مشاهده همه 17 نتیجه

کرم مرطوب کننده صورت و بدن کودک لابورن 50 میلی لیتر

۶۸.۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده صورت و بدن کودک لابورن حاوی ویتامین های طبیعی مورد نیاز پوست است که پوست کودکان را از خشک شدن محافظت می نماید.  کرم مرطوب کننده کودک لابورن فاقد پارابن و الکل است و موجب ترمیم کنندگی و حفظ لطافت پوست کودک می شود.

بالم لب کودک ماتیلدا 15 میلی لیتر

۲۹۹.۸۰۰ تومان
بالم لب کودک ماتیلدا جهت مرطوب کنندگی و ترمیم کنندگی پوست لب کودکان تولید شده است که موجب محافظت روزانه از لب‌های کودک می‌شود.

روغن بچه فیروز حاوی عصاره آلوئه ورا 200 میلی لیتر

۴۸.۵۰۰ تومان
روغن بچه فیروز حاوی عصاره آلوئه ورا یک لایه ی محافظ بر روی پوست کودک ایجاد کرده که از خشکی پوست جلوگیری نموده و باعث نرمی و شادابی پوست می گردد. همچنین روغن کودک فیروز به دلیل داشتن خواص ضد التهابی به رفع اگزما، سوختگی و ترمیم التهابات سطحی پوست کودک نیز کمک می کند. این روغن در دو نوع بسته بندی بطری اسپری دار و ساده در داروخانه آنلاین داروکار موجود است.

پن مخصوص کودکان هیدرودرم 100 گرم

۵۳.۰۰۰ تومان
پن مخصوص کودکان هیدرودرم دارای 5.5 PH و سازگار با پوست کودکان و نوزادان بوده و استفاده از آن برای پیشگیری از خشکی، خارش و کشیدگی پوست پس از استحمام بسیار مناسب است.

کرم نرم کننده اوسرین و اوره ۳ درصد کودک ثمین ۱۰۰ میلی لیتر

۱۲۸.۴۰۰ تومان
کرم نرم کننده اوسرین و اوره ۳ درصد کودک ثمین فاقد رنگ و عطر بوده و برای محافظت از پوست حساس کودکان و پیشگیری از اگزمای آنان و درماتیت ناحیه پوشک بسیار موثر است.

شیربدن مرطوب کننده کودک ماتیلدا 200 میلی لیتر

۴.۹۹۸.۰۰۰ تومان
شیربدن مرطوب کننده کودک ماتیلدا یک محصول مرطوب کننده و نرم کننده پوست کودک به حساب می آید که دارای فرمولاسیون هیپوآلرژنیک بوده و ضد حساسیت است. 

کرم مرطوب کننده بچه ایروکس

۸۹.۵۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده بچه ایروکس با دارا بودن ترکیبات مؤثر موجب رطوبت رسانی و شادابی پوست شده و در مواردی مانند خشکی گونه و دست کودک، لطافت و نرمی را به آن بازگرداند.

کرم وازلین ویتامینه حاوی 20% زینک اکساید ایروکس

۳۹.۴۰۰ تومان
کرم وازلین ویتامینه حاوی 20% زینک اکساید ایروکس جهت کاهش علائم ناشی از بیماری های پوستی بسیار مؤثر بوده و التهاب، خشکی و خارش پوست را کاهش می دهد.

کرم آتوپیکس ایروکس مناسب پوست خشک اطفال

۶۲.۸۰۰ تومان
کرم آتوپیکس ایروکس مناسب پوست خشک اطفال موجب افزایش توان حفظ رطوبت در لایه شاخی پوست گردیده و تبخیر آب از سطح پوست را کاهش می دهند.

کرم مرطوب کننده آتوپیک کودک ماتیلدا

۲۵۹.۸۰۰ تومان۴۵۹.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده آتوپیک کودک ماتیلدا، یک مرطوب کننده ی قوی برای صورت و بدن کودک است که علائم سوزش و خارش را التیام می بخشد و باعث آبرسانی عمیق پوست کودک می شود. همچنین خشکی و التهاب پوست را نیر کاهش می دهد.

بالم لب کودک ایروکس

۴۲.۸۵۰ تومان
بالم لب کودک ایروکس خشکی لب های کودک را به خوبی برطرف نموده و باعث ترمیم ترک های لب می شود.

کرم وازلین کودک عش

۱۸.۹۰۰ تومان
کرم وازلین کودک عش با دارا بودن زینک اکساید و روغن کالاندولا از ادرار سوختگی، خشکی پوست و ترک خوردگی پوست کودک جلوگیری می‌کند.

کرم مرطوب کننده سالوویتو مخصوص کودکان زیر یکسال

۲۳.۹۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده سالوویتو مخصوص کودکان زیر یکسال به درمان درماتیت و اگزمای پوستی در نوزادان کمک شایانی می نماید.

کرم مرطوب کننده سالوویتو مخصوص کودکان بالای یکسال

۴۳.۷۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده سالوویتو مخصوص کودکان بالای یکسال سرشار از اوسرین، اوره، روغن زیتون بکر و ... می باشد که برای پوست حساس و لطیف کودکان بسیار مناسب است.

کرم مرطوب کننده فیروز

۵۴.۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده فیروز موجب نرمی، طراوت و شادابی پوست نوزادان، کودکان وحتی بزرگسالانی که دارای پوست های حساس می باشد، می گردد.

کرم ویتامینه A+D ایروکس

۱۴.۹۶۰ تومان
کرم ویتامینه A+D ایروکس با بهره‌گیری از عصاره‌های گیاهی و ویتامین‌های A و D موجب آبرسانی پوست شده و نرمی و لطافت را به پوست هدیه می دهد.

روغن حمام کودک کیو وی ایگو

۱۲۸.۴۰۰ تومان
روغن حمام کودک کیو وی ایگو مخصوص پوست لطیف کودکان می باشد که باعث نرمی و لطافت پوست کودک شده و از خشکی و زبری پوست جلوگیری می کند.