نمایش 1–24 از 230 نتیجه

نمایش 1–24 از 230 نتیجه

شامپو نوپریت مدل نوپری پیور، مناسب موهای چرب و خیلی چرب

قیمت: 100,000 تومان
شامپو نوپریت مدل نوپری پیور، مناسب موهای چرب و خیلی چرب یک شامپوی کنترل کننده چربی مو و پوست سر است که از تکنیک جدید کمپلکس آنزیمی برای زدودن چربی ها استفاده می کند.

شامپو تقویت کننده موهای چرب اویدرم مدل کراستم جی

قیمت: 128,000 تومان
شامپو تقویت کننده موهای چرب اویدرم مدل کراستم جی با بهره مندی از پیشرفته ترین مواد مؤثر، با انتقال دادن اکسیژن و مواد مغذی به پیاز مو، موجب تقویت جریان خون مویرگی پوست سر و در نتیجه کنترل ریزش مو می شود.

شامپو ضد شوره اویدرم مدل سیکلوزینک جی، مخصوص موهای چرب

قیمت: 119,000 تومان
شامپو ضد شوره اویدرم مدل سیکلوزینک جی، مخصوص موهای چرب شوره‌های شدید، التهاب و خارش پوست سر را رفع کرده و از بروز مجدد شوره‌ها جلوگیری می‌کند.

شامپو متعادل کننده چربی اویدرم مدل سبونورم جی

قیمت: 80,220 تومان
شامپو متعادل کننده چربی اویدرم مدل سبونورم جی ویژه افرادی است که به طور همزمان پوست سرچرب و موهای چرب دارند، می باشد که با پاکسازی مؤثر و زدودن چربی های اضافی و همچنین کاهش ترشحات چربی پوست سر، کمک شایانی به این دسته از افراد کرده و مشکل آنها را رفع می کند.

شامپو مخصوص موهای چرب اس وی آی مدل سبو استاپ

قیمت: 89,200 تومان
شامپو مخصوص موهای چرب اس وی آی مدل سبو استاپ بهترین گزینه برای موهای چرب بوده که سبب کاهش ترشحات غدد چرب پوست سر شده و موها را تمیز و خوش حالت می‌کند.

شامپو مخصوص موهای چرب فولیکا

قیمت: 57,500 تومان
شامپو موهای چرب فولیکا جهت مو و پوست سر چرب بر پایه کمپلکس ضد قارچ و کنترل کننده ترشح چربی پوست سر علاوه بر جذب چربی و تنظیم ترشح آن سبب حفظ تعادل فلور نرمال طبیعی پوست سر می گردد.

لوسیون متعادل کننده چربی پوست سر فولیکا

قیمت: 101,500 تومان
لوسیون متعادل کننده چربی پوست سر فولیکا بر پایه‌ عصاره های گیاهی فرموله شده است که نقش مؤثری در کنترل چربی پوست سر داشته و رشد و تکثیر باکتری‌ها را مهار می‌کند. 

شامپو سباروکس ایروکس مناسب برای شوره های چرب و مقاوم

قیمت: 71,770 تومان
شامپو سباروکس ایروکس مناسب برای شوره های چرب و مقاوم حاوی ترکیباتی همچون گزنه و بید کانادایی، پیش ساز ویتامین B5 و همچنین کلیمبازول، سیکلو پیروکس و اسید سالیسیلیک می باشد که برای درمان شوره های چرب و مقاوم فرموله شده است.

شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب سریتا

قیمت: 114,000 تومان
شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب سریتا حاوی ترکیباتی پروبیوتیکی همچنین عصاره بید و مواد مؤثر کلیمبازول و زینک اومادین بوده که با تنظیم چربی پوست سر و رفع خارش، از شوره سر جلوگیری می‌کند.

شامپو ضد ریزش موهای چرب توپاز

قیمت: 84,000 تومان
شامپو ضد ریزش موهای چرب توپاز علاوه بر درمان ریزش و برطرف شدن خارش و قرمزی پوست سر، با افزایش جریان خون به رشد بهتر مو و حفظ سلامت آن کمک شایانی می کند.

شامپو مناسب موهای چرب لامینین

قیمت: 60,900 تومان
شامپو مناسب موهای چرب لامینین با عملکردی بسیار مناسب، سبب زدودن چربی‌های اضافی از مو و پوست سر شده و در نتیجه تمیزی و حالت دهندگی مناسبی را به موها می‌دهد و دیگر موها چرب و کثیف به نظر نمی رسند.

شامپو ضد شوره چرب استم سل

قیمت: 149,000 تومان
شاخصه های شامپو ضد شوره چرب استم سل :
 • حاوی مواد پری بایوتیک برای حفظ میکروارگانیسم های مفید.
 • افزایش حالت پذیری، درخشندگی و شانه پذیری موها.
 • جلوگیری از عود مجدد شوره و کاهش پوسته ریزی.
 • تنظیم و کنترل چربی غدد سبابه پوست سر.
 • بسیار ملایم و مناسب برای مصرف روزانه.
 • حفاظت از باکتری‌ های مفید پوست سر.
 • حفظ رطوبت طبیعی پوست و مو.
 • رفع خارش و التهاب پوست سر.
 • فاقد سولفات .

شامپو تقویت کننده موهای چرب استم سل

قیمت: 119,000 تومان
شامپو تقویت کننده موهای چرب استم سل با ترکیبات منحصر به فرد خود، فولیکول های مو را تقویت نموده و از ترشح بیش از حد سبوم توسط غدد مربوطه ممانعت نموده و فعالیت این غدد را تنظیم می نماید، در نتیجه چربی پوست سر را نیزکنترل می کند.

شامپو موهای چرب استم سل

قیمت: 119,000 تومان

شاخصه های شامپو موهای چرب استم سل :

 • از بین بردن چربی اضافی پوست سر بدون ایجاد خشکی بیش از حد.
 • لطافت، درخشندگی و شانه پذیری فوق العاده موها.
 • تنظیم و کنترل چربی غدد سبابه پوست سر.
 • پیشگیری از ریزش و نازک شدن تار موها.
 • افزایش درخشندگی و حالت پذیری موها.
 • محافظت از موها در برابر اثرات اشعه UV.
 • عدم خارش پوست سر بعد از استحمام.
 • افزایش استحکام، حجم و تقویت موها.
 • مناسب برای پوست سر حساس.

شامپو ضد ریزش دیلی کر مناسب موی نرمال تا چرب

قیمت: 173,000 تومان
شامپو ضد ریزش دیلی کر مناسب موی نرمال تا چرب حاوی بیوتین و بپانتن به عنوان یک کمپلکس ویتامینه، موها را تقویت کرده و از ریزش آنها جلوگیری می نماید. این محصول جهت استفاده روزانه فرموله شده است.

شامپو ضد شوره نوپریت مدل نوپری بازول جی

قیمت: 170,000 تومان
شامپو ضد شوره نوپریت مدل نوپری بازول جی مناسب موهای چرب تا معمولی با دارا بودن ترکیباتی همچون کلیمبازول برای درمان شوره سر فرموله شده است که با قدرت بالایی که دارد پس از مصرف یک دوره ۳ تا ۴ ماهه شوره سر را کاملا برطرف می کند.

شامپو ضد شوره موهای چرب درمالیفت مدل ویتاکر

قیمت: 96,500 تومان
شامپو ضد شوره موهای چرب درمالیفت مدل ویتاکر از رشد باکتری ها و قارچ های مولد شوره جلوگیری نموده و تنظیم کننده ترشحات غدد چربی پوست سر را تنظیم می کند.

شامپو تقویت کننده موی چرب درمالیفت

قیمت: 89,500 تومان
شامپو تقویت کننده موی چرب درمالیفت با دارا بودن جدیدترین و مؤثرترین ترکیبات ضد ریزش و ضد چربی، علاوه بر تقویت رشد فولیکول های ضعیف و جلوگیری از ریزش مو، باعث ایجاد تعادل در ترشح چربی از غدد سباسه سر نیز می گردد.

شامپو ویتامینه موی چرب کاندید

قیمت: 159,800 تومان
شامپو ویتامینه موی چرب کاندید با تنظیم ترشحات غدد سبوم، چربی مو و پوست سر را کاهش داده و سبب کاهش خارش و تحرکات پوستی می شود.

شامپو متعادل کننده موهای چرب ژاک آندرل پاریس

قیمت: 213,000 تومان
شامپو متعادل کننده موهای چرب ژاک آندرل پاریس با بهره گیری از ترکیبات گیاهی و انواع ویتامین ها، نه تنها از ترشح بیش از حد پوست سر جلوگیری نموده و آن را به حد تعادل می رساند، بلکه با عمل رطوبت رسانی از خشکی پوست سر جلوگیری می کند.

شامپو مخصوص موهای چرب اورفین فارما

قیمت: 380,000 تومان
شامپو مخصوص موهای چرب اورفین فارما با بهره گیری از ترکیبات پپتیدی و آمینو اسید ها، محصولی مناسب برای کنترل فعالیت غدد چربی و جلوگیری از بروز آسیب های ناشی از چربی بیش از حد موها می باشد.

شامپو کاهش دهنده چربی پوست سر لاناریا

قیمت: 61,000 تومان
شامپو کاهش دهنده چربی پوست سر لاناریا با دارا بودن فرمولاسیون بسیار قوی با تنظیم ترشح سبوم(غدد چربی) پوست سر از ریزش موها جلوگیری می نماید.

شامپو مناسب موهای چرب و دارای شوره (کراتوریچ دی اس) بایوریچ

قیمت: 183,900 تومان
شامپو مناسب موهای چرب و دارای شوره (کراتوریچ دی اس) بایوریچ به دلیل داشتن ترکیبات ضد قارچ و ضد باکتری جهت درمان شوره های مقاوم و چرب، خارش و پوسته ریزی بسیار مؤثر می باشد.

شامپو موی چرب (پیوریچ) بایوریچ

قیمت: 189,000 تومان
شامپو موی چرب (پیوریچ) بایوریچ با تنظیم ترشح  غدد چربی کف سر و تقویت فولیکول مو مانع از سست شدن تار موها و ریزش آن ها می شود.