نمایش دادن همه 17 نتیجه

نمایش دادن همه 17 نتیجه

تونر آبرسان میکرو پرمیست کامپودرما 150 میلی لیتر

قیمت: 196,000 تومان
تونر آبرسان میکرو پرمیست کامپودرما با دارا بودن خاصیت پروبیوتیک جهت تقویت عملکرد سد دفاعی پوست و پیشگیری از پیری زودرس پوست تهیه و تولید شده است.

تونر آبرسان مولتی اکتیو کامپودرما 100 میلی لیتر

قیمت: 196,000 تومان
تونر آبرسان مولتی اکتیو کامپودرما مناسب پوست خشک علاوه برخاصیت ترمیم کنندگی و بازسازی کنندگی پوست به دلیل دارا بودن ترکیبات آبرسان از خشکی پوست، التهاب، قرمزی و پوسته پوسته شدن پوست نیز جلوگیری می کند.

سرم روشن کننده و ضد لک پیور برایت کامپودرما 30 میلی لیتر

قیمت: 494,000 تومان
سرم روشن کننده و ضد لک پیور برایت کامپودرما از پوست در برابر پیری زودرس به واسطه تحریک مکانیسم دفاعی پوست محافظت نموده و لک های ناشی از افزایش سن و ملاسما را از بین می برد.

کرم دور چشم مولتی ویتامین پاور فیرم کامپودرما 30 میلی لیتر

قیمت: 296,000 تومان
کرم دور چشم مولتی ویتامین پاور فیرم کامپودرما با فرمولاسیون منحصر به فرد خود، پوست حساس اطراف چشم را بازسازی و لایه‌های عمقی پوست را ترمیم می‌کند.

سرم ضد لک دور چشم دیوریبل سی کامپودرما 30 میلی لیتر

قیمت: 397,000 تومان
سرم ضد لک دور چشم دیوریبل سی کامپودرما علاوه بر تقویت سلولهای پوست، از آنها در برابر رادیکالهای آزاد و عوامل مخرب محافظت کرده و سیستم دفاعی آن را تقویت می کند.

میسلار واتر هیدرا بالانس کامپودرما 150 میلی لیتر

قیمت: 196,000 تومان
میسلار واتر هیدرا بالانس کامپودرما با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر پاک کننده عمقی منافذ و آرایش از سطح پوست خشک و خیلی خشک، موجب آبرسانی پوست های دهیدراته نیز می شود.

کرم ضد چروک پاور ریچ صورت و گردن کامپودرما 30 میلی لیتر

قیمت: 380,000 تومان
کرم ضد چروک پاور ریچ صورت و گردن کامپودرما با بهره گیری از ترکیبات قوی ضد چروک و ضد پیری، به رفع چین و چروک ایجاد شده روی پوست صورت و گردن کمک می کند.

کرم نرم کننده اسموتینگ کامپودرما 50 میلی لیتر

قیمت: 238,000 تومان
کرم نرم کننده اسموتینگ کامپودرما با دارا بودن ترکیبات موثر و آبرسانی عمقی پوست موجب بازسازی لایه شاخی پوست می شود.

سرم ضد لک سی برایت حاوی ویتامین سی کامپودرما 30 میلی لیتر

قیمت: 582,000 تومان
سرم ضد لک سی برایت حاوی ویتامین سی کامپودرما با دارا بودن ترکیبات موثر باعث رفع تیرگی پوست و لک های ناشی از افزایش سن، نورخورشید، بارداری، کک و مک، جای جوش و آکنه و لیزر می شود.

کرم دور چشم ضد چروک قوی ایج ریورسال کامپودرما 30 میلی لیتر

قیمت: 346,000 تومان
کرم دور چشم ضد چروک قوی ایج ریورسال کامپودرما به واسطه داشتن ترکیب انحصاری Chronodyn (کمپلکس بایولوژیک برگرفته از ریزجلبک یوگلنا گراسیلیس) موجب افزایش استحکام پوست با اثرات ضد پیری و خشکی پوست اطراف چشم می شود.

لوسیون بوستر آنتی آکنه کامپودرما 100 میلی لیتر

قیمت: 306,000 تومان
لوسیون بوستر آنتی آکنه کامپودرما به واسطه داشتن عصاره گل صدتومانی سفید دارای اثر ضد التهاب و قرمزی، رفع لک های ناشی از پیری و التهاب و ترمیم جای جوش و اسکار می باشد.

کرم ضد لک اسپات فیدر کامپودرما 30 میلی لیتر

قیمت: 288,000 تومان
کرم ضد لک اسپات فیدر کامپودرما با دارا بودن ترکیبات موثر به رفع لکه های ناشی از افزایش سن کمک نموده و همچنین می تواند انواع التهابات پوستی را التیام بخشیده و آنزیم های محرک سنتز ملانین را مهار کند.

لوسیون آبرسان سوتینگ کامپودرما 50 میلی لیتر

قیمت: 246,000 تومان
لوسیون آبرسان سوتینگ کامپودرما سرشار از پروتئین هیدرولیز شده، سالیسیلیک اسید، ویتامین های B6 و H می باشد که با ایجاد تعادل در اسیدیته پوست و کاهش ترشح چربی در سطح پوست، باعث رشد میکروارگانیزم های محافظت کننده پوست می شود.

ژل شوینده پوست چرب و آکنه دار کامپودرما 150 میلی لیتر

قیمت: 229,000 تومان
ژل شوینده پوست چرب و آکنه دار کامپودرما به واسطه ترکیب انحصاری Phytofoam™ برگرفته از کمپلکس گیاهانی از جمله آکاسیا، بالزام مصری و گل ژیپسوفیلا به پاک سازی عمقی پوست صورت می پردازد.

ژل آنتی آکنه اورنایت کامپودرما 30 میلی لیتر

قیمت: 246,000 تومان
ژل آنتی آکنه اورنایت کامپودرما با دارا بودن خاصیت ضد باكتری و ضد قارچ، برای انواع جوش و آكنه های موضعی، ملتهب و قرمز، جوش هاى سر سیاه و سر سفید موثر می باشد.

کرم مرطوب کننده سوپرریچ ریپیر کامپودرما 50 میلی لیتر

قیمت: 236,000 تومان
کرم مرطوب کننده سوپرریچ ریپیر کامپودرما با داشتن ترکیب انحصاری SymRepair 100 (برگرفته از عصاره کلم روغنی، بیزابولول بابونه) موجب بازسازی سیمان بین سلولی و چربی های داخل پوست می شود.

کرم شب ضد لک پیورنایت کامپودرما 30 میلی لیتر

قیمت: 312,000 تومان
کرم شب ضد لک پیورنایت کامپودرما با دارا بودن ترکیبات قوی، به رفع انواع لک های تیره و روشن ایجاد شده روی پوست کمک نموده و باعث یکدست شدن رنگ پوست می گردد.