نمایش 1–24 از 65 نتیجه

نمایش 1–24 از 65 نتیجه

کرم ضد آفتاب رنگی مدیلن (فاقد چربی)، مخصوص پوست های معمولی و چرب، SPF60

قیمت: 120,700 تومان
کرم ضد آفتاب رنگی مدیلن با دارا بودن ویتامین های E و C، باعث خنثی‌سازی رادیکال‌های آزاد شده و از ایجاد چروک در پوست جلوگیری می کند.

فوم شستشوی صورت ژنوبایوتیک (مناسب پوست های حساس و مستعد آکنه)

قیمت: 89,000 تومان

فوم شستشوی صورت ژنوبایوتیک با ترکیبات ویژه ایی از عصاره های طبیعی گیاهی موجب پاکسازی پوست از آلودگی ها و آسیب‌های محیطی می شود.

محلول صورت و بدن ژنوبایوتیک (مناسب پوست های چرب و جوش دار)

قیمت: 138,500 تومان
محلول صورت و بدن ژنوبایوتیک با افزایش میزان سنتز آنتی بیوتیک‌های طبیعی پوست موجب بهبود آکنه‌های (پاپول، پستول و ندول) و آکنه‌های غیر التهابی (سر سیاه و سر سفید) در تمام نواحی بدن از جمله صورت، بدن و پشت نیز می‌شود.

فلوئید ضد آفتاب فاقد چربی سان سیف مناسب پوست های چرب وآکنه ای، SPF50

قیمت: 232,800 تومان
فلوئید ضد آفتاب فاقد چربی سان سیف مناسب پوست های چرب و آکنه ای با SPF50 از پوست در برابر اثرات زیانبار نور خورشید محافظت می کند.

محلول پاک کننده آرایش ژنوبایوتیک مناسب پوست چرب و مختلط

قیمت: 78,000 تومان
محلول پاک کننده آرایش ژنوبایوتیک مناسب پوست چرب و مختلط، یک پاک کننده فوق العاده است که هر گونه آلودگی، چربی اضافی و آرایش های غلیظ و ضد آب را از روی صورت، لب و چشم ها به طور کامل پاک می کند.

فوم شستشو و آبرسان مدیلن مناسب پوست چرب و مختلط

قیمت: 133,800 تومان
فوم شستشو صورت و بدن مدیلن مناسب پوست چرب و مختلط با ترکیبات آبرسانی که دارد سبب ایجاد حس طراوت و شادابی پوست می‌شود، چربی پوست را کنترل می‌کند و از ایجاد آکنه جلوگیری می‌کند.

محلول پاک کننده آرایش پوست مختلط تا چرب درماتیپیک

قیمت: 119,800 تومان
محلول پاک کننده آرایش پوست مختلط تا چرب درماتیپیک بدون تغییر در تعادل لایه محافظ پوست، حتی آرایش‌های ضدآب را پاک می‌کند. این محصول همچنین ترشح اضافی سبوم را کاهش داده و منافذ پوست را جمع می‌کند.

ژل شستشوی صورت ویتالایر مدل اکتی ویت

قیمت: 94,700 تومان
ژل شستشوی صورت ویتالایر مدل اکتی ویت با بهره گیری از یک فرمولاسیون منحصر به فرد و سازگار با پوست، با تنظیم ترشحات چربی پوست جهت ضدعفونی و پاکسازی پوست‌های چرب و مختلط مفید است.

کرم پودر ضد جوش دوتینی

قیمت: 189,800 تومان
کرم پودر ضد جوش دوتینی، با بافت بسیار سبک، ظاهری مات و طبیعی به پوست می دهد.

لوسیون مناسب پوست های مستعد آکنه میلیتو

قیمت: 377,000 تومان
لوسیون مناسب پوست های مستعد آکنه میلیتو با بهره گیری از مواد فعال لایه بردار، جهت رفع جوش ها و دانه های سرسیاه سطح پوست های چرب و مستعد آکنه و کنترل چربی و برق اضافی پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

کرم ضد آکنه الیوکس

قیمت: 78,000 تومان
کرم ضد آکنه الیوکس با دارا بودن خاصیت لایه برداری و التیام بخشی انواع کمدون‌ها، جوش‌های سرسیاه، سر سفید، زیر پوستی و التهابی را از بین برده و منافذ باز پوست را جمع نموده و جای جوش را برطرف می کند.

کرم ضد جوش اکنت لامینین مناسب پوست مستعد آکنه

قیمت: 100,800 تومان
کرم ضد جوش اکنت لامینین مناسب پوست مستعد آکنه، چربی پوست را تنظیم نموده و بدون ایجاد التهاب پوست، از ایجاد آکنه جلوگیری می نماید، همچنین آکنه های مقاوم به درمان را از بین برده و به بازسازی پوست کمک می کند.

فوم شستشوی صورت ویتامین C سی گل مناسب پوست های چرب و آکنه دار

قیمت: 111,500 تومان
فوم شستشوی صورت ویتامین C سی گل مناسب پوست های چرب و آکنه دار با دارا بودن ترکیبات آبرسان و عصاره های گیاهی ، چربی اضافی و آلودگی ها را از سطح پوست پاکسازی نموده و با رطوبت رسانی خوبی که دارد موجب شادابی و لطافت پوست می شود.

کرم ضد آکنه التهابی با اثر فوری ناندل

قیمت: 319,000 تومان
کرم ضد آکنه التهابی با اثر فوری ناندل با به کارگیری فناوری نانو دلیوری در فرمولاسیون خود، التهاب، قرمزی، تورم، درد، سوزش و خارش را در پوستهای آکنه دار برطرف می نماید.

ژل شستشوی پوست چرب و جوش دار درماگور

قیمت: 365,000 تومان
ژل شستشوی پوست چرب و جوش دار درماگور حاوی زینک پریتیون می باشد که علاوه بر شستشوی پوست صورت، آکنه و درماتیت سبورئیک و التهابات پوستی ناشی از قارچ‌ها و میکروب‌ها را بدون ایجاد تحریک و التهاب بهبود می بخشد.

ژل ضد آکنه رزالیا

قیمت: 230,000 تومان
ژل ضد آکنه رزالیا درمان آکنه را از لایه های عمیق پوست آغاز نموده و با کنترل چربی، تسکین تحریکات پوست و کاهش قطر منافذ پوستی از بروز آکنه جلوگیری به عمل می آورد.

ژل شستشوی پوست چرب و مختلط ( سبوریچ) بایوریچ

قیمت: 186,000 تومان
ژل شستشوی پوست چرب و مختلط ( سبوریچ) بایوریچ بدون ایجاد تحریک و التهاب به راحتی آلودگی ها و مواد آرایشی باقیمانده از سطح پوست را پاک نموده و از خشکی و کشیدگی پوست جلوگیری می نماید.

فوم شستشوی پوست نرمال و چرب نواکنه

قیمت: 98,000 تومان
فوم شستشوی پوست نرمال و چرب نواکنه با دارا بودن خاصیت آبرسانی قوی، علاوه بر پاک کنندگی صورت از انواع آلودگی ها و مواد آرایشی موجب لطافت و نرمی پوست نیز می شود.

سرم ضد جوش و آکنه متد

قیمت: 434,000 تومان
سرم ضد جوش و آکنه متد به دلیل فرمولاسیون ویژه ایی که دارد، جهت پاکسازی منافذ پوست، التهاب زیر پوست و در کاهش جوش بسیار مؤثر است.

کرم ضد آفتاب پوست چرب و مختلط رزاکلین SPF50

قیمت: 250,000 تومان
کرم ضد آفتاب پوست چرب و مختلط رزاکلین SPF50 با ایجاد یک لایه محافظتی بر روی پوست از پوست در برابر اشعه‌های مضر نور خورشید UVA و UVB محافظت می نماید.

بی بی کرم نوآکنه مناسب پوست های چرب و جوشدار با SPF20

قیمت: 107,500 تومان
بی بی کرم نوآکنه مناسب پوست های چرب و جوشدار با SPF20 با پوشش کرم پودری، مناسب آرایش، رفع برآمدگی های ناشی از انواع جوش ها و جذب چربی اضافی از سطح پوست می باشد.

ضد آفتاب کرم پودری مناسب پوست چرب و مختلط کاربا SPF50

قیمت: 138,000 تومان139,000 تومان
ضد آفتاب کرم پودری مناسب پوست چرب و مختلط کاربا SPF50  با ترکیبات ویژه ایی که دارد از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب و رادیکال های آزاد محیطی محافظت می کند.

بی بی کرم مناسب پوست چرب و مختلط درماتیپیک SPF20

قیمت: 159,800 تومان
بی بی کرم مناسب پوست چرب و مختلط درماتیپیک SPF20 علاوه بر تنظیم ترشح سبوم و کاهش ایجاد جوش، سبب کم شدن براقی و اندازه منافذ باز پوست نیز می‌شود.

پن ضد آکنه پوست های چرب و مختلط اریکه

قیمت: 159,800 تومان
پن ضد آکنه پوست های چرب و مختلط اریکه شوینده ای متناسب با  pH طبیعی پوست می باشد که دارای ترکیبات آنتی باکتریال و تنظیم کننده ترشح چربی پوست است.