نمایش 1–24 از 26 نتیجه

شامپو ضد شوره D3 پریم مناسب پوست سر چرب 250 میلی لیتر

۲۹۹.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره D3 پریم علاوه بر حذف شوره سر با اثربخشی طولانی مدتی که دارد، موجب تسکین خارش پوست سر و رفع التهاب آن نیز می‌شود و از التهاب، خارش و سوزش پوست سر نیز جلوگیری می‌نماید.

شامپو متعادل کننده چربی سر S+ پریم 250 میلی لیتر

۱۴۴.۵۰۰ تومان
شامپو متعادل کننده چربی سر S+ پریم حاوی کمپلکسی از عصاره‌های گیاهی پر سیاوشان، گزنه و ترتیزک آبی، جهت کنترل ترشح چربی پوست سر تهیه و تولید شده است.

شامپو مناسب موی چرب و خیلی چرب ایلاول، 250 میلی لیتر

۳۱۹.۳۰۰ تومان
شامپو مناسب موی چرب و خیلی چرب ایلاول با کنترل ترشح سبوم و تنظیم چربی کف سر، در حجیم‌تر به نظر رسیدن موها موثر است. همچنین این شامپو  از ریزش موها جلوگیری نموده و قدرت پاک کنندگی بالا دارد.

شامپو مناسب موهای چرب ام کیو، 200 میلی لیتر

۱۶۵.۵۰۰ تومان
شامپو مناسب موهای چرب ام کیو با کنترل و تنظیم ترشحی چربی کف سر، از ریزش و کم‌پشت و کم‌حجم‌شدن موی سر جلوگیری می کند.

شامپو ضدریزش موی چرب توپاز، 200 میلی لیتر

۱۳۲.۰۰۰ تومان
شامپو ضدریزش موی چرب توپاز با دارا بودن ترکیبات مناسب علاوه بر تعادل چربی کف از ریزش موها جلوگیری نموده و برای موهای نازک‌شده نیز بسیار مناسب می باشد.

شامپو مخصوص موهای چرب کپیدرما، 200 میلی لیتر

۲۲۹.۹۰۰ تومان
شامپو مخصوص موهای چرب کپیدرما علاوه بر خاصیت رطوبت رسانی، چربی سر را کنترل کرده و به مراقبت از مو می پردازد.

شامپو موی چرب هلس دراپ، 250 میلی لیتری

۲۹۸.۰۰۰ تومان
شامپو موی چرب هلس دراپ علاوه بر پاکسازی پوست کف سر از چربی، فاصله شستشوی مو را طولانی‌تر نموده و احتمال بروز شوره را کاهش می دهد.

شامپو روزانه مخصوص موهای چرب اریکه

۳۹۹.۸۰۰ تومان
شامپو روزانه مخصوص موهای چرب اریکه  علاوه بر تنظیم کننده ترشح چربی پوست سر و تغذیه کردن موها، از ایجاد شوره سر نیز جلوگیری می نماید.

محلول کنترل کننده چربی مو آدیسا

۳۹۳.۳۰۰ تومان
محلول کنترل کننده چربی مو آدیسا جهت درمان و کنترل ترشح چربی اضافی کف سر، پاکسازی منافذ سر، مرطوب کنندگی تارهای مو و جلوگیری از شوره چرب مورد استفاد قرار می گیرد.

شامپو موهای چرب آگرادو

۱۶۸.۴۰۰ تومان
شامپو موهای چرب آگرادو با کنترل میزان چربی ترشح شده از غدد پوست سر، چربی اضافی پوست سر را از بین برده و موجب طراوات و شادابی مو می گردد.

شامپو موی چرب (پیوریچ) بایوریچ

۲۴۲.۰۰۰ تومان
شامپو موی چرب (پیوریچ) بایوریچ با تنظیم ترشح  غدد چربی کف سر و تقویت فولیکول مو مانع از سست شدن تار موها و ریزش آن ها می شود.

شامپو کاهش دهنده چربی پوست سر لاناریا

۱۴۷.۲۰۰ تومان
شامپو کاهش دهنده چربی پوست سر لاناریا با دارا بودن فرمولاسیون بسیار قوی با تنظیم ترشح سبوم(غدد چربی) پوست سر از ریزش موها جلوگیری می نماید.

شامپو مخصوص موهای چرب اورفین فارما

۴۸۷.۶۰۰ تومان
شامپو مخصوص موهای چرب اورفین فارما با بهره گیری از ترکیبات پپتیدی و آمینو اسید ها، محصولی مناسب برای کنترل فعالیت غدد چربی و جلوگیری از بروز آسیب های ناشی از چربی بیش از حد موها می باشد.

شامپو متعادل کننده موهای چرب ژاک آندرل پاریس

۳۶۶.۰۰۰ تومان
شامپو متعادل کننده موهای چرب ژاک آندرل پاریس با بهره گیری از ترکیبات گیاهی و انواع ویتامین ها، نه تنها از ترشح بیش از حد پوست سر جلوگیری نموده و آن را به حد تعادل می رساند، بلکه با عمل رطوبت رسانی از خشکی پوست سر جلوگیری می کند.

شامپو موهای چرب دیپ سنس

۲۲.۸۰۰ تومان
شامپو موهای چرب دیپ سنس مناسب پوست سر چرب و خارش دار با دارا بودن خاصیت ملایم پاک کنندگی، موها و پوست سر را از چربیها پاک نموده و از خارش و التهاب پوست جلوگیری کرده و منجر به تقویت و شادابی مو می گردد.

شامپو کنترل کننده چربی موی فورکاپیل

۶۵.۰۰۰ تومان
شامپوی فورکاپیل با فرمولاسیون ویژه ایی که دارد علاوه بر زدودن چربی و آلودگی انباشته شده روی پوست سر و ساقه مو، به تدریج میزان فعالیت غدد سباسه را کاهش داده و در نتیجه ترشح چربی روی پوست سر را تنظیم می کند.

شامپو مخصوص موهای چرب اچ لابراتوریس

۴۵۴.۰۰۰ تومان
شامپو مخصوص موهای چرب اچ لابراتوریس حاوی عصاره گیاهانی همچون گزنه، گیاه بابا آدم، اسطوخودوس، مریم گلی و آرنیکا می باشد که هر یک از این گیاهان به تقویت ریشه و ساقه مو کمک می کنند.

شامپو موهای چرب درمالیست

۲۲۰.۰۰۰ تومان
شامپو مخصوص موهای چرب درمالیست با تنظیم ترشح غدد سبوم پوست سر، چربی مو را کنترل کرده و حالت براق و روغنی موها را کاهش داده و حالت پذیری موها را بهبود می بخشد.

شامپو موهای چرب استم سل

۱۱۹.۰۰۰ تومان

شاخصه های شامپو موهای چرب استم سل :

  • از بین بردن چربی اضافی پوست سر بدون ایجاد خشکی بیش از حد.
  • لطافت، درخشندگی و شانه پذیری فوق العاده موها.
  • تنظیم و کنترل چربی غدد سبابه پوست سر.
  • پیشگیری از ریزش و نازک شدن تار موها.
  • افزایش درخشندگی و حالت پذیری موها.
  • محافظت از موها در برابر اثرات اشعه UV.
  • عدم خارش پوست سر بعد از استحمام.
  • افزایش استحکام، حجم و تقویت موها.
  • مناسب برای پوست سر حساس.

شامپو ضد شوره درماسیف مناسب مو و پوست سر چرب

۸۵.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره درماسیف مناسب مو و پوست سر چرب از طریق تنظیم چربی پوست و کنترل تکثیر باکتری و قارچ، علاوه بر رفع شوره های شدید از بازگشت مجدد آن نیز ممانعت می‌کند.

شامپو مناسب موهای چرب لامینین

۱۱۶.۰۰۰ تومان
شامپو مناسب موهای چرب لامینین با عملکردی بسیار مناسب، سبب زدودن چربی‌های اضافی از مو و پوست سر شده و در نتیجه تمیزی و حالت دهندگی مناسبی را به موها می‌دهد و دیگر موها چرب و کثیف به نظر نمی رسند.

لوسیون متعادل کننده چربی پوست سر فولیکا

۲۰۱.۲۰۰ تومان
لوسیون متعادل کننده چربی پوست سر فولیکا بر پایه‌ عصاره های گیاهی فرموله شده است که نقش مؤثری در کنترل چربی پوست سر داشته و رشد و تکثیر باکتری‌ها را مهار می‌کند. 

شامپو مخصوص موهای چرب فولیکا

۷۶.۰۰۰ تومان
شامپو موهای چرب فولیکا جهت مو و پوست سر چرب بر پایه کمپلکس ضد قارچ و کنترل کننده ترشح چربی پوست سر علاوه بر جذب چربی و تنظیم ترشح آن سبب حفظ تعادل فلور نرمال طبیعی پوست سر می گردد.

شامپو مخصوص موهای چرب اس وی آی مدل سبو استاپ

۱۶۸.۸۰۰ تومان
شامپو مخصوص موهای چرب اس وی آی مدل سبو استاپ بهترین گزینه برای موهای چرب بوده که سبب کاهش ترشحات غدد چرب پوست سر شده و موها را تمیز و خوش حالت می‌کند.