نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش دادن همه 8 نتیجه

شامپو تقویت کننده ملایم مو حاوی کراتین و فاقد سولفات ایلاول

قیمت: 196,200 تومان
شامپو تقویت کننده ملایم مو حاوی کراتین و فاقد سولفات ایلاول با دارا بودن خاصیت تقویت کنندگی ملایم موها، باعث افزایش مقاومت مو در برابر رنگ و دکلره کردن موها می شود.

شامپو تقویت کننده ملایم مو مناسب پوست سر حساس ایلاول

قیمت: 196,200 تومان
شامپو تقویت کننده ملایم مو مناسب پوست سر حساس ایلاول با دارا بودن ترکیبات مناسب علاوه بر جلوگیری از ریزش مو و تقویت ریشه و ساقه مو و همچنین رفع خارش سر، موجب بهبود التهاب و قرمزی پوست سر نیز می شود.

شامپو تقویت کننده موهای رنگ شده و آسیب دیده فاقد سولفات ایلاول

قیمت: 196,200 تومان
شامپو تقویت کننده موهای رنگ شده و آسیب دیده فاقد سولفات ایلاول با دارا بودن عناصر تقویت کننده و استحکام بخش فولیکول مو، از ریزش موها جلوگیری نموده و باعث کاهش زبری و شکنندگی موها شده و همچنین رطوبت مورد نیاز موهای آسیب دیده و شکننده را تامین می کند.

ژل شستشوی صورت ایلاول مناسب پوست چرب و جوشدار

قیمت: 139,900 تومان
ژل شستشوی صورت ایلاول مناسب پوست چرب و جوشدار با خاصیت آنتی باکتریال، ضد التهاب و کنترل کنندگی ترشح چربی پوست به پیشگیری و بهبود آکنه کمک می‌کند.

ژل شستشوی صورت ایلاول مناسب پوست حساس

قیمت: 139,900 تومان
ژل شستشوی صورت ایلاول مناسب پوست حساس، با پاکسازی ملایم، تمام آلودگی های سطح پوست را از بین برده و بدلیل داشتن خاصیت رطوبت رسانی مانع از ایجاد خشکی و زبری پوست می شود و در افزایش نرمی و لطافت پوست موثر است.

ماسک موی ایلاول مناسب موهای آسیب دیده (با آبکشی)

قیمت: 198,380 تومان
ماسک موی ایلاول مناسب موهای آسیب دیده با ترکیبات موثر به نرم و لطیف شدن موهای خشک و آسیب دیده کمک نموده و موهایی درخشان و سالم به شما هدیه می‌دهد.

ماسک موی ایلاول مناسب موهای رنگ شده (با آبکشی)

قیمت: 198,380 تومان
ماسک موی ایلاول مناسب موهای رنگ شده محصولی برای ثابت نگه داشتن رنگ موها است. این ماسک بدون سولفات و پارابن، کراتین هیدرولیز شده دارد و عصاره انار موجود در آن به عملکرد هرچه بهتر آن کمک می‌کند.

ماسک موی ایلاول مناسب موهای خشک (با آبکشی)

قیمت: 198,380 تومان
ماسک موی ایلاول مناسب موهای خشک با دارا بودن ترکیبات موثر جهت آبرسانی موهای خشک فرموله شده است. این محصول آبرسانی را از ساقه موها برای کمک به تقویت موها شروع می کند.