پودر ال گلوتامین 5000 یوروویتال 300 گرم

۶۸۱.۲۰۰ تومان
پودر ال گلوتامین 5000 یوروویتال نقش مؤثری در ذخیره سازی گلیکوژن در عضلات، افزایش سرعت ریکاوری، بازسازی عضلات و تاخیر در احساس خستگی ورزشکاران ایفا می کند.

پودر ال گلوتامین میکرونایز اس ان ان

۹۰۴.۷۰۰ تومان
پودر ال گلوتامین میکرونایز اس ان ان بهترین مکمل جهت استفاده پس از تمرینات ورزشی است که با تسریع بازتوانی، تاخیر در بروز خستگی و جلوگیری از تحلیل عضلانی در افزایش عملکرد ورزشکاران موثر است.

پودر ال گلوتامین نوتریمد

۶۹۷.۲۰۰ تومان۱.۲۱۵.۰۰۰ تومان
پودر ال گلوتامین نوتریمد محصولی مناسب برای تمامی ورزشکاران در همه سطوح می باشد که به سلولهای عضلانی کمک می کند تا هم از پروتئین و هم از کربوهیدرات ها استفاده کنند.

پودر گلوتامین رانتک 300 گرم

۴۰۱.۷۰۰ تومان
پودر گلوتامین رانتک با دارا بودن ۱۰۰ درصد گلوتامین خالص شده، موجب پیشگیری از تحلیل عضلات پس از تمرینات ورزشی شده و به بازسازی و ذخیره سازی گلیکوژن عضلانی کمک شایانی می‌نماید.

پودر گلوتامین های اسپید گلد کر لاین ترک نوتریشن 250 گرمی

۴۴۰.۰۰۰ تومان
پودر گلوتامین های اسپید گلد کر لاین ترک نوتریشن با دارا بودن خالص ترین ال-گلوتامین به عنوان یک مکمل با قدرت جذب بسیار بالا جهت کمک به بهبود، حفظ و نگهداری عضلات و ماهیچه های ورزشکاران مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص بتا آلانین نوتریمد

۲۰۰.۰۰۰ تومان
قرص بتا آلانین نوتریمد یک مکمل بدن‌سازی برای افزایش قدرت و استقامت ورزشکاران می باشد که مانع از اسیدی شدن محیط عضلات در حین تمرینات شده و از دردهای عضلانی پیشگیری نموده و یا آن‌ها را تعدیل می‌کند.

پودر گلوتامین مگنوم

۴۰۰.۰۰۰ تومان
پودر گلوتامین مگنوم مکملی بسیار با کیفیت می باشد که در افزایش حجم سلول‌ها و تشدید سنتز پروتئین در عضلات نقش مهمی را ایفا می‌کند.