نمایش 1–24 از 58 نتیجه

ژل تسهیل کننده باروری لومیستا اروند فارمد 4 میلی لیتر

۹۸.۴۰۰ تومان
ژل تسهیل کننده باروری لومیستا بر خلاف روان کننده های معمولی که می توانند به اسپرم آسیب برسانند، با ایجاد محیطی مناسب به بقای اسپرم کمک می کند. ژل  باروری لومیستا با pH متعادل و ایزوتونیک به حفظ سلامت، بقا و حرکت اسپرم کمک می کند.

ژل ضد بارداری فانتاژیا اروند فارمد 4 میلی لیتر

۷۷.۴۰۰ تومان
ژل ضد بارداری فانتاژیا به صورت اختصاصی به منظور جلوگیری از وقوع بارداری ناخواسته در بانوان در سنین باروری طراحی شده است. ژل ضد بارداری فانتاژیا فاقد اجزای هورمونی و همچنین ترکیبات اسپرم کش مانند Nonoxynol-9 است.

کاندوم مستر 3 در 1 ناچ کدکس بسته 12 عددی

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم مستر 3 در 1 ناچ کدکس تولید شده در مجهزترین لابراتوار ها یک کاندوم تاخیری، میوه ای، خاردار و حلقوی است که از زمره محصولات بهداشتی پر طرفدار محسوب میشود.

کاندوم تاخیری نوبل ناچ کدکس 12 عددی

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم تاخیری نوبل ناچ کدکس با تحریک زنان و با ایجاد تاخیر انزال در مردان، باعث همزمان شدن ارگاسم زن و مرد می شود و به همین سبب باعث بالا رفتن لذت جنسی در بین زوجین می شود.

کاندوم تاخیری دابل دیلی آیس ناچ کدکس،10عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم تاخیری دابل دیلی آیس ناچ کدکس با قابلیت ایجاد خنکی بر روی پوست و تاخیر مطلوب و عالی، برای مردان دارای انزال زودرس مناسب می باشد.

کاندوم بزرگ کننده تاخیری کدکس مدل Red largo

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم بزرگ کننده تاخیری کدکس مدل Red largo به گونه ایی طراحی شده که باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی می گردد و با داشتن عصاره انار برای انقباض ماهیچه‌های واژن، لذت جنسی را در زن و مرد افزایش می دهد.

کاندوم هپی لیدی کدکس، 10 عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم هپی لیدی کدکس با دارا بودن ژل انار و با ایجاد احساس گرما در اندام تناسلی، حس خوبی را در طول رابطه جنسی به وجود می آورد.

کاندوم تاخیری 8 در 1 فانکشن کدکس، 10 عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم تاخیری 8 در 1 فانکشن کدکس حاوی لیدوکایین برای افزایش تاخیر در انزال مردان است که می تواند کیفیت رابطه جنسی را بالا ببرد و به همزمانی ارگاسم در مرد و زن کمک کند.

کاندوم 5 کاره کدکس مدل وارم چلنجر، 12 عددی

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم 5 کاره کدکس مدل وارم چلنجر (Warm Challenger 5 in 1) با ویژگی 5 منظوره، حاوی لوبریکانت LA، روان کننده، خاردار و حلقوی برای تحریک بیشتر با حس گرما، ژل انار برای خاصیت تنگ کنندگی و تاخیر در انزال از طریق ماده اثر بخش است.

کاندوم 90 دقیقه دیلی ناچ کدکس، 10 عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم 90 دقیقه دیلی ناچ کدکس دارای رینگ ویژه ای است که با روش اسکوئیزینگ موجب تاخیر در انزال می شود. روش اسکوئیزینگ در تحقیقات برای تاخیر شناخته شده و فاقد هر گونه عوارض جانبی می باشد.

ژل لوبریکانت (روان کننده) Easier دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۴۵.۰۰۰ تومان
ژل لوبریکانت Easier دلتازکس دلتا دارو با حفظ رطوبت در ناحیه واژینال موجب رفع خشکی واژن شده و برای مقاربت‌های دردناک بسیار مناسب است.

ژل گرم کننده Warming دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۳۶.۵۰۰ تومان
ژل گرم کننده Warming دلتازکس دلتا دارو با داشتن مقادیر مناسبی دارچین، علاوه بر ایجاد روان کنندگی و ایجاد گرما در ناحیه واژینال، به زوجین کمک می‌کند تا رابطه جنسی با کیفیت‌تری داشته باشند.

ژل لوبریکانت (روان کننده) Classic دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۴۵.۰۰۰ تومان
ژل لوبریکانت Classic دلتازکس دلتا دارو علاوه بر حفظ رطوبت در ناحیه واژینال و رفع درد و خشکی در طی مدت نزدیکی ، از بوی بد ناحیه واژن نیز جلوگیری می‌کند.

ژل جمع کننده Tightening دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۲۰.۰۰۰ تومان
ژل جمع کننده Tightening دلتازکس دلتا دارو علاوه بر ایجاد خاصیت چسبندگی به بازگرداندن لذت جنسی به خانم‌ها و شریک جنسی آن ها کمک نموده و به از بین بردن بوی نامطبوع واژن نیز کمک می‌کند.

ژل تقویت کننده میل جنسی بانوان booster erection دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۲۵.۰۰۰ تومان
ژل تقویت کننده میل جنسی بانوان booster erection دلتازکس دلتا دارو، دارای خاصیت تحریک پذیری بوده و به افزایش میل جنسی خانم ها و داشتن یک رابطه لذت بخش کمک فراوانی می‌کند.

ژل حجم دهنده مدل volumizer دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۸۵.۰۰۰ تومان
ژل حجم دهنده مدل volumizer دلتازکس دلتا دارو با دارا بودن روغن خراطین و خاصیت حجم دهندگی برای آلت تناسلی آقایان مورد استفاده قرار می گیرد.

ژل تاخیری Long Time دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۷۵.۰۰۰ تومان
ژل تاخیری Long Time دلتازکس دلتا دارو با تاخیر در انزال و افزایش مدت زمان مقاربت، موجب یک رابطه جنسی لذت بخش برای آقایان می شود.

کاندوم بست لایف مدل Largo بسته 12 عددی

۹۰.۰۰۰ تومان
کاندوم بست لایف مدل Largo با دارا بودن خاصیت سفت و بزرگ کنندگی و افزایش دهنده حجم سلولی و تحریک سلول های تناسلی لذت بسیار بیشتری در حین رابطه جنسی را به زوجین هدیه می دهد.

کاندوم بست لایف مدل Delay بسته 12 عددی

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم بست لایف مدل Delay ساخته شده از لاتکس طبیعی همراه با لیدوکائین برای رفع زودانزالی با دارا بودن خارهای برجسته باعث تجربه کردن لذت بسیار بیشتری در حین رابطه جنسی می شود.

کاندوم بست لایف مدل Ribbed بسته 12 عددی

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم بست لایف مدل Ribbed دارای شیارهای برجسته همراه با طراحی آناتومیک جهت تاخیر فیزیکی و رفع زود انزالی در مدت زمان بالا تهیه و تولید شده است.

کاندوم بست لایف مدل Ribbed Dealy بسته 12 عددی

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم بست لایف مدل Ribbed Dealy دارای شیارهای برجسته همراه با لیدوکائین برای رفع زود انزالی در مدت زمان بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

کاندوم ناچ کدکس مدل کلاسیک زیرو زیرو تری 12 عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم ناچ کدکس مدل کلاسیک زیرو زیرو تری که به کاندوم فوق نازک نیز معروف است از جمله مقاوم ترین و نازکترین کاندوم های جهان به شمار می رود و مناسب برای زوجینی است که تمایل به استفاده از کاندوم ندارند.

کاندوم خاردار بیگ داتس ناچ کدکس 10 عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم خاردار بیگ داتس ناچ کدکس ساخته شده از لاتکس طبیعی و آغشته به مواد روان کننده سبب افزایش میل جنسی بین زوجین طراحی شده است.

کاندوم سنسیتیو ناچ کدکس 12 عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم سنسیتیو ناچ کدکس علاوه بر پوشش بسیار نازک خاصیت روان کنندگی بالایی داشته و موجب افزایش تحریک جنسی می‌شود.