مشاهده همه 23 نتیجه

ژل لوبریکانت (روان کننده) Easier دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۱۰.۰۰۰ تومان
ژل لوبریکانت Easier دلتازکس دلتا دارو با حفظ رطوبت در ناحیه واژینال موجب رفع خشکی واژن شده و برای مقاربت‌های دردناک بسیار مناسب است.

ژل گرم کننده Warming دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۱۰.۰۰۰ تومان
ژل گرم کننده Warming دلتازکس دلتا دارو با داشتن مقادیر مناسبی دارچین، علاوه بر ایجاد روان کنندگی و ایجاد گرما در ناحیه واژینال، به زوجین کمک می‌کند تا رابطه جنسی با کیفیت‌تری داشته باشند.

ژل لوبریکانت (روان کننده) Classic دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۱۰.۰۰۰ تومان
ژل لوبریکانت Classic دلتازکس دلتا دارو علاوه بر حفظ رطوبت در ناحیه واژینال و رفع درد و خشکی در طی مدت نزدیکی ، از بوی بد ناحیه واژن نیز جلوگیری می‌کند.

ژل جمع کننده Tightening دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۱۰.۰۰۰ تومان
ژل جمع کننده Tightening دلتازکس دلتا دارو علاوه بر ایجاد خاصیت چسبندگی به بازگرداندن لذت جنسی به خانم‌ها و شریک جنسی آن ها کمک نموده و به از بین بردن بوی نامطبوع واژن نیز کمک می‌کند.

ژل تقویت کننده میل جنسی بانوان booster erection دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۲۰.۰۰۰ تومان
ژل تقویت کننده میل جنسی بانوان booster erection دلتازکس دلتا دارو، دارای خاصیت تحریک پذیری بوده و به افزایش میل جنسی خانم ها و داشتن یک رابطه لذت بخش کمک فراوانی می‌کند.

ژل حجم دهنده مدل volumizer دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۴۱.۰۰۰ تومان
ژل حجم دهنده مدل volumizer دلتازکس دلتا دارو با دارا بودن روغن خراطین و خاصیت حجم دهندگی برای آلت تناسلی آقایان مورد استفاده قرار می گیرد.

ژل تاخیری Long Time دلتازکس دلتا دارو، 100 گرم

۱۳۱.۰۰۰ تومان
ژل تاخیری Long Time دلتازکس دلتا دارو با تاخیر در انزال و افزایش مدت زمان مقاربت، موجب یک رابطه جنسی لذت بخش برای آقایان می شود.

اسپری تاخیری لیدوکائین سزار

۱۳۲.۰۰۰ تومان
اسپری تاخیری لیدوکائین سزار با دارا بودن 10 درصد ماده تاخیری لیدوکائین، مدت زمان رابطه را تا حد قابل قبولی افزایش داده  و موجب افزایش رضایت جنسی زوجین می شود.

ژل تاخیری ایموشن آبی مخصوص آقایان

۷۵.۰۰۰ تومان
ژل تاخیری ایموشن آبی مخصوص آقایان، انزال را در آقایان به تأخیر می اندازد، مدت زمان رابطه زناشویی را افزایش می دهد و باعث افزایش رضایت زوجین در روابط زناشویی می شود.

ژل حجم دهنده ایموشن مشکی مخصوص آقایان

۷۸.۶۰۰ تومان
ژل حجم دهنده ایموشن مشکی مخصوص آقایان با بهره‌گیری از ترکیبات مؤثر و عصاره‌های گیاهی فلفل و لیمو دارای خاصیت حجم‎ دهندگی است و برای افزایش حجم و طول آلت تناسلی آقایان کاربرد دارد.

ژل لوبریکانت روان کننده ایموشن زرد

۹۰.۰۰۰ تومان
ژل لوبریکانت روان کننده ایموشن زرد از ایجاد التهاب و خارش و سوزش جلوگیری کرده و باعث ایجاد بوی خوش در ناحیه تناسلی می شود.

ژل لوبریکانت (روان کننده) افزایش میل جنسی، ایموشن صورتی

۱۰۰.۰۰۰ تومان
ژل لوبریکانت افزایش میل جنسی، ایموشن صورتی با داشتن لوبریکانت در جهت افزایش میل جنسی به زوجین کمک شایانی می‌کند.

کرم فموره مخصوص بانوان

۲۹۸.۰۰۰ تومان
کرم فموره با ایجاد خنکی واژن و ایجاد لغزندگی مناسب موجب بهبود ارتباط جنسی و جلوگیری جراحات می‌شود.

ژل لوبریکانت (روان کننده) و جمع کننده سان یورو مخصوص بانوان

۷۱.۹۰۰ تومان
ژل لوبریکانت جمع کننده سان یورو مخصوص بانوان، حاوی عصاره طبیعی انار می باشد که باعث انقباض عضلات دیواره واژن شده و حالت ارتجاعی را افزایش داده و در نهایت باعث احساس جمع شدن عضلات واژن می گردد.

ژل لوبریکانت (روان کننده) تأخیری سان یورو

۷۱.۹۰۰ تومان
ژل لوبریکانت تأخیری سان یورو، حاوی ماده مؤثره لیدوکائین می باشد که به بهبود عوارض ناشی از زود انزالی، افزایش زمان و کیفیت نزدیکی و کنترل ارگاسم کمک می کند.

ژل لوبریکانت جمع کننده ایموشن قرمز

۹۰.۰۰۰ تومان
ژل لوبریکانت جمع کننده ایموشن قرمز، یکی از محصولات شرکت کیمیا شفا بخش آرین با برند ایموشن، دارای مجوز دارویی وزارت بهداشت و درمان است. این محصول با خاصیت جمع کنندگی ویژه بانوان است.

ژل لوبریکانت (روان کننده) و گرم کننده ایموشن نارنجی، مخصوص خانم ها

۶۸.۶۰۰ تومان
ژل لوبریکانت گرم کننده ایموشن نارنجی برای خانم‌های سرد مزاج و با تمایلات جنسی پایین و یا دیر ارگاسم کاربرد داشته به گونه ایی که این ژل با خاصیت گرما بخشی و افزایش گردش خون در ناحیه تناسلی باعث افزایش میل جنسی و متعادل کردن زمان ارگاسم می‌‌شود.

ژل تقویت نعوظ ایموشن طوسی

۵۵.۲۰۰ تومان
ژل تقویت نعوظ ایموشن طوسی آقایان، با اسانس آووکادو، یکی از محصولات برند ایموشن است که برای درمان اختلالات و ایجاد نعوظ مورد استفاده قرار می گیرد.

ژل حجم دهنده گالاردو مدل کانفیدنس

۵۰.۰۰۰ تومان
ژل حجم دهنده گالاردو مدل کانفیدنس، دارای اسید آمینه ال-آرژینین، حاوی عصاره طبیعی لیمو می باشد که برای افزایش خون رسانی و حجم دهندگی به آلت تناسلی آقایان فرموله شده است.

کاندوم زیرو ناچ کدکس

۸۰.۰۰۰ تومان
کاندوم زیرو ناچ کدکس ساخته شده از لاتکس کاملا طبیعی و بسیار نازکی می باشد که بیشترین حس را در رابطه جنسی (همانند رابطه بدون کاندوم)، انتقال می دهد.

ژل لوبریکانت پلی ژل روان کننده، ویژه بانوان

۴۴.۰۰۰ تومان
ژل لوبریکانت روان کننده و خوشبو کننده جنسی پلى ژل، محلول در آب بوده و حاوى ماده مؤثره گلیسیرین ویژه بانوان فرموله شده است که بعنوان روان کننده نواحى تناسلى، خوشبوکننده، بهبود عوارض ناشى از خشکى واژن، نزدیکى دردناك، انقباض غیر ارادى واژن، اختلالات رسیدن به اوج لذت جنسى و آنورگاسمى مورد استفاده قرار می گیرد.

ژل لوبریکانت پلی ژل، ژل تأخیری، ویژه آقایان

۶۵.۰۰۰ تومان
ژل لوبریکانت پلی ژل، ژل تأخیری حاوی ماده مؤثره لیدوکائین می باشد که بعنوان روان کننده ناحیه تناسلى آقایان، بهبود عوارض ناشى از زود انزالى، افزایش زمان نزدیکى و کنترل ارگاسـم، مورد استفاده قرار می گیرد.

ژل لوبریکانت پلی ژل جمع کننده، ویژه بانوان

۴۱.۰۰۰ تومان
ژل لوبریکانت پلی ژل جمع کننده، محلول در آب بوده و حاوى ماده مؤثره عصاره انار می باشد که با ایجاد انقباض در دیواره واژن و جلوگیرى از افتادگى واژن و رفع بوى نامطبوع دستگاه تناسلى بانوان، باعث رضایت مندى در زمان نزدیکى برای هردو طرف می باشد.