نمایش دادن همه 12 نتیجه

نمایش دادن همه 12 نتیجه

کاندوم ماتادور ناچ کدکس

قیمت: 27,000 تومان
کاندوم ماتادور ناچ کدکس با داشتن سطحی خاردار و شیاردار باعث تحریک فوق العاده خانم های سرد مزاج می شود. بعلاوه این کاندوم با داشتن مواد روان کننده لذت رابطه را بیشتر کرده و مشکلاتی از جمله درد در ناحیه تناسلی بانوان را برطرف می سازد‏.‏

کاندوم بلک داتد ناچ کدکس 12 عدد

قیمت: 27,000 تومان
کاندوم بلک داتد ناچ کدکس به دلیل داشتن رنگ مشکی و همچنین نازک بودن بسیار تحریک کننده و جذاب بوده و با داشتن ژل روان کننده لوبریکانت باعث تجربه کردن لذت بسیار بیشتری در حین رابطه جنسی می شود.

کاندوم بست لایف مدل Delay بسته 12 عددی

قیمت: 34,200 تومان
کاندوم بست لایف مدل Delay ساخته شده از لاتکس طبیعی همراه با لیدوکائین برای رفع زودانزالی با دارا بودن خارهای برجسته باعث تجربه کردن لذت بسیار بیشتری در حین رابطه جنسی می شود.

کاندوم جینسینگ ناچ کدکس

قیمت: 27,000 تومان
کاندوم جینسینگ ناچ کدکس از جنس لاتکس صد درصد طبیعی ساخته شده و ترکیب جنس و شکل طراحی آن باعث شده استقامت بسیار بالایی داشته باشد.

کاندوم نوبل ناچ کدکس

قیمت: 27,000 تومان
کاندوم تأخیری نوبل ناچ کدکس تحریک کننده و تأخیری، شاهکاری برای همزمان کننده ارگاسم زن و مرد، دارای خار و حلقه برای تحریک بیشتر، همچنین دارای نیاسین و ال آرژینین برای افزایش نیرو و عملکرد جنسی می باشد.

کاندوم تأخیری مستر 3 در 1 ناچ کدکس

قیمت: 27,000 تومان
کاندوم تأخیری مستر 3 در 1 ناچ کدکس از لاتکس فوق العاده مرغوب تهیه شده و باعث می شود مرد و زن در ارتباط زناشویی اندام جنسی یکدیگر را به خوبی احساس کنند.

کاندوم تأخیری پرولانگ دیلی ناچ کدکس

قیمت: 27,000 تومان
کاندوم تأخیری پرولانگ دیلی ناچ کدکس با داشتن مواد ویژه خود باعث ایجاد تأخیر در انزال می شود، این کاندوم تأخیری ساخته شده از لاتکس بسیار نازک است و به خوبی احساس را انتقال می دهد.

کاندوم خاردار درشت ناچ کدکس

قیمت: 27,000 تومان
کاندوم خاردار درشت ناچ کدکس به دلیل داشتن  690 خار در سطح این کاندوم یکی از بهترین و پرطرفدارترین کاندوم های بازار شناخته شده است.

کاندوم خاردار بیگ داتس ناچ کدکس 10 عدد

قیمت: 27,000 تومان
کاندوم خاردار بیگ داتس ناچ کدکس ساخته شده از لاتکس طبیعی و آغشته به مواد روان کننده سبب افزایش میل جنسی بین زوجین طراحی شده است.

کاندوم 5 کاره ناچ کدکس مدل کلد چلنجر 3 عدد

قیمت: 9,000 تومان
کاندوم 5 کاره ناچ کدکس مدل کلد چلنجر یک محصول چند منظوره از جنس لاتکس طبیعی و مرغوب ترین مواد ساخته شده است.

کاندوم پاور سنسیتیو ناچ کدکس 3 عدد

قیمت: 9,000 تومان
کاندوم پاور سنسیتیو ناچ کدکس، با دارا بودن ژل لوبریکنت LA محصولی است مناسب برای خانم هایی است که ترجیح می‌دهند از کاندوم با روان‌کننده نسبتاً زیاد برای کنترل و کاهش درد مقاربت استفاده نمایند.

کاندوم ناچ کدکس مدل Game Over In One Part بسته 3 عددی

قیمت: 9,000 تومان
کاندوم ناچ کدکس مدل Game Over In One Part با دارا بودن بنزوکایین انزال مردان را به تاخیر انداخته و لذت ارگاسم بانوان را چندین برابر خواهد کرد.