نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش دادن همه 7 نتیجه

تونیک پاک کننده و مرطوب کننده آردن مدل آتوپیا

قیمت: 96,500 تومان
تونیک پاک کننده و مرطوب کننده آردن مدل آتوپیا حاوی ژل برگ آلوئه ورا، هیالورونیک اسید، گلیسرین دارویی و اسیدهای چرب می باشد که مشکلات ناشی از خشکی پوست و اگزما را به طور کامل از بین می‌برد.

کرم مرطوب کننده آتوپیکالم درماگور

قیمت: 527,000 تومان
کرم مرطوب کننده آتوپیکالم درماگور با دارا بودن مواد مرطوب کننده و مغذی قوی، پوست های خشک و حساس، پوست‌های آتوپیک کودکان و اطفال و پوست افرادی که دچار حساسیت و اگزما هستند را به خوبی مرطوب نموده و طراوت می بخشد.

شامپو بدن روغنی نوپریت مدل نوپری بادی سنس

قیمت: 90,000 تومان
شامپو بدن روغنی نوپریت مدل نوپری بادی سنس با افزایش فوق العاده رطوبت پوست باعث التیام و بهبود پوست آسیب دیده شده و علائم التهاب، خارش و علائم درماتیت و اگزما را کاهش خواهد داد.

کرم مرطوب کننده میلیتو

قیمت: 218,200 تومان
کرم مرطوب کننده میلیتو با بهره گیری از ترکیبات گیاهی جوجوبا، آلوئه‌ورا و اوره، التهاب و خشکی بیش از حد پوست مستعد درماتیت آتوپی و اگزمای با خارش شدید را کنترل می کند.

پماد اگزمای اگزوفارما مای

قیمت: 141,000 تومان
پماد اگزمای اگزوفارما مای با عوامل آبرسان و مرطوب کننده قوی فرموله شده است که علاوه بر از بین بردن خشکی و زبری پوست، قرمزی، التهاب، حس سوزش و خارش پوست را نیز برطرف نموده، پوست را روشن کرده و سبب حفظ جوانی پوست نیز می‌شود.

کرم ژل بازسازی کننده کورمد سی گل

قیمت: 49,700 تومان
کرم ژل بازسازی کننده کورمد سی گل یک محصولی منحصر به فرد دارای ویژگی هایی همچون مرطوب کنندگی بسیار قوی، التیام بخشِ التهاب و بهبود دهنده اگزما، پسوریازیس و سایر بیماری های التهابی پوست می باشد.

کرم مغذی پوست های حساس فارمالاین

قیمت: 145,000 تومان
کرم مغذی پوست های حساس فارمالاین با ترکیبات ویژه ایی که دارد، سبب رطوبت رسانی طولانی مدت پوست شده و در افراد مبتلا به اگزما، پسوریازیس و ایکتیوز، التهاب، قرمزی و خارش را کاهش می دهد.