نمایش 1–24 از 35 نتیجه

شکلات پروتئین بار کارن ۴۵ گرم

۴۴.۰۰۰ تومان
شکلات پروتئین بار کارن ترکیبی از پروتئین‌های آب پنیر و شیر است که جهت جلوگیری از تحلیل عضلات، ترمیم بافت‌های عضلانی و تامین بخشی از نیازهای پروتئینی بدن مورد استفاده قرار می گیرد. ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود در شکلات پروتئین بار کارن قسمت عمده‌ای از نیاز روزانه بدن به ریزمغذی‌ها را تامین می كند.

پروتئین وی کاله 1800 گرمی

۲.۴۹۵.۰۰۰ تومان
پروتئین وی کاله 1800 گرمی با تامین بخشی از پروتئین مورد نیاز بدن، موجب حفظ و سلامت عضلات بدن، ترمیم عضلات آسیب دیده و بهبود عملکرد ورزشی می‌شود. پودر پروتئین وی کاله فاقد لاکتوز بوده و با طعم‌های جذاب و متنوع در دو نوع بسته بندی 1800 گرمی و 650 گرمی توسط شرکت کاله تهیه و تولید شده است.

پروتئین وی کاله 650 گرمی

۹۰۰.۰۰۰ تومان
پروتئین وی کاله  650 گرمی جهت کمک به افزایش توانایی عضلات و همچنین افزایش انرژی در ورزشکاران فرموله شده است. پودر پروتئین وی کاله حاوی 20 سروینگ است که در هر سروینگ ۳۲ گرمی خود حاوی 24 گرم پروتئین با کیفیت دارد.

پودر سارکومیل کارن ۱۵ ساشه

۸۲۴.۷۰۰ تومان
پودر سارکومیل کارن به واسطه دارا بودن پروتئین وی و اسیدهای آمینه شاخه دار یک مکمل تقویت عضله بوده که باعث افزایش عضله سازی و جلوگیری از تخریب آن‌ها می‌شود. همچنین ساشه سارکومیل کارن در جلوگیری از تحلیل عضلات در سالمندان نیز موثر است.

پودر پیور پروتئین پی ان سی کارن 1000 گرم

۲.۲۹۸.۰۰۰ تومان
پودر پیور پروتئین پی ان سی کارن علاوه بر عضله سازی، بازتوانی عضلات را افزایش داده و احساس خستگی را نیز به تاخیر می‌اندازد. پودر پیور پروتئین کارن برای مراحل پایانی بدنسازی مناسب ‌است و برای ورزشکاران قدرتی و سرعتی که در دوره تخلیه ذخایر گلیکوژنی هستند، بسیار مناسب می باشد.

پودر پروتئین وی بلید اسپرت 2270 گرم

۴.۴۷۲.۱۰۰ تومان
پودر پروتئین وی بلید اسپرت به عنوان یک مکمل کارآمد دارای پروتئین خالص و بدون مواد مضر همچون چربی‌‌های ساده یا اشباع شده، کلسترول، لاکتوز و دیگر کربو هیدرات‌ها در هر سروینگ است. پروتئین وی بلید اسپرتبه رشد وافزایش ماهیچه ها و همچنین افزایش عملکرد و حجم عضلات کمک زیادی می کند.

پودر پروتئین وی گلد دوبیس 2270 گرم

۱.۶۵۰.۰۰۰ تومان۳.۹۱۵.۶۰۰ تومان
پودر پروتئین وی گلد دوبیس علاوه بر تامین آمینواسیدهای لازم و ویتامین‌های ضروری بدن، در نگهداری حجم عضلات جهت فعالیت فیزیکی و جلوگیری از ضعف در سنین پیری بسیار موثر است. پروتئین وی گلد نسبت به سایر مکمل‌های پروتئینی موجود، جذب سریع‌تری داشته و در نتیجه به راحتی در دسترس عضلات قرار می گیرد و تاثیر بیشتری در عضله سازی دارد.

قرص آمینو وی نوتریمد

۷۲۲.۰۰۰ تومان۱.۳۷۸.۰۰۰ تومان
قرص آمینو وی نوتریمد یک مکمل غنی از آمینو اسیدهای ضروری و غیرضروی است که برای عضله سازی و حفظ توده عضلانی ورزشکاران فرموله شده است.

پودر وی پروتیئن آپوویتال با طعم شکلات، 1000 گرمی

۲.۲۰۰.۰۰۰ تومان
پودر وی پروتیئن آپوویتال با دارا بودن وى پروتئین ایزوله، کنسانتره وى پروتئین، BCAAs، گلوتامین و سایر آمینواسیدها، با افزایش عضله سازی، عملکرد ورزشکاران را نیز بهبود می بخشد.

پودر پروتئین وی گلد رانتک 2270 گرم

۳.۹۱۵.۵۹۰ تومان
پودر پروتئین وی گلد رانتک حاوی ۸۰ درصد پروتئین وی کنسانتره و مواد معدنی می باشد که به افزایش حجم عضلات، جلوگیری از کوفتگی عضلات و کاهش خستگی عضلانی کمک شایانی می نماید.

پودر ایزو وی دوبیس

۳.۷۱۳.۰۰۰ تومان
پودر ایزو وی دوبیس یک پروتئین وی ایزوله شده با درجه کیفیتی بسیار خالص و کیفیت بسیار بالا می باشد که سریع‌ترین نوع جذب پروتئین وی بعد از تمرین برای رشد و حفظ عضلات و ماهیچه‌های بدن را داراست.

پودر هایپر وی دوبیس

۲.۹۲۳.۵۰۰ تومان
پودر هایپر وی دوبیس یک مکمل مناسب بر پایه پروتئین، کراتین و بی سی ای ای می باشد که برای افزایش حجم عضلات و افزایش وزن بدن و رسیدن به سایز و قدرت بدنی دلخواه بسیار مؤثر است.

پودر پروتئین وی اس ان ان

۲.۸۸۵.۰۰۰ تومان۴.۲۵۵.۰۰۰ تومان
پودر پروتئین وی اس ان ان با جذب و آزادسازی متفاوت تولید شده است که ارزش بیولوژیکی بالای داشته و با جذب موثر و در نتیجه آزادسازی مناسب  و با تضمین انرژی و مواد مغذی ضروری، برای توسعه و حفظ توده عضلانی بسیار مهم است.  

پودر گین مخصوص کودکان دوبیس

۲۹۵.۷۰۰ تومان
پودر گین مخصوص کودکان دوبیس با دارا بودن کلسیم، فسفر، پروتئین و انواع ویتامین ها و همچنین کربوهیدرات، سبب رشد و افزایش قد کودکان شده و به افزایش وزن آنها کمک می کند.

پودر پروتئین وی مخصوص کودکان دوبیس نوتریشن

۳۴۰.۰۰۰ تومان
پودر پروتئین وی کودکان دوبیس با دارا بودن پروتئین وی و اضافه شدن ویتامین های A،C، D و مواد معدنی آهن و کلسیم به آن نقش مهمی در تقویت سیستم ایمنی بدن کودک و رشد مناسب جسمی و ذهنی او ایفا می کند.

پودر مسیو وی، پی ان سی کارن

۱.۰۰۷.۰۰۰ تومان
پودر مسیو وی، پی ان سی کارن با دارا بودن پروتئین غلیظ شده آب پنیر و شیر به عنوان یک مکمل کارا و فوق‌العاده برای ورزشکاران، سبب افزایش ساخت پروتئین، افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدن و افزایش مقاومت بدن در برابر ابتلا به بیماری ها می شود.

پودر سوپر وی، پی ان سی کارن

۱.۰۸۶.۶۰۰ تومان
پودر سوپر وی، پی ان سی کارن با دارا بودن پروتئین غلیظ شده آب پنیر و شیر به عنوان یک مکمل کارا و فوق‌العاده برای ورزشکاران، سبب افزایش ساخت پروتئین، افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدن و افزایش مقاومت بدن در برابر ابتلا به بیماری ها می شود.

پودر ایزو وی ( وی پروتئین ایزوله ) پی ان سی کارن

۲.۱۵۰.۰۰۰ تومان
پودر ایزو وی ( وی پروتئین ایزوله ) پی ان سی کارن دارای 92 درصد پروتئین وی خالص می باشد که آن را در گروه مکمل هایی با درصد پروتئین خیلی بالا قرار می‌دهد.

پودر کربو مس 2 پی ان سی کارن

۳۰۰.۰۰۰ تومان
پودر کربو مس 2 پی ان سی کارن با دارا بودن پروتئین‌های غنی از آمینو اسید‌ها و ویتامین‌ها و مواد معدنی، مواد مغذی مورد نیاز برای جبران تحلیل عضلات در حین فعالیت‌های شدید ورزشی را تأمین می‌کند.

پودر گلدن وی کارن 1000 گرم

۱.۷۶۰.۰۰۰ تومان
پودر گلدن وی، پی ان سی کارن با دارا بودن 77 % پروتئین whey یا آب پنیر غلیظ شده، یک مکمل کارا و فوق العاده برای ورزشکاران می باشد که سبب افزایش ساخت پروتئین، افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدن و افزایش قدرت آنتی اکسیدانی می شود.

پودر متا پروتئین یوتام رایا آتیس آریا

۳۹۸.۷۰۰ تومان
پودر متا پروتئین یوتام رایا آتیس آریا با دارا بودن مقادیر فراوانی پروتئین با ارزش بیولوژیکی بالا، می تواند به خوبی جذب بدن شده و باعث بالا رفتن سنتز پروتئین در بدن و در نتیجه افزایش وزن مصرف کننده گردد.

پودر خوراکی وی پروتئین یوروویتال

۰ تومان۳.۶۰۰.۰۰۰ تومان
پودر خوراکی وی پروتئین یوروویتال حاوی وی پروتئین ایزولیت، کنسانتره وی پروتئین و ویتامین B6، یکی از شناخته شده ترین مکمل‌های تغذیه‌ای است که به عنوان بخشی از برنامه ورزشی ورزشکاران موجب بهبود عملکرد آنها می‌شود.

پودر پروتئین وارتان رایا آتیس آریا ۳۵۰ گرم

۲۹۸.۲۰۰ تومان
پودر پروتئین وارتان ساخت شرکت رایا آتیس آریا، دارای مقادیر فراوانی پروتئین گیاهی و آمینو اسید می باشد که در عضله‌سازی نقش بسزایی ایفا نموده و موجب افزایش وزن بدن می گردد.

پودر سوپر پروتئین پُرن رایا آتیس آریا 400 گرم

۳۶۲.۵۰۰ تومان
پودر سوپر پروتئین پُرن رایا آتیس آریا دارای مقادير فراوانی پروتئين، مينرال ها و ويتامين ها می باشد كه اثرات ویژه ایی برای بدن از خود به جا می گذارد.