۵۰۰ تومان
سرم رسوراترول 3% و اسید فرولیک 3% اوردینری با بهره گیری از مشهورترین و کارآمدترین آنتی اکسیدان های قوی، از پوست در برابر اثرات مخرب رادیکال های آزاد محافظت نموده و با آثار مخرب عوامل محیطی که موجب پیری زودرس پوست می شوند مقابله می کند و در نتیجه جلوه ای زیبا، شاداب و درخشان به پوست می بخشد.

بی بی کرم درمالوگ SPF15 حجم 30 میلی لیتر

۲۲۰.۰۰۰ تومان۲۶۴.۰۰۰ تومان
بی بی کرم درمالوگ یک محصول چند منظوره است که علاوه بر محافظت از پوست در برابر اشعه های مضر نور خورشید دارای خاصیت پوشانندگی و کرم پودری نیز می باشد.