نمایش 1–24 از 57 نتیجه

نمایش 1–24 از 57 نتیجه

نرم کننده مناسب موهای خشک و آسیب دیده اویدرم مدل اویدرای

قیمت: 39,800 تومان
نرم کننده مناسب موهای خشک و آسیب دیده اویدرم مدل اویدرای رطوبت از دست رفته مو را به موها بازگردانده و سبب نرم شدن، خوش حالت شدن و ترمیم موها می‌شود.

نرم کننده مناسب موهای نازک و کم حجم اویدرم مدل اوی ولوم

قیمت: 42,000 تومان
نرم کننده مناسب موهای نازک و کم حجم اویدرم مدل اوی ولوم با بهره گیری از ترکیبات تقویت کننده و حجم دهنده از قبیل پروتئین گندم، پرو ویتامین B5، پالم اکسترکت و انواع سیلیکون ها، رطوبت موها را حفظ کرده و باعث نرمی و شادابی موها می شود.

نرم کننده مناسب موهای رنگ شده اویدرم مدل اویکالر

قیمت: 46,800 تومان
نرم کننده مناسب موهای رنگ شده اویدرم مدل اویکالر سبب نرم و لطیف شدن مو و همچنین پیشگیری از شکنندگی موها و ایجاد موخوره می‌شود.

سرم موی بیوتین پلاس ایروکس

قیمت: 55,000 تومان
سرم موی بیوتین پلاس ایروکس حاوی روغن و عصاره‌های گیاهی و کمپلکس ویتامین‌های E و A باعث ضخیم شدن موها شده و با بهبود کراتین سازی موی نازک و آسیب دیده موجب افزایش استحکام آنها می‌شود.

سرم موی آرگان پلاس ایروکس

قیمت: 53,000 تومان
سرم موی آرگان پلاس ایروکس با دارا بودن روغن‌های گیاهی متنوعی مانند روغن آرگان، روغن شاهدانه، روغن دانه انگور و روغن گل مغربی علاوه بر ترمیم ساقه مو و اسکالپ سبب رفع خشکی و کاهش خارش سر می‌شود.

ماسک مو ردیست حاوی روغن ارگان، مناسب موهای رنگ شده

قیمت: 84,000 تومان
ماسک مو ردیست حاوی روغن ارگان، مناسب موهای رنگ شده دارای عصاره طبیعی روغن آرگان بوده که موهای سر را به طرز چشمگیری نرم و مرطوب، خوش حالت و صاف نموده و نیز تمامی مواد مورد نیاز برای رشد و تقویت ساقه مو را فراهم کرده و از تارهای موی سر به خوبی محافظت می کند.

کرم مراقبت از موی شیر و عسل ردیست

قیمت: 84,000 تومان
کرم مراقبت از موی شیر و عسل ردیست بدون ایجاد چربی و سنگینی موها را بسیار نرم و درخشان می‌کند.

سرم موی دوفاز کراتین ردیست مناسب موهای آسیب دیده

قیمت: 188,000 تومان
سرم موی دوفاز کراتین ردیست مناسب موهای آسیب دیده، یک اسپری ترمیم کننده عالی حاوی کراتین می باشد که در ترمیم موخوره و بازسازی مو بسیار مفید می باشد.

سرم نرم کننده دو فاز ردیست حاوی روغن آرگان

قیمت: 188,000 تومان
سرم نرم کننده دو فاز ردیست حاوی روغن آرگان، ضد وز و موخوره بوده که علاوه بر ترمیم موهای آسیب دیده به موهای ضعیف و حساس استحکام و استقامت می بخشد.

سرم موی دوفاز شیر و عسل ردیست

قیمت: 188,000 تومان
سرم موی دوفاز شیر و عسل ردیست بدون ایجاد چربی و سنگینی موها را بسیار نرم و درخشان می‌کند.

شامپو آرگان ردیست

قیمت: 162,000 تومان
شامپو آرگان ردیست با دارا بودن ترکیب طبیعی روغن آرگان با تقویت ریشه مو، باعث افزایش رشد و کاهش نرخ ریزش غیرطبیعی و درخشان شدن موها می‌شود.

شیر مو لوجیا

قیمت: 115,000 تومان
شیر مو لوجیا حاوی پروتئین شیر و جوانه گندم به عنوان یک نرم کننده قوی باعث جلوگیری از گره خوردن تارهای مو می شود و برای انواع مو به ویژه موهای آسیب دیده و رنگ شده مناسب می باشد.

ماسک شیر مو لوجیا

قیمت: 215,000 تومان
ماسک شیر مو لوجیا حاوی پروتئین شیر، سبوس گندم و آرگان طبیعی همراه با کراتین مایع با رایحه‌ای دلنشین، رطوبت لازم برای موها را تأمین نموده و از موها در برابر حرارت سشوار، اتو مو و اشعه‎های مضر خورشید و عوامل مخرب محیطی جلوگیری می کند.

سرم مو روغن آرگان ردیست

قیمت: 252,000 تومان
سرم مو روغن آرگان ردیست سرشار از روغن آرگان خالص مناسب برای تغذیه ساقه و ریشه مو، سبب ترمیم موهای حساس و آسیب دیده می شود.

روغن مو آرگان ردیست

قیمت: 348,000 تومان
روغن مو آرگان ردیست سرشار از روغن آرگان، بدون ایجاد حس چربی بر روی مو، سبب افزایش قابلیت ارتجاعی و حجم موها شده و موها را نرم و خوش حالت می کند.

شامپو بعد از کراتین اورلین

قیمت: 298,400 تومان
شامپو بعد از کراتین اورلین با دارا بودن کراتین و پروتئین هیدرولیز شده در فرمولاسیون خود، ساقه آسیب دیده مو را ترمیم و باعث بازگرداندن درخشندگی طبیعی به موها می شود، همچنین ریزش موها را کنترل کرده و باعث افزایش تراکم مو می گردد.

سرم مو نرم کننده حاوی روغن ارگان اورلین

قیمت: 439,800 تومان
سرم مو نرم کننده حاوی روغن ارگان اورلین، با بافت سبک و غیر چرب آسیب های وارده به ساقه مو را ترمیم نموده و سبب افزایش درخشندگی، لطافت و نرمی مو می گردد.

محلول دو فاز نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر

قیمت: 224,800 تومان
محلول دو فاز نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر بر پایه مواد و عصاره‌های گیاهی فرموله شده است که موجب نرمی، لطافت و درخشندگی بیشتر موها می شود.

ماسک موی مغذی و ترمیم کننده آدرا حاوی روغن آرگان و روغن برنج

قیمت: 56,600 تومان
ماسک موی مغذی و ترمیم کننده آدرا با دارا بودن پروویتامین B5، وظیفه نرم کنندگی، ترمیم کنندگی و بازسازی کنندگی ساقه موهای آسیب دیده و رنگ شده را بر عهده دارد.

سرم مو مخصوص موهای نرمال کریستال

قیمت: 105,900 تومان
سرم مو مخصوص موهای نرمال کریستال با دارا بودن روغن جوجوبا، موهای شکننده و آسیب دیده را ترمیم نموده و سبب لطافت، نرمی و حالت پذیری موها می شود.

سرم مو آرگان و روغن های گیاهی لاناریا

قیمت: 190,000 تومان
سرم مو آرگان و روغن های گیاهی لاناریا با پوشش دهی بسیار عالی از موها در برابر آسیب های محیطی به طور کامل محافظت نموده و باعث درخشش، نرمی و انعطاف پذیری موها می گردد .

شامپو موی خشک و کف سر چرب فیتووان

قیمت: 48,000 تومان
شامپو موی خشک و کف سر چرب فیتووان به دلیل دارا بودن کراتین هیدرولیز شده علاوه بر خاصیت نرم کنندگی به ترمیم و بازسازی موها نیزکمک فراوانی می کند.

اسپری نرم کننده مو سریتا بیوتی مناسب برای انواع مو

قیمت: 78,000 تومان
استفاده از اسپری نرم کننده مو سریتا بیوتی کمک شایانی به باز کردن موهای گره خورده نموده و شانه‌پذیری موها را بهبود می بخشد.

شامپو سبوس گندم ایروکس مناسب موهای معمولی

قیمت: 22,700 تومان
شامپو سبوس گندم ایروکس حاوی ترکیبات ترمیم کننده و ضد التهاب بوده و برای موهای معمولی مناسب می باشد. این شامپو موجب لطافت، درخشندگی و ترمیم موهای کدر و آسیب دیده می شود.