مشاهده همه 22 نتیجه

شامپو جوانه گندم ماهتو 250 میلی لیتر

۱۶۲.۹۰۰ تومان
شامپو جوانه گندم ماهتو، علاوه بر پاکسازی موها و پوست کف سر به رطوبت رسانی موها کمک کرده و موجب کاهش خشکی موها می شود. شامپو جوانه گندم ماهتو حاوی روغن آرگان است که سبب تقویت و تغذیه کننده موهای آسیب دیده می‌شود.

شامپو موهای رنگ شده هلس دراپ، 250 میلی لیتری

۲۹۸.۰۰۰ تومان
شامپو موهای رنگ شده هلس دراپ سبب افزایش درخشش و تثبیت رنگ مو در موهای رنگ شده و دکلره می‌شود و هیچ گونه حساسیت پوستی را به دنبال ندارد.

ماسک موی ایلاول مناسب موهای رنگ شده (با آبکشی)

۳۷۹.۰۰۰ تومان
ماسک موی ایلاول مناسب موهای رنگ شده محصولی برای ثابت نگه داشتن رنگ موها است. این ماسک بدون سولفات و پارابن، کراتین هیدرولیز شده دارد و عصاره انار موجود در آن به عملکرد هرچه بهتر آن کمک می‌کند.

شامپو بعد از کراتین اورلین

۵۱۸.۰۰۰ تومان
شامپو بعد از کراتین اورلین با دارا بودن کراتین و پروتئین هیدرولیز شده در فرمولاسیون خود، ساقه آسیب دیده مو را ترمیم و باعث بازگرداندن درخشندگی طبیعی به موها می شود، همچنین ریزش موها را کنترل کرده و باعث افزایش تراکم مو می گردد.

شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده ( آرگان پلاس) دلانو

۲۵۴.۰۰۰ تومان
شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده ( آرگان پلاس) دلانو با بهره مندی از روغن آرگان خالص سبب احیا، بازسازی و ترمیم موهای آسیب دیده در اثر رنگ و دکلره شده و موجب تقویت و افزایش ضخامت تارهای موها نیز می شود.

شامپو تثبیت رنگ و ترمیم کننده موهای رنگ شده کاندید

۱۹۹.۸۰۰ تومان
شامپو تثبیت رنگ و ترمیم کننده موهای رنگ شده کاندید علاوه بر پاک نمودن موها از آلودگی ها، چربی‌های مفید طبیعی پوست سر و مو را حفظ می‌کند.

شامپو ویت میکس نوپریت

۲۲۰.۰۰۰ تومان
شامپو ویت میکس نوپریت حاوی عصاره دانه انار، عصاره فلفل و پروتئین هیدرولیز شده می باشد که ترمیم و بازسازی ساقه موی خشک، آسیب دیده و رنگ شده را بر عهده داشته و در تثبیت رنگ مو و محافظت مو در برابر حرارت بسیار مؤثر است.

شامپو مخصوص موهای رنگ شده درمالیست مدل درما کالر

۹۴.۰۰۰ تومان
شامپو مخصوص موهای رنگ شده درمالیست مدل درما کالر یک محصول فوق العاده حاوی ترکیبات مؤثر گیاهی و طبیعی علاوه بر شستشوی مو، سبب ماندگاری و تثبیت رنگ مو نیز می شود.

شامپو تثبیت کننده رنگ مو آدرا

۶۸.۶۰۰ تومان
شامپو تثبیت کننده رنگ مو آدرا با تأمین مواد آلی و مورد نیاز مو، سبب احیا و ترمیم موهای رنگ شده و آسیب دیده می شود و درخشندگی مو را افزایش می دهد.

ماسک مو گرانسا مدل 4 در 1 ، حجم 550 میلی لیتر

۳۲۳.۷۰۰ تومان
ماسک مو گرانسا مدل 4 در 1 ، حجم 550 میلی لیتر جهت ثابت کردن رنگ و تقویت موهایی که رنگ شده‌اند فرموله شده است.

شامپو موهای رنگ شده اویدرم مدل اویکالر

۸۱.۹۰۰ تومان
شامپو موهای رنگ شده اویدرم مدل اویکالر ویژه افرادی است که تمایل به تثبیت و دوام بیشتر رنگ موی خود را دارند.

شامپو نوپریت مدل نوپری ویت دی، مناسب موهای موی رنگ شده و آسیب دیده

۲۰۰.۰۰۰ تومان
شامپو نوپریت مدل نوپری ویت دی، مناسب موهای موی رنگ شده و آسیب دیده حاوی عصاره گیاه آرنیکا مونتانا و عصاره جینکو بیلوبا به همراه عصاره فلفل شیرین برای موهای کراتینه، رنگ شده و آسیب دیده فرموله شده است.

سرم مو دو فاز سریتا، مدل بیوتی، مناسب موهای رنگ شده

۲۲۸.۸۰۰ تومان
سرم موی دو فاز سریتا مدل بیوتی حاوی ترکیبات متنوعی نظیر پروتئین ابریشم، کراتین، سرامید، روغن زیتون، سیلیکون و... می باشد که این ترکیبات با خاصیت ویژه ایی که دارند باعث افزایش لطافت و حالت ابریشمی موها می شوند.

شامپو محافظ رنگ مو سریتا (بیوتی) مناسب موهای رنگ شده

۱۵۴.۰۰۰ تومان
شامپو محافظ رنگ مو سریتا حاوی ترکیبات آنتی اکسیدان و فیلترهای اشعه uv است که به خوبی از موهای رنگ شده محافظت کرده و سبب تثبیت و ماندگاری رنگ مو خواهند شد.

اسپری محافظ حرارتی مخصوص موهای رنگ شده زی موی، 200 میلی لیتر

۸۰.۰۰۰ تومان
اسپری محافظ حرارتی مخصوص موهای رنگ شده زی موی حاوی روغن‌های آرگان، جوجوبا و کرچک و عصاره‌های انار و جو دو سر می‌باشد که موجب افزایش طول عمر و درخشش رنگ موها، حفظ رطوبت مو و آبرسانی، افزایش درخشندگی، شادابی و حالت پذیری موهای شما می‌شود.

شامپو تثبیت کننده موهای رنگ شده هیدرودرم

۲۶.۶۰۰ تومان

شاخصه های شامپو تثبیت کننده موهای رنگ شده هیدرودرم :

 • تثبیت و افزایش دوام و طول عمر رنگ موهای رنگ شده، مش و هایلات شده.
 • حاوی امگا3، پروتئین سویا، عصاره انار و روغن هسته انگور.
 • افزایش شفافیت، شادابی، طراوت و حالت پذیری مو.
 • محافظ در برابر نور آفتاب.
 • آبرسان قوی موی سر.
 • ضد آلودگی هوا.

ماسک محافظت کننده موهای رنگ شده آدرا

۵۶.۶۰۰ تومان

شاخصه های ماسک محافظت کننده موهای رنگ شده آدرا :

 • افزایش درخشندگی مو و تثبیت کننده رنگ مو.
 • جلوگیری از ایجاد موخوره و الکتریسیته ساکن.
 • حاوی پروویتامین B5 و ویتامین E.
 • مرطوب کننده و حالت دهنده مو .
 • ترمیم کننده موهای آسیب دیده .
 • حاوی عصاره انار.

شامپو موهای رنگ شده دیپ سنس

۲۲.۸۰۰ تومان
شامپو موهای رنگ شده دیپ سنس با دارا بودن فرمولاسیون ویژه جهت تثبیت رنگ مو موهای رنگ شده، جلوگیری از گره خوردگی موهای رنگ شده و نرم و براق شدن تارهای مو تهیه و تولید شده است.

شامپو تقویت کننده موی رنگ شده پتال فرش

۱۴۰.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موی رنگ شده پتال فرش حاوی عصاره انار و آسای از مو در برابر آسیب های محیطی مانند رنگ، دکلره و حرارت محافظت نموده و سبب تثبیت و افزایش ماندگاری رنگ مو نیز می شود.

شامپو ضد زردی مو فولیکا

۱۲۳.۰۰۰ تومان
شامپو ضد زردی مو فولیکا ویژه موهای نقره‌‌ای، پلاتینه و بلوند یخی، فاقد سولفات بوده و علاوه بر خنثی کردن زیر توناژ نارنجی و زردی ناخواسته موی دکلره شده از موها محافظت می‌نماید.

شامپو تثبیت کننده و محافظ موهای رنگ شده فولیکا (انواع موهای قهوه ای)

۷۴.۵۸۰ تومان
شامپو تثبیت کننده و محافظ موهای رنگ شده فولیکا (انواع موهای قهوه ای)، با تقویت ساختمان مو و جلوگیری از خشک شدن آن، سبب محافظت و تثبیت رنگ مو شده و درخشانی و براقیت موی سر را باز می گرداند.

شامپو تثبیت کننده و محافظ موهای رنگ شده فولیکا (انواع موهای بلوند)

۷۴.۵۸۰ تومان
شامپو تثبیت کننده و محافظ موهای رنگ شده فولیکا (انواع موهای بلوند) با تقویت ساختمان مو و جلوگیری از خشک شدن آن، سبب محافظت و تثبیت رنگ مو شده و درخشانی و براقیت موی سر را باز می گرداند.