شامپو موهای تازه کاشته شده اسکالپیا مدل اسکالپ فورت 200میلی لیتر

۹۰.۳۰۰ تومان
شامپو موهای تازه کاشته شده اسکالپیا دارای خاصیت ضد قارج، باکتری، خارش، تسکین دهنده و تقویت کننده است و مانع ریزش موهای کاشته شده می گردد.

فوم بعد از کاشت مو 2 در 3 سپیژن، 75 میلی لیتر

۲۱۲.۰۰۰ تومان
فوم بعد از کاشت مو 2 در 3 سپیژن به واسطه داشتن pH خنثی از ایجاد عفونت و جوش در منطقه جراحی شده جلوگیری نموده و با مهار میکروارگانیسم های مضر به ترمیم سریع تر زخم های ناشی از جراحی کاشت مو و حفظ و تقویت موهای تازه روئیده کمک شایانی می کند.

پک تخصصی کاشت مو، سری 1

۱.۰۲۴.۵۰۰ تومان
پک تخصصی کاشت مو، سری 1 داشتن موهایی پرپشت و طبیعی نقش غیرقابل انکاری در زیبایی و اعتماد به نفس

شامپو مناسب موهای کاشته شده وچه 150 میلی لیتر

Original price was: ۴۴۸.۰۰۰ تومان.Current price is: ۳۳۶.۰۰۰ تومان.
شامپو مناسب موهای کاشته شده وچه با دارا بودن فرمولاسیونی منحصر به فرد و ملایم، عوارض جانبی کاشت مو را کاهش داده و رشد موهای کاشته را افزایش می‌دهد.

شامپو مناسب موهای کاشته شده ژاک آندرل پاریس

۶۸۸.۰۰۰ تومان
شامپو مناسب موهای کاشته شده ژاک آندرل پاریس با بهره مندی از فرمولاسیون خاص خود، به تسریع رشد موهای کاشته شده کمک نموده و ریشه مو را تقویت می‌نماید.

شامپو بعد از کراتین اورلین

۵۱۸.۰۰۰ تومان
شامپو بعد از کراتین اورلین با دارا بودن کراتین و پروتئین هیدرولیز شده در فرمولاسیون خود، ساقه آسیب دیده مو را ترمیم و باعث بازگرداندن درخشندگی طبیعی به موها می شود، همچنین ریزش موها را کنترل کرده و باعث افزایش تراکم مو می گردد.

شامپو مناسب موهای کاشته شده درمالیفت

۱۷۸.۵۰۰ تومان
شامپو مناسب موهای کاشته شده درمالیفت یا شامپو ویتاپلنت درمالیفت، مو و پوست سر را به خوبی شستشو داده و به خوبی از آن مراقبت می‎کند.

شامپو شست و شوی بعد از کاشت مو استم سل (فوم)

۲۲۰.۰۰۰ تومان
شامپو شست و شوی بعد از کاشت مو استم سل با عناصر و مواد مفید منحصر به فرد خود  به رشد و استحکام ریشه موهای کاشته شده کمک می نماید.

شامپو مناسب موهای کاشته شده سریتا

۱۴۱.۰۰۰ تومان
شامپو مناسب موهای کاشته شده سریتا یک شامپوی تخصصی برای شستن موهای کاشته شده و PRP می باشد که فولیکول‌های کاشته شده مو را تقویت نموده و روند ترمیم زخم‌های ناشی از پیوند را تسریع می‌بخشد.