نمایش 1–24 از 107 نتیجه

قطره کامویت ‌های هلث 30 میلی لیتر

۵۹.۰۰۰ تومان
قطره کامویت‌ های هلث با دارا بودن ویتامین A و D علاوه بر رشد و استحکام استخوان‌ها و دندان‌ها از پوسیدگی دندان‌ها جلوگیری می کند. همچنین قطره کام ویت‌ های هلث به متابولیسم کلسیم و فسفر، عملکرد مناسب ماهیچه‌ها و سلامت بینایی نیز کمک می‌کند.

قطره آهن فلیپ فورت های هلث 30 میلی لیتر

۱۴۵.۰۰۰ تومان
قطره آهن فلیپ فورت های هلث با بهره گیری از فرم آهن لیپوزومال و با تامین آهن مورد نیاز بدن کودکان از کم خونی ناشی از فقر آهن آنان جلوگیری می نماید. قطره آهن فلیپ از سیاه شدن دندان کودک نیز جلوگیری نموده و عوارض گوارشی شایع قطره‌های آهن را به دنبال ندارد.

شربت ایمونوبری بی دی آ بهتا دارو 120 میلی لیتر

۷۵.۰۰۰ تومان
شربت ایمونوبری بی دی آ بهتا دارو حاوی عصاره خشک میوه گیاه الدربری و ویتامین ث است که برای تقویت سیستم ایمنی کودکان کارایی خوبی دارد. این شربت گیاهی برای کودکان بالای ۱ سال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شربت ول کید لیپوزومال ویتابیوتیکس 200 میلی لیتر

۲۱۲.۵۰۰ تومان
شربت ول کید لیپوزومال ویتابیوتیکس با داشتن آهن، ویتامین B12 و فولیک اسید، علاوه بر رفع کم خونی ناشی از فقر آهن موجب افزایش اشتها و انرژی نیز می شود.

شربت ویتان ۲۰۰ میلی لیتر

۱۸۸.۰۰۰ تومان
شربت ویتان با دارا بودن ترکیبی از ۱۴ ریز مغذی ضروری علاوه بر بهبود رشد جسمی در کودکان و نوجوانان به تقویت حافظه و یادگیری کودکان در حال رشد کمک زیادی می کند. همچنین این محصول باعث افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدن، افزایش مقاومت در برابر بیماری ها، افزایش اشتها و سوخت و ساز بدن نیز می شود.

قطره اسید فولیک فولیمکس آلتون 30 میلی لیتر

۱۲۸.۰۰۰ تومان
قطره اسید فولیک فولیمکس آلتون علاوه بر درمان کم خونی و کاهش علائم تالاسمی مینور، به افزایش اشتها و رشد بهتر کودکان کمک موثری می‌کند.

قطره میلکازیم فرابیوتیک 15 میلی لیتر

۹۰.۰۰۰ تومان
قطره میلکازیم فرابیوتیک، در راستای کمک به تسهیل هضم قند لاکتوز در نوزادان تازه به دنیا آمده و کاهش کولیک و عوارض گوارشی ناشی از عدم تحمل لاکتوز تهیه و تولید شده است.

قطره مولتی ویتامین پدیابست 30 میلی لیتر

۱۲۴.۹۰۰ تومان
قطره مولتی ویتامین پدیابست یک مکمل غذایی کامل است که نیاز کودک زیر دو سال را به انواع ویتامین ها و مواد معدنی تامین می کند. این قطره با طعم پرتقال تولید و عرضه می‌شود.

قطره مولتی آویفر آویوال 30 میلی لیتر

۱۴۸.۰۰۰ تومان
قطره مولتی آویفر آویوال حاوی ترکیبات موثر مانند ویتامین‌های گروه ب، ویتامین D، آهن و زینک می باشد که علاوه بر تقویت رشد و بهبود رشد قدی در کودکان به رشد و تکامل طبیعی استخوان‌ها نیز کمک می‌کند.

قطره خوراکی آهن لیپوزوفر فورت بی اس کی 30 میلی لیتر

۱۳۰.۸۰۰ تومان
قطره خوراکی آهن لیپوزوفر فورت بی اس کی به عنوان مکمل غذایی حاوی آهن جهت تامین نیاز روزانه نوزادان و کودکان و پیشگیری از فقر آهن و آنمی ناشی از آن مورد استفاده قرار می گیرد.

قطره کولیک اید ویتابیوتیکس ۳۰ میلی لیتر

۳۸.۰۰۰ تومان
قطره کولیک اید ویتابیوتیکس با دارا بودن ترکیبات موثر و با از بین بردن نفخ و کمک به خروج گازهای حبس شده در دستگاه گوارش، به برطرف نمودن دردهای شکمی و کولیک نوزادان کمک زیادی می‌نماید.

قطره خوراکی پدیاول بیسیک ای ام اس 30 میلی لیتر

۱۳۲.۰۰۰ تومان
قطره خوراکی پدیاول بیسیک ای ام اس با تامین ویتامین‌ها و ریزمغذی‌های مورد نیاز بدن مانند ویتامین‌های A، C، D به رشد و تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان کمک زیادی می کند. این محصول با طعم خوشمزه تمشک مورد پذیرش کودکان قرارمی گیرد.

قطره آهن فلیپ های هلث 30 میلی لیتر

۱۰۱.۰۰۰ تومان
قطره آهن فلیپ های هلث با تامین آهن مورد نیاز بدن نوزادان و کودکان، از کم خونی ناشی از فقر آهن پیشگیری نموده و به رشد و تکامل ذهنی کودکان کمک زیادی می‌کند. این قطره بدون سیاه کردن دندان، طعم بد آهن و عوارض جانبی گوارشی برای کودکان قابل استفاده است.

قطره کوالی فول دکتر گیل 30 میلی لیتر

۶۶.۰۰۰ تومان
قطره کوالی فول دکتر گیل یک محصول ایده آل در افزایش اشتها، رشد بهتر کودکان و پیشگیری از کم خونی اسید فولیک کودکان به شمار می‌آید. این مکمل حاوی فرم فعال فولیک اسید یعنی به شکل فولات فرموله شده است.

شربت ویتامین C ویتالند 200 میلی لیتر

۱۳۶.۰۰۰ تومان
شربت ویتامین C ویتالند با تامین ویتامین سی مورد نیاز بدن علاوه برتقویت سیستم ایمنی بدن و تقویت اشتها به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن و افزایش جذب آهن کمک زیادی می‌کند. این شربت با طعم پرتقال یک مکمل مناسب برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان است.

شربت آرژی پلاس یوروویتال 200 میلی لیتر

۱۴۱.۷۰۰ تومان
شربت آرژی پلاس یوروویتال با تامین ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن به تقویت سیستم ایمنی و رشد کودک پرداخته و برای کودکان ۴ سال به بالا، نوجوانان و حتی بزرگسالان مناسب است.

شربت پلارژین کیدز پارس گیتا دارو ۱۲۰ میلی لیتر

۸۹.۵۰۰ تومان
شربت پلارژین کیدز پارس گیتا دارو ، یک داروی کاملا گیاهی مخصوص کودکان یک سال به بالا می باشد که قادر است تمامی عفونت های دستگاه تنفسی به ویژه برونشیت و سرما خوردگی را برطرف کند.

قطره پلارژین پارس گیتا دارو 30 میلی لیتر

۹۸.۰۰۰ تومان
قطره پلارژین پارس گیتا دارو یک داروی کاملا گیاهی است که با دارا بودن ترکیبات موثر و تقویت سیستم ایمنی موجب درمان سرماخوردگی و علائم ناشی از آن مانند سرفه، آبریزش بینی، گرفتگی صدا و .. میشود.

شربت لیکو زینک ابیان فارمد 250 میلی لیتر

۱۳۰.۸۰۰ تومان
شربت لیکو زینک ابیان فارمد با ترکیباتی منحصر به فردی همچون زینک، ویتامین‌های گروه B و ویتامین C در عین حال که ویتامین های ضروری مورد نیاز بدن را تامین می کند، موجب تقویت سیستم ایمنی و حفظ سلامت پوست، مو و ناخن می‌شود.

شربت بی بی سد گل دارو 60 میلی لیتر

۹۰.۰۰۰ تومان
شربت بی بی سد گل دارو با بهره مندی از گیاهان موثر، دارای خاصیت ضد التهاب، ضد اسپاسم و آرامش بخش بوده و برای درمان بی خوابی نوزادان و کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.

قطره خوراکی آدزوفر بنیان سلامت کسری 30 میلی لیتر

۱۴۱.۷۰۰ تومان
قطره خوراکی آدزوفر بنیان سلامت کسری با تامین ویتامین A، D، زینک و آهن مورد نیاز کودکان ۶ ماه به بالا، به حفظ و سلامت آنها کمک شایانی می کند.

شربت پلیوم بهشاد دارو ۱۲۰ میلی لیتر

۶۰.۰۰۰ تومان
شربت پلیوم بهشاد دارو برای بهبود و درمان عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی شامل سرماخوردگی، گلودرد، سرفه، گرفتگی و آبریزش بینی کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت پلیوم پلاس بهشاد دارو ۱۲۰ میلی لیتر

۷۰.۰۰۰ تومان
شربت پلیوم پلاس بهشاد دارو با دارا بودن عصاره ریشه پلارگونیوم سیدوئیدز و عصاره برگ پیچک،دارای خاصیت خلط آور، برطرف کننده اسپاسم و التهاب برونشیت‌ها و ضد احتقان و ضد سرفه است.

قطره آهن سیدرال گوچه جونیا فارما ۳۰ میلی لیتر

۱۸۷.۰۰۰ تومان
قطره آهن سیدرال گوچه جونیا فارما ۳۰ میلی لیتر برای تقویت سیستم ایمنی بدن، افزایش سطح آهن در خون و درمان کم خونی تجویز می شود.