نمایش 1–24 از 105 نتیجه

نمایش 1–24 از 105 نتیجه

شامپو بدن کرمی نوپریت مدل نوپری بادی

قیمت: 150,000 تومان
شامپو بدن کرمی نوپریت مدل نوپری بادی مرطوب کننده، نرم کننده و التیام بخش مناسب برای انواع پوست، رطوبت پوست را افزایش داده و خشکی و زبری آن را برطرف می‌کند.

شامپو بدن کرمی ایروکس مناسب پوست های خشک و حساس

قیمت: 50,440 تومان
شامپو بدن کرمی ایروکس با دارا بودن عصاره آلوئه ورا و مرطوب کننده های طبیعی، رطوبت، نرمی و لطافت پوست را افزایش داده و التیام بخش و ضد التهاب مناسبی برای پوست می باشد.

شامپو زینک پلاس ایروکس

قیمت: 45,800 تومان
شامپو زینک پلاس ایروکس با دارا بودن زینک سبب بهبود خارش و التهابات پوست سر شده و انواع شوره و باکتری ها را از بین می برد.

کرم ترمیم کننده پوسته های بدن سریتا

قیمت: 145,000 تومان
کرم ترمیم کننده پوسته های بدن سریتا به واسطه ماده مؤثره کورکومین جهت تسکین سریع التهاب، رفع خارش و قرمزی پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

پن مناسب پوست خشک اویدرم مدل اوی هیدرا

قیمت: 46,500 تومان
پن مناسب پوست خشک اویدرم مدل اوی هیدرا التیام بخش، ضد التهاب و خارش پوست بوده و محافظ پوست در برابر خشکی می باشد.

کرم مرطوب کننده بدن درمالیفت مدل هیدرالیفت

قیمت: 93,800 تومان
کرم مرطوب کننده بدن درمالیفت مدل هیدرالیفت ویژه پوست های معمولی تا خشک، لایه های عمیق پوست را آبرسانی کرده و تا چندین ساعت رطوبت آن را حفظ می نماید.

کرم ضد آفتاب پوست قرمز و حساس درماتیپیک SPF50

قیمت: 229,800 تومان
کرم ضد آفتاب پوست قرمز و حساس درماتیپیک SPF50 به واسطه یک ترکیب انحصاری (سیم کالمین) سبب کاهش فوری قرمزی، خارش و التهاب می‌شود.

تونر صورت حاوی ویتامین C ویتالایر

قیمت: 88,000 تومان
تونر صورت حاوی ویتامین C ویتالایر با ترکیبات غنی شده ایی که دارد رطوبت رسان و شاداب کننده پوست بوده و بدون نیاز به آبکشی فرایند پاکسازی پوست را تکمیل می‌نماید.

کرم مرطوب کننده و آبرسان لایسل مدل ریچ هیدراسل

قیمت: 143,000 تومان
کرم مرطوب کننده و آبرسان لایسل مدل ریچ هیدراسل حاوی ویتامین C و عصاره‌های گیاهی، مخصوص پوست‌های خشک می باشد که سبب رطوبت رسانی طولانی مدت و عمیق پوست می‌شود.

شامپو بدن کرمی درمالیفت مدل ویتا سنس

قیمت: 64,800 تومان
شامپو بدن کرمی درمالیفت مدل ویتا سنس سرشار از ترکیبات مرطوب کننده، بیزابولول، عصاره گیاه بابونه، کره کاکائو و دکسپانتنول می باشد که علاوه بر رفع خشکی و زبری پوست باعث التیام پوست‎های آسیب دیده می گردد.

لوسیون مرطوب کننده بدن اریکه

قیمت: 699,800 تومان
لوسیون مرطوب کننده بدن اریکه حاوی آلوئه ورا و ویتامین E  به عنوان مرطوب کننده و بازسازی کننده قوی عمل نموده و با قدرت جذب سریع و کامل باعث لطافت و شادابی پوست می شود.

کرم ضد آفتاب رنگی پوست خشک بیکن SPF50

قیمت: 261,000 تومان
کرم ضد آفتاب رنگی پوست خشک بیکن با SPF50 محصولی ویژه می باشد که علاوه بر محافظت پوست در برابر اشعه های مضر نورخورشید به دلیل داشتن کرم پودر معایب پوست را نیز پوشش می دهد.

کرم ضدآفتاب رنگی مناسب پوست خشک و معمولی لوسل SPF 50

قیمت: 227,700 تومان
کرم ضدآفتاب رنگی مناسب پوست خشک و معمولی لوسل SPF 50  از پوست در برابر اشعه های مضر UVA و UVB نور خورشید مراقبت کرده و از بروز لک های ناشی از آفتاب و همچنین کک و مک و پیری زودرس پوست جلوگیری می نماید.

ژل شستشوی صورت لافارر مخصوص پوست های خشک و حساس

قیمت: 125,700 تومان
ژل شستشوی صورت لافارر مخصوص پوست های خشک و حساس موجب لطافت پوست، بازسازی و التیام پوست، رطوبت رسانی مؤثر، احیا و ترمیم کنندگی پوست می شود.

لوسیون شوینده و مرطوب کننده بدن آتوپیا آردن

قیمت: 254,900 تومان
لوسیون شوینده و مرطوب کننده بدن آتوپیا آردن فرموله شده بر پایه کمپلکس مواد مرطوب کننده قوی و ترکیبات التیام دهنده، رطوبت مورد نیاز پوست بدن را تأمین نموده و برای پوست‌های خشک و خیلی خشک بسیار مناسب است.

تونیک پاک کننده و مرطوب کننده آردن مدل آتوپیا

قیمت: 96,500 تومان
تونیک پاک کننده و مرطوب کننده آردن مدل آتوپیا حاوی ژل برگ آلوئه ورا، هیالورونیک اسید، گلیسرین دارویی و اسیدهای چرب می باشد که مشکلات ناشی از خشکی پوست و اگزما را به طور کامل از بین می‌برد.

کرم نرم کننده پلی ویتامینه سی گل

قیمت: 29,700 تومان
کرم نرم کننده پلی ویتامینه سی گل با دارا بودن انواع ویتامین ها و ترکیبات گیاهی، رطوبت ضروری را در طول شبانه روز در پوست حفظ و ذخیره نموده و یک نرم کننده، تقویت کننده و تغذیه کننده فوق العاده ای برای پوست محسوب می شود.

کرم اوسرین پلاس الیوکس

قیمت: 70,000 تومان
کرم اوسرین پلاس الیوکس مناسب پوست های خشک و خیلی خشک، با داشتن ترکیبات ویژه ایی همچون سدیم کلراید، پروپیلن گلیکول و گلیسیرین از تبخیر آب پوستی جلوگیری نموده و سبب جمع شدن آب در طبقه شاخی پوست شده و نرمی و لطافت را به پوست هدیه می دهد.

کرم مرطوب کننده حاوی اوره الیوکس

قیمت: 62,000 تومان
کرم مرطوب کننده حاوی اوره الیوکس با دارا بودن فرمولاسیون ویژه یک مرطوب کننده قوی بدون هیچگونه احساس چربی و با جذب سریع لایه‌های عمیق شاخی پوست را آبرسانی نموده و باعث طراوت و شادابی پوست می شود.

کرم مرطوب کننده قوی آمونیوم لاکتات 12 % مدیلن

قیمت: 69,300 تومان
کرم مرطوب کننده قوی آمونیوم لاکتات 12 % مدیلن با دارا بودن آمونیوم لاکتات 12 % از ضخیم شدن لایه بیرونی پوست ممانعت نموده و در بهبود خشکی های شدید، اگزما، پوسته پوسته شدن، خارش و قرمزی های ناشی از التهابات پوستی بسیار مفید می باشد.

کرم مرطوب کننده آتوپیکالم درماگور

قیمت: 527,000 تومان
کرم مرطوب کننده آتوپیکالم درماگور با دارا بودن مواد مرطوب کننده و مغذی قوی، پوست های خشک و حساس، پوست‌های آتوپیک کودکان و اطفال و پوست افرادی که دچار حساسیت و اگزما هستند را به خوبی مرطوب نموده و طراوت می بخشد.

لوسیون مرطوب کننده و سفت کننده بدن آدرا

قیمت: 46,400 تومان

شاخصه های لوسیون مرطوب کننده و سفت کننده بدن آدرا :

 • حاوی فیلترهای UV جهت محافظت از پوست در برابر اشعه مضر آفتاب.
 • سفت کننده و افزایش دهنده استحکام پوست.
 • جوان کننده و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست.
 • مرطوب کننده و خوشبو کننده پوست بدن.
 • به تأخیر انداختن علائم پیری پوست.
 • یکنواخت کننده بافت پوست.

ژل شستشوی صورت کرمی حاوی روغن آرگان آدرا

قیمت: 122,000 تومان
ژل شستشوی صورت کرمی حاوی روغن آرگان آدرا بدون بروز خشکی یا تحریک، پوست صورت را از هرگونه آلودگی و چربی اضافه پاک می‌کند و برای شستشوی روزانه پوست مناسب می‌باشد.

فوم پاک کننده پوست خشک و حساس رزالیا

قیمت: 109,000 تومان

شاخصه های فوم پاک کننده پوست خشک و حساس رزالیا :

 • پاک کننده تخصصی پوست های خشک و حساس.
 • بدون ایجاد حس کشیدگی و خشکی در پوست.
 • کاهش زمینه تحریکات و قرمزی پوست.
 • طراوت بخش و شاداب کننده پوست.
 • کاهش التهابات پوست های حساس.
 • آبرسانی کامل و رفع خشکی پوست.
 • تنظیم و حفظ تعادل PH پوست.
 • مناسب جهت شستشوی روزانه.
 • ضد التهاب و ضد باکتری.
 • پاکسازی عمیق پوستی.