نمایش 1–24 از 911 نتیجه

کرم نرم کننده حاوی اوسرین و اوره %15 اوری فاب 100 میلی لیتر

۱۳۶.۵۰۰ تومان
کرم نرم کننده حاوی اوسرین و اوره %15 اوری فاب آسیب های ناشی از خشکی، اگزما و آتوپیک را ترمیم و بازسازی می کند و درنتیجه باعث رفع خارش و قرمزی پوست می شود. کرم اوسرین و اوره %15 اوری فاب برای درمان ترک های پا، زانو و آرنج نیز مناسب است و باعث نرمی و لطافت پوست می شود.

کرم نرم کننده حاوی اوسرین و اوره %5 اوری فاب 100 میلی لیتر

۱۱۴.۷۵۰ تومان
کرم نرم کننده حاوی اوسرین و اوره %5 اوری فاب با جذب بالایی که دارد به سرعت به عمق پوست نفوذ کرده و به مدت طولانی باعث نرمی و ایجاد رطوبت در پوست می شود. کرم اوسرین و اوره %5 اوری فاب فاقد رنگ و عطر بوده که افراد حساس نیز می توانند از آن استفاده کنند.

کرم نرم کننده حاوی اوسرین و اوره 10 درصد اوری فاب 100 میلی لیتر

۱۲۵.۸۰۰ تومان
کرم نرم کننده حاوی اوسرین و اوره 10 درصد اوری فاب با ایجاد لایه محافظ بر سطح پوست، از تبخیر رطوبت درون پوست جلوگیری نموده و با اتصال به مولکول های آب، موجب جذب رطوبت بیشتر پوست می شود. همچنین کرم 10 درصد اوری فاب رطوبت مورد نیاز و ضروری پوست های خشک و آسیب دیده را تأمین می کند.

کرم استرچ مارک پاپانو 200 میلی لیتر

۲۴۰.۰۰۰ تومان
کرم استرچ مارک پاپانو علاوه بر کاهش ترک خوردگی های پوست، الاستیسیته آن را نیز افزایش می دهد. همچنین کرم ضد ترک پاپانو با خاصیت ضد التهابی و التیام بخشی که دارد، از افتادگی پوست نیز پیشگیری می کند.

اسپری آبرسان صورت رویوال 150 میلی لیتر

۲۳۹.۹۰۰ تومان
اسپری آبرسان صورت رویوال موجب آبرسانی عمقی و شاداب شدن پوست صورت می‌شود و به جذب بهتر محصولات پوستی کمک می‌نماید. اسپری آب صورت رویوال برای انواع پوست مناسب است. 

سرم جمع کننده منافذ باز پوست رویوال 15 میلی لیتر

۴۹۹.۰۰۰ تومان
سرم جمع کننده منافذ باز پوست رویوال به کاهش ترشح سبوم از غدد سباسه و کاهش اندازه منافذ پوست در پوست‌های مختلط، چرب و مستعد آکنه کمک می‌کند. جمع کننده منافذ رویوال در عین حال که فاقد چربی و غیر کومدوژنیک است، بافتی بسیار سبک و زود جذب دارد.

کرم ترمیم کننده پوست ماهتو 100 میلی لیتر

۳۸۹.۷۰۰ تومان
کرم ترمیم کننده پوست ماهتو برای ترمیم بافت اسیب دیده پوست، جراحت ها بخیه، خراشیدگی و بریدگی ها و از بین بردن جای زخم و آثار جراحی فرموله شده است. کرم ترمیم کننده پوست حاوی کلاژن و زینک گلوکونات ماهتو  به راحتی جذب پوست شده و از ایجاد خشکی در پوست جلوگیری می‌کند و پوستی لطیف و شاداب را برای شما به ارمغان می‌آورد.

کرم نرم کننده اوسرین و اوره 5% ماهتو 100 میلی لیتر

۱۳۶.۶۰۰ تومان
کرم نرم کننده اوسرین و اوره 5% ماهتو برای مرطوب کردن و نرم کردن پوست خشک و آسیب‌دیده مورد استفاده قرار می‌گیرد. کرم نرم کننده اوسرین و اوره 5% ماهتو با دارا بودن اوسرین و اوره در حفظ رطوبت و بهبود بافت پوست موثر می‌باشند.

کرم نرم کننده اوسرین و اوره 10% ماهتو 100 میلی لیتر

۱۴۷.۹۰۰ تومان
کرم نرم کننده اوسرین و اوره 10% ماهتو مرطوب کننده و نرم کننده پوست خشک و آسیب دیده است. استفاده از کرم اوسرین و اوره 10% ماهتو به صورت منظم می‌تواند به بهبود وضعیت پوست خشک و خشن کمک کند، التهاب و خارش را کاهش دهد و پوست را نرم و لطیف کند.

کرم دست و ناخن قوی 1 در 3 ژرژیه 75 میلی لیتر

۱۸۱.۰۰۰ تومان
کرم دست و ناخن قوی 1 در 3 ژرژیه برای پوست های خیلی خشک و حساس بسیار مناسب بوده و با دارا بودن SPF15 از دست در برابر اشعه های خورشید محافظت می کند. کرم دست و ناخن قوی ژرژیه با جذب سریعی که دارد حس سبکی و نرم شدن پوست را به همراه دارد.

کرم ضد جوش و آکنه فلویو 120 میلی لیتر

۲۸۰.۰۰۰ تومان
کرم ضد جوش و آکنه فلویو با دارا بودن ترکیبات موثر، پوست را ضد عفونی کرده و با کنترل ترشح چربی پوست از بروز جوش جلوگیری می کند. همچنین کرم ضد جوش فلویو، التهاب پوست را کاهش داده و منافذ پوست را نیز کاهش می دهد.

کرم مغذی و ویتامینه فلویو 120 میلی لیتر

۲۸۰.۰۰۰ تومان
کرم مغذی و ویتامینه فلویو با دارا بودن ترکیبات موثر و با آبرسانی و مرطوب کنندگی خوبی که دارد از خشکی و التهاب و قرمزی پوست خشک جلوگیری می کند. همچنین کرم مغذی فلوویو به دلیل تحریک کلاژن سازی و الاستین پوست از ایجاد چین و چروک و پیری زودرس جلوگیری می نماید.

صابون گلیسیرینه لوفا حاوی کالندولا فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی کالندولا فلویو علاوه‌ بر لایه‌برداری و روشن‌کنندگی پوست، از بروز چروک و پیری پوست نیز جلوگیری می کند. همچنین صابون گلیسیرینه لوفا فلویو حاوی کالاندولا به درمان التهابات، خشکی و زخم‌های پوست کمک می نماید.

صابون گلیسیرینه لوفا حاوی لوندر فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی لوندر فلویو یک لایه بردار طبیعی پوست است که با رفع سلول های مرده به روشن تر شدن پوست کمک زیادی می کند. صابون گلیسیرینه شفاف لوفا فلویو ضد حساسیت، تسکین دهنده و التیام بخش پوست می باشد و برای انواع پوست مناسب می باشد.

صابون گلیسیرینه لوفا حاوی آلوئه ورا فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی آلوئه ورا فلویو با خاصیت لایه برداری ملایمی که دارد، سلول های مرده را از سطح پوست پاکسازی نموده و باعث نرمی، لطافت و صاف شدن پوست می شود. همچنین صابون گلیسیرینه شفاف آلوئه ورا لوفا فلویو موجب جوانسازی، شادابی و لطافت پوست شده و برای انواع پوست مناسب است.

صابون گلیسیرینه لوفا حاوی گل رز فلویو 85 گرم

۱۵۶.۰۰۰ تومان
صابون گلیسیرینه لوفا حاوی گل رز فلویو به عنوان یک لایه بردار طبیعی، به رفع سلول های مرده پوست و پاکسازی پوست کمک زیادی می کند. صابون گلیسیرینه لوفا فلویو باعث حفظ شادابی و طراوت پوست شده و از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

فوم شستشوی صورت آکنه برایت مکس 150 میلی لیتر

فوم شستشوی صورت آکنه برایت مکس با بهره مندی از ترکیبات موثر به پاکسازی کامل و عمیق منافذ پوست چرب و دارای آکنه می‌پردازد. همچنین فوم شستشوی صورت آکنه برایت برایت مکس از ترشح بیش از حد چربی پوست جلوگیری نموده و مانع از براق شدن پوست می شود.

فوم شستشوی صورت ویتامین سی برایت مکس 150 میلی لیتر

۳۴۱.۵۰۰ تومان
فوم شستشوی صورت ویتامین سی برایت مکس علاوه بر رفع آلودگی‌ها به دلیل دارا بودن ویتامین سی باعث روشن شدن پوست می شود. فوم شستشوی صورت برایت مکس با تامین رطوبت پوست از خشکی، چین و چروک و پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

کرم روز خاویار کیارا آمبرا حجم 50 میلی لیتر

۲.۹۴۷.۰۰۰ تومان
کرم روز خاویار کیارا آمبرا با دارا بودن ترکیبات موثر باعث کاهش نشانه های پیری مانند چین و چروک کرده و زیبایی را به پوست باز می گرداند. کرم روز کیارا آمبرا سرشار از ویتامین E، آب چشمه های دریایی، عصاره های پلانگتون و خاویار است.

کرم شب خاویار کیارا آمبرا 50 میلی‌لیتر

۲.۹۴۷.۰۰۰ تومان
کرم شب خاویار کیارا آمبرا با دارا بودن عصاره های با ارزش خاویار و پلانکتون، موجب تقویت و بازسازی لایه های حفاظتی پوست شده و پوست های خسته را احیا می کند. کرم شب کیارا آمبرا استحکام بخش پوست و ضد چروک است و از پیری زودرس پوست نیز جلوگیری می کند.

ژل کرم جمع کننده منافذ باز ویتالیر مدل اکتی ویت 30 میلی لیتر

۲۵۳.۷۰۰ تومان
ژل کرم جمع کننده منافذ باز ویتالیر مدل اکتی ویت به خوبی منافذ باز پوست را جمع کرده و با لایه برداری ملایم از ایجاد جوش نیز جلوگیری می‌کند. همچنین ژل کرم جمع کننده منافذ باز اکتی ویت ویتالیر با بهره مندی از ترکیبات موثری همچون؛ موم زنبور عسل و روغن ساج به تقویت پوست نیز می‌پردازد.

بی بی کرم سی بی پاریس 30 میلی لیتر

۳۴۹.۸۰۰ تومان
بی بی کرم سی بی پاریس جهت کنترل ترشح چربی پوست و از بین بردن منافذ باز پوستی، کاهش لکه های پوستی و اصلاح عیوب و مشکلات پوستی مورد استفاده قرار می گیرد.

سرم ضد چروک مروارید اکسکلوسیو 60 میلی لیتر

۱.۳۰۱.۰۰۰ تومان
سرم ضد چروک مروارید اکسکلوسیو با دارا بودن فرمولاسیونی منحصر به فرد علاوه بر کاهش چروک ها، در از بین بردن عیوب آشکار پوست کمک شایانی می کند. این سرم ضد چروک برای انواع پوست مناسب بوده و پوستی نرم و درخشان برای شما به ارمغان می آورد.

کرم روشن کننده قوی صورت سی بی پاریس 30 میلی لیتر

۴۴۹.۸۰۰ تومان
کرم روشن کننده قوی صورت سی بی پاریس با دارا بودن خاصیت ضد لک بسیار قوی، لک های تیره و جای جوش و آکنه را از سطح پوست از بین برده و باعث روشن شدن و شفاف شدن پوست می شود. این کرم قوی روشن کننده صورت برای انواع پوست مناسب بوده و هیچ گونه حساسیتی برای پوست به وجود نمی‌آورد.

چرا باید پوست خود را بهتر بشناسیم ؟
پوست صورت یکی از حساس ترین و ظریف ترن قسمت های ظاهری بدن می باشد که به دلیل عوامل محیطی مانند انواع آلودگی ها، اشعه های نور خورشید و یا عوامل درونی مانند تغییرات هورمونی، بیماریها، بلوغ و سنین جوانی  و … دستخوش تغییراتی شده و نیاز به مراقبت ویژه دارد. برای استفاده از محصولات بهداشتی- مراقبتی ابتدا باید نوع پوست خود را بشناسیم تا بتوانیم محصول مورد نیاز خود را بر حسب نیاز پوستمان انتخاب کنیم.
انواع پوست:
در حال حاضر ساده ترین تقسیم بندی پوست بر اساس میزان چربی پوست می باشد. این تقسیم بندی ویژه پوست صورت است چرا که ساختار فیزیولوژی و نوع پوست در قسمتهای مختلف بدن متفاوت است.

پوست نرمال یا معمولی
پوست چرب
پوست خشک و آسیب دیده
پوست مختلط
پوست حساس