نمایش دادن همه 17 نتیجه

نمایش دادن همه 17 نتیجه

شوینده مایع غیر صابونی اس وی آی مدل فونگال استاپ، ویژه بانوان

قیمت: 58,800 تومان
شوینده مایع غیر صابونی اس وی آی مدل فونگال استاپ حاوی ترکیباتی از مواد مرطوب کننده و اسیدهای آمینه لازم برای سلامت پوست است که ویژه بانوان فرموله شده است.

ژل بهداشتی بانوان یائسه سروینا

قیمت: 45,500 تومان
ژل بهداشتی بانوان یائسه سروینا  با دارا بودن PH 5.5 علاوه بر مرطوب کنندگی و ضد خشکی ناحیه تناسلی بانوان یائسه از ابتلا به بیماری های باکتریال و ایجاد بوی نامطبوع و زننده این ناحیه جلوگیری می کند.

ژل التیام بخش گیاهی پس از اصلاح بانوان 4 در 1 سی گل

قیمت: 48,000 تومان
ژل التیام بخش گیاهی پس از اصلاح بانوان 4 در 1 سی گل  که با نام افترشیو زنانه سی گل نیز شناخته می شود سبب کاهش سوزش، خارش، قرمزی و التهابات ناشی از اصلاح پوست شده و رطوبت از دست‌ رفته‌ پوست را جبران می کند.

ژل بهداشتی دوشیزگان هیدرودرم

قیمت: 34,400 تومان
ژل بهداشتی دوشیزگان هیدرودرم با دارا بودن مواد مرطوب کننده، التیام بخش و ترکیبات محافظت کننده پری بیوتیک جهت ضد عفونی نمودن ناحیه تناسلی دختران مورد استفاده قرار می گیرد.

ژل بهداشتی روشن کننده بانوان هیدرودرم

قیمت: 51,000 تومان
ژل بهداشتی روشن کننده بانوان هیدرودرم با دارا بودن پری بیوتیک و حفظ تعادل طبیعی فلور ناحیه ژنیتال به کاهش تیرگی‌های این ناحیه کمک شایانی می‌کند.

ژل بهداشتی التیام بخش بانوان هیدرودرم

قیمت: 54,100 تومان
ژل بهداشتی التیام بخش بانوان هیدرودرم بر پایه مواد آنتی باکتریال و آنتی فونگال (ضد قارچ) و التیام بخش فرموله شده است که از التهاب و قرمزی این ناحیه از بدن بانوان جلوگیری نموده و مخاط ملتهب و تحریک شده را التیام می بخشد.

ژل بهداشتی مرطوب کننده بانوان هیدرودرم جهت مخاط خشک

قیمت: 42,000 تومان
ژل بهداشتی مرطوب کننده بانوان هیدرودرم جهت مخاط خشک با دارا بودن فرمولاسیون  ملایم، PH مناسب و مواد مؤثر آنتی باکتریال، تمام باکتری ها و همچنین بوی نامطبوع ناحیه تناسلی را از بین ببرد.

ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم

قیمت: 37,300 تومان
معرفی ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم : ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم حاوی مواد آنتی باکتریال و مرطوب کننده جهت شست و

ژل بهداشتی بانوان یائسه هیدرودرم

قیمت: 54,200 تومان
ژل بهداشتی بانوان یائسه هیدرودرم با فرمولاسیون بسیار ملایم و با PH6.8 ، جهت شستشوی روزانه قسمت خارجی دستگاه تناسی در دوران یائسگی طراحی و تولید شده است.

ژل بهداشتی بانوان اویدرم اوی لیدی مناسب افراد بالغ

قیمت: 37,000 تومان
ژل بهداشتی بانوان اویدرم اوی لیدی مناسب افراد بالغ با حفظ تعادل PH و فلور طبیعی اطراف واژن نواحی حساس این ناحیه را به آرامی شستشو داده و از ایجاد عفونت و بوی نامطبوع آن پیشگیری می‌کند.

ژل بهداشتی بانوان یائسه اوی لیدی اویدرم

قیمت: 38,000 تومان
ژل بهداشتی بانوان یائسه اوی لیدی اویدرم با حفظ تعادل PH و فلور طبیعی بدن، نواحی حساس اطراف واژن را به آرامی شستشو داده و از ایجاد عفونت و بوی نامطبوع پیشگیری می‌کند.

ژل بهداشتی بانوان اوی لیدی اویدرم مناسب پیش از بلوغ

قیمت: 34,000 تومان
ژل بهداشتی بانوان اوی لیدی اویدرم مناسب پیش از بلوغ با حفظ تعادل PH و فلور طبیعی بدن، نواحی حساس اطراف واژن را به آرامی شستشو داده و از ایجاد عفونت و بوی نامطبوع پیشگیری می‌کند.

ژل بهداشتی بانوان آدرا حاوی عصاره انار

قیمت: 42,000 تومان
ژل بهداشتی بانوان آدرا حاوی عصاره انار علاوه بر ضدعفونی کردن و مرطوب کنندگی ناحیه تناسلی بانوان، باعث افزایش خاصیت الاستیکی یا جمع کنندگی دهانه واژن نیز می‌شود.

ژل بهداشتی روزانه بانوان اسپانول

قیمت: 198,000 تومان
ژل بهداشتی روزانه بانوان اسپانول به عنوان یک ضد عفونی‌کننده ناحیه تناسلی، از التهاب، سوزش و عفونت این ناحیه جلوگیری می‌کند.

فوم بهداشتی بانوان سی گل

قیمت: 30,000 تومان
فوم بهداشتی بانوان سی گل با دارا بودن مواد مؤثری همچون عصاره آلوئه ورا، عصاره بابونه و عصاره خیار تحریکات واژن را کاهش می دهد و به حفظ سلامتی اندام تناسلی بانوان کمک شایانی می کند.

دستمال مرطوب آرایش پاک کن میکاپ رز

قیمت: 17,000 تومان
دستمال مرطوب آرایش پاک کن میکاپ رز با فرمول نرم کننده سه گانه خود آرایش و آلودگی را به خوبی پاک کرده ، پوست را تمیز نموده و در عین حال موجب طراوت، نرمی و صافی پوست نیز می شود.

دستمال مرطوب آرایش پاک کن وی کر حاوی آمینو اسید و عصاره آلوئه ورا

قیمت: 15,800 تومان
دستمال مرطوب آرایش پاک کن وی کر حاوی آمینو اسید و عصاره آلوئه ورا آرایش و آلودگی را به خوبی پاک کرده و پوست را تمیز می کند و همچنین موجب طراوت، نرمی و صافی پوست نیز می گردد.