قرص شیکوریدین دینه 50 عدد

۵۰.۰۰۰ تومان
قرص شیکوریدین دینه با گیاهانی همچون عصاره ریشه کاسنی، دانه شنبلیله و اسانس رازیانه تهیه و تولید شده است و در رفع بی اشتهایی، احساس ضعف عمومی و تامین ویتامین‌های مورد نیاز بدن در دوران نقاهت بیماران بسیار موثر عمل می کند.

پودر ماسل مس 3000 کیو ان تی

۱.۰۸۹.۰۰۰ تومان۱.۵۸۵.۰۰۰ تومان
پودر ماسل مس 3000 کیو ان تی با دارا بودن کربوهیدرات بالا به خوبی در کمترین زمان ممکن وزن ایده‌الی به ورزشکاران داده و وجود پروتئین در آن، به عضله سازی ورزشکاران کمک موثری می‌نماید.

پودر کربو مس 2 پی ان سی کارن

۳۰۰.۰۰۰ تومان
پودر کربو مس 2 پی ان سی کارن با دارا بودن پروتئین‌های غنی از آمینو اسید‌ها و ویتامین‌ها و مواد معدنی، مواد مغذی مورد نیاز برای جبران تحلیل عضلات در حین فعالیت‌های شدید ورزشی را تأمین می‌کند.

پودر خوراکی گین آپ بزرگسالان کارن

۸۷۳.۰۰۰ تومان
پودر خوراکی گین آپ بزرگسالان کارن به علت داشتن کالری بالا و مجموعه ویتامین ها و مواد معدنی به افراد با فعالیت عادی که دچار کمبود وزن شدید هستند، کمک می کند تا به وزن ایده آل برسند.

پودر عصاره مالت جو یوتام رایا

۱۹۹.۳۰۰ تومان
پودر عصاره مالت جو یوتام تهیه شده از بهترین و مرغوبترین دانه های جو در محیط کاملا بهداشتی و استریل به صورت آسیاب شده با قیمت بسیار مناسب در دسترس عموم قرار دارد.

پودر کربوهیدراتی یوتام 500 گرم رایا آتیس آریا

۱۱۰.۰۰۰ تومان
پودر کربوهیدراتی یوتام 500 گرم ساخت شرکت رایا آتیس آریا، دارای مقادیر قابل توجهی کربوهیدرات (ساده و مرکب) بوده که به صورت ذخایر گلیکوژنی در کبد ذخیره شده و در هنگام فعالیت بدنی شکسته شده و به این ترتیب انرژی مورد نیاز سلول های بدن را در هنگام فعالیت سنگین بدنی تأمین می کند.

قرص مولتی دیلی دکتر گیل

۱۶۳.۵۰۰ تومان
مصرف قرص مولتی دیلی دکتر گیل ویتامین ها و املاح مورد نیاز بدن و همچنین آهن و زینک بدن را تأمین می کند.