مشاهده همه 16 نتیجه

ساشه ایرافرتیل دارو درمان پارمیدا 60 عدد

۶۸۷.۸۰۰ تومان
ساشه ایرافرتیل دارو درمان پارمیدا با داشتن ترکیبات موثر علاوه بر تقویت باروری بانوان، به تقویت سیستم ایمنی و افزایش انرژی بانوان نیز کمک موثری می‌کند.

ویال خوراکی ژل رویال روژویت زیست تخمیر 10 عدد

۱۴۷.۰۰۰ تومان
ویال خوراکی ژل رویال روژویت زیست تخمیر به دلیل داشتن ژل رویال به تقویت و تنظیم عملکرد سیستم ایمنی، کاهش کلسترول، کاهش فشار خون و قند خون، کاهش علائم یائسگی و بهبود میزان باروری کمک شایانی می‌کند.

قرص اوزیل دکتر گیل، 60 عدد

۳۲۷.۰۰۰ تومان
قرص اوزیل دکتر گیل با دارا بودن ترکیبات موثر به درمان سندروم تخمدان پلی کیستیک کمک نموده و نقش بسزایی در بهبود عملکرد تخمدان‌ها، بهبود باروری زنان و تنظیم چرخه قاعدگی دارد.

ساشه فمی بست نوتری بست، 30 عدد

۳۹۲.۴۰۰ تومان
ساشه فمی بست نوتری بست با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر بهبود عملکرد تخمدان ها و تسهیل در فرآیند تخمک گذاری، علائم بیماری تنبلی تخمدان را کاهش داده و به درمان آن نیز کمک ویژه‌ای می‌نماید.

سافت ژل ارگاس لامبو 50 عدد

۱۹۸.۰۰۰ تومان
سافت ژل ارگاس لامبو با دارا بودن ترکیبات موثر، جهت تقویت سلامت قوای جنسی آقایان و خانم‌ها و رفع مشکلات ناباروری آنها مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص آی پی 6 ام پلاس 800 میلی گرم اینوسیتول هگزا فسفات 60 عددی

۳۷۴.۰۰۰ تومان
قرص آی پی 6 ام پلاس حاوی ۸۰۰ میلی گرم اﯾﻨﻮﺳﯿﺘﻮل ﻫﮕﺰا ﻓﺴﻔﺎت، آویسل، سدیم استارچ گلیکولات و منیزیم استئارات بوده که به درمان کیست تخمدان و تقویت سیستم ایمنی کمک نموده و در درمان و جلوگیری از انواع سرطان موثر است.

کپسول فرتیل سی ام فیرهیون هلث بانوان 90 عدد

۹۹۹.۲۰۰ تومان
کپسول فرتیل سی ام فیرهیون هلث بانوان با دارا بودن ترکیبات موثر به عنوان یک مکمل غذایی جهت بهبود میل جنسی و قدرت باروری بانوان و همچنین بهبود کیفیت موکوس دهانه رحم و آبکی نمودن آن جهت باروری توصیه شده است.

مکمل تقویت باروری زنان H-80 سین لس

Original price was: ۷۵۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۷۰۰.۰۰۰ تومان.
مکمل تقویت باروری زنان H-80 سین لس حاوی مواد مؤثره گیاهی با اثرات تعدیل کننده هورمون های جنسی می باشد که موجب افزایش قدرت باروری بانوان می شود.

ساشه فرتولید او پی دی فارما

۲۱۲.۴۰۰ تومان
ساشه فرتولید او پی دی فارما به عنوان یک مکمل ویژه برای بالا بردن سطح قدرت باروری بانوان، تنظیم هورمون‌ها و بهبود عملکرد جنسی آن‌ها فرموله شده است.

قرص پرگناکر کانسپشن ویتابیوتیکس، قبل از بارداری

Original price was: ۲۴۵.۲۰۰ تومان.Current price is: ۲۳۲.۰۰۰ تومان.
قرص پرگناکر کانسپشن ویتابیوتیکس کمک شایانی برای تأمین مواد مورد نیاز خانم‌هایی که قصد باردار شدن دارند می باشد.

پودر خوراکی اینوفولیک لو لی فارما

۳۴۳.۳۰۰ تومان
پودر خوراکی اینوفولیک لو لی فارما با دارا بودن دو ماده مهم میو اینوزیتول و اسید فولیک، نیاز روزانه بدن را به این دو ترکیب برطرف نموده، همچنین علاوه بر تقویت تخمدان ها، کیفیت تخمک را بهبود بخشیده و احتمال بارداری را نیز افزایش می دهد.

قرص کوالی فول (فولات) دکتر گیل

۱۶۰.۳۰۰ تومان
قرص کوالی فول (فولات) دکتر گیل احتمال بارداری، کاهش ناباروری و کیفیت جنین و تخمک را ارتقا داده و از اختلال در تشکیل جنین جلوگیری کرده و کمبودهای دوران بارداری را برطرف می کند.

قرص ایکس اید گلدن لایف، تقویت قوای جنسی

۸۶۰.۰۰۰ تومان
قرص ایکس اید گلدن لایف X-Ade با ترکیبات مؤثر، نقش مهمی را در افزایش میل و قوای جنسی و تقویت باروری در بانوان و آقایان را ایفا می‌کند.

قرص فرتیلکر بی بی استارت، بهبود باروری بانوان

۴۲۴.۰۰۰ تومان
قرص فرتیلکر بی بی استارت، بهبود باروری بانوان یک مکمل تغذیه‌ای بسیار مناسب برای خانم‌هایی است که می خواهند برای فرزند آوری برنامه ریزی کنند. قرص فرتیلکر بی بی استارت را باید پیش از لقاح و سپس در دوران بارداری مصرف کرد تا  حداکثر تاثیر خود را داشته باشد.

کپسول فرتیل اید فیرهیون هلث بانوان

۱.۲۹۵.۵۰۰ تومان
در کپسول فرتیل اید فیرهیون هلث بانوان کلیه ویتامین ها و املاح مورد نیاز بانوان، برای بالانس هورمونی و بازیابی توان جنسی جمع آوری شده است.

کپسول اووبوست بانوان فیرهیون هلث، 120 عدد

۱.۵۷۱.۲۰۰ تومان
کپسول اووبوست بانوان فیرهیون هلث یک مکمل غذایی حاوی ترکیبات طبیعی می باشد که جهت کمک به عملکرد تخمدان ها و  تخمک ها بسیار مؤثر است.