بی بی کرم سی بی پاریس 30 میلی لیتر

۳۴۹.۸۰۰ تومان
بی بی کرم سی بی پاریس جهت کنترل ترشح چربی پوست و از بین بردن منافذ باز پوستی، کاهش لکه های پوستی و اصلاح عیوب و مشکلات پوستی مورد استفاده قرار می گیرد.

بی بی کرم درمالوگ SPF15 حجم 30 میلی لیتر

۲۲۰.۰۰۰ تومان۲۶۴.۰۰۰ تومان
بی بی کرم درمالوگ یک محصول چند منظوره است که علاوه بر محافظت از پوست در برابر اشعه های مضر نور خورشید دارای خاصیت پوشانندگی و کرم پودری نیز می باشد.

کرم پودر CC رنگ تیره رومینا 60 میلی لیتر

Original price was: ۱۸۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۳۵.۰۰۰ تومان.
کرم پودر CC رنگ تیره رومینا با چند کاربرد می‌تواند علاوه بر آبرسانی جهت جلوگیری از خشکی و پوسته پوسته شدن پوست، محافظ  پوست در برابر اشعه UV آفتاب بوده و از بروز پیری زودرس در آن جلوگیری می‌کند.

پرایمر سیلیکونی مات کننده و جمع کننده منافذ اسکین وان 30 میلی لیتر

۳۹۹.۸۰۰ تومان
پرایمر سیلیکونی مات کننده و جمع کننده منافذ اسکین وان پوست را یکدست و آن را جهت انجام آرایش آماده سازی می نمایید. بعد از استفاده از کرم مات کننده، پوست شما لطیف، مخملی و بدون براقیت می‌شود.

کانسیلر SPF15 ورونیک، 15 میلی لیتر

۲۷۹.۸۰۰ تومان۳۵۹.۸۰۰ تومان
کانسیلر SPF15 ورونیک با دارا بودن فرمولاسیون منحصر به فرد خود، علاوه بر کاهش تیرگی های صورت، مانع از ایجاد چین و چروک شده و از پوست در برابر پرتو ماورابنفش محافظت نموده و اثرات مخرب رادیکال‌های آزاد بر پوست را نیز خنثی می‌کند.

کرم 6 در 1 رطوبت رسان رنگی فاقد چربی کاسمکولوژی، 50 میلی لیتر

۱۵۰.۰۰۰ تومان۲۴۴.۳۰۰ تومان
کرم 6 در 1 رطوبت رسان رنگی فاقد چربی کاسمکولوژی علاوه بر رطوبت رسانی خوبی که دارد حاوی SPF20 بوده که از پوست در برابر اشعه‌های مضر UVA و UVB محافظت می‌نماید.

کرم ضدآفتاب رنگی سلوسیا SPF50 فاقد چربی

۶۴۳.۵۰۰ تومان
کرم ضدآفتاب رنگی فاقد چربی سلوسیا با ساختار سبک و لطیف خود به سرعت جذب پوست شده و از پوست در برابر اشعه های UVA و UVB به بهترین نحو محافظت می کند.

بی بی کرم پوست مختلط تا چرب اریکه 30 میلی لیتر

۳۲۹.۸۰۰ تومان
بی بی کرم پوست مختلط تا چرب اریکه با فرمولاسیون مغذی، علاوه بر یکسان ساختن سطح پوست و اصلاح رنگ آن، از پوشش مناسب برخوردار بوده و پوشانندگی مشابه کرم پودر دارد.

کرم مغذی و آبرسان درمایونیک با SPF30

۵۵۸.۰۰۰ تومان
کرم مغذی و آبرسان درمایونیک با SPF30 یک محصول چند منظوره است که علاوه بر محافظت از پوست در برابر آفتاب، خاصیت ضد چروک، مرطوب کننده، ضد قرمزی و ضد التهاب نیز دارد.

کرم بهبود دهنده پوست چرب درمایونیک با SPF15

۵۵۸.۰۰۰ تومان
کرم بهبود دهنده پوست چرب درمایونیک با SPF15 کرمی چند منظوره است که علاوه بر آبرسانی عمیق پوست، با متعادل کردن چربی پوست از ایجاد جوش و آکنه بر روی پوست جلوگیری می کند.

بی بی کرم مناسب پوست چرب و مختلط درماتیپیک SPF20

۲۷۹.۸۰۰ تومان
بی بی کرم مناسب پوست چرب و مختلط درماتیپیک SPF20 علاوه بر تنظیم ترشح سبوم و کاهش ایجاد جوش، سبب کم شدن براقی و اندازه منافذ باز پوست نیز می‌شود.

بی بی کرم نوآکنه مناسب پوست های چرب و جوشدار با SPF20

۲۵۶.۰۰۰ تومان
بی بی کرم نوآکنه مناسب پوست های چرب و جوشدار با SPF20 با پوشش کرم پودری، مناسب آرایش، رفع برآمدگی های ناشی از انواع جوش ها و جذب چربی اضافی از سطح پوست می باشد.

کرم 1*7 ژرژیه SPF30

۳۱۰.۰۰۰ تومان۴۱۹.۰۰۰ تومان
کرم 1*7 ژرژیه SPF30 یک محصول منحصر به فرد با ترکیبات ویژه، از پوست در برابر اشعه های مضر نور خورشید محافظت نموده و نقش مهمی در سلامت و شادابی پوست ایفا می کند.

کرم رنگی متعادل کننده چربی پوست سی گل SPF30

۱۲۹.۰۰۰ تومان
کرم رنگی متعادل کننده چربی پوست سی گل SPF30 یا CC Cream با دارا بودن فیلترهای حفاظتی مخصوص، به طور کامل از پوست در برابر اشعه های UVA و UVB محافظت می کند.

کرم پودر ضد جوش دوتینی

۴۰۰.۰۰۰ تومان
کرم پودر ضد جوش دوتینی، با بافت بسیار سبک، ظاهری مات و طبیعی به پوست می دهد.

ضد آفتاب کرم پودری و پرایمری سان سیف مدل مکی سان

۱۶۳.۱۰۰ تومان۳۳۵.۰۰۰ تومان
ضد آفتاب کرم پودری و پرایمری سان سیف مدل مکی سان، علاوه بر محافظت از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید، پوست را مات کرده و رنگ و ظاهری یکدست و جذاب به پوست می بخشد.

کرم ضد آفتاب فاقد چربی سان سیف مناسب پوست های چرب وآکنه ای SPF50

۱۸۸.۱۰۰ تومان۱۹۱.۷۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب فاقد چربی سان سیف مناسب پوست های چرب وآکنه ای SPF50 ، دارای ترکیبی بسیار سبک و فاقد چربی برای محافظت از پوست در مقابل اشعه های مضر آفتاب می باشد.

کرم ضد آفتاب رنگی سان سیف فاقد جاذب های شیمیایی مناسب پوست حساس، SPF50

۲۲۰.۹۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی سان سیف فاقد جاذب های شیمیایی مناسب پوست حساس باSPF50 به علت سازگاری بالا با پوست های حساس به افزایش زیبایی پوست و همچنین پوشاندن برخی ضایعات پوستی کمک می نماید.

كرم ضد آفتاب رنگی الارو SPF25

۵۸۲.۵۰۰ تومان
كرم ضد آفتاب رنگی الارو SPF25 می تواند تا حد مطلوبی پوست را بپوشاند و جایگزین کرم پودر شود. این کرم کاملاً عاری از چربی است و منافذ پوست را نمی بندد.

ضدآفتاب کرم پودری ژوت SPF30

۷۵.۰۰۰ تومان
ضدآفتاب کرم پودری ژوت SPF30  با دارا بودن فیلترهای حفاظتی قوی از پوست در برابر اشعه های مضر UVA ،UVB و IR به خوبی محافظت می کند.

کرم پودر CC چند منظوره بر پایه سیکلوپنتا پانوراما SPF35

۲۶۰.۵۰۰ تومان
کرم پودر CC چند منظوره بر پایه سیکلوپنتا پانوراما SPF35  با پوشش ابریشمی و سبک بر روی پوست یک پوشاننده مناسب جهت رفع قرمزی و پوشش لکه های تیره پوست می باشد.

ضد آفتاب کرم پودری انواع پوست مدیسان SPF40

۹۵.۰۰۰ تومان
ضد آفتاب کرم پودری انواع پوست مدیسان SPF40 به دلیل دارا بودن فیلترهای فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد خود، پوست را در برابر اشعه های خورشید محافظت می کند.

کرم پودر مایع مات کننده فارماسریز SPF25

۵۰۲.۳۰۰ تومان
کرم پودر مایع مات کننده فارماسریز SPF25 محصولی فوق العاده حرفه‌ای مناسب برای پوست‌های نرمال، مختلط و چرب می باشد که با بافت نرم و سبکی که دارد به هیچ عنوان باعث مسدود شدن منافذ پوست و یا ایجاد حس سنگینی نمی‌شود.

کرم پودر مایع همراه با ضد آفتاب فارماسریز SPF20

۵۰۲.۳۰۰ تومان
کرم پودر مایع همراه با ضد آفتاب فارماسریز SPF20 بیشترین محافظت را از پوست در برابر اشعه خورشید نموده و از تشدید و تشکیل لک های جدید جلوگیری می نماید.