نمایش 1–24 از 58 نتیجه

نمایش 1–24 از 58 نتیجه

پالس اکسیمتر فینگرتیپ

قیمت: 420,000 تومان
پالس اکسیمتر فینگرتیپ قابلیت اندازه گیری اکسیژن خون و تعداد ضربان قلب در دقیقه را با دقت بسیار بالا داشته و ریتم ضربان قلب را نیز به صورت نموداری نشان می دهد.

دستکش جراحی لاتکس استریل جیتکس

قیمت: 14,500 تومان
دستکش جراحی لاتکس استریل جیتکس با استفاده از گاز اتیلن اکساید EO و اشعه گاما استریل شده تا در موارد خاص قابلیت استفاده داشته باشد.

دستکش جراحی لاتکس استریل کاردیولاین

قیمت: 14,500 تومان
دستکش جراحی لاتکس استریل کاردیولاین از لاتکس خالص طبیعی تهیه شده و دارای انعطاف پذيري و كشساني بالایی بوده و توسط گاز اتیلن اکساید EO و اشعه گاما استریل شده است.

فشارسنج دیجیتال زنیت مد مدل X4

قیمت: 1,495,000 تومان
فشارسنج دیجیتال زنیت مد مدل X4 ساخت کشور چین بسیار دقیق و کاربردی می باشد و با قابلیت سخنگوی فارسی و متد نوسانی و با دقت بالا، فشار خون را اندازه می گیرد.

ماساژور صورت و بدن باستنیک

قیمت: 120,000 تومان
ماساژور صورت و بدن باستنیک با داشتن ابعاد کوچک و وزن سبک، قابل حمل و نقل آسان میباشد و میتوانید از آن در منزل، محیط کار، مسافرت و ... استفاده نمایید.

گردن بند طبی سخت آدور

قیمت:
گردن بند طبی سخت آدور در مواردی مانند: آرتروز شدید، ابتلا به سندروم ریشه اعصاب گردنی، آسیب بافت نرم گردن، فتق دیسک بین مهره های گردن، جهت محدود کردن حرکات سر و گردن مورد استفاده قرار می گیرد.

شانه بند نئوپرنی آدور

قیمت: 459,000 تومان
شانه بند نئوپرنی آدور در جمود و التهاب قسمت های مختلف مفصل شانه و اطراف آن،گرفتگی و کشیدگی عضلات سرشانه و بازو، دردهای ناشی از ضرب دیدگی و سرمازدگی، جلوگیری از کشیدگی، دررفتگی و بی ثباتی شانه، حمایت از مفصل شانه بعد از عمل جراحی و التهاب تاندون عضلات شانه مورد استفاده قرار می گیرد.

آویز دست آتل دار آدور

قیمت: 165,000 تومان
آویز دست آتل دار آدور تحمل وزن اندام فوقانی را به گردن منتقل نموده و از عضو آسیب دیده محافظت می نماید.

مچ و شست بند آتل دار نئوپرن آدور

قیمت: 239,000 تومان
مچ و شست بند آتل دار نئوپرن آدور با محدود کردن حرکات مچ دست سبب کاهش درد در هنگام شکستگی و دردهای شدید مچ دست می شود.

مچ بند آتل دار نئوپرن آدور

قیمت: 199,000 تومان
مچ بند آتل دار نئوپرن آدور با محدود کردن حرکات مچ دست سبب کاهش درد در هنگام شکستگی و دردهای شدید مچ دست می شود.

کمربند طبی نرم آدور

قیمت: 539,000 تومان
کمربند طبی نرم آدور با محدود نمودن زوایای حرکتی و گرم نگه داشتن کمر سبب درمان کمردردهای خفیف و اسپاسم عضلات و همینطور درمان رگ به رگ شدن رباط های کمری می گردد.

کمربند طبی سخت آدور

قیمت: 399,000 تومان
کمربند طبی سخت آدور برای درمان کمردردهای شدید، اسپاسم عضلانی و حفاظت از ستون فقرات در برابر ضربه و همچنین پس از عمل جراحی دیسک کمر توصیه می شود.

شکم بند تمام کش قابل تنظیم آدور

قیمت: 449,000 تومان
استفاده از شکم بند تمام کش قابل تنظیم آدور پس از عمل های جراحی مانند لیپوساکشن و سزارین سبب پیشگیری از تورم و تسریع در شکل گیری مجدد پوست می گردد.

قوزبند پل دار نئوپرنی آدور

قیمت: 795,000 تومان
قوزبند پل دار نئوپرنی آدور، با فرم انحنای ستون فقرات طراحی شده است و برای اصلاح عادت غلط نشستن و درمان رگ به رگ شدن لیگامان های کمر مورد استفاده قرار می گیرد.

زانوبند نئوپرنی چهار فنره آدور

قیمت: 549,000 تومان
زانوبند نئوپرنی چهار فنره آدور با ایجاد فشار الاستیسیته فشار ناشی از وزن بدن روی زانو را کاهش می دهد.

قوزک بند نئوپرنی با کش ساپورت لیگامانی آدور

قیمت: 409,000 تومان
قوزک بند نئوپرنی با کش ساپورت لیگامانی آدور، با ثابت نگه داشتن پا در ناحیه قوزک از حرکات جانبی آن جلوگیری نموده و با گرم نگه داشتن ناحیه آسیب دیده جریان خون را بالا می برد و درد را تسکین می دهد.

کفش زیر گچ آدور

قیمت: 189,000 تومان
کفش زیر گچ آدور جهت محافظت در برابر ضربه و جلوگیری از آلودگی کف گچ پا تهیه و تولید شده است.

پد خارپاشنه سیلیکونی آدور

قیمت: 329,000 تومان
پد خارپاشنه سیلیکونی آدور، از انتقال ضربه مستقیم به پاشنه و زانو و کمر در هنگام راه رفتن و فعالیت های ورزشی جلوگیری می نماید.

زانوبند نئوپرنی ورنا

قیمت: 200,000 تومان
زانوبند نئوپرنی ورنا با ایجاد فشار الاستیسیته، فشار ناشی از وزن بدن روی زانو را کاهش داده و از تشدید درد در این ناحیه جلوگیری می کند.

مچ بند آتل دار نئوپرن ورنا

قیمت: 210,000 تومان
مچ بند آتل دار نئوپرن ورنا با محدود کردن حرکات مچ دست سبب کاهش درد در هنگام شکستگی و دردهای شدید مچ دست می شود.

جوراب واریس ورنا پلاس

قیمت: 544,000 تومان
جوراب واریس ورنا پلاس دردهای ناشی از واریس سیاهرگ های اندام تحتانی، خستگی و درد ناشی از ایستادن های طولانی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

چسب عضله ورزشی کنزو تیپ

قیمت: 150,000 تومان
چسب عضله ورزشی کنزو تیپ یا نوار چسب کنزیولوژی تیپ یا همان چسب درد جهت حمایت از عضلات و مفاصل ورزشکاران و بدون ایجاد محدودیت‌های حرکتی طراحی شده است.

محلول آنتی سپتیک زخم طباسپت تریتا

قیمت: 140,000 تومان
محلول آنتی سپتیک زخم طباسپت تریتا نه تنها بر طیف وسیعی از میکروارگانیسم ها اثرات بسیار خوبی می گذارد بلکه میکروارگانیسم های مقاوم به درمان را نیز پوشش می دهد.

چسب پانسمان تری ام مدل Transpore

قیمت: 40,000 تومان
چسب پانسمان تری ام مدل Transpore با قدرت چسبندگی نرم و خاصیت کشسانی که در ساختار آن وجود دارد، می توان از آن در دامنه وسیعی از مصارف پزشکی استفاده نمود.