قرص کافئین 200 میلی گرم یوروویتال 60 عدد

۱۷۶.۵۰۰ تومان
قرص کافئین ۲۰۰ میلی گرم یوروویتال علاوه بر بالا بردن سطح انرژی و کاهش خستگی، سوخت و ساز بدن را افزایش داده و همین امر موجب چربی سوزی و ساخت عضلات می شود.

کپسول اسلیم فول سبز دارو ۶۰ عدد

Original price was: ۱۸۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۶۲.۰۰۰ تومان.
کپسول اسلیم فول سبز دارو با دارا بودن ترکیبات گیاهی موثر، موجب چربی سوزی اضافه بدن شده و میل شما به شکر و شیرینی را کاهش می دهد. این محصول در کنار یک برنامه مناسب رژیم غذایی، کاهش وزن خوبی را به دنبال خواهد داشت.

قرص ال آرژنین 1000 میلی گرم یوروویتال 60 عدد

Original price was: ۳۱۰.۶۵۰ تومان.Current price is: ۲۸۰.۰۰۰ تومان.
قرص ال آرژنین ۱۰۰۰ میلی گرم یوروویتال با بالا برن سطح چربی سوزی بدن به عضله سازی و افزایش کارایی بدن در ورزشکاران کمک نموده و سبب تقویت سیستم ایمنی و قوای جنسی آقایان نیز می‌شود.

کپسول ابستاپ کارن

۱۲۴.۰۰۰ تومان۲۷۰.۰۰۰ تومان
کپسول ابستاپ کارن به عنوان یک قرص چربی سوز حاوی ترکیبات گیاهی همچون عصاره چای سبز، فیبرهای غذایی، کروم و کولین است که با کنترل اشتها موجب کاهش وزن و لاغری می شود.

کپسول فت فری 6 فانتوم نوتریشن 90 عدد

Original price was: ۴۳۲.۰۰۰ تومان.Current price is: ۳۸۹.۰۰۰ تومان.
کپسول فت فری 6 فانتوم نوتریشن به دلیل داشتن ترکیبات موثر و با بالا بردن سطح چربی سوزی وکاهش چربی‌های زائد بدن، به لاغری و کاهش وزن کمک زیادی می کند.

پک لاغری سریع

Original price was: ۱.۴۵۲.۳۰۰ تومان.Current price is: ۱.۲۳۴.۵۰۰ تومان.
اگر علیرغم ایجاد تغییرات در رژیم غذایی و افزایش فعالیت بدنی، باز هم به نتیجه مورد نظر نرسیدید، ممکن است از خود بپرسید که آیا قرص لاغری برای شما مناسب است یا خیر. هنگامی که مکمل های کاهش وزن با سایر تغییرات سبک زندگی همراه شوند و تحت نظارت یک متخصص مصرف شوند، ممکن است راه موثری برای کاهش وزن شما ارائه دهند. داروخانه آنلاین داروکار در نظر دارد در این پک ویژه ، چند نمونه از محصولات را به صورت پک لاغری سریع عرضه کند.

کرم لاغری موضعی ویونکس مدل دلتازکس، 200 میلی لیتر

Original price was: ۴۹۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۴۴۵.۰۰۰ تومان.
کرم لاغری موضعی ویونکس مدل دلتازکس با بالا بردن سطح متابولیسم یا سوخت و ساز بدن، باعث افزایش سرعت چربی سوزی در بدن شده و چربی های اضانی نواحی مورد نظر را از بین می برد.

ویال ال کارنیتین پلاس 1000 بی اس کی 10 عدد

Original price was: ۱۰۳.۰۰۰ تومان.Current price is: ۹۳.۰۰۰ تومان.
ویال ال کارنیتین پلاس 1000 بی اس کی (BSK) علاوه بر بهبود عملکرد فیزیکی بدن، افزایش بازده انرژی و تقویت توانایی انجام تمرینات ورزشی، موجب بالا بردن میزان متابولیسم بدن و چربی سوزی و افزایش توانایی بدن نیز می شود.

ویال خوراکی ال کارنیتین 2000 آلامو 10 عدد، چربی سوز

Original price was: ۱۶۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۵۲.۰۰۰ تومان.
ویال خوراکی ال کارنیتین 2000 آلامو به افزایش متابولیسم چربی در بدن، کاهش وزن، ترمیم بافت عضلانی و بهبود عملکرد ورزشی کمک شایانی می‌نماید.

مکمل لاغری سین لس مدل اس ال ام-۲۴

Original price was: ۷۵۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۷۰۰.۰۰۰ تومان.
مکمل لاغری سین لس مدل اس ال ام-۲۴ با کاهش اشتها و تقویت متابولیسم بدن، به شکستن چربی‌های اضافه و سوزاندن کالری کمک نموده و سبب کاهش وزن سریع می گردد.

قرص کروم + ویتامین B3 یوروویتال

Original price was: ۱۲۱.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۰۹.۰۰۰ تومان.
قرص کروم + ویتامین B3 یوروویتال به عنوان یک مکمل ایده آل به تنظیم سطح گلوکز خون، کنترل قند خون، چربی سوزی و لاغری کمک شایانی می کند.

سافت ژل سی ال ای 1000 میلی گرم برونسون

۴۲۹.۰۰۰ تومان
سافت ژل سی ال ای ۱۰۰۰ میلی گرم برونسون با افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش توده چربی، موجب افزایش متابولیسم پایه بدن شده و جهت کاهش بافت چربی و کاهش وزن به خصوص در ورزشکاران مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کپسول ال کارنیتین 500 میلی گرم دوبیس نوتریشن

Original price was: ۲۹۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۶۱.۰۰۰ تومان.
کپسول ال کارنیتین ۵۰۰ میلی گرم دوبیس یک مکمل غذایی بسیار مفید و مؤثر جهت افزایش متابولیسم بدن، افزایش تولید انرژی از ذخایر چربی‌های انباشته شده، افزایش ظرفیت بدنی ورزشکاران و افزایش قوای جسمی فرموله شده است.

قرص وانا برن ال کارنیتین نورم لایف

۵۶۰.۰۰۰ تومان
قرص وانا برن ال کارنیتین نورم لایف با افزایش چربی سوزی و سوخت و ساز بدن، سبب افزایش تولید انرژی شده و کاهش وزن، لاغری و تناسب اندام را به دنبال دارد.

ویال خوراکی ال کارنیتین 2000 بی اس کی

Original price was: ۱۴۱.۷۰۰ تومان.Current price is: ۱۲۸.۰۰۰ تومان.
ویال خوراکی ال کارنیتین 2000 بی اس کی برای ورزشکاران جهت کاهش یا حفظ وزن و بهبود خستگی مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص کارنیمکس ال – کارنیتین شهردارو

Original price was: ۲۶۱.۶۰۰ تومان.Current price is: ۲۳۶.۰۰۰ تومان.
قرص کارنیمکس ال – کارنیتین شهردارو جهت کمک به بهبود فعالیت قلب، کاهش سطح تری‌گلیسرید، افزایش سطح HDL و آنتی اکسیدان فرموله شده است.   بهترین جایگزین برای این محصول ویال خوراکی ال کارنیتین 3000 بی اس کی می باشد.

قرص لاغری هزال – سینا فرآور

Original price was: ۱۹۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۸۵.۵۰۰ تومان.
قرص لاغری هزال - سینا فرآور به عنوان یک محصول کاملا طبیعی و گیاهی، علاوه بر تناسب اندام به عنوان یک داروی تقویت کننده معده و کاهنده کلسترول نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص لاغری کارویل حکیم مؤمن تبریزی 100 عدد

۱۴۵.۶۰۰ تومان
قرص لاغری کارویل با علامت اختصاری (HMT) و با بهره گیری از گیاهان دارویی از طریق دو مکانیسم چربی سوزی و کاهش اشتها به لاغری و تناسب اندام فرد کمک نموده و در نتیجه، عوارض داروهای شیمیایی را نخواهد داشت.

قرص روکش دار اسلیم کوئیک گل دارو

Original price was: ۹۷.۲۰۰ تومان.Current price is: ۸۸.۰۰۰ تومان.
قرص اسلیم کوئیک گل دارو یا قرص لاغری گیاهی با عصاره خشك بذر کرفس، گیاه و بذر شوید و چای سبز فرموله شده است که برای کمک به کاهش وزن و کم کردن اشتها تولید و عرضه می شود.

قرص فت فیکس هرباویوا

Original price was: ۹۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۸۱.۰۰۰ تومان.
قرص فت فیکس هرباویوا یک محصول گیاهی حاوی ترکیبات مؤثر مانند چای سبز، عصاره فلفل، کولا، گیاه انگور خرس، کافئین، ال کارنیتین، کروم و ویتامین B6 می باشد که نقش بسزایی در کاهش وزن دارد.

کپسول لاغری گارسینوفیت، بهتا دارو

Original price was: ۲۴۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۱۶.۰۰۰ تومان.
کپسول لاغری گارسینوفیت، بهتا دارو حاوی عصاره میوه گیاه گارسینیا کامبوجیا بوده که مصرف آن به کاهش وزن و اشتها کمک کرده و فرد با مصرف آن لاغر شود.   با توجه به کمیاب بودن این محصول در بازار، قرص برنینگ فت گلدن لایف و یا کپسول ردوکسا نوتراکس، بعنوان بهترین جایگزین آن پیشنهاد می گردد.

کپسول مانگو اسلیم بی دی آ، بهتا دارو

Original price was: ۲۴۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۱۶.۰۰۰ تومان.
کپسول مانگو اسلیم بی دی آ، بهتا دارو از عصاره دانه انبه آفریقایی و برگ چای سبز فرآوری شده و به کاهش وزن بدن، چربی سوزی، افزایش متابولیسم و کاهش کلسترول کمک می‌کند.

قرص برنینگ فت گلدن لایف، 30 عددی، لاغری و کاهش وزن

Original price was: ۲۱۲.۵۰۰ تومان.Current price is: ۲۰۱.۸۰۰ تومان.
قرص برنینگ فت گلدن لایف از طریق افزایش سوخت و ساز بدن، مصرف کالری بیشتر، کاهش اشتها و کاهش ذخایر چربی به کاهش وزنی مؤثر و بدون عارضه کمک می‌کند.   *برای تهیه این محصول با تخفیف می توانید پک لاغری سریع را خریداری کنید*

کپسول اسلیم می نچرال ورلد

۳۱۰.۰۰۰ تومان
کپسول اسلیم می نچرال ورلد حاوی عصاره پنج گیاه و یک ریز مغذی است که بافت چربی بدن را کاهش می دهد و اشتها را کنترل می کند.