نمایش دادن همه 22 نتیجه

نمایش دادن همه 22 نتیجه

شامپو موهای نازک و کم حجم اویدرم مدل اوی ولوم

قیمت: 44,250 تومان
شامپو موهای نازک و کم حجم اویدرم مدل اوی ولوم به افرادی که دارای موهای نازک و ضعیف می باشند کمک می کند تا موهایی حجیم تر و پر پشت تر داشته باشند.

سرم موی آرگان پلاس ایروکس

قیمت: 53,000 تومان
سرم موی آرگان پلاس ایروکس با دارا بودن روغن‌های گیاهی متنوعی مانند روغن آرگان، روغن شاهدانه، روغن دانه انگور و روغن گل مغربی علاوه بر ترمیم ساقه مو و اسکالپ سبب رفع خشکی و کاهش خارش سر می‌شود.

ماسک مو لامینین

قیمت: 106,500 تومان
ماسک مو لامینین یک تغذیه کننده قوی می باشد که حالت ابریشمی، براق و هیدراته به موها می بخشد و به علت وجود کراتین سبب کنترل وز، بهبود حالت دهندگی و رفع گره های مو می شود.

موس مو بسیار قوی آمالفی

قیمت: 186,000 تومان
موس مو بسیار قوی آمالفی یک محصول بسیار ویژه برای ایجاد حالت دلخواه و افزایش حجم موها می باشد.

ماسک موی دوفاز اسلوفیت مناسب موهای نرمال

قیمت: 100,000 تومان
ماسک موی دوفاز اسلوفیت مناسب موهای نرمال با دارا بودن پروتئین کراتین به عنوان یک پروتئین مفید جهت براق شدن موها، ویژه انواع مو فرموله شده است.

شامپو حالت دهنده و تقویت کننده موی ردیست

قیمت: 209,500 تومان
شامپو حالت دهنده و تقویت کننده موی ردیست حاوی روغن آرگان، جوجوبا و چای سبز، باعث تثبیت رنگ موهای کراتینه می شود.

محلول دو فاز نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر

قیمت: 224,800 تومان
محلول دو فاز نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر بر پایه مواد و عصاره‌های گیاهی فرموله شده است که موجب نرمی، لطافت و درخشندگی بیشتر موها می شود.

سرم مو مخصوص موهای نرمال کریستال

قیمت: 105,900 تومان
سرم مو مخصوص موهای نرمال کریستال با دارا بودن روغن جوجوبا، موهای شکننده و آسیب دیده را ترمیم نموده و سبب لطافت، نرمی و حالت پذیری موها می شود.

رنگ مو حاوی نرم کننده و ویتامین C آتوسا 50 میلی لیتر

قیمت: 56,000 تومان
رنگ مو حاوی نرم کننده و ویتامین C آتوسا 50 میلی لیتر حاوی نرم کننده و ويتامين C می باشد که سبب نرم شدن موها، درخشندگی و حالت پذیری آنها می شود. 

سرم مو دو فاز سریتا، مدل بیوتی، مناسب موهای چرب

قیمت: 52,600 تومان
سرم مو دو فاز سریتا، مدل بیوتی، مناسب موهای چرب با دارا بودن عصاره دانه مورینگا، کراتین و آلوئه ورا سبب حالت دهندگی به موها می‎ گردد.

سرم دو فاز موهای خشک و آسیب دیده سریتا

قیمت: 52,600 تومان
سرم دو فاز موهای خشک و آسیب دیده سریتا با دارا بودن ترکیباتی همچون روغن آرگان، کراتین و جلبک قرمز به ترمیم موها پرداخته  و موجب رطوبت رسانی و درخشندگی موها می‌شود.

شامپو ضد شوره خشک استم سل

قیمت: 79,000 تومان
شامپو ضد شوره خشک استم سل دارای مواد پری بایوتیک جهت حفظ میکروارگانیسم‌های مفید پوست سر می باشد که بدون ایجاد خشکی و آسیب پوست سر موجب کاهش شوره، تسکین خارش و التهاب می‌شود.

نرم کننده و حالت دهنده موی سر سی رین

قیمت: 69,000 تومان
نرم کننده و حالت دهنده مو سی رین حاوی پروتئین گندم، پرو ویتامین B5 و ویتامین E می باشد که با خاصیت نرم کنندگی، آبرسانی و حالت دهندگی موی سر باعث ایجاد نرمی، درخشندگی و جلوگیری از ایجاد مو خوره می شود.

اسپری نرم کننده و حالت دهنده دو فاز آگرادو

قیمت: 246,000 تومان
اسپری نرم کننده و حالت دهنده دو فاز آگرادو محصولی فوق العاده قوی برای درمان شکنندگی و موخوره می باشد که با خاصیت حالت دهندگی بالا و آبرسانی مؤثر باعث تقویت فیبر موها و بازسازی بافت درونی مو گشته و موها را لطیف و درخشان می نماید.

نرم کننده، حالت دهنده و ترمیم کننده موی ایروکس

قیمت: 36,000 تومان
نرم کننده، حالت دهنده و ترمیم کننده موی ایروکس، با داشتن عصاره‌های گیاهی در فرمولاسیون خود، باعث نرمی و لطافت مو شده، به موها حالت می‌دهد و حتی باعث ترمیم موهای آسیب‌دیده می‌شود.

ماسک مو کراتینه آگرادو

قیمت: 336,800 تومان
ماسک مو کراتینه آگرادو به دلیل داشتن کراتین هیدرولیز شده با تقویت ساقه های مو، باعث صاف و یکدست شدن آنها شده و ضمن براق و درخشان نمودن موها، باعث بهبود شانه پذیری و حالت دهی موها نیز می شود.

کرم ترمیم کننده مو لافارر مناسب موهای آسیب دیده

قیمت: 157,900 تومان
کرم ترمیم کننده مو لافارر مناسب موهای آسیب دیده به ترمیم ساختار کراتین مو پرداخته و موجب رطوبت رسانی عمقی به ساقه مو شده و زمینه احیای شفت مو را فراهم می‌آورد.

اسپری نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر

قیمت: 117,800 تومان

اسپری نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر با دارا بودن عصاره‌هاي گياهي،‌ بطور مؤثر ساقه مو را رطوبت رساني نموده و منجر به بهبود شانه پذيري موها مي‌شود.‌

شامپو کنترل کننده چربی موی فورکاپیل

قیمت: 65,000 تومان
شامپوی فورکاپیل با فرمولاسیون ویژه ایی که دارد علاوه بر زدودن چربی و آلودگی انباشته شده روی پوست سر و ساقه مو، به تدریج میزان فعالیت غدد سباسه را کاهش داده و در نتیجه ترشح چربی روی پوست سر را تنظیم می کند.

ژل پروویتامینه حالت دهنده قوی آدرا

قیمت: 53,000 تومان

شاخصه های ژل پروویتامینه حالت دهنده قوی مو آدرا :

  • حاوی عصاره آلوئه ورا جهت مرطوب کنندگی ساقه مو.
  • حاوی پروویتامین B5 جهت تقویت ساقه مو.
  • حالت دهنده قوی مو برای مدت طولانی.
  • بدون احساس سنگینی ژل بر روی سر.
  • بدون ایجاد پوسته بر روی ساقه مو.
  • مرطوب کننده و تقویت کننده مو.
  • حاوی فیلتر ضد آفتاب UV.
  • ایجاد چسبندگی طبیعی.

ژل حالت دهنده براق موی آدرا

قیمت: 53,000 تومان
ژل حالت دهنده براق موی آدرا با بهره گیری از پروویتامین B5 به ساقه مو نفوذ کرده و سبب استحکام آن می‌شود. این محصول با پوششی براق و ماندگار باعث حالت پذیری هرچه بهتر مو‌ها می‌شود.

کرم رنگ موی تدریجی آقایان هیدرودرم

قیمت: 116,600 تومان
کرم رنگ موی تدریجی آقایان هیدرودرم با دارا بودن پروتئین ابریشم غنی شده به همراه روغن ها و عصاره های گیاهی، موجب افزایش حالت پذیری، درخشندگی و طراوت موها می شود.