بالشتک مموری فوم گردنی امسیگ مدل MF12

۸۹۷.۶۰۰ تومان
بالشتک مموری فوم گردنی امسیگ مدل MF12 جهت جلوگیری از آرتروز و دیسک گردن کاربرد ویژه دارد. این بالش بسیار سبک،کمک زیادی در سفر با اتوبوس، قطار یا هواپیما می کند.

بالشتک طبی پشت کمری امسیگ مدل MF10

۹۹۰.۰۰۰ تومان
بالشتک طبی پشت کمری امسیگ مدل MF10 به گونه ای طراحی شده است که فشار های ناشی وارد شده به کمر را کاهش داده و از وارد آمدن آسیب به مهره و عضلات پشت جلوگیری نموده و همین امر باعث شده رضایت مشتریان را بدست اورد.

بالشت مموری فوم ارگونومیک امسیگ مدل PL78

۱.۶۰۰.۰۰۰ تومان
بالشت مموری فوم ارگونومیک امسیگ مدل PL78 در برابر حرارت سر تغییر شکل داده و در تناسب با حالت بدن تغییر فرم می دهد. بنابراین در طول استفاده از آن هیچگاه احساس سفتی و سختی نخواهید داشت، در واقع به محض اینکه سر خود را از بالشت بردارید، فرم آن تغییر کرده و به شکل اولیه خود باز می گردد.

بالشتک طبی نشیمن امسیگ مدل MF14

۹۶۲.۰۰۰ تومان
بالشتک طبی نشیمن امسیگ مدل MF14 جهت استفاده نشستن‌های طولانی مدت و بیماری‌های اندام تحتانی مناسب بوده و کمک زیادی به حفظ سلامتی شما می‌کند. از دیگر ویژگی‌های این بالش استفاده از فناوری پیشرفته فوم در ساخت آن است که قابلیت بازگشت به حالت اولیه را دارد، خاصیت ارگونومی و ارتوپدی نیز به کاهش درد بسیار کمک می‌کند.

بالشت طبی مموری فوم طرح موج دار امسیگ مدل PL73

۱.۶۳۵.۰۰۰ تومان
بالشت طبی مموری فوم طرح موج دار امسیگ مدل PL73 به گونه ایی طراحی شده است که باعث می شود استخوان های گردن به ویژه ستون فقرات در وضعیت مناسب قرار بگیرند، در نتیجه علاوه بر پیشگیری از درمان بیماری های اسکلتی ( ستون فقرات، گردن، کتف، کمر، زانو) باعث تسکین درد، تسهیل گردش خون، تنفس آسان، و کاهش خروپف می شود.  

بالشتک حرفه ای کمری امسیگ مدل MF02

۱.۱۷۷.۰۰۰ تومان
بالشتک حرفه ای کمری امسیگ مدل MF02 تولید شده از فوم مموری است که باعث می شود پس از هر بار استفاده به حالت اولیه برگردد، روکش این بالشتک از جنس کتان طبیعی است و به راحتی قابل شستشو است.این بالشتک گودی کمر را هنگام نشستن پر کرده و به اصلاح فرم ستون فقرات و رفع قوس نامناسب کمر کمک کرده و در روند درمان بیماری های ستون فقرات (کمر درد های مزمن و دیسک کمر و ...) کمک می کند.

بالشت مموری فوم رویال امسیگ مدل PL76

۱.۷۰۰.۰۰۰ تومان
بالشت مموری فوم رویال امسیگ مدل PL76 از جنس مموری فوم تمپرچر آلمان ساخته شده است که این مواد به گرما و حالت سر و گردن حساس بوده و نمیگذارد فشار وارده بر یک نقطه متمرکز شود و آنها به تمامی سطح سر و گردن پخش می کند. همچنین جنس رویه این بالش طبی از نانو با الیاف طبیعی کتان و پنبه ساخته شده است بنحوی که باعث عبور و جریان هوا شده و از تعرق و بو گرفتن بالشت جلوگیری کند.