مشاهده همه 7 نتیجه

پن مخصوص کودکان هیدرودرم 100 گرم

۵۳.۰۰۰ تومان
پن مخصوص کودکان هیدرودرم دارای 5.5 PH و سازگار با پوست کودکان و نوزادان بوده و استفاده از آن برای پیشگیری از خشکی، خارش و کشیدگی پوست پس از استحمام بسیار مناسب است.

پن درماتولوژیک کودک مدیپن ۱۰۰ گرم

۲۴۵.۰۰۰ تومان
پن درماتولوژیک کودک مدیپن به دلیل دارا بودن ترکیبات مرطوب کننده قوی، علاوه بر پاکیزگی، لطافت و نرمی را برای پوست کودک به ارمغان می آورد. همچنین خاصیت ضد التهابی این محصول سبب درمان التهاب حاصل از پوشک بچه شده و مانع از آسیب رسیدن به پوست حساس کودک می شود.

شیربدن مرطوب کننده کودک ماتیلدا 200 میلی لیتر

۴.۹۹۸.۰۰۰ تومان
شیربدن مرطوب کننده کودک ماتیلدا یک محصول مرطوب کننده و نرم کننده پوست کودک به حساب می آید که دارای فرمولاسیون هیپوآلرژنیک بوده و ضد حساسیت است. 

پن کودک و پوست حساس فلویو 100گرم

۲۱۰.۸۰۰ تومان
پن کودک و پوست حساس فلویو، به دلیل دارا بودن ترکیبات ویژه برای پوست کودکان و نوزادان و پوست افراد حساس بسیار مناسب بوده و در درمان جوش و عفونت های پوستی و بهبود روند ترمیم زخم و تسکین اگزما و خارش بسیار موثر است.

پن کودک لیلاک

۴۹۰.۰۰۰ تومان
پن کودک لیلاک با دارا بودن ترکیبات مرطوب کننده علاوه بر پاک کننده غیر صابونی بسیار ملایم، شادابی، طراوت و نشاط را به پوست کودک هدیه می دهد.

صابون بچه کاپوس

۵۴.۰۰۰ تومان
صابون بچه کاپوس با دارا بودن روغن آووکادو موجب تقویت و نرم کنندگی پوست کودک شده و شادابی و لطافت را به پوست نوزادان و کودکان هدیه می دهد.

ژل شستشوی سر و بدن کودک هیپ

۱۶۵.۰۰۰ تومان
ژل شستشوی سر و بدن کودک هیپ با به حداقل رساندن واکنش های آلرژیک، بدون ایجاد حساسیت موجب تمیزی و پاکیزگی مو و بدن نوزادان و کودکان می شود.