نمایش 1–24 از 93 نتیجه

شامپو فاقد سولفات موهای کراتینه شده +K پریم 250 میلی لیتر

Original price was: ۱۳۹.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۳۲.۰۰۰ تومان.
شامپو فاقد سولفات موهای کراتینه شده +K پریم با دارا بودن روغن‌های طبیعی یک شوینده ملایم برای موهای رنگ شده یا کراتینه است که به حفظ طبیعی رطوبت ساقه مو کمک می‌کند.

شامپو ملایم روزانه +N پریم 250 میلی لیتر

Original price was: ۸۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۸۰.۸۰۰ تومان.
شامپو ملایم روزانه +N پریم با دارا بودن سورفکتانت طبیعی (ساپونین) و اسیدهای ارگانیک، مو و کف سر را تمیز می‌کند و باعث شانه شدن راحت‌تر موهای خیس شده و موجب افزایش حجم آن بدون ایجاد الکتریسیته ساکن در زمان خشک شدن می‌شود.

شامپو موی سر حاوی روغن آرگان اسکالپیا، 200 میلی لیتر

۱۴۶.۳۰۰ تومان
شامپو موی سر حاوی روغن آرگان اسکالپیا حاوی روغن آرگان، زیتون، بادام و آوکادو می باشد که به رفع موخوره و گره ی مو کمک نموده و موجب نرمی، لطافت موها می شود و برای استفاده روزانه مناسب است.  

نرم کننده موی خشک و آسیب دیده ویتامول 300 میلی لیتر

۱۳۲.۶۰۰ تومان
نرم کننده موی خشک و آسیب دیده ویتامول با دارا بودن کراتین، روغن های ماکادمیا و نارگیل،ضمن نرم کردن مو به افزایش رشد موها کمک شایانی می کند.

نرم کننده موی فر و مجعد ویتامول 300 میلی لیتر

۱۳۲.۶۰۰ تومان
نرم کننده موی فر و مجعد ویتامول ضمن نرم کردن مو به ترمیم و تغذیه موهای آسیب دیده نیز کمک نموده و موجب آبرسانی و لطافت موها شده و از گره خوردن موها بعد از حمام جلوگیری می کند.

شامپو موی خشک هلس دراپ، 250 میلی لیتر

Original price was: ۲۹۸.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۵۴.۰۰۰ تومان.
شامپو موی خشک هلس دراپ با افزایش نرمی، درخشش و انعطاف پذیری موها از بروز موخوره نیز جلوگیری نموده و برای موهای خشک، خیلی خشک و آسیب دیده بسیار مناسب است.

شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده اریکه، ۲۰۰ میلی لیتر

Original price was: ۳۹۹.۸۰۰ تومان.Current price is: ۳۷۹.۸۰۰ تومان.
شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده اریکه با دارا بودن ترکیبات تسکین دهنده و محافظ، آسیب دیدگی موها را برطرف نموده و از آن در برابر عوامل مخرب محیطی محافظت می کند و به دلیل دارا بودن فیلتر اشعه ماورای بنفش، رنگ مو را ثابت نگه می دارد.

ماسک مو پروکراتین بایوریچ با آبکشی، 300 میلی لیتر

Original price was: ۴۱۳.۰۰۰ تومان.Current price is: ۳۵۱.۰۰۰ تومان.
ماسک مو پروکراتین بایوریچ با آبکشی سرشار از روغن های با ارزش مانند؛آواکادو و آرگان است که باعث تقویت و آبرسانی عمیق موها می‌شود و حالت ابریشمی و درخشندگی به موها می‌بخشد.

ماسک مو پروکراتین بایوریچ بدون آبکشی، ۲۳۰ میلی‌لیتر

Original price was: ۳۱۴.۸۰۰ تومان.Current price is: ۲۶۷.۵۰۰ تومان.
ماسک مو پروکراتین بایوریچ بدون آبکشی با دارا بودن پروتئین هیدرولیز شده و کراتین از حالت وز و شکنندگی مو جلوگیری نموده و نرمی و درخشندگی را به موی شما هدیه می دهد.

ماسک موی ایلاول مناسب موهای خشک (با آبکشی)

Original price was: ۳۷۹.۰۰۰ تومان.Current price is: ۳۴۱.۰۰۰ تومان.
ماسک موی ایلاول مناسب موهای خشک با دارا بودن ترکیبات موثر جهت آبرسانی موهای خشک فرموله شده است. این محصول آبرسانی را از ساقه موها برای کمک به تقویت موها شروع می کند.

شامپو تقویت کننده موهای رنگ شده و آسیب دیده فاقد سولفات ایلاول

Original price was: ۱۹۶.۲۰۰ تومان.Current price is: ۱۷۶.۵۰۰ تومان.
شامپو تقویت کننده موهای رنگ شده و آسیب دیده فاقد سولفات ایلاول با دارا بودن عناصر تقویت کننده و استحکام بخش فولیکول مو، از ریزش موها جلوگیری نموده و باعث کاهش زبری و شکنندگی موها شده و همچنین رطوبت مورد نیاز موهای آسیب دیده و شکننده را تامین می کند.

اسپری تقویت کننده موی سر روغن آرگان نانوهیل

۵۵۵.۵۰۰ تومان
اسپری تقویت کننده موی سر روغن آرگان نانوهیل از مو در برابر حرارت سشوار، اتو مو، رنگ مو و دکلره محافظت می نماید.

شامپو موی خشک و کف سر چرب فیتووان

۱۱۷.۰۰۰ تومان
شامپو موی خشک و کف سر چرب فیتووان به دلیل دارا بودن کراتین هیدرولیز شده علاوه بر خاصیت نرم کنندگی به ترمیم و بازسازی موها نیزکمک فراوانی می کند.

شامپو حاوی روغن آرگان مناسب موهای آسیب دیده لاناریا

۱۵۵.۲۵۰ تومان

شاخصه های شامپو حاوی روغن آرگان مناسب موهای آسیب دیده لاناریا :

  • مناسب برای انواع مو بخصوص موهای خشک و آسیب دیده.
  • افزایش حالت پذیری، لطافت و درخشندگی مو.
  • حاوی روغن آرگان، عصاره ریحان و آلوئه ورا.
  • جلوگیری از ریزش مو و رشد موهای ریز.
  • تقویت کننده انواع موهای آسیب دیده.
  • تغذیه کننده و نرم کننده مو.

سرم مو آرگان و روغن های گیاهی لاناریا

۴۰۲.۵۰۰ تومان
سرم مو آرگان و روغن های گیاهی لاناریا با پوشش دهی بسیار عالی از موها در برابر آسیب های محیطی به طور کامل محافظت نموده و باعث درخشش، نرمی و انعطاف پذیری موها می گردد .

سرم مو حاوی کراتین لاناریا

۳۶۸.۰۰۰ تومان
سرم مو حاوی کراتین لاناریا، با دارا بودن ویتامین E و سیلیکون های تخصصی جهت افزایش و نرمی مو و جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن مو مورد استفاده قرار می گیرد.

شامپو مخصوص موهای خشک و آسیب دیده کپیدرما

Original price was: ۱۹۹.۹۰۰ تومان.Current price is: ۱۸۹.۹۰۰ تومان.
شامپو مخصوص موهای خشک و آسیب دیده کپیدرما با دارا بودن خاصیت رطوبت رسانی و تغذیه کنندگی، موها را بازسازی و ترمیم می‌کند و شادابی و لطافت را به موها باز می گرداند.

ماسک مو آبرسان حاوی روغن آرگان بدون نیاز به آبکشی انلیل

۱۱۹.۰۰۰ تومان
ماسک مو آبرسان حاوی روغن آرگان بدون نیاز به آبکشی انلیل از ریشه و ساقه مو در برابر آلودگی ها و اثرات مخرب پرتوهای UV محافظت نموده و باعث بازسازی و ترمیم موهای آسیب دیده و رنگ شده نیز می شود.

شامپو کنترل کننده چربی موی فورکاپیل

۲۳۰.۰۰۰ تومان
شامپوی فورکاپیل با فرمولاسیون ویژه ایی که دارد علاوه بر زدودن چربی و آلودگی انباشته شده روی پوست سر و ساقه مو، به تدریج میزان فعالیت غدد سباسه را کاهش داده و در نتیجه ترشح چربی روی پوست سر را تنظیم می کند.

سرم مو نرم کننده حاوی روغن ارگان اورلین

۸۸۷.۲۰۰ تومان۹۴۸.۰۰۰ تومان
سرم مو نرم کننده حاوی روغن ارگان اورلین، با بافت سبک و غیر چرب آسیب های وارده به ساقه مو را ترمیم نموده و سبب افزایش درخشندگی، لطافت و نرمی مو می گردد.

شامپو بعد از کراتین اورلین

۵۱۸.۰۰۰ تومان
شامپو بعد از کراتین اورلین با دارا بودن کراتین و پروتئین هیدرولیز شده در فرمولاسیون خود، ساقه آسیب دیده مو را ترمیم و باعث بازگرداندن درخشندگی طبیعی به موها می شود، همچنین ریزش موها را کنترل کرده و باعث افزایش تراکم مو می گردد.

ماسک شیر مو لوجیا

۳۰۹.۸۰۰ تومان
ماسک شیر مو لوجیا حاوی پروتئین شیر، سبوس گندم و آرگان طبیعی همراه با کراتین مایع با رایحه‌ای دلنشین، رطوبت لازم برای موها را تأمین نموده و از موها در برابر حرارت سشوار، اتو مو و اشعه‎های مضر خورشید و عوامل مخرب محیطی جلوگیری می کند.

شیر مو لوجیا

۲۱۷.۲۰۰ تومان
شیر مو لوجیا حاوی پروتئین شیر و جوانه گندم به عنوان یک نرم کننده قوی باعث جلوگیری از گره خوردن تارهای مو می شود و برای انواع مو به ویژه موهای آسیب دیده و رنگ شده مناسب می باشد.

شامپو آرگان ردیست

Original price was: ۲۴۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۱۶.۰۰۰ تومان.
شامپو آرگان ردیست با دارا بودن ترکیب طبیعی روغن آرگان با تقویت ریشه مو، باعث افزایش رشد و کاهش نرخ ریزش غیرطبیعی و درخشان شدن موها می‌شود.