مشاهده همه 8 نتیجه

کپسول امگا ویژن دانا 60 عدد

۲۶۴.۰۰۰ تومان
کپسول امگا ویژن دانا به دلیل بهره مندی از ترکیبات موثر از بروز اختلالات متابولیکی ناشی از رادیکال‌های آزاد که باعث برخی از ناراحتی‌های چشمی می‌شوند، جلوگیری می‌کند.

کپسول نرم ژلاتینی امگا 3 ویواتیون 30 عدد

۲۳۲.۵۰۰ تومان
کپسول نرم ژلاتینی امگا ۳ ویواتیون منبع غنی از اسیدهای چرب حاوی امگا ۳ است که در سلامتی بدن نقش موثری داشته و موجب سلامت قلب و عروق و سیستم عصبی نیز می شود.

کپسول چشم اوژن یوروویتال ۶۰ عددی

۳۶۳.۰۰۰ تومان
کپسول چشم اوژن یوروویتال سرشار از ویتامین ها و ریز مغذی های مورد نیاز چشم می باشد که به پیشگیری از ضعف بینایی ناشی از افزایش سن و بهبود عملکرد چشم و حمایت و نگهداری از شبکیه چشم کمک شایانی می کند.

کپسول نرم ژلاتینی ویژن فول لوتئین پلاس ویواتیون 30 عدد

۲۳۱.۰۰۰ تومان
کپسول نرم ژلاتینی ویژن فول لوتئین پلاس ویواتیون با داشتن مواد مغذی و با تقویت بینایی، به سلامت چشمان شما کمک می کند.

کپسول اُفتاویت شهردارو

۱۳۳.۴۰۰ تومان
کپسول اُفتاویت شهردارو با فرمولاسیون ویژه جهت درمان تحلیل ماکولای وابسته به سن و آب مروارید (کاتاراکت) تهیه و تولید شده است.

کپسول مگا ویژن پلاس هلث اید

۱۹۶.۲۰۰ تومان
کپسول مگا ویژن پلاس هلث اید، علاوه بر کاهش خطر ابتلا به آب مروارید و کمک به کاهش خستگی چشم، باعث بهبود عملکرد بینایی و تقویت بافت چشم می‌شوند.

کپسول مگا ویژن هلث اید

۱۷۹.۹۰۰ تومان
کپسول مگا ویژن هلث اید با فرمولاسیونی ویژه حاوی ۴۰ میلی‌گرم لوتئین (برگرفته از گل همیشه بهار)، می باشد که به حفظ سلامت چشم و تقویت قوه بینایی کمک می‌کند.

کپسول ویتامین A یوروویتال

۱۷۴.۴۰۰ تومان
کپسول ویتامین A یوروویتال با تأمین میزان مورد نیاز ویتامین A در بدن، برای بهبود بینایی افراد در نور کم و حفظ سلامت چشم، سلامت پوست و دفاع از بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد.