نمایش 1–24 از 36 نتیجه

شامپو فاقد سولفات موهای کراتینه شده +K پریم 250 میلی لیتر

۱۳۹.۰۰۰ تومان
شامپو فاقد سولفات موهای کراتینه شده +K پریم با دارا بودن روغن‌های طبیعی یک شوینده ملایم برای موهای رنگ شده یا کراتینه است که به حفظ طبیعی رطوبت ساقه مو کمک می‌کند.

شامپو موی سر حاوی روغن آرگان اسکالپیا، 200 میلی لیتر

۸۲.۲۰۰ تومان
شامپو موی سر حاوی روغن آرگان اسکالپیا حاوی روغن آرگان، زیتون، بادام و آوکادو می باشد که به رفع موخوره و گره ی مو کمک نموده و موجب نرمی، لطافت موها می شود و برای استفاده روزانه مناسب است.  

ماسک مو بدون آبکشی ماسینکس حاوی روغن آرگان، 200 میلی لیتر

۷۸.۲۰۰ تومان
ماسک مو بدون آبکشی ماسینکس با دارا بودن روغن آرگان علاوه بر آبرسانی عمیق موها، آنها را تقویت و ترمیم نموده، خشکی و وز مو را برطرف می سازد و باعث ایجاد طراوت و درخشندگی موها می شود.

نرم کننده موهای خشک پتال فرش، 475 میلی لیتر

۱۴۰.۰۰۰ تومان
نرم کننده موهای خشک پتال فرش با دارا بودن جلبک دریایی و روغن آرگان، علاوه بر ترمیم و تقویت موها، رطوبت کافی را در ساقه مو ایجاد کرده و موجب نرمی و افزایش حالت پذیری موهای خشک می شود.

شامپو حجم دهنده موی سینره مناسب موهای ظریف و بی حالت، ۲۵۰ میلی لیتر

۷۰.۰۰۰ تومان
شامپو حجم دهنده موی سینره با بهره مندی از مواد طبیعی و پلیمرهای سیلیکونی به ریشه مو انرژی بخشیده و باعث می شود تا موهای ضعیف و نازک به مرور محکم تر و قطورتر گردند.

شامپو حجم دهنده موی ام کیو،200 میلی لیتر

۲۳۲.۰۰۰ تومان
شامپو حجم دهنده موی ام کیو با فرمولاسیون ویژه خود موجب رشد موها و افزایش ضخامت و حجم موها شده و با خاصیت حالت‌دهندگی مطلوبی که به موها می دهد، آنها را خوش فرم و زیبا می‌کند.

شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده اریکه، ۲۰۰ میلی لیتر

۳۹۹.۸۰۰ تومان
شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده اریکه با دارا بودن ترکیبات تسکین دهنده و محافظ، آسیب دیدگی موها را برطرف نموده و از آن در برابر عوامل مخرب محیطی محافظت می کند و به دلیل دارا بودن فیلتر اشعه ماورای بنفش، رنگ مو را ثابت نگه می دارد.

سرم موهای وزدار درمالیفت مدل ویتا فریز ، 100 میلی لیتر

۱۳۸.۵۰۰ تومان
سرم موهای وزدار درمالیفت مدل ویتا فریز با دارا بودن ترکیبات منحصر به فرد از ایجاد موخوره، زبری و خشکی موها جلوگیری نموده و به صاف کردن موهای وزدار و مجعد و جلوگیری از ایجاد موخوره کمک شایانی می کند.

ماسک احیا کننده موی آمالفی، 500 میلی لیتر

۵۵۸.۰۰۰ تومان
ماسک احیا کننده موی آمالفی علاوه برتغذیه عالی موها سبب تقویت، افزایش درخشش موها، رفع موخوره، آب رسانی و مرطوب کنندگی موها و رفع وز مو می گردد.

ماسک مو ویتامول مدل keratin حجم 500 میلی لیتر

۱۷۵.۰۰۰ تومان
ماسک مو ویتامول مدل keratin حجم 500 میلی لیتر با دارا بودن فرمولاسیون مؤثر علاوه بر ترمیم و بازسازی موها، موجب درخشندگی، طراوت و زیبایی موها نیز می شود.

کرم رنگ موی تدریجی آقایان هیدرودرم

۲۳۷.۰۰۰ تومان
کرم رنگ موی تدریجی آقایان هیدرودرم با دارا بودن پروتئین ابریشم غنی شده به همراه روغن ها و عصاره های گیاهی، موجب افزایش حالت پذیری، درخشندگی و طراوت موها می شود.

ژل حالت دهنده براق موی آدرا

۵۳.۰۰۰ تومان
ژل حالت دهنده براق موی آدرا با بهره گیری از پروویتامین B5 به ساقه مو نفوذ کرده و سبب استحکام آن می‌شود. این محصول با پوششی براق و ماندگار باعث حالت پذیری هرچه بهتر مو‌ها می‌شود.

ژل پروویتامینه حالت دهنده قوی آدرا

۵۳.۰۰۰ تومان

شاخصه های ژل پروویتامینه حالت دهنده قوی مو آدرا :

  • حاوی عصاره آلوئه ورا جهت مرطوب کنندگی ساقه مو.
  • حاوی پروویتامین B5 جهت تقویت ساقه مو.
  • حالت دهنده قوی مو برای مدت طولانی.
  • بدون احساس سنگینی ژل بر روی سر.
  • بدون ایجاد پوسته بر روی ساقه مو.
  • مرطوب کننده و تقویت کننده مو.
  • حاوی فیلتر ضد آفتاب UV.
  • ایجاد چسبندگی طبیعی.

شامپو موهای معمولی دیپ سنس

۱۹.۹۰۰ تومان
شامپو موهای معمولی دیپ سنس مناسب جهت مصرف روزانه، علاوه بر پاک کنندگی بهتر موها، سبب بهبود حالت پذیری و درخشندگی موها شده و به تقویت و محافظت از موها نیز کمک می‌کند.

سرم مو مخصوص موهای نرمال کریستال

۱۰۵.۹۰۰ تومان
سرم مو مخصوص موهای نرمال کریستال با دارا بودن روغن جوجوبا، موهای شکننده و آسیب دیده را ترمیم نموده و سبب لطافت، نرمی و حالت پذیری موها می شود.

شامپو کنترل کننده چربی موی فورکاپیل

۶۵.۰۰۰ تومان
شامپوی فورکاپیل با فرمولاسیون ویژه ایی که دارد علاوه بر زدودن چربی و آلودگی انباشته شده روی پوست سر و ساقه مو، به تدریج میزان فعالیت غدد سباسه را کاهش داده و در نتیجه ترشح چربی روی پوست سر را تنظیم می کند.

اسپری نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر

۲۰۰.۰۰۰ تومان

اسپری نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر با دارا بودن عصاره‌هاي گياهي،‌ بطور مؤثر ساقه مو را رطوبت رساني نموده و منجر به بهبود شانه پذيري موها مي‌شود.‌

کرم ترمیم کننده مو لافارر مناسب موهای آسیب دیده

۱۵۷.۹۰۰ تومان
کرم ترمیم کننده مو لافارر مناسب موهای آسیب دیده به ترمیم ساختار کراتین مو پرداخته و موجب رطوبت رسانی عمقی به ساقه مو شده و زمینه احیای شفت مو را فراهم می‌آورد.

محلول دو فاز نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر

۲۲۴.۸۰۰ تومان
محلول دو فاز نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر بر پایه مواد و عصاره‌های گیاهی فرموله شده است که موجب نرمی، لطافت و درخشندگی بیشتر موها می شود.

ماسک مو کراتینه آگرادو

۳۳۶.۸۰۰ تومان
ماسک مو کراتینه آگرادو به دلیل داشتن کراتین هیدرولیز شده با تقویت ساقه های مو، باعث صاف و یکدست شدن آنها شده و ضمن براق و درخشان نمودن موها، باعث بهبود شانه پذیری و حالت دهی موها نیز می شود.

نرم کننده، حالت دهنده و ترمیم کننده موی ایروکس

۳۶.۰۰۰ تومان
نرم کننده، حالت دهنده و ترمیم کننده موی ایروکس، با داشتن عصاره‌های گیاهی در فرمولاسیون خود، باعث نرمی و لطافت مو شده، به موها حالت می‌دهد و حتی باعث ترمیم موهای آسیب‌دیده می‌شود.

اسپری نرم کننده و حالت دهنده دو فاز آگرادو

۲۴۶.۰۰۰ تومان
اسپری نرم کننده و حالت دهنده دو فاز آگرادو محصولی فوق العاده قوی برای درمان شکنندگی و موخوره می باشد که با خاصیت حالت دهندگی بالا و آبرسانی مؤثر باعث تقویت فیبر موها و بازسازی بافت درونی مو گشته و موها را لطیف و درخشان می نماید.

نرم کننده و حالت دهنده موی سر سی رین

۶۹.۰۰۰ تومان
نرم کننده و حالت دهنده مو سی رین حاوی پروتئین گندم، پرو ویتامین B5 و ویتامین E می باشد که با خاصیت نرم کنندگی، آبرسانی و حالت دهندگی موی سر باعث ایجاد نرمی، درخشندگی و جلوگیری از ایجاد مو خوره می شود.

شامپو موهای چرب درمالیست

۲۲۰.۰۰۰ تومان
شامپو مخصوص موهای چرب درمالیست با تنظیم ترشح غدد سبوم پوست سر، چربی مو را کنترل کرده و حالت براق و روغنی موها را کاهش داده و حالت پذیری موها را بهبود می بخشد.