کپسول ففول گاین اینترافارم 30 عدد

۱۷۶.۶۰۰ تومان
کپسول ففول گاین اینترافارم با بهره مندی از ترکیبات موثر برای پیشگیری و درمان کم خونی فقر آهن و کمبود فولیک اسید مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول تحت لیسانس اینترا فارم آمریکا فرموله شده است.

کپسول ففول دئودنال اینترافارم 30 عدد

۱۷۶.۶۰۰ تومان
کپسول ففول دئودنال اینترافارم با تامین آهن مورد نیاز بدن، از کم خونی ناشی از فقر آهن پیشیگیری می‌نماید. این فراورده به دلیل داشتن ویتامین ث به جذب بیشتر آهن کمک نموده و عوارض گوارشی را به حداقل می‌رساند.

قرص مگنی ول ایکس مارت 60 عدد

۳۹۲.۹۰۰ تومان
قرص مگنی ول ایکس مارت با دارا بودن ترکیبات موثر مانند منیزیم و ویتامین B6 علاوه بر جلوگیری از گرفتگی عضلات، سبب بهبود عملکرد سیستم عصبی شده و خستگی ناشی از انجام تمرینات ورزشی را نیز کاهش می‌دهد.

قرص یونی فرو ابیان دارو 30 عدد

Original price was: ۲۷۷.۹۰۰ تومان.Current price is: ۲۵۰.۰۰۰ تومان.
قرص یونی فرو ابیان دارو حاوی ترکیباتی چون آهن با ساختار پلی ساکاریدی، آهن هم با ساختار پلی پپتیدی، ویتامین C، ویتامین B۱۲ و B۶ که در بهبود علائم کم خونی بدون داشتن عوارض گوارشی بسیار موثر است.

قرص منیزیم و ویتامین B6 آلفا ویتامینز

۹۱.۵۰۰ تومان۱۸۳.۰۰۰ تومان
قرص منیزیم و ویتامین B6 آلفا ویتامینز ، حاوی 300 میلی گرم منیزیم و 50 میلی گرم ویتامین B6 می‌باشد که علاوه بر حفظ سلامت سیستم عصبی بدن و کاهش گرفتگی‌های عضلانی، می‌تواند در کاهش دردهای پیش از شروع قاعدگی و جذب بهتر کلسیم و استحکام استخوان موثر باشد.

قرص بونی مگز کیمیا آرا 60 عدد

Original price was: ۱۱۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۰۳.۵۰۰ تومان.
قرص بونی مگز کیمیا آرا به دلیل دارا بودن منیزیم و ویتامین B6 به کاهش اسپاسم عضلات در بدن و تقویت سیستم عصبی و عضلانی کمک شایانی می‌کند.

قرص جوشان منیزیم پلاس و ویتامین B6 یوروویتال 20 عدد

۸۸.۰۰۰ تومان
قرص جوشان منیزیم پلاس و ویتامین B6 یوروویتال نیاز روزانه بدن به ویتامین B6 و منیزیم را تامین نموده و علاوه برتامین انرژی و تقویت عملکرد عضلات، سبب حفظ سلامت سیستم عصبی نیز می شود.

قرص مگنی بست نوتری بست، کاهش خستگی

۱۲۳.۰۰۰ تومان
قرص مگنی بست نوتری بست، منبع غنی از منیزیم و ویتامین B6 می باشد که به حفظ سلامت سیستم عصبی و عضلانی کمک شایانی نموده و سبب تولید انرژی و کاهش علائم خستگی بدن نیز می شود.

قرص رافولیت رها 100 عدد

۱۴۵.۰۰۰ تومان
قرص رافولیت رها با دارا بودن ویتامنی های موثری مانند: ویتامین B6، B12 و فولیک اسید به بهبود عملکرد قلب و عروق کمک کرده، سطح خونی هوموسیستئین را کنترل کرده و کاهش می دهد و در متابولیسم کربوهیدرات، چربی و پروتئین ها به انرژی نقش مؤثری ایفا می کند.   بهترین جایگزین برای این محصول قرص روفولیک پلاس مکس عبیدی می باشد.

شربت فروگلوبین B12 ویتابیوتیکس

۱۳۰.۸۰۰ تومان
شربت فروگلوبین B12 ویتابیوتیکس با ترکیبات خاص خود جهت جلوگیری از ایجاد کم خونی در دوران بارداری و شیردهی و بهبود ضعف عمومی و خستگی مفرط فرموله شده است.

قرص سوپرابیون سیترامگ B6

۲۳۲.۲۰۰ تومان
قرص سوپرابیون سیترامگ B6 حاوی منیزیم و ویتامین B6 می باشد که علاوه بر حفظ سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها، باعث بهبود عملکرد سیستم عصبی، عضلانی و قلب - عروق نیز می‌شود.

قرص مگترا زد ام ای نیچرز اونلی 30 عدد

۱۷۱.۰۰۰ تومان
قرص مگترا زد ام ای نیچرز اونلی علاوه بر نقشی که در فرآیند متابولیسم انرژی و بهبود عملکرد طبیعی عضلات بر عهده دارد، فشار خون را تنظیم نموده و مانع از بروز حملات قلبی در افراد می‌شود.

قرص جوشان منیزیم + ویتامین B6 فیشر فلکسان، میگرن

۴۳.۰۰۰ تومان
قرص جوشان منیزیم + ویتامین B6 فیشر فلکسان، منیزیم و ویتامین B6 مورد نیاز روزانه بدن را تأمین کرده و از حمله‌های میگرنی پیشگیری کرده و موجب خواب بهتر شده و بی‌خوابی را کاهش می‌دهد.

قرص مگنوی ب6 سانوفی

۱۸۱.۰۰۰ تومان
قرص مگنوی ب6 سانوفی حاوی منیزیم و پیریدوکسین (ویتامین B6) می باشد که مکملی منحصر به فرد برای بهبود سردردهای میگرنی و جبران کمبود منیزیم و ویتامین B6 در بدن است.

قرص منیزیم 350 + ویتامین ب 6، ویتامین ‌هاوس

۸۱.۸۰۰ تومان
قرص منیزیم 350 + ویتامین ب 6، ویتامین ‌هاوس، به تامین منیزیم و ویتامین ب 6 بدن پرداخته و به کاهش احساس خستگی و کاهش دردهای عضلانی کمک شایانی می‌کند.

کپسول تورن ریسرچ پیریدوکسال ۵ – فسفات او پی دی فارما

۳۲.۷۰۰ تومان
کپسول تورن ریسرچ پیریدوکسال ۵ - فسفات او پی دی فارما به عنوان یک کوآنزیم برای بیش از یکصد فعالیت بیوشیمیایی در بدن مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص منیزیم + ویتامین B6 راموفارمین

۶۳.۰۰۰ تومان
قرص منیزیم + ویتامین B6 راموفارمین جهت بهبود سیستم عصبی عضلانی، بهبود بیخوابی و پیشگیری از حملات میگرنی مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص آیرون کمپلکس والمارک 20 میلی گرم

۱۲۰.۰۰۰ تومان
قرص آیرون کمپلکس والمارک 20 میلی گرم مناسب جهت پیشگیری و درمان کم‌خونی است.